Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) Djuree válasza forras2 (#16350) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem volt az. stpz II nagyon jó arty, volt csomó 4 killes meccsem vele :K fura mert régen nekem is szar volt vele, de most mikor újra megvettem meg jól ment. lehet mert az s-51-el beletanultam az artyzásba.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16352) forras2 válasza Djuree (#16351) üzenetére


forras2
őstag

Nekem meg régen ment vele tök jól, most meg sehogysenem :U
Azért, artyval 7 betalált lövésből összesen 100 alatti sebzést bevinni, ahhoz tudás kell :U

(#16353) jano_77 válasza csaabz (#16269) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem Asus HD 7770-es kártyám van és tegnap végre sikerült kipróbálni a teszt servert - beengedett - és 60 FPS-el futott. Mondjuk nem maxon vannak a beállítások ez igaz, hanem ha jól emlékszem mediumon.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16354) Zeratul válasza forras2 (#16352) üzenetére


Zeratul
addikt

HE splasht és a penetrációt is másképpen számolja mint régen. Régen ha robbanási rádiuszban bárhol volt átörhető páncél akkor penetrált, jelenleg csak akkor ha közvetlenül éri, ha robbanási sugárban előtte nem áttörhető páncél van akkor leárnyékolja a robbanás még a splashtől is, ezért van olyan hogy 3 HPt sebzek egy GW pantherral a ferdibe telitalálatkor.

(#16355) Attici válasza redzsi (#16199) üzenetére


Attici
őstag

Arra én is kíváncsi leszek, mert egyenlőre a WOW-tól nem nagyon vagyok elájulva

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#16356) #21346560


#21346560
törölt tag

Múltkor megszólt valaki, hogy mennyit játszottam már, biztos lúzer vagyok mert még 1 db X-es tankom sincs.... jelezném neki, hogy megvettem a Bat Chatillon 25t-t.
De még mindig azt mondom, a legjobban a 6-7-8-as tankokkal szeretek játszani :P

(#16357) csaabz válasza #21346560 (#16356) üzenetére


csaabz
őstag

Csak idióta noobok (akik nem tudják megmagyarázni, miért 43% a win rate-jük) állítják, hogy egy jó játékosnak mindenképp kell tier 10es tank... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16358) Djuree válasza #21346560 (#16356) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is van is-4-em, de kb. 30 köröm van csak vele. én is kisebbekkel szeretek játszani.
nem árt egy t10-es azért, tudja az ember milyen is azokkal menni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16359) Enzolord válasza #21346560 (#16356) üzenetére


Enzolord
addikt

Én mostanában 2 szakasztársammal visszatértem a kikapcsolódásra hibátlan Tier2 höz... :)
Nagy Fun rohangászni, és hárman learatni mindenkiit.. :)
Tier Xben az a jó, hogy nem j9n a csatába nálad magasabb tier..
De szerintem is jobb a 6-7-8 tier..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16360) Enzolord válasza forras2 (#16350) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha bejön az első győztes meccsed vele, x2 tpvel megvan a fele..
Aztán már majdnem kész is vagy.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16361) csaabz


csaabz
őstag

Mióta a legutóbbi patchben átalakították a match makinget, a tier 6 nagyon jó lett. T-150-nel szinte mindig a felső 3-ban vagyok. Farmolni is tökéletes.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16362) #35692544 válasza #21346560 (#16356) üzenetére


#35692544
törölt tag

volt már egy pár X tankom (is4 is7 e100 t110) voltam velük jó pár klán csatában is de meguntam a játékot teljesen lenulláztam azt a karaktert
kezdtem egy újat azzal meg nem fogok 4 tier-nél magasabbra menni talán veszek egy churchillt de azt még meggondolom, hogy érdemel-e "ennyi" pénzt a wargaming ;]

a gyerekem karakterén van egy t-25 prém tank hát azt nagyon elbaltázták mentem vele 20 kört a közepénél nem tett be magasabbra de inkább tier 7 ellen kellett küzdeni
remélem a churchillt nem teszi be 7 tierhez

[ Szerkesztve ]

(#16363) Enzolord válasza csaabz (#16361) üzenetére


Enzolord
addikt

Én a régi KV-t szerettem..
Hozta a pénzt, és igen jó volt vele menni..
Főleg, ha te voltál top tier.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16364) Mcray válasza Dobi 562 (#16318) üzenetére


Mcray
senior tag

KV-1S VS T-150 kérdéshez.

T-150 jó: Megfelelően beforgatva egy sarokra (side scraping) 2 darab KV-1S-sem tudod kiszedni a híd túlsó oldaláról Swamps pályán, pedig 1600 effis játékosok voltak, nem az átlag szemét kategória...Kiszedtem mindkettőt, mert az összes lövésüket elnyelte a lánctalpam. Gyengébb játékosok ellen jól véd a vastag bőre. Jó játékosok ellen csak a fent említett helyezkedés véd.

KV-1S jó: Képes néha mindent lepattintani (Ellenséges T-150 és KV-1S lövések), míg máskor egy Sherman kinyír simán, ha a löveged(lövegpajzs) mellett el tudja találni a torony közepét. Na onnan nem pattan semmi sem :DD. Ha nem heavy-ként hanem egy nagyot lövő medként használod akkor fantasztikus gép. Ez is jól tud sidescrapelni, de ha a fent elhelyezett üzemanyagtankot találják el, akkor sajnos sebződik rendesen. Gyengébb játékosok ellen jól véd a nagy sebzés, amitől menekülni kezdenek (ha túlélték az első lövést). Jó játékosok ellen csak a gyors reflexek és jó helyezkedés véd, mert bárhol átütnek könnyedén.

Mindkettő jó tank. Mindkettőt használom sokat, mégis kb 20%-kal jobb vagyok a KV-1S-sel.

Enzo
Miért a ...? A mostani KV-1 ugyanannyi pénzt hoz a 85-mm-es löveggel, mint régen a 107-tel. Ritkán megyek vele de 30 000 alattit nem nagyon megyek vele.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16365) #21346560 válasza Enzolord (#16363) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azaz a mostani KV-2-t ugye?
Nekem is kedvencem Trolllololo-val :DDD

Azért látom eléggé egy véleményen van mindenki, hogy a nagyok "annyira" nem jók, mint amennyivel drágább a fentartásuk ;]

(#16366) Enzolord válasza #21346560 (#16365) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, de a Tier 5ös KV volt a király..
Mikor meglett az IS4 ,azt hittem, én váltom meg a világot..
Hát nem, ás a gatyám is ráment..
Az IS7et jobban szeretem, tűrhető vele a statom is, de inkább a kisebbekkel megyek.. :)
Az előbb raktam fel öcsém iphone 4sét, és I4s helyett kapásból beírtam, hogy IS4.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16367) Enzolord válasza Mcray (#16364) üzenetére


Enzolord
addikt

Mivel szinte kész a két Orosz Heavy ág, ezért nem nagyon használom őket..
És beszereztem egy T34et, az hozza rendesen a kreditet..
De régen, mikor még nem volt prém tankom, addig azzal mentem, ha nem volt kredit..
T150et nem is nagyon használtam..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16368) Djuree válasza Enzolord (#16367) üzenetére


Djuree
félisten

én is kv meg kv-3-mal farmoltam régen. még mindig azzal a 2 tankkal van a legtöbb csatám, de már a statomban a régi kv-3 ugye le lett cserélve t-150-re.

azok voltak ám a szép idők, t6 századok csupa kv-3-ból :C 8 kv-3 meg 2 grille meg 1 scout. állítsatok meg! 20 meccs 20 győzelem :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16369) Enzolord válasza Djuree (#16368) üzenetére


Enzolord
addikt

Neked a régi KV3, vagy a T150 jött be jobban, mint Tier VI?
Én szerettem nagyon a KV3mat..
Annyit nem mentem a T150,nel, de nem is jött be annyira..
Igaz ,esélyt sem adtam neki.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16370) jano_77


jano_77
nagyúr

Nekem érzéki csalódás csak vagy tényleg gyorsabb a 8.0 teszt szerver?
7végén sikerült végre bejutnom és kipróbálni és nekem úgy tűnt, hogy jóval gyorsabbak a tankok, mint a 7.5-ön. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16371) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

A tegnapi és mai napon a tesztszerveren játszottam szinte végig saját illetve szomszéd profiljával.Kipróbáltam a szovjet med illetve új td ágat, az amerikai med heavy ágat, a francia med és heavy ágat illetve néhány német tankot amik kívülről nagyon ütősnek tűntek. Nem, nem csak 1 csata erejéig. :P Leírnám az élményeket tapasztalatokat. Szovjet med ággal kezdem.
T-43 szerintem nem valami nagy durranás. Közepesen mozgékony, nem túl erős ágyúval és páncéllal felszerelve. Nekem nem igazán jött be.
T-44 már mozgékonyabb, de a páncélja ennek sem valami nagy durranás viszont az ágyúja nekem tetszett. Tier 9 tankokat simán átvitte, de amikor bepakolt tier 10-be azért már kicsit más volt a helyzet. :DDD
T-54 nekem a személyes kedvencem. Szerintem ez a legjobb tier 9-es med. Marha jó ágyú, szerintem tökéletes mozgékonysággal párosítva. Simán lehet vele tier 10 tankokat sebezni illetve hülyíteni. IS-4-et kinyírtam több mint 1000 életerőpontról 1v1-ben. Nagyon tetszett, brutál jó tank.
T-62A nem próbáltam még ki, mert elég sokan szidták, hogy nagyon gyenge.
Új Szovjet td ág.
SU-100M1 marha jó kis td. Kicsi, fürge, nagy átütésű ágyú. Pozitív csalódás volt, mert eleinte azt hittem, hogy valami rakás kaki. A sebzése nem valami hatalmas, de a gyorsasága kárpótol.
SU-101 az előzőhöz hasonló, de jobban mozog és jobban lehet vele enemyt írtani. Ezen az ágon nekem ez a kedvencem. Simán át lehet lőni vele egy E-75-öt is.:))
SU-122-54 nekem egyáltalán nem jött be. Hiába mozgékonyabb mint az Object 704 nem tudja felülmúlni. Nem tetszett az ágyú sebzése és átütése sem. BL-10 jobb.
Object 263 állat egy tank. Túléltem vele olyan helyzeteket amiket már bukottnak hittem. Az ágyúja azért sebezhetne nagyobbat is szerintem. Ami viszont nekem egyáltalán nem tetszett ennél a tanknál az nem más mint a formája. Szerintem gusztustalan és túl nagy.
Amerikai med ág.
T20 rakás kaka páncél tekintetében, viszont az ágyúja nem rossz. Engem kicsit idegesített, hogy 5-ből 3x tett tier 9-be, ezt nem tartom fernek. Hiába a jó ágyú és jó mozgékonyság, nekem nem tetszett.
M26 jobb sokkal mint a T20, bár nem annyira mozgékony. Mást nagyon nem tudok elmondani róla, mert ezzel nem mentem túl sokat. :B
Patton állat jó tank, de nem tudja megközelíteni a T-54-et semmilyen szinten sem. Nem annyira mozgékony, stb. Szerintem túl nagy a termete is.
M48A1 erről sem tudok túl sokat elmondani. Még kipróbálásra vár.
Amerikai heavy ág.
T29 és T32 viszonylag jól ismerem rendes szerverről. Legjobb tier 7 és tier 8 heavyk. Állat toronypáncél, T32-nél a front páncél is elég jó már. Ágyú is rendben van, bár néha úgy érzem a T32-nél lehetne egy fokkal nagyobb is.
M103 brutális, elképesztő, fenomenális. Nagyon tetszik a mozgékonysága és az ágyúja is remek. Töltési idő illetve sebzés is szuperjó. Szvsz E-75-öt simán veri. IS-8-at is sokan szeretik pont a mozgékonysága és ágyúja miatt, így majd az is kipróbálásra kerül. :)
T110E5 egyáltalán nem jött be. Ugyan ez is mozgékony, valamiért nem tetszik.
Francia med ágon csak a BatChat-el játszottam. Jó gyors meg minden, de valamiért nem az én stílusom. Heavy ágon is csak a tier 10-et néztem még meg. AMX50B nagyon bejövős. Tetszik, hogy nagyon fürge és állatjó ágyúja van, bár a páncélja nem a legjobb. Nagyon pozitív csalódás volt nekem.
Ezeken kívül német ágon próbáltam a Ferdinandot, GWTypE és JagdPzE-100. Ferdinand marha szuper TD. Tetszik nagyon a sebzése, pontossága, töltési ideje. Viszont nem valami mozgékony és hiába a 200mm páncél néha úgy átlövik mintha 50mm lenne.
GWTypE állat jó arty, bár a többit nem nagyon próbáltam. Bélát full életről lekaptam, néztem is rendesen utána. Jó a célzási sebessége és jó távolra tud lőni. Az is nagyon tetszett, hogy néha csak a tank mellé lőttem és még úgy is 500-600 sebzéseket bevittem. :DDD Ezektől eltekintve még mindig utálom az artystákat.
JagdPzE-100 nagyon durva sebzéseket lehet kiosztani vele. Nemegyszer sikerült 1000 fölött hitelni, viszont meglepően sok volt a nullás sebzés sajnos. Páncélja lehetne pattogósabb, illetve kaphatna valami nagyobb motort meg kissé lassú szegény.
Rengeteg tankot kiszeretnék még próbálni, mert még mindig van sok ami külső szemlélőként szupernek néz ki.
Magában a 8.0 is tetszik. Jól néz ki az új minimap. Marhaállat amikor száguldozok és rámegyek egy dombra, majd felrepülök. Jó az is, hogy lejtőn nem korlátoz le a sebesség. Pl. 40km/h a max tempója egy tanknak akkor az lejtőn akár a 60km/h-t is elérheti. Tolatás szintén jobb lett. Az viszont nagyon nem tetszik, hogy a sziklás és totál meredek hegyoldalban is simán felmászik néhány tank aztán jól hátba vagy oldalba kapnak. Ezen lehetne mit csiszolni még. Állat nagyon az is amikor ütközök valakivel. Erre volt szintén egy érdekes esetem amikor Malinovka támadóban mi védtünk. Bebújtam a hegytetőn egy bokorba M103-al. Elkezdett lefele tolni egy AMXM445. Kérdezem, hogy ezzel mit akar elérni, de nem írt semmit. Gondolom mert hülye ruszki volt. :D Megfogtam és kiálltam a bokorból. Ő egyből beállt a helyemre, de ezután én kezdtem el letolni őt és sikerült is. Szépen leszánkózott a sziklás hegyoldalon, nagyon menő volt. ;] Tetszenek továbbá az új beszédhangok és lövéshangok is. FPS-em nem változott kb semmit sem, ugyanazokkal a beállításokkal játszom mint rendes szerveren. Sorry ha túl hosszúra sikeredett.

(#16370) jano_77: Az új fizika miatt érezheted gyorsabbnak őket szerintem.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#16372) Enzolord válasza [HUN]Dani (#16371) üzenetére


Enzolord
addikt

Remek kis összefoglaló cikk..
Ja, és én is utálom az artykat...
Hiába tudom, hogy ha kilőnek, többnyire én vagyok a balf*sz, akkor is.. :)
Jó valakit felszabadultan szidni saját balfarságunkért.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16373) jano_77 válasza Enzolord (#16372) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csatlakozom :D
Ahhoz is, hogy 99%-ban én vagyok a balfék.....akkor is gyűlölöm az arty-kat.
De játszani még jobban gyűlölök velük!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16374) Zeratul válasza jano_77 (#16373) üzenetére


Zeratul
addikt

Pedig nincs is annál szebb amikor valamelyik elbizakodott prém tankost one shotolod. :D

(#16375) jimmy74


jimmy74
őstag

A francia artyknál csak a 8-as tier revolvertáras?
Illetve a TD-knél is csak a legnagyobb a 10-es tier?

WoT:jimmbo

(#16376) Enzolord


Enzolord
addikt

Egy kérdés?
Mintha láttam volna prohardveres klánt a játékban, de mikor rákeresek, csak egy olyat találok, aminek egy tagja van, odin, és neki is csak pár meccse..
Van másik is?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16377) #21346560 válasza Enzolord (#16376) üzenetére


#21346560
törölt tag

Van igen, fórum is van nekik itt a PH-n.

Aha, tényleg feloszlott, nem tudtam.... kár volt fsb-re bízni a vezetést ;]

[ Szerkesztve ]

(#16378) Zeratul válasza Enzolord (#16376) üzenetére


Zeratul
addikt

A PHE feloszlott.

(#16379) Enzolord válasza #21346560 (#16377) üzenetére


Enzolord
addikt

Zeratulnál láttam a PHE sereget, de ez gondolom, nem az Odin féle, PHE
Á, értem.. Hogyhogy? Belviszály?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16380) ollie válasza [HUN]Dani (#16371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez mondjuk elég gáz, mert szét kéne esnie a felfüggesztésnek. A végsebességben elsősorban nem a motor, hanem a felfüggesztés teherbírása korlátoz.

***

(#16381) Rém válasza Enzolord (#16379) üzenetére


Rém
tag

Semmi belviszály vagy öngyilok, az alapító nem látta érdemesnek fenntartani mert nem volt elég aktív a tagság.

(#16382) Atlantis válasza [HUN]Dani (#16371) üzenetére


Atlantis
veterán

Az arty-kat én is utálom, most már játszani is velük, meg azt is, ha tankban vagyok és megtalál valamelyik sunyi kis dög. Mostanában ráadásul nyüzsögnek az összes csatában a T7-T8 tüzérek.... :(

T-43-at nem értem, miért kellett kiherélni ezzel a szemet ágyúval, 144-es pen-nel mi a lófüttyöt lehet kezdeni T7-ben? Se ágyúja,se páncélja nincs szegény T-43-nak, sebessége ok, de még scoutolni se jó, mert ahhoz meg szerintem vaksi szegény. Ez vette el a kedvem az orosz medektől, pedig a T-54 nekem is tetszett teszten és nekem a T-62A is bejön.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16383) Enzolord válasza Rém (#16381) üzenetére


Enzolord
addikt

Értem..
Viszont van olyan klán, aki meg túl aktív.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16384) Enzolord válasza Atlantis (#16382) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is volt T43, de én is meguntam..
Bár, nekem a meddel való játék sem mindig megy..
A Heavyhez megvan az eszem, mednél többet kell gondolkozni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16385) ollie válasza Atlantis (#16382) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem meg pont a mozgékonyságával van a baj a T-43-nak. Én egyáltalán nem érzem, hogy kevés lenne az az ágyú tier -7ben, mert egyáltalán nem az a feladata, hogy szemből penetrálja a heavyket. Ráadásul nagyon gyorsan tölt, nagyobb a DPS-e, mint a szintjén levő heavyknek. A baj vele épp az agilitás, nagyon lassan gyorsul és fordul, és ez öli meg nála a med szerepkört. Vagyis egy épeszű taktika van vele, az a lesből lövöldözgetés és támadás, amikor az ellenfél másokkal van elfoglalva. Ez azért is problémás, mert medkénr a csapat joggal várná el, hogy medként használd.
De amúgy még a 144-es pennel is át tudod lőni bármelyik tier 7-es heavyt szemből, ha megfelelő helyre célzol.

***

(#16386) #21346560 válasza Rém (#16381) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez szerintem nagy marhaság!
Az alapítóval van probléma ebben az esetben, mert a nem elég aktív tagokat ki kell rúgni és aktív tagokat kell toborozni.
Mi kis század vagyunk, de aki nem aktív, nem jön fel TS-re azt nem tartjuk meg.
Egy kis közösség szeretnénk lenni, együtt játszani, viccelődni, stb.

(#16387) Napfénysüti válasza Zeratul (#16378) üzenetére

Az igen, erre nem számítottam. :Y

Més que un club!

(#16388) Atlantis válasza ollie (#16385) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehetséges, nekem a mozgékonyságával nem volt bajom. Persze, átlőhető vele a T7-es HT-k jó része, de ahhoz meg lassan céloz, hogy a "kibújsz-lősz-visszamész" taktika működjön (ha nem figyel rád a célpont, akkor persze OK). Weak spot-ot meg precíz célzás nélkül nem találod el. Én úgy próbáltam használni, mint a francia light-okat, olyan "körözős" tankként, hátulról-oldalról piszkálva a HT-ket/TD-ket. Nem igazán volt jó megoldás, lehet bénán csináltam, mert a franciákkal se voltam túl eredményes. Próbáltam használni scout-ra is, de mint írtam, ahhoz kicsi a látótáv és a rádió is gyenge.

Lehet, visszaveszem majd, mert még így is sokkal szívesebben foglalkoznék ezzel a vonallal, mint a JT és a Béla szállal, ami még tarsolyban van. JT óriási csalódás, már a Ferdit se szerettem, de ez még rosszabb. Lehet vele nagy sebzéseket csinálni, de az esetek jó részében kinyuvaszt egy arty vagy med és simán kigyújtanak szemből, ha ráfordulok valakire. Ferdi legalább nem volt gyúlékony ennyire.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16389) psycroptic válasza Atlantis (#16388) üzenetére


psycroptic
őstag

A ferdi egy nagyon jó gépezet. A jt-vel addig volt jó menni míg ő volt a top német TD. Most meg úgy várom, mint a messiást, hogy összekaparjak vele 20.000 expét (ennyi hiányzik a Jgpz E-100-ig) és adhassam el a 'csába. Már nem szeretek vele játszani. Az Object 704 maradt változatlanul, továbbra is szeretek vele trollkodni.

PSNID: Tomy83PS

(#16390) jano_77 válasza Zeratul (#16378) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos így van.....Esetleg vki FSB helyére léphetne és feléleszthetné újra a PH-s klánt!
Innen senkinek nem lenne kedve klán vezetőnek lenni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16391) emre válasza jano_77 (#16390) üzenetére


emre
veterán

Ezzel mindössze az a baj, hogy a PHE (elméletileg) alanyi jogon biztosít klán tagságot.
Én biztos nem vennék fel boldog boldogtalan ph tagot, csak a létszám kedvéért. És akinek van egy csepp esze szerintem az sem) Az viszont már nem lehetne PHE klán.
Egyébként meg nem akarok klánban játszani és nem akarok vezető lenni.(mielőtt valaki konkrétan rákérdezne)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16392) jano_77 válasza emre (#16391) üzenetére


jano_77
nagyúr

Javíts ki, ha tévedek, de ha egy "osztályban megkérdezi a tanár, hogy ki szeretne felelni, akkor ugye nem azt várja, hogy a 30 főből majd 29-en elmondják, hogy ők bizony nem szeretnének, hanem azt az egyet, aki igen"!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16393) Bingisz válasza jano_77 (#16392) üzenetére


Bingisz
addikt

Emre csak leírta, hogy ebben a formában miért nem fog a PHE újraéledni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16394) emre válasza jano_77 (#16392) üzenetére


emre
veterán

Azért még elmondhatom a véleményem?
Egyébként jó a hasonlatod, várhatod a jelentkezőt. :DDD

(#16393) Bingisz

Köszi, :R látom megértetted a lényeget.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16395) Enzolord válasza emre (#16394) üzenetére


Enzolord
addikt

Esetleg egy három szintes lépcsőt be lehetne vezetni, esetleg egy fő, és 2 alklánt eddigi eredmények és géppark alapján, és akkor a prók mehetnének a főklánba, a hobbikertészek meg a legaljára, többiek középre, és akkor mindenki talál magának esetlegesen szakasztársat, ha nem is megy orrvérzésik CWre, vagy tankszázadba..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16396) Rém válasza #21346560 (#16386) üzenetére


Rém
tag

Nem azt mondtam, hogy szerinted mit kellett volna csinálni, hanem, hogy mi történt valójában!
Szerintem meg a kérdést nem elolvasni és az arra adott választ kritizálni marhaság!

(#16397) Bingisz válasza Enzolord (#16395) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a gond, hogy nagyjából mindenki megtalálta már a helyét...
Aki meg nem akart klánozni az most se fog

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16398) Enzolord válasza Bingisz (#16397) üzenetére


Enzolord
addikt

Tiszta sor.. Csak a felvetésre reagáltam.. De gondolom, itt is sokan szakaszoznak, akik nincsenek klánban..
És lehetne akár egy gyűjtő század, ahol azok lennének, akik nem akarnak klán háborúzni, de ismerik egymást innen, és egyszerűbb, így partnert találni szakaszolni, és nem kell név szerint keresgetni..
És senkit sem b*szogatnának, hogy 8:13kor CW gyertek, vagy ki lesztek rúgva..
Erre gondoltam..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16399) #35692544 válasza Enzolord (#16395) üzenetére


#35692544
törölt tag

és szerinted ki áldoz erre 7500 goldot? 2500/klán
esetleg 3*500goldért klánlogó ez össz: 9000 gold
azaz kb 40euro (11000gold)

(#16400) Djuree válasza Enzolord (#16369) üzenetére


Djuree
félisten

nem mentem T150-el úgyhogy nem tudom miben más mint a régi KV-3.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.