Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) Fel válasza Napfénysüti (#16493) üzenetére


Fel
addikt

A 8,8cm-es Jagdtiger esetleg? Lehet azzal is szépen keresni:

Szerintem ennek is kedvezményes MM besorolás jár (IS-6, KV-5-höz hasonló) (MM chartban meg kellene nézni..). Kicsit lomhán mozog, cserébe villámgyorsan lő, pontos, és a páncélátütése is elég.

(#16502) jahrn válasza Napfénysüti (#16498) üzenetére


jahrn
senior tag

Az en velemenyem az SP-rol eggyezik az elottem szolokkal. Mednek tetu, hvynek meg nem eleg az agyuja. A plussz ratet pancelzat sem segit rajta, max a kevesbe tapasztalt jatekosokat lehet vele szivatni, a tobbieket nem.
Fel JT 8,8cm ajanlata korrekt, nem rossz cucc az tier 8-on. Nekem T34 van es meg vagyok vele elegedve, igaz ingye' volt szal ajandek lonak....

[ Szerkesztve ]

(#16503) ollie válasza Djuree (#16500) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne már, a type egy nagy rakás *** a T34-hez képest.

***

(#16504) Djuree válasza ollie (#16503) üzenetére


Djuree
félisten

jó az a type, gyakran pattog rólam más t8 heavy is. az ágyúja kicsit fos, de amire kell arra jó.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16505) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Prémes!
Győzelem!
Csata: Cliff 2012. szeptember 25. 14:39:05
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 3 876 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 101 403

(#16506) emre válasza Fel (#16501) üzenetére


emre
veterán

Ja, ez is egy teljesen átlagos kör volt. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16507) Timyyy válasza Napfénysüti (#16498) üzenetére


Timyyy
őstag

Ó én hülye, a 88-as Jagdtigert el is felejtettem, hogy az is opció. :W A legjobb prémium tank. Nevetségesen olcsó lőszer és bármit visz. Ha elvennék a prém tankjaimat és a goldot újra felhasználhatnám, akkor Löwe helyett JT-t vennék, ez tuti.
A javítási költsége a 8-as prémeknek nagjyából egyforma, viszont a löwének, t34-nek, is6-nak ezres a lőszerára, a type olcsóbb, és a JT is. Tehát pl egy 100K-s körből az egyforma javítást levonjuk, a maradékból lejön a lőszer, szóval több haszon marad a JT-n ill. a type-on, mert mire olyan kört összelősz a löwével ami szépen ad is, amellé szép kis lőszer ktg is fog társulni.

Kicsit kuszán fogalmaztam de remélem érthető.
Nyilván hasztalan tanács ha nem szereted a TD-t és nem is megy jól, de ha igen, akkor a JT a legtutibb.

(#16508) Sanya válasza ollie (#16503) üzenetére


Sanya
nagyúr

Az AMX40 is a B1-hez képest :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16509) Enzolord válasza ollie (#16503) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem az a bajom a Typepal, hogy simán kilövik a lőszer rekeszt..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16510) vbbb válasza Djuree (#16500) üzenetére


vbbb
őstag

Az attól függ ki ül a volánnál, én nem adnám oda a Löwe-t 2db T34-ért se. :K

(#16511) Napfénysüti válasza Timyyy (#16507) üzenetére

Szeretem a TD-ket most például a Ferdivel tolom a legtöbb csatát. :K
Néztem a JGT 8.8-at is csak drágálltam egy TD-ért. Majdnemannyiba kerül mint egy T34. De akkor még meggondolom. :K

Més que un club!

(#16512) Dobi 562 válasza vhw (#16480) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mikor zsinórban sok olyan csatát bukik a csapat, ahol a top tankjaink SEMMIT sem csinálnak, az tényleg feldühít... Abban igazad van, hogy fölösleges ezen "csámcsognom", mert úgysem változtat semmin... Egyébként egyre kevesebbet wot-ozok és csak néhány tankkal megyek, csak a móka kedvéért, mivel észrevettem magamon hogy egyre kevesebb szórakozást nyújt a játék és egyre intoleránsabbá válok a baromságokkal szemben.
---------------------------------------------

VK2801-et milyen felszereléssel használjátok? Nekem most távcső+periszkóp+álcaháló van rajta, de azon gondolkodom nem lenne-e hatásosabb a távcső+célzásgyorsító+fokozott szellőzés...

Az 1 konfiguráció a passzív spottoláshoz jó, a 2. a mozgás közbeni lövések pontosságát javítaná... Kár, hogy nem csata elején lehet kiválasztani a felszereléseket, mikor már látod milyen pálya, milyen csata, milyen ellenfelek vannak...

(#16513) Napfénysüti válasza vbbb (#16510) üzenetére

Mit szeretsz benne?
Engem kell meggyőzni hogy mit vegyek. :D

Més que un club!

(#16514) Fel válasza emre (#16506) üzenetére


Fel
addikt

Ez az egy maradt.. Ez is csak azért mert már korábban feltöltöttem ide.
Délelőtt letöröltem az összes WoT-os screenshotot és a replay-t a gépemről, ezzel tudtam csak illusztrálni.

(#16515) Dobi 562 válasza Mcray (#16364) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! Mindenképpen ki fogom próbálni a T-150-et is, meg majd egyszer a KV-2-őt is a trollgunjával. Amikor múltkor akciósak voltak, csak a KV-1S-re volt kreditem, de ami késik az nem múlik.

KV-1S nagyon tetszik egyenlőre, bár néha produkálok vele érdekes dolgokat. Minap szemtől szembe KV-1S ellen, alsó hull-ra célozva lőttem neki 2db 0 sebzéses kritikust, ő meg átlőtt simán... De hát ilyen a szerencse... :)

(#16516) Taragas


Taragas
aktív tag

Köszi! Megvettem a t34-et. Már tankász is vagyok vele, és volt egy 130k-s köröm :D. Megérte nagyon! :R

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#16517) scukp78


scukp78
csendes tag

Sziasztok,

Eleg regota olvasgatom a forumot, csak nem nagyon szoktam hozzaszolni. Lenyeg hogy van egy T-44-em, es szeretnek neha platton-ozni valakivel akinek van egy jo med-je es ert is hozza. 54%-os vagyok a T-44-el, szal nem is tul jo es nem is rossz, de szeretnek fejlodni. scukp78 neven vagyok fent, ha van kedve valakinek tolni parat, akkor ingame vegyen fel.

Elore is koszi.

scu

(#16518) Imilenni


Imilenni
addikt

Látom a T-50-2 lassabban fog forogni :DD

Press "F" to pay respects.

(#16519) vbbb válasza Napfénysüti (#16513) üzenetére


vbbb
őstag

Nem tudom, jó vele játszani és egyre jobb vagyok vele. Az utóbbi pár hétbe hoztam fel 49%-ról 53%-ra. Na meg a T34 nem szokott gondot jelenteni neki. :)

Nem akarlak meggyőzni semmiről. Igazából ki kéne próbálnod őket, mielőtt megveszed.

(#16520) [HUN]Dani válasza Dobi 562 (#16515) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A KV-1S tud érdekes dolgokat művelni. Rólam is pattant egy a 122mm-es ágyúval, SU-85-ban ülve.

magyarsrac

(#16521) Iron Funeral válasza Imilenni (#16518) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lehet, hogy felborult volna a régi forgási sebességgel amikor 70-el pörög, fő a biztonság :))

a kis T-50 meg eléggé olyan mintha Colin McRae játékkal nyomnánk, még a végén nekem is kell csinálnom egyet.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16522) Enzolord válasza Taragas (#16516) üzenetére


Enzolord
addikt

Az szép!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16523) vhw válasza Dobi 562 (#16512) üzenetére


vhw
addikt

Hát én elég sajátos módon szereltem fel a VK-t, semmi periszkóp meg hasonló vacak;
- venti
- töltésgyorsító
- fejlesztett felfüggesztés (nem is nagyon lőtték le azóta a láncomat)

Én csatagépnek használom inkább, medeket támogatni, artyra vadászni, csak másodsorban felderítésre-spotolásra, azt is inkább aktívan, oda-vissza körözve egy területen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16524) emre válasza Fel (#16514) üzenetére


emre
veterán

Jóvanna. :)

Nem tudom kinek tűnt még fel, de szerintem egy átlag player sima JT-vel sem nagyon fog 5000 felett sebezni (nekem 2500 az átlag), de ez a 7800 meg egyenesen brutális. :C

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16525) Djuree válasza vhw (#16523) üzenetére


Djuree
félisten

periszkóp?! nem tengeralattjáró az basszameg, jóhogy nem raksz bele ballasztkamrákat :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16526) Gyuri27 válasza Djuree (#16525) üzenetére


Gyuri27
félisten

Márpedig egy optika jól tud jönni rá.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16527) #21346560 válasza Djuree (#16525) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DDD

(#16528) aknaakna


aknaakna
tag

Nem lesz mostanában valami amcsi féláras akció?Mert pénteken beújítok egy T29, M4A3E8 párost és jó lenne őket fél áron megvenni:)

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#16529) #21346560 válasza aknaakna (#16528) üzenetére


#21346560
törölt tag

3 hete volt, szerintem nem lesz mostanában.

(#16530) Dobi 562 válasza vhw (#16523) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az újdonság számomra, hogy a fejlesztett felfüggesztéstől strapabíróbb a lánc. Úgy látszik nagyon más stílusban használjuk, én inkább a passzív spottolást részesítem előnyben, aztán ha megfogyatkozott az ellen, akkor indulok az artyért. Kipróbálom majd a te összeállításodat is, bár én nem hiszem, hogy csatagépként használva túl eredményes leszek vele...

(#16525) Djuree:: periszkópokat nem csak tengeralattjárókon használnak (használtak) hanem harckocsikon és bunkerekben is...

(#16531) Tenken


Tenken
őstag

Basszus, hogy az istenbe van nekem minimaussal 1800 feletti eff-em, amikor alig van 49%-os winratem, miközbe pzIV-el 58% és csak 1050 körüli eff... Jó tudom nem számít bele, de a pattogásokat is pontozza az eff vagy mi? Mert nagyon mást nem tudok felhozni az előbbi tank mellett...

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16532) Dobi 562 válasza Tenken (#16531) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha a tier 2-es tankra gondolsz, az a micromaus. Nagyon könnyű vele kiosztani sebzésben a saját életerőd többszörösét, illetve a csatánkénti 2-3 killt elérni és ez eléggé megdobja. A győzelmi arány nem számít bele az eff értékbe. :)

(#16533) Tenken válasza Dobi 562 (#16532) üzenetére


Tenken
őstag

Microra értettem. Melyik a mini akkor?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16534) Dobi 562 válasza Tenken (#16533) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hát a Béla! :DDD

VK 4502 Ausf. B

(#16535) freelancer


freelancer
tag

Adok egy tanácsot mindenkinek aki szeret(ett) játszani PzIV-el.
Adja el még a pöccs előtt és csak a szépre emlékezzen, mert teljesen hazavágták azt a f*sza kis tankot. (pl KV1 hátsójáról kb. 10 méterről 5-ből 3x pattan az új csoda Pz)

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16536) Taragas válasza freelancer (#16535) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én kipróbáltam test szerveren, szal tudom mire kell számítani, viszont én nem vártam meg azt. Ezért újítottam be a T34-re, hogy legyen egy új faxa farmolós tankom. Miután ma mentem pár kört vele, a garázsba belépve az első dolgom a pz4 eladása volt. Pedig mentem vele 1200 meccset, de ebben a formában(amilyen lesz) szerintem meg fognak szaporodni a kv1-es farm tankok tier5ben, és a pz4 átmenet lesz a Vkra, tehát eltűnik a csatamezőről. Még jó hogy az orosz vonalnak akartam amúgy kövinek nekiállni.
Amúgy szép és jó, hogy gyorsan céloznak a német tankok, meg hogy a 75-ösök pattanója megnő, de könyörgöm, még a nyamvadt pantherre is a 88-ast raktam mert az a dupláját sebzi, és sokkal eredményesebb voltam vele, szal vagy növeljék meg az alap 88-as áthatolását vagy pontosságát, vagy a 75-ösök sebzését. És ahogy nézem tier 10es német hevikre is ráférne, hogy az ágyúikat újra kalibrálják, ugyanis azóta eltelt egy év, hogy behozták az e-100-ast, és megszaporodtak tier 10ben az új erős páncélzatú tankok, pontosabb ágyúval, nagyobb áthatolással. Vagy tévedek?

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#16537) freelancer válasza Taragas (#16536) üzenetére


freelancer
tag

Jól tetted, hogy eladtad.
Amúgy érdekes módon minden farmoló tankot tönkretettek szép csendesen, kreditcsavargatással, szétválasztással, lövegek elvételével, így terelve a játékosokat a prémium/prémium tank vásárlás irányába. Régebben elég volt a garázsba egy KV és azzal lehetett tolni a 40k-kat tisztán egy jobb körrel (ha jól emlékszem)
Más: akinek gyereke van ne pipálja be soha a jelszó megjegyzést, ma az 5 éves lányom sikeresen elindította a játékot és rájött, hogyan lehet tankokat eladni ... viszlát KV5, Löve, E75, IS3. Vehetek egy rakás goldot :DDD

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16538) [HUN]Dani válasza freelancer (#16535) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Sajnos nekem is volt szerencsém kipróbálni az új PzIV-et. Valóban nem túl acélos. Mintha a PzIII/IV-et vezetném csak valamivel lassabb. A mostani PzIV az egyik legjobb tank a játékban. Tök fullosan, 100% legénységgel, ventivel, töltésgyorsítóval és célzásgyorsítóval használtam. 3.88 töltési ideje volt, átlagban kb. 120-150 sebzéssel és nagyon durva átütéssel. Hiába rakott tier 7-be, azokat is lazán bírtam sebezni, igaz ott kicsit bújkálni kellett, mert az a 460hp nem túl sok azon a szinten. Hiányozni fog nagyon.. RIP PzIV :(

magyarsrac

(#16539) forras2 válasza [HUN]Dani (#16538) üzenetére


forras2
őstag

Nem kell azt temetni.... megmarad, csak vedd meg goldért azt, amit most és eddig használtál :DDD Ez olyan WG-s húzás, meg sem lepődünk rajta már :N

(#16540) Djuree válasza Dobi 562 (#16530) üzenetére


Djuree
félisten

vágom, csak poén volt ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16541) [HUN]Dani válasza forras2 (#16539) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Sajnos, ha odáig süllyednék, hogy goldot adjak tankért akkor nem ezt venném hanem a JT-t. :)) Kíváncsian várom melyik tankot fogják következőnek szétbarmolni..

magyarsrac

(#16542) Gyuri27 válasza freelancer (#16537) üzenetére


Gyuri27
félisten

Simán hozta a kv azt a pénzt. A pz4 is jó volt állítólag (bár nekem az nem volt). A t29 is jó farm tank volt. De ahogy mondod. Mindnek addig teknikáztak a kredit hozamával és a javitással, hogy nem nagyon tudsz farmolni. Imént mentem is4-l. 9 lövés 7 sebzés. 350 alatt nem volt egyik se. Kaptam valami 33k-t. Lejön belőle löszer+javitás kerekitve 18k. Alig marad valami. T29-l is így jártam. Azzal a difivel, hogy ott ment mellé is és pattant is le. 10k haszon alig volt rajta.
A durva az, hogy nem csak a sima tankokkal nem lehet keresni ma már. A prem tankok hozamából is csipegetnek.
Az új patchel meg megint lesz egy rakás nerf. Nem nagy dolgok, de mégis belenyúl iván.
Lám a játék legnépszerübb, egyik leghasználhatóbb tankját átrakják prembe. Mindenből pénzt csinálnak. A pofátlanság határát rég túl lépték.
Ha ezen az ember túl is teszi magát az mm biztos lepipáztat.
Is4-l voltam. Lake 2-s pozició. A tömeg elment jobbra a városba. Alul védett egy is3, egy tiger II egy arty. Én a dombnál álltam mert az utat nem védte senki. A kis úton arty segitséggel valamelyik t110e5-t megöltük. Alul persze elhullott a tiger II, meg az arty. Majd az is3 is. Jött egy patton (azt az is3 még kilőtte). A másik t110e5, batcat, is3. Ezeket csipegettem, hogy fen a többiek foglaljanak. Meg bújtam, nehogy megcsináljanak. Persze le nooboztak. Hiszen nekem mint top-nak egyedül kellett volna mindenkit szétlőni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16543) .mf válasza freelancer (#16537) üzenetére


.mf
veterán

Ennek ellenére a 8.0-ban sem nerfelték nagyon az S35-öt, ami szerintem ocsmányul OP (ezért is használom farmolásra). Mióta a SU85 nerfelését bejelentették, nézem, hogy mikor fogják ezt is, de szerencsére eddig megúszta, 8.0-ban csak a töltési időt növelik 11.2-ről 12-re. 165 pen, 300 dmg, miközben a saját hp-ja 330, mi ez, ha nem OP? :)) S még az ágyú vízszintes kitéríthetősége is nagyon jó, szemben az utána következő ARL-V-vel (nemrég kezdtem el, hogy azt hogy utálom...).

A Pz4 nerfelésének kárörvendek, a nerf hírére eladtam, s különben is régóta a KV1-et (és TD-ket) használok helyette farmolásra -- ha valaki már tudja, hogyan kell használni azt a tankot, mire kell vele vigyázni (frontpáncél gyenge pontjai), s legénysége is jó, csúnyákat lehet vele menni. Így csak eggyel kevesebb potens ellenfél a harcmezőn :))

Szovjet nehéztankoknál semmi változás, ez furcsa, úgy emlékszem, minimális IS7 buff emlegetve volt. IS8-ra is ráférne, német kilencesekkel nem szívesen találkozom abban.

Német közepes ágyúk jelentős része kapott egy kis buffot (kicsit nagyobb átütés), ennek már kevésbé örülök, mivel Pz4 személyében az utolsó német tankom is eladtam, már csak ellenfélként találkozom velük a harcmezőn.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16544) Djuree válasza .mf (#16543) üzenetére


Djuree
félisten

összes franciska TD op ha úgy vesszük. mle 46-al úgy lövök ki más 7-es td-t hogy meg sem sebez :U az mle 48 is hasonló, csak még nincs meg rá a 120 milis. de a kisebbek is nagyon jók, más nemzet td-it alázzák nem kicsit...legalábbis én így vettem észre, vagy csak ment velük a játék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16545) vbbb


vbbb
őstag

T-60
T-70/80

Ezeket berakhatnák még Tier II-III-as tankoknak nem?

(#16544) Djuree v

Na az ARL v39-et inkább hagyjuk..

[ Szerkesztve ]

(#16546) jahrn válasza vbbb (#16545) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah, az ARL-nek ugyan van jo agyuja, de maga a jarmu borzalmas. Szar loveg kiterithetoseg, haznyi meretu weakspot a tetejen (szal eselyed sincs kihasznalni h az eleje egesz jol dontott) mozgekonysaga meg a befuvezett lajharral egyenerteku.

Ma ERRE kaptam Pershing-gel Ace tankert, pedig ennyire dekoncentraltan nem szoktam jatszani.

[ Szerkesztve ]

(#16547) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Üdv!

2 napja játszom a játékkal, egy kérdésem lenne. Miért nem tudom átváltani az elit tankon lévő pontokat (szürke az opció)? Pedig ki is írta nekem szépen, hogy lehet, vagy gyorsabban fejlődik a szémyelyzet.

(#16548) .mf válasza Djuree (#16544) üzenetére


.mf
veterán

Összest azért nem mondanék, mert a legkisebb elég béna, és az ARL-V egy akkora rakás, hogy el se akartam először hinni, hogy ennek mekkora a vízszintes löveg-kitéríthetősége. Erősen gondolkodom rajta, hogy a nagyobbik ágyú kifejlesztése helyett egyből a 46-osra menjek free xp-ből, mielőtt tovább rontja a statomat :U (csak az a free xp-mennyiség már fáj...). A gond mondjuk csak az, hogy a nagyobbik ágyú a 46-oshoz is kell, és a free xp is még jól jön máshol, hogy ne teljesen stock tankokkal induljak.

---

Ha már stat... előző meccs közben néztem, hogy egyik játékos fura helyen van. Meg hogy lövi a semmit. Természetesen piroska, megnéztem xvm-ben: 210, azaz kettőszáztíz eff :Y :DDD íme -- 7% hit ratio, 93 avg exp... :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16549) vJokka


vJokka
aktív tag

Vége egész jól sikerült. Jobban szeretem ezt a dögöt, mint az ojjektet.
BL-10el sokszor ki tudnám tépni a halyam :DDD

Victory!
Battle: Redshire 2012. szeptember 26. 0:10:50
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 3 816 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 73 293
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#16550) Tenken válasza DEV_NULL (#16547) üzenetére


Tenken
őstag

Lehet, csak arany kell hozzá. Azt természetesen nem közlik a tipp-ben :).
1 gold=25 xp, de ha már goldot veszel, sokkal jobban jársz, ha prémiumra költöd, mint átváltásra. Feltéve, hogy nem akarod kitömni WG-éket..

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.