Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) DEV_NULL válasza Tenken (#16550) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Battlefield Play 4 Freeről téretem át miutám elköltöttem rá kb. 50000 Forintot és besokalltam a lehúzástól. Maradnék "freeloader". Tetszik a játék, az a problémám vele, hogy egy elit pz38t-m van és rendszersen tier5ös tankokkal rak össze és kb 10ből 1x vagyok nyerő csapatban. Pz4re akartam gyúrni, de visszaolvastam és látom nem oylan jó. Még eléggé az elején vagyok, érdemesebb lenne elkezdeni a Szovjet vonalat inkább? Úgy vettem észre azok a járművek dominálnak.

(#16552) DEV_NULL válasza DEV_NULL (#16551) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nos úgy látom itt véget is ért a kapcsolatom e játékkal, ugyanis eléggé játszhatatlan számomra. Most, hogy tier4es tankom van, rendre 6-7-8asokhoz rak be, ahol 1 lövés vagyok. A scoutolásban pedig nem lelem örömöm. :N

(#16553) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Én még pár napig tartogatom a PzIV-et úgy döntöttem, mert amekkora szerencsém lenne pont akkor lenne valami dupla kredit event erre a tankra, miután eladtam.:DDD

(#16552) DEV_NULL: Amíg könnyű tankkal játszol addig ilyen lesz. Én is tegnap egy tier 4-es könnyű tankkal az A-20-al játszottam, de 5-ből csak 2x tett ilyen nagy tierbe. A többi 3 csatában top tank voltam illetve nálam csak 1 szinttel nagyobbak. Ki lehet bírni valahogy azt a kb 30-50 csatát míg megszerzed a tier 5-ös gépezetet.
A másik kommentedre is reagálnék. Szerintem is a szovjet vagy amerikai ágat kezd el.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#16554) Dobi 562 válasza DEV_NULL (#16552) üzenetére


Dobi 562
addikt

Felderítő tankokat dobál be ilyen nagy tier különbségű csatákba, egyébként +/-2 tier lehet a különbség, szóval kitartás!

Az ezt megelőző hozzászólásodra: igen, érdemesebb elkezdeni a szovjet ágakat, mint a németet. Nagyobb sebzés= több kredit bevétel.

(#16555) forras2 válasza [HUN]Dani (#16541) üzenetére


forras2
őstag

Én sem adok érte pénzt.... de gondolkodom, hogy lehet mégis kéne :U
Kb 2-2,5 héten belül ki lesz fejlesztve a tigris meg az IS.
Premtank nélkül sosenem lesz elég kreditem megvenni őket... sőt még az egyiket sem.
Párduccal, PzIV-el, KV1s-el meg VK3002DB-el játszok minden nap, 2-3-4 csatákat tankonként. 6 nap alatt szedtem össze velük 130k kreditet :DDD És kb 20 ennyi kéne, hogy meg tudjam venni a 2 kiszemelt tankot....
Ebből kb 80k-t PzIV-el. Párduc csak viszi a pénzt. Ha 1,5k sebzésnél kevesebbet osztok ki vele, akkor mínuszos a kör. Annyi sebzéshez meg kell minimum 12-13 nem lepattant telitalálat, amit elég nehézkes megoldani akkora döggel.
KV1s-el ha alkotok is, nyerek is, max van 5-6k hasznom.
VK3002DB-ről meg inkább nem is beszélek :DDD

(#16556) [HUN]Dani válasza forras2 (#16555) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nincs mit tenni, újíts be egy "új" tier 5 tankot. Sokan a KV-1-et ajánlják, de én mégis a BDR-G1B-t fogom kifejleszteni úgy döntöttem illetve még talán a tier 5 francia td-t vagy a stugIII-at.
Bár így jobban belegondolva az M4 Sherman is faja kis tank csak elég papír a páncélja. Amikor pár hete volt dupla kredites eventje simán összejött 5milla picit több mint 100 csata alatt prémiummal. Még az is lehet, hogy visszaveszem vagy az utána következő E2 veszem meg ha már kifejlesztettem. Arra úgy sem kell már sok elemet megvenni. Lánc, torony és 1 motor. A többit örökli innen-onnan.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#16557) Napfénysüti válasza forras2 (#16555) üzenetére

Egy Churchill 1500 aranyért még szerintem vállalható. Egy ideig eléggé nyomtam vele mert kellett a pénz. Most viszont már nagyobb hozamra lenne szükségem a 8-9-es tankokhoz így kénytelen leszek venni egy 8-as prém tankot csak ugye azok már nem aprópénzbe kerülnek. :U

DEV_NULL: kitartást kívánok én is, amint túllépsz a könnyű tankokon nem lesz az a szívás hogy sokkal nagyobbak közé tegyen. :N

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#16558) freelancer válasza DEV_NULL (#16551) üzenetére


freelancer
tag

Van két nem használt EU-s acc-om, ha akarod az egyiken kipróbálhatod a nehezebb vasakat.
(egyiken PZIII-IV, VK-3601H a másikon M7MT, Tiger, IS, IS3 van)

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16559) forras2 válasza [HUN]Dani (#16556) üzenetére


forras2
őstag

KV1-el játszottam jó pár kört. Voltak benne jó körök is, de nem mondanám 1 farm tanknak.
Stuggal is játszottam anno, bár még a 7.2 előtt, az sem volt olyan faja akkor.....
Itt gondolok arra, hogy jó helyzetben is 8-10k kredit haszon. Azt nem mondanám nagy haszonnak.
A Sherman talán pattogósabb mint a PzIV :K

Napfénysüti
Azon gondolkodom én is. Mennyi kreditet hoz az átlagos körben? Mennyi a javítása?

(#16560) Djuree válasza DEV_NULL (#16551) üzenetére


Djuree
félisten

szted ez nem lehúzás? épp minap számoltam ki, 40k-t vertem el eddig rá :DDD premium acc, prem tankok, de nem sajnálom, több mint 300 órám van már benne, és még mennyi lesz, sok élményt adott eddig is. más 1 hónapban cigire elver ennyit.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16561) Djuree válasza DEV_NULL (#16552) üzenetére


Djuree
félisten

ne hagyd abba, kezd el az orosz tankokat, a heavy ágat, ott a KV, addig menj el, onnantól paradicsom, a német tankok elég szarok 5-ön, a pz 3/4 meg a pz4 nem tudja felvenni a versenyt a többi nemzet 5-ös heavyjével, sem életben, sem páncélban sem semmiben. max gyorsabb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16562) Napfénysüti válasza forras2 (#16559) üzenetére

Átlagban talán 25k körül hoz ami haszon. De ha gondolod délután megyek vele pár kört és csekkolom. Mostanában ritkán veszem elő. Javításra ha jól emlékszem elég bagatell összegeket kell csak költeni, majd hagyom kinyíratni magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#16563) forras2 válasza DEV_NULL (#16551) üzenetére


forras2
őstag

Ha nem jönne a héten a 8.0, akkor azt mondanám hogy csináld a német ágat.... PzIV a legjobb tank a játékban, legalább is szerintem. De mivel eléggé megcsonkítják a 8.0-ban, ami elvileg a héten jön, így nem ajánlom. Bár azért 1 próbát megér :K Vannak német oldalon is jó gépek, sőőőt :K

(#16564) Djuree válasza forras2 (#16563) üzenetére


Djuree
félisten

pz4-ből kettőt kilövök egy KV1-el :K de amúgy jó tank, sokszor megszopatnak ha nem látom őket, de ha látom őket végük.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16565) BloodRay válasza forras2 (#16555) üzenetére


BloodRay
veterán

Ebben azért user error is van ahogy olvasom... :)
Én prem nélkül játszok mostanában és úgy, hogy amelyik nap játszok(kb 20 csata) minimum 100k-t keresek. 9-10-es tankokkal megyek és T5-ös T49-es TD-vel. Utóbbi nagyon hozza a pénzt, így bár van KV-5-öm is, azt nem is használom szinte mostanában.
VK3002DB-t imádtam és vissza is fogom venni nemsokára a jövendőbeli Leopard 10-es med miatt.
Mellesleg T49-essel rohangászva nem nagy ellenfél már a mostani Pz IV sem, így ha még gyengítenek rajta, még jobban fogok szórakozni T5-ben. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16566) #21346560 válasza Napfénysüti (#16557) üzenetére


#21346560
törölt tag

De ha megvárja az ember az akciót, akkor 750-ért meg főleg.
Az utolsó 4 hónapban 2x is féláron volt a csörcsil!

(#16567) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Oroszok megkapták a 0.8-at az amcsik is ma kapják meg!!!Kérdem én mi annyival rosszabbak vagyunk hogy mindig kullogunk a sor végén??? :O

(#16568) csaabz válasza GaburroSan (#16567) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem csak annyi a lényeg, hogy még a héten megkapjuk... :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16569) ollie válasza Djuree (#16525) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

8.0-ban még simán lehet az is.

***

(#16570) Napfénysüti válasza GaburroSan (#16567) üzenetére

A múltkoriból kiindulva szerintem mi kifejezetten jól járunk. Legalább nem leszünk éles teszterek. :DDD

Runo: jaja féláron meg bőven jó a Churchill. Mondjuk én pont 2 akciózás között vettem. :)

Més que un club!

(#16571) freelancer válasza GaburroSan (#16567) üzenetére


freelancer
tag

Tudhatnád, hogy az orosz piac a prioritás a WG-nak, mert a nagy kess onnan jön be nekik.
Tegnap 20-30 perc kellett, hogy beengedjen a szerver, mert mind a négy cluster fullra volt terhelve, pedig az ukrán kapcsolatoknak az EU cluster-ből hasítottak le.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16572) Tüzi válasza Djuree (#16564) üzenetére

mert hülyék játszanak velük.
én két kv1-et lövök ki, mire engem kilőnek.

szopóág:
JP-vel 110 meccs után 64%ow win rate, a 130. csatára leesett 55%-ra.
Ezt azok kedvéért akik szerint nincs szopóág.
mod:
a legjobb, hogy vxm szerint az összes (!) többi tankom 50-98(!)%os winrate csatákban megy, aminek a 70%át hozzuk is, a JP-t meg 4(!)-40% közöttibe dobálja be.
Amit rendszerint bukunk is.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16573) Tüzi válasza Tüzi (#16572) üzenetére

amúgy így belegondolva, csak az igazi lúzerek kezdenek német ágat.
mint én, pl...
azért is fog eljönni rövid időn belül, hogy eladom az összes tankom, aztán könnyes búcsút veszek ettől a szarfos játéktól.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16574) Djuree válasza Tüzi (#16573) üzenetére


Djuree
félisten

én is ott kezdtem, de hamar észrevettem hogy az oroszok a durvák. mikor az első kv szembejött, mondom nekem ez kell :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16575) Mcray válasza Dobi 562 (#16515) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnap volt egy jó köröm KV-1S-sel.

XVM szerint volt 30% esély a győzelemre. Egyik csapattársam (Tiger P) beírta, hogy "aztakú, 81% winrateje van a KV-1S-nek" Azt hittem az ellennél lát ilyet, de nem láttam ilyet így megkértem, hogy magyarázza meg mit írt. Írta, hogy "Igen neked van 81%" a KV-1S-eddel. Elkezdődött a kör Abbey-n és azt tettem ami nem szoktam (főleg ha nem top tier vagyok), berongyoltam középre a kolostorhoz. Ott az ellen PZ 4, Panther és Jagdpanzer 4, majdnem kinyírt az első percben. Aztán elkezdődött a sikersorozat. Szinte minden lövésem találta a kb 20 lövésből és 6 killel fejeztem be a kört.

Ezt megelőzően buktam 4 kört más géppel, így ez a kör eléggé helyrerakta a lelki békémet :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16576) ollie válasza Mcray (#16575) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi XP-t és creditet kaptál?

***

(#16577) Mcray válasza ollie (#16576) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem tudom az xp-t, mert épp nincs Wot loggerem. Kb 35 ezer pénz volt sima accounttal. Azt sem tudom, hogy replay be van e kapcsolva, mert ha igen akkor majd visszanézem.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16578) ollie válasza Mcray (#16577) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

XP-hez nem kell WoT logger, azt kiírja a csata után a a WoT. Feltételezem a sebzésre gondoltál.

***

(#16579) .mf válasza forras2 (#16555) üzenetére


.mf
veterán

Prém nélkül van IS7.
Nálam farmolásra az 5-ös TD-k és a KV1 váltak be a legjobban. T49 kicsit sebez, de gyorsan lő és mozgékony. S35 lomha, de 105-össel majd' akkorát üt, mint a saját hp-je, itt már 1-2 jó találattal plusszos a meccs, lőszere is csak 270. Jól lehet vele keresni, nyertes körök 15-25k pluszban. Wolverine-nel is jókat mentem, de lecseréltem Slugger-re, mert a T49 gyorsasága jobban tetszik, hiába rosszabb azzal az arányom. KV1 gyenge pontjain pedig ha kiismerted magad, tudod, hogyan kell vele játszani és a legénység is már elit, nekem nyertes körök 15-20k plusz.
KV1S farmolásra csak a 122-es magas lőszer-ára miatt nem alkalmas, máskülönben nagyon jó tank.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16580) Mcray válasza ollie (#16578) üzenetére


Mcray
senior tag

Nincs visszajátszásom. Ha jól emlékszem 1300 Xp volt.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16581) Fel


Fel
addikt

Visszatettem a teszklienst - mert kellett a lokalizáció belőle - és mentem pár kört a prémium JagdTigerrel:

A szorzója kb. olyan lehet, mint a T34-é, mert azzal is ~3400-3500 sebzés kell 100.000 kredithez (prémiummal). A fenntartása kicsit olcsóbb, így a haszon is több, és nem mellesleg 2000 arannyal kevesebbe is kerül. Tényleg nem rossz.. Annó eléggé szkeptikus voltam vele szemben, de kellemeset csalódtam.

És ha már teszt... Vettem egy VK 3001(H)-t is, a megreformált 75mm L/70-nel felszerelve:

Victory!
Battle: Airfield 2012. szeptember 26. 11:51:00
Vehicle: VK 3001 (H)
Experience received: 1 869
Credits received: 40 980
Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Nem is rossz... Lehet ezt is vissza kellene majd venni a 8.0 után. Egészen jókat pofozkodtam több tier 7 tankkal is (T29, KV-13, IS, SU-100M1).

[ Szerkesztve ]

(#16582) Xmodule


Xmodule
őstag

Nem vagyok hc gamer de nekem még mindig a stugIII a kedvenc tankom. Most probalgatom a VK3601(H) -t is. Persze ez még nincs maxolva igy nem tudok levonni tul sokat. Ezutan a BDR G1B jön majd az ARL44. Ezek nekem a kedvenc tankjaim. Most probalgatom kv1s -t is de annyira nem jön be ez az orosz heavy ág. Meg most huzom a francia TD ágat is. Meglátjuk.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16583) Tenken


Tenken
őstag

Legénység ugyanannyi xp-t kap ha átültetem másik tankba, mintha a sajátját vezetné?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16584) Atlantis válasza Fel (#16581) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is kipróbáltam anno, szerintem túl lassú és ahhoz, hogy sokat sebezzél, óriási mák kell, elsőre jól kell helyezkedni, mert ezzel odébbmenni.... Mindemellé megvannak a szokásos TD-problémák, vonzza az arty-kat és egy gyorsabb med vagy light könnyedén kivégez, mert melléd áll.

Az ágyúja viszont tetszett és a könnyített MM is jó dolog.

Kéne egy jó német prémium med tank, talán majd a PzIV...kíváncsi vagyok milyen lesz a kredithozama prémiumként.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16585) ollie válasza Tenken (#16583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak ha átképzed, ráadásul átképzés nélkül jelentősen rosszabbul teljesítenek (kb nagyságrenddel), így mindképpen át kell képezni őket, vagy venni új legényésget (75 vagy 100%-osat).

***

(#16586) .mf válasza Tenken (#16583) üzenetére


.mf
veterán

Nem, nekem úgy tűnik, hogy kevesebbet. Valamint a képességei is romlanak, átképzés nélkül azonos kategóriában (pl. td -> td) -25%, más kategóriában pedig -50%. Kredites átképzéssel 20k/fő azonos kategóriában 10%-ot vesztesz, más kategóriára -20%.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16587) uvilmos


uvilmos
csendes tag

Eladó az accom, akit érdekel privátban minden infót megkap (csak privátra válaszolok).
4 db tier x-es tank + pémium Tank + egy üres klán....

(#16588) #21346560 válasza uvilmos (#16587) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az ilyenek miatt van, hogy elcsodálkozunk, miért van az, hogy X-es tankkal valaki olyan balfaszul játszik, hogy legszivesebben kitépnénk a hajunkat......
(megveszi az accot, aztán rögtön X-es tankkal kezd játszani, azt sem tudja mi mire való....)

(#16589) uvilmos válasza #21346560 (#16588) üzenetére


uvilmos
csendes tag

Beleuntam, és ? ha megveszi ő baja, ha béna hozzá, de tudod pénz beszél kutya ugat...ez már nem az én problémám...

(#16590) #21346560 válasza uvilmos (#16589) üzenetére


#21346560
törölt tag

Félreértettél! Nem téged szidlak, hanem azt aki esetleg megveszi...

(#16591) Djuree válasza #21346560 (#16590) üzenetére


Djuree
félisten

hát jah, ne hogy már az legyen a hibás aki eladja. egyszer biztos én is el fogom majd adni, de addig még jópár tank roncsa lefolyik a dunán :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16592) emre


emre
veterán

Másnál sem megy az xvm?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16593) bullseye válasza Djuree (#16591) üzenetére


bullseye
addikt

ja, és micsoda óradíjjal adhatod majd el :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16594) Enzolord


Enzolord
addikt

Tudja valaki, mikor jön a 8.0?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16595) virkir válasza emre (#16592) üzenetére


virkir
veterán

Nekem se műxik.
De mindjárt felrakom az utolsót és megnézem azzal.
Mégse megy belefagyott a játék.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16596) emre


emre
veterán

Mai hősünk: képes akár 400hp sebzést is kiosztani csatánként. (avg lvl: 5,78)

(#16595) virkir

Köszi, :R valami már kezd működni, de még nem az igazi. :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16597) virkir válasza emre (#16596) üzenetére


virkir
veterán

A fene tudja mi van mert eddig még soha nem fagyott bele a csata betöltésbe most meg bármelyiket raktam fel egyiknél sem engedett vissza.
Szépen el is buktuk a kört ahogy nézem pedig pont top tank lettem volna az E2-vel :O

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16598) Enzolord válasza emre (#16596) üzenetére


Enzolord
addikt

És mindezt fél év alatt hozta össze, regisztrációtól számítva..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16599) diegho válasza emre (#16596) üzenetére


diegho
nagyúr

Ma volt egy 39%-os élőlény is, már nem emlékszem a nevére, de 5k csata alatt csinált 700k sebzést és 50 120-al rohangált, amiben 300 körüli átlagsebzése volt. A klánnak is bemásoltam a nevét, mindenki szerint bot.

(#16600) Fel válasza emre (#16596) üzenetére


Fel
addikt

Echte germán panzerkampfwagenfahrer... Azért szorgalmas; a JP2-vel már letolt 680 csatát a 7.5 kiadása óta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.