Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) krisss93


krisss93
aktív tag

Finoom vége lett a teljesítménygondjaimnak, maxon fut az új renderrel 60 fps-el.

Vikir:danke schön :DD

(#16852) Fel válasza virkir (#16846) üzenetére


Fel
addikt

Én kerestem a korábban megvásárolt kamófestéseken :) Mindet félárasan vettem, ráadásul az IS-4-re akkor, amikor még T9-es volt. Így kicsivel több, mint a dupláját visszakaptam az elköltött aranynak. Ha nem adom el korábban az IS-8-at - amire az IS-4 tier ugrásával került ugyanaz a festés ingyen - akkor most még 450 arnnyal többet kaptam volna... Na de mindegy, így is majdnem kijött a Matilda BP a "nyereségből".

Atlantis: A legutolsó tesztpatch-ben levették az O.263 ufp-jét 150mm-re. Felgyújtani korábban is lehetet szemből. A hátsó felépítmény miatt elől van a motorja és a hajtás is.

[ Szerkesztve ]

(#16853) Atlantis


Atlantis
veterán

Hm...már harmadszor dob ki a nyavalyás. Lehet a VGA nem bírja az új grafikát és melegedés miatt tesz ki asztalra? Patch előtt még nem volt ilyen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16854) emerico2004


emerico2004
aktív tag

Kitaláltam egy remek új 8.o kitüntetést... "egérfogó " : lökj le 100 maust a himmeldorfi hegytetőről :R

(#16855) vbbb válasza Fel (#16831) üzenetére


vbbb
őstag

Valószínűleg az lesz az igen. Hol lehet kikapcsolni? ugyan úgy minden maximálisra van állítva mint eddig, az FPS meg a lag is kb. ugyan annyi mint korábban.
Egyedüli változás a kép világosabb és homályba burkolódzik minden. :)

[ Szerkesztve ]

(#16856) freelancer válasza Atlantis (#16853) üzenetére


freelancer
tag

Máshol keresd a hibát, az új verzió gépigénye kisseb mint az előzőé (a CPU-d egyszálas teljesítménye sz*r), a VGA-d nem játékra való.

(#16857) Atlantis
Ott neked kb a VGA limitál, a prociban pedig a nagy fusi-ON őrület miatt nincsen teljes értékű mag, csak herélt modulok.

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16857) Atlantis válasza freelancer (#16856) üzenetére


Atlantis
veterán

Lelkembe gázolsz... :) mindezek ellenére eddig remekül futott rajta a WoT, most meg nem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16858) ollie válasza virkir (#16846) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szuper vagy, köszi!

***

(#16859) Djuree válasza Atlantis (#16853) üzenetére


Djuree
félisten

kevés a memó az a baj :DDD
a vga-d helyett szerezz be valami játékra is használható darabot.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16860) vbbb válasza vbbb (#16855) üzenetére


vbbb
őstag

Kikapcsolva...megnézzük medium-on mennyire ködösít. Ez nekik az élsimítás? Vicces. :)

[ Szerkesztve ]

(#16861) Atlantis válasza Djuree (#16859) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, tényleg, az lehet a bibi. :)

Eszembe sincs, meló fontosabb, mint ez a szutyok játék. Ahhoz meg ez kell.

GPU-Z szerint 90°C-ot karcolja a GPU hőmérséklete játék közben, 75% hűtés mellett. Ez lesz a nyűgje, nem bírja a fejlesztett grafikát a lelkem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16862) jano_77


jano_77
nagyúr

Normális az, hogy a meló helyen leszedtem a patch-t és Setup-ot, majd haza érve felmásoltam és elindítottam a patch- (~17:00) és még mindig nem végzett?!? :F :O

Jó lenne már játszani is :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16863) Sanya


Sanya
nagyúr

ez a pz4 egy kalap szar lett

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16864) vbbb


vbbb
őstag

2. alkalommal nem enged be a játékba induláskor, semmi mod nincs fent....csak gratulálni tudok eme remek fejlesztéshez...

(#16865) Tenken


Tenken
őstag

Srácok med-ágon kik ajánlottak? Német vk36 isteni, de nem tudom, hogy tierX-ben mennyit ér M50 a szovjet meg amerikai típushoz képest.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16866) vbbb


vbbb
őstag

Leszedem a játékot újra, de nem frissítésként. Legutóbb pedig nem volt gondja vele.
A játék oldaláról teljes sávszéllel jön most lefele http-s letöltéssel...torrent meg 2.7kb/s volt. omg

(#16867) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

IS4 brutál erős lett az új patch-el, (legalábbis érzésre pár kör alatt szemből nem is lőttek át, pedig próbálkoztak, a levélbedobón is pattogott az is7 simán..)

A Type59 meg valami iszonyat furge lett, nem hittem a szememnek amikor 68-al rongyoltam le a lejtőn, és a gyorsulása is egészen korrekt, good job! :D

=^-^=

(#16868) Gyuri27 válasza L-e-f-i-e (#16867) üzenetére


Gyuri27
félisten

A t29 érzetre pedig lasabb. Az m8ai is fürgébb lett. A kv1 pedig lomhább (igaz eddig se volt versenygép). Szóval történtek itt dolgok rendesen. Kár, hogy nagy részéről nincs realese.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16869) vbbb válasza Gyuri27 (#16868) üzenetére


vbbb
őstag

Sutyiba megoldották 'szopás' szerint...

(#16870) Atlantis válasza L-e-f-i-e (#16867) üzenetére


Atlantis
veterán

Fürgébb lett szerintem is, de szerintem még könnyebb kilőni, mint eddig. T43-mal is könnyedén sebeztem szemből is, eddig jobban pattogott. Lehet csak mák volt...IS4-et úgy vitte a JT a kisebb ágyúval is, hogy öröm volt nézni. Szemből, 300-m-ről, 2-3 lövés is átvitte, igaz ő is adta a puszikat...

Más: Ez a csata utáni összefoglaló nagyon tuti lett, nincs is már szükségem a Wotlogger-re.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16871) krisss93 válasza Atlantis (#16870) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nekem is tetszik az összefoglaló, de a vertikális tech tree ritka ocsmány és már nem írja ki mennyi xp-kell még a modulokhoz/tankhoz, hanem csak a teljes xp mennyiséget.

(#16872) joeetm


joeetm
tag

Jól veszem észre hogy nem is adtak kárpótlást a pzIV-re? :(

_Az a hülye aki nem normális_

(#16873) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nagy nehezen sikerült feltelepíteni a 8.0-át. 7.5-öt nem akarta felápgrédelni, valami hibát írt ki folyton frissítéskor. Majd letöltöttem az egész klienst, ami először szintén nem akart fölmenni, azt írta ki hibás az egyik .pkg fájl telepítéskor... 2. próbára másik fájlt jelzett hibásnak, így két hibás telepítésből összehoztam egy frankót, oké működik. Lehet az SSD nem tetszik neki.

Grafikát fullra véve nekem nekem egyáltalán nem tetszik, kicsit homályos (szemcsés) és túl világos, bár csak pár kört mentem vele 1-2 óra játék után már biztos zavarná a szemem. Egyébként 40-60 között ugrált az FPS, tehát simán ment. Konfigom a nevemre kattintva megtekinthető.

A grafikát visszavéve normál-ra (standard) visszakaptam a 7.5-ben megszokott grafikát, (vagy ahhoz leginkább hasonlítót) talán kicsit élesebb képpel. Az FPS stabilan 60 volt Fjord térképen, néha ugrándozott, általában sniper nézetbe ki-be váltáskor (50-60 között).

A tankok mozgása valahogy dinamikusabb lett, elröhögtem magam, mikor a micromausom-ra majdnem ráesett az ellen valami kis tankja Province-en... Biztos ki fogom próbálni hogy rázuhanok valakire ha lesz rá lehetőségem! :)

Valahogy sokkal simábban fut a játék mint eddig, a csata utáni részletes elemzés is nagyon tetszik!

És a legfontosabb: végre ki lehet zárni az előző peccsel behozott játékmódokat! YEAAAH! :DD

(#16874) Atlantis válasza Dobi 562 (#16873) üzenetére


Atlantis
veterán

Aha, ki lehet. T28Prot-tal mit kaptam első csatának? Támadás Prokhorovka, pedig kizártam azt a játékmódot....

krisss: hja, az nekem se tetszik.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16875) myckey válasza Atlantis (#16874) üzenetére


myckey
veterán

ne is mond........szakaszba toltuk hárman,mindenkinek ki volt véve a "copatós" mód...erre há mé ne azt dobta volna be.mondom köszöntem WG :W

viszont maga a frissítés határozottan tetszik és a graf is elég pofás

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16876) csaabz válasza myckey (#16875) üzenetére


csaabz
őstag

Szakaszba/platoonban nem működik...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16877) Atlantis válasza csaabz (#16876) üzenetére


Atlantis
veterán

Én egyedül voltam, úgy sem tökéletes.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16878) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Hát a multitaskingot már olyan szinten sem támogatja a játék mint eddig, ha megy a böngésző játék mellett szépen leesik az FPS, pedig nincs kula gépem. Előbb valami beakadt és kemény 6 fps-el mentem egy pályát, szürreális élmény volt, az fix.
Az egy dolog, hogy 1 magot támogat a játék, de hogy már azt az egy magot is csak magának követeli? Hát nc...

(#16879) _seth_


_seth_
veterán

Nálam jobb lett a teljesítménye, több fps mint eddig és a grafot is részletesebbre állítottam és nem gond ha fut mellette más program a gépen. Úgy látom elég eltérően fut különböző gépeken az új játék.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16880) Dr_Syrex válasza Atlantis (#16874) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nekem is "nagy kedvencem" :) Legutóbb az egyik ilyen csatában meg is jegyezte a csapattárs, hogy kb. 10 alkalomból 8-szor ma neki csak támadók közé sikerült kerülnie.
Amióta JT-vel megyek, én sem védekeztem egyszer sem :N Pedig örömmel lődöztem volna a dombtetőről :P

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16881) freelancer válasza Re-Tech (#16878) üzenetére


freelancer
tag

A 7770 vga pont a kula kategória, jobban járnál valamivel ami nem low end.
(Én megértem, hogy szépek a reklámok meg az itteni tesztek, de aki játszani akar az ne low end vagy integrált vga mellett visítsom , hogy xar a játék)

(#16882) _seth_
mert azt nem csak pár játéra lőtték be, hanem bármit futtat.

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16882) _seth_ válasza freelancer (#16881) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem notiban van a HD5650 1 GB, és magas graffal sem megy 35 fps alá de az átlag 40 fölött van és nem is akad.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16883) Gyuri27 válasza vbbb (#16869) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze a t29 még így is jó tank. Kell vele valamit kezdeni, mert különben soha nem veszel premtankot és/vagy premet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16884) vbbb válasza Gyuri27 (#16883) üzenetére


vbbb
őstag

Semmi gond, rontsanak még picit rajta és lecserélem T32-re. Legalább nem kell prémiumot vennem farmoláshoz. :)

Ja akinek megszakadt volna a letöltés böngészőben annak ez jó megoldás lehet:

wget letölt...

majd parancsfájlba beírni (onnan indítani ahol a wget van):

wget.exe -c http://downloads.worldoftanks.com/links/latest_install_eu

és már jön is tovább...na persze ha eleve download manager-t használ valaki... :U

[ Szerkesztve ]

(#16885) Enzolord


Enzolord
addikt

Eddig szerintem jó a 8.0.. De a tech tree sz*r..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16886) myckey válasza freelancer (#16881) üzenetére


myckey
veterán

:))

szal kalap szart nem ér? :C

nem tudom....nekem full HD,minden maxon és tökéletesen fut ezzel a kula kártyával......
de sorolhatnám a többi gamet is.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16887) freelancer válasza myckey (#16886) üzenetére


freelancer
tag

Akkor privátban linkelheted a full HD max screen-eket, természetesen minden szűrővel.
Töki az nem játékra való VGA, főleg nem fullra.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16888) Enzolord válasza virkir (#16846) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi szépen a pakkot...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16889) myckey válasza freelancer (#16887) üzenetére


myckey
veterán

Töki,neked meg olyan arcos szöveged van,hogy lefordulok a székről :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16890) Joe.36 válasza freelancer (#16881) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem HD 7770 OC van szerintem nagyon jó kártya és maxon elfut vele a Wot.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#16891) freelancer válasza Joe.36 (#16890) üzenetére


freelancer
tag

nem tudom....nekem full HD,minden maxon és tökéletesen fut ezzel a kula kártyával......
de sorolhatnám a többi gamet is.

Erre vagyok kiváncsi

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16892) Gyuri27 válasza vbbb (#16884) üzenetére


Gyuri27
félisten

De gond van. Mert ahigy átszokik a nép egy másik tankra a fenti okok miatt. Máris jön a wg és alkot. Hivatalosan vagy fű alatt, de elcseszik. Eddig 4-5 jó farm tankot vontak ki a forgalomból.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16893) Joe.36 válasza freelancer (#16891) üzenetére


Joe.36
addikt

Én csak a Wot-al játszom, nem mondtam ilyet, miért nekem írod, de ha már itt tartunk akkor mire való a 7770 ha nem játékra?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#16894) vbbb válasza Gyuri27 (#16892) üzenetére


vbbb
őstag

Előbb utóbb egy se fog maradni. Tier 2-8 között leszünk kénytelenek venni legalább 1db premium tankot (inkább többet) vagy állandó prémium fiók.
A cél itt is a profit növelése ugye...

[ Szerkesztve ]

(#16895) freelancer válasza Gyuri27 (#16892) üzenetére


freelancer
tag

Ezekkel a húzásokkal terelik a népet a prémium vagy prém tank felé.
Ha emlékszel a 7,2 és az azelőtti időkre, egy KV-val lehetett hozni 35-40k-t tisztán, mára már nem maradt egy értelmes tank sem amivel lehetne farmolni, ez van :(((

(#16896) Gyuri27
Aki most kezdi a játékot az sajnos masszívan szív, egy egyszerű KV Pz4 párossal farmoltam ki az E-75 árát, manapság ez már irreális :((

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16896) Gyuri27 válasza freelancer (#16895) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hogyne emlékeznék. Akkor futotta ventire, rammere stb-stb. Valóban az átlag usernek nem maradt farm tank. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#16897) myckey válasza freelancer (#16891) üzenetére


myckey
veterán

Skyrim,Max Payne 3,Crysis2/Warhead,Darksiders2....ezek tökéletesen futnak maximum közeli beállításokkal..(élsimítást szoktam lentebb venni,de nem kikapcsolni)

Mást még nem próbáltam.

Wot is bőven játszható...nem 100,de nem is stabil 60 FPS....25-50 között szokott mozogni,akad hogy fölé is megy.
Teljesen játszható.

Nyílván egy BF3 multiba nem menne totál kiakasztva Full HD-ban,de nem is arra találták ki ezt a kártyát...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16898) freelancer válasza myckey (#16897) üzenetére


freelancer
tag

Aha, értem ... a maxon fut.
Nekem ezzel nincsen problémám mert az emberek elvárásai különbözőek, de mindíg is azt mondtam (cca 20+ év a számtekben), hogy aki játszani akar az vegyem megfelelő hardware-t, vagy halgasson arról, hogy szerinte az optimalitáció nem megfelelő. Nem szándékozom folytatni.

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16899) myckey válasza freelancer (#16898) üzenetére


myckey
veterán

szerintem teljesen jól van optimalizálva,tőlem ennek ellenkezőjét tuti nem olvastad ;)
bizony maxon fut,a WOT!
más játékban pedig nem katasztrófa,ha az AA-t leveszem 8x-ról négyszeresre(csak hogy mondjak egy számot)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16900) freelancer válasza myckey (#16899) üzenetére


freelancer
tag

Utosó offom, mi itt ezeken a fórumokon olyan HW-erekről vitatkozunk (mi mit futtat, mi a jobb proci ... stb), amiről kb az átlag usereknek fingja sincsen, ami nekünk 3 éves kifutó széria az nekik csúcs kategória. Legalább mi ne vitatozzunk :) :R

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.