Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) Gyuri27 válasza Dr_Syrex (#16048) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pz3-s tankok veszélyesek. :K
Állok a bokorban tegnap m8a1-l. Egyszer teljes gázzal nekem jön saját pz3-k. Sérültem én is ő is. Ami elég tré mert az m8-n nem sok hp van így se.
Mondom jó. Nem telik el fél perc neki megy a hetzerünknek (aki nem állt bokorban). Biztos td fóbiája volt. Akkor befejeztem a srác játékát.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16052) nyunyu válasza .mf (#15964) üzenetére


nyunyu
félisten

Igen, az nekem is feltűnt, hogy mostanában marhára nem hozza az elvi sebzését. Kis tankokat 10-20mm-es páncéllal 200-250hp-ról egy lövéssel levisz; de ma egy stughoz 3 telitalálat kellett, ami az ágyú elvi képességeihez képest egy vicc.

Ja, hogy 105mm mozsar?
Azzal ne csodalkozz, max trollkodni jo.

7.5-ben nagyon atvarialtak a loveseket, sokkal tobb a lepattano, meg a 0 dmg-s penetration, mint regen.

Ez persze lassu agyuval megaszivas.

De ami a legjobban fájt benne: a low tier, és a sok hihetetlenül béna játékos

Na ja, anno en is esz nelkul mentem a T82-vel, volt is vagy 25% a nyeresi aranyom. :(

Tegnap Slugger miatt visszavettem, hosszucsovu agyu, eppen nem hasznalt Hellcatrol periszkop+alcahalo atrak, innentol tenyleg csak akkor buktunk, ha a fel csapat lehenteltette magat masfel perc alatt.

Ossze is szedtem vele egy ace tankert :DDD

Legalabb annyira elveztem most a T82-ot, mint nemet vonalon vele egy szinten levo Mardert.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16053) Djuree


Djuree
félisten

na megvan a rekordom 9 kill ezzel a fostaligával, nem gondoltam volna :C
Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. szeptember 21. 14:30:14
Jármű: M6
Szerzett tapasztalat: 1 828
Szerzett kredit: 42 531
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Top Gun

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16054) Bingisz válasza Djuree (#16053) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem is m6-al lett meg a kilenc kill, pedig soha nem gondoltam volna..

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16055) HungAryan válasza CptMisi (#16042) üzenetére


HungAryan
tag

Úgy csinálsz, mint aki még nem látott ilyet. :P

WT account: Cpt_Hungarian

(#16056) nyunyu válasza Vigneau (#15977) üzenetére


nyunyu
félisten

Normál tankoknál a házak közötti kóválygást kell még fejlesztenem bőven: tili ki --> gyors célzás és lövés (tekergetve a görgőt oda-vissza) --> toli vissza... Hááát, nem mindig jön ám össze úgy, ahogy szeretném. Ez a gyors és - számomra némileg - kapkodós célzás, ami miatt inkább a távolban levő TD szerepkör tetszik jobban.

Plane, hogy ha tili-toli kozben allsz neki gorgovel zoomolni, akkor neha felrantja az agyut a francba.
Aztan mire lehuzod, hogy ismet a korabban becelzott tankon legyen, addigra szitava lonek.

Ha nem zoomolsz, akkor bezzeg egyenesen marad az agyu, csak ugy meg nem latni, pontosan hova is lo.

De ez nem tankfuggo, nem csak Hellcattal szivtam mar igy, hanem Pz3-mal is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16057) CptMisi válasza HungAryan (#16055) üzenetére


CptMisi
őstag

Azt hittem, lefordulok a székről... 6szor seggbelő a T32, meghalok, erre nézem, hogy 4en álldogáltak a mellettünk lévő ház mögött. :DDD

Más: megvettem a T49-et, fullosan kezdtem, egyrészt sok minden megvolt rá alapból, plusz valamikor még egy kis freexp-t is ráfordítottam, amikor éppen nem kellett semmire. Vagány kis tank ez. :)) Igaz, eddig még nem sikerült túlélnem vele csatát, mert egyszer teljesen egyedül mentem abbey-n középre, másodszor pedig elkapott egy 105ös hetzer, bár már nem voltam 100%-on. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16058) [HUN]Dani válasza Djuree (#16053) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Fostaliga? Ugyan már, szerintem legjobb tier 6 heavy. Igaz nem sikerült megcsinálni vele a tank ászt. ;]

magyarsrac

(#16059) vhw


vhw
addikt

Végleg felhúzott az M5, eladtam a francba és egy halom free xp (és életemben először némi gold váltással) beszereztem egy félig felszerelt M24-et. Már nagyon rühelltem azt a kis vackot, így még ~250 goldot is beáldoztam (na nem baj, a múltkori eventes 500 goldból futott rá, és mint alább kiderül meg is érdemelte) csak valami értelmes szintre fel tudjam szerelni a Chaffee-t.

Harmadik csatára (itt már a fejlesztett tornyon és ágyún kívül minden rajta volt, ~80%-os legénységgel) beadta az "Ace"-t;

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. szeptember 21. 14:52:06
Vehicle: M24 Chaffee
Experience received: 1 459
Credits received: 24 010
Battle Achievements: Sniper, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Élvezetes volt, bírom a kis gépet ^^
replay

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16060) Djuree válasza [HUN]Dani (#16058) üzenetére


Djuree
félisten

csináltam vele megint egy top gunt :DDD ma jól megy vele. nem rossz, de sztem a kv-k jobbak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16061) Djuree válasza vhw (#16059) üzenetére


Djuree
félisten

én nem tudtam rájönni mire jó ez a "cseffí", sztem igazán semmire :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16062) forras2 válasza Djuree (#16053) üzenetére


forras2
őstag

Kezdők szerencséje ;] :P

Amúgy sztem a KV1s a legjobb T6-os masinéria :U

(#16063) Djuree válasza forras2 (#16062) üzenetére


Djuree
félisten

ja, végülis még csak 3600 meccsem van :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16064) nyunyu


nyunyu
félisten

30% additional credits earned with the following Tank destroyers:
T25/2, the American tier VII

Ehhe, javitasi koltseg is megemelkedett 30%-kal, tegnap meg 6k korul fizettem a total lebontott T25 utan, most 8k.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16065) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az utóbbi két hétben összesen másfél órát tudtam játszani, de az előző akció alkalmával megvettem féláron a KV-1S-t. Kíváncsi voltam már rá, mert agyon dicsértétek itt a fórumon. 7. csatára össze is jött vele a Tank Ász. Nagyon jó vele játszani, fürgébb mint amire számítottam és lehet vele osztani a sebzést is, a javítás meg szinte ingyen van. +% kredit akcióban is sűrűn szerepel, lehet megtartom farmolós tanknak.

Prémiumos, 3800 sebzés. Visszajátszás. Semmi extra nem volt a csatában, a dombot hanyagolták a fiúk, de azért megoldották a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#16066) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#16065) üzenetére

Én szerettem mikor még megvolt. T6-ban elég jó gép a top ágyúval. :K

Viszont hogy az AMX 12t-vel hogy szedem össze azt a 67k xp-t az AMX 13 75-höz azt nem tudom. :U

Més que un club!

(#16067) Dobi 562 válasza Napfénysüti (#16066) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tényleg jó kis gép! :)

Prémiumos, visszajátszás.

(#16068) Xmodule válasza Dobi 562 (#16067) üzenetére


Xmodule
őstag

Hát maxos agyuval jo lehet de stock gunnal mikor berak kv5 ellen meg ilyenek es csak ott alul kullog az ember azert nem lehet ilyen jokat össze hozni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16069) Dobi 562 válasza Xmodule (#16068) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, de ugye egy tank használhatóságát az alapján vizsgáljuk, hogy elitként milyen. Stock-ként minden tank szívás. :)

(#16070) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Létezik olyan lista, ami azt írja ki, hogy egy adott tankkal mennyi az átlagsebzése az EU szerver játékosainak?

(#16071) Arpee78 válasza Dobi 562 (#16070) üzenetére


Arpee78
senior tag

Van a wot logger-nek és egy másik statisztikázós kütyünek is egy oldala. Szerintem egyik sem csak az EU szerver adataiból van.

(#16072) Bingisz


Bingisz
addikt

Győzelem

Csata: Himmelsdorf 2012. szeptember 21. 17:38:37
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 2 200 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 33 683
Csatában elért Achievement: Acélfal, Védő, Mesterlövész

Nem rossz csata, a vége egész jó kis védés lett :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16073) jimmy74


jimmy74
őstag

Sokszor láttam mikor képet raktok fel hogy az fps érték kettőből áll az egyik zárójelben!
Ez milyen beállitás?,Nekem 1 érték van.

WoT:jimmbo

(#16074) Zeratul


Zeratul
addikt

[Jó az Arty a háznál :)]

Bár egy kicsit szűkmarkúan mérte a kerditet 4019 dmgre.

Victory!
Battle: Murovanka 2012. szeptember 21. 17:38:09
Vehicle: S-51
Experience received: 3 054 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 43 044
Battle Achievements: Mastery Badge: "1st Class"

[ Szerkesztve ]

(#16075) Dobi 562 válasza jimmy74 (#16073) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az a kép gondolom visszajátszásból lett kilopva és a zárójeles érték az, hogy a visszajátszás készítőjénél mennyi fps-sel ment a játék a csata alatt. Remélem nem mondtam hülyeséget.

-----------------------------------------------

(#16071) Arpee78: köszi a választ, írtam privátot!

(#16076) jimmy74 válasza Dobi 562 (#16075) üzenetére


jimmy74
őstag

:R
Azt hittem valami bufferelés! :D

WoT:jimmbo

(#16077) virkir


virkir
veterán

Ha valaki tudja ne tartsa magába, hogyan tudnám a különböző verziójú replay fájlokat akár csak egy lejátszásig is a megfelelő wot-exe-hez társítani.
Az 0.8.0 teszklienst kéne elindítanom de ez a nyüves win csak a 0.7.5-öt hajlandó indítani.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16078) Iron Funeral válasza virkir (#16077) üzenetére


Iron Funeral
őstag

próbáld meg ráhúzni a replayt (mintha belemásoldnád egy mappába) a megfelelő exe-re.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16079) vbbb


vbbb
őstag

Egyik "okos" játékostársunk - nem árulom el ki - vett korábban elég régen egy account-ot amit a régi tulaj vissza tudott lopni, mert az e-mail címet nem tartotta fontosnak elkérni. :U
Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni, mivel a felhasználói fiók adás-vétele már elve illegális? Akié az e-mail, azé a fiók a WoT részéről nem? Tehát ott kár kilincselni nem?
A volt tulaj neve, címe, e-mail címe megvan, - külföldi természetesen - mert PayPal-on fizette ki, de én nem sok reményt látok egyébként...szeretnék neki segíteni, de így?

[ Szerkesztve ]

(#16080) Enzolord


Enzolord
addikt

Agyf*szt kapok a SU100 puruttya ágyújától...
Alig sebez, és mindenki átlövi...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16081) emre válasza Enzolord (#16080) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ott az ágyúval van a legkevesebb gond.
Az ammo rack robbanás mindennapos nála az utóbbi időben.
Most robbantottam fel egyet M10 Volverinnel.

(#16082) Zeratul
Ahogy olvastam, az aláírásod első része már nem aktuális.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16082) Zeratul válasza Enzolord (#16080) üzenetére


Zeratul
addikt

Az melyik?

(#16083) Zeratul válasza emre (#16081) üzenetére


Zeratul
addikt

Most aktuális csak igazán, a jövőbe vetett hitt miatt.

(#16084) Gyuri27 válasza Enzolord (#16080) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az biztos, hogy érdemes annyi free xp-l menni, hogy a 100-s gun meglegyen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16085) Enzolord válasza Zeratul (#16082) üzenetére


Enzolord
addikt

A stock gun az...
Most kifejlesztettem a 100 milist, erre kiszed az ISU egy lövéssel..
Én meg 2szer lepattantam..
F*ck

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16086) virkir válasza Iron Funeral (#16078) üzenetére


virkir
veterán

:R na bazz, hogy ez nem jutott eszembe. Mondjuk nekem egy darab ikon nincs kint az asztalon de így működött.

Amiért az egész volt.
A múltkoriban szó volt róla, hogy lehet-e minimum alatt sebezni.
Hát lehet, francica ágyúval biztosan.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16087) Gyuri27 válasza Enzolord (#16085) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó az a 100-s gun. Kérdés van-e peroszkóp, meg venti ill legénység hol tart. Meg ugye hol lőtted az isut?

Amd - Radeon - Ryzen

(#16088) Enzolord válasza Gyuri27 (#16087) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem az Isuról pattogtam..
LEgénység még kanyarban sincs, sem más..
Az elején vagyok...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16089) Arpee78


Arpee78
senior tag

Újabb statisztikás oldal. Ebben a pályák statjai a különlegesek. Prokhorovka assault-ban 64/36 arányban a védők győznek. :D

(#16090) szalai56 válasza emre (#16081) üzenetére


szalai56
senior tag

"A Prohardver Harckocsi Ezred elsősorban a Prohardveren is regisztrált tagokat és barátaikat várja." Csak ezt buktuk el.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#16091) Gyuri27 válasza Enzolord (#16088) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hanem miről?
Ha meg még ratyi a tank ne várj tőle kiemelkedő eredményt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16092) Fel válasza virkir (#16086) üzenetére


Fel
addikt

Melyik lenne az?
Az első lövés után azt, hallani, hogy "we didn't penetrate their armor", tehát a 106(?)-os sebzést nem te okoztad. A második lövés az betalált rendesen, de ot valami háromszázakármyennit látok lerepülni róla. 720p-ben néztem meg, de még így sem volt valami tiszta nekem.

(#16093) Enzolord válasza Gyuri27 (#16091) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy IS3 alja, meg egy SPershing...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16094) virkir válasza Fel (#16092) üzenetére


virkir
veterán

A 106-hp-s.
Az, hogy mit mond be már talán a 7.4 óta nem releváns mert elég régóta bugzik és baccnak javítani.
Ha nézed, sajnos eléggé elcseszi tyutyub az avi-t még 720-ba is, más nem lőtt akkor arra a tankra, nem volt tracer több és nem volt abban a körben olyan tank ami ilyen keveset tudott volna sebezni.
És nem nem lőtt egyik balfasz sem HE-vel utána direkt figyeltem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16095) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Victory!
Battle: Fisherman's Bay 2012. szeptember 21. 20:36:09
Vehicle: T25 AT
Experience received: 2 140 (fine for causing damage to allies: 88; x2 for the first victory each day)
Credits received: 33 689 (fine for causing damage to allies: 8 040)
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun

Mókás kör volt, csóró t44 bekószált az egyik lövedék elé, naná, hogy eltaláltam... :)
Premium nélküli

(#16096) vhw válasza virkir (#16094) üzenetére


vhw
addikt

A Chaffee löhetett rá éppen ~100 körüli sebzést. Olyannal még nem találkoztam, hogy valamire azt mondja nem ütötte át de mégis sebezett, ezen a téren azért még "jó" a rendszer, a sebző találatot be szokta mondani rendesen.
De kitudja... teszten sok minden megtörténhet...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16097) virkir válasza vhw (#16096) üzenetére


virkir
veterán

A chaafe annyira a jobbszélen volt, hogy onnan rá se láthatott.
De itt egy külsőnézetes ahol szépen látszanak a tracerek és nem volt más lövés.
Biztos, hogy az én lövésem volt.
De itt az eredeti avi 9,6 mega az egész.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16098) Tüzi válasza Sanya (#16009) üzenetére

évek és a rutin tudod... bocs, fél kettőkor ez jött ki, 12 óra meló után.
elnézést.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16099) Iron Funeral válasza virkir (#16094) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig azt nem te, hanem a csapatodban levő Chaffee lőtte ;)

javítom magam:

T-50-2

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16100) Remus389


Remus389
veterán

jaj de egy szemét ez az A20, meg a Leopard :(((

remélem megéri a szenvedést a T34

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.