Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) Enzolord válasza ollie (#16450) üzenetére


Enzolord
addikt

54 tank van a garázsodban???

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16452) ollie válasza Enzolord (#16451) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, és tier 5 alatt csak 2 van, meg pár prémium.

***

(#16453) vJokka


vJokka
aktív tag

Ez a kis fos, hogy ontja a kreditet:

Victory! (Prémes)
Battle: Murovanka 2012. szeptember 24. 23:06:50
Vehicle: ELC AMX
Experience received: 3 582 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 45 787

Semmi extra, 1800 dmg + egy kis spot.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#16454) Enzolord válasza ollie (#16452) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyi garázshelyet vásároltál?
Érzelmileg kötődsz hozzájuk, vagy csak simán lusta vagy eladni?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16455) ollie válasza Enzolord (#16454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még 9 üres garázshelyem van. Nem lustaságból tartom meg ezeket, egyszerűen minden tankot megtartok tier 5-től (1-2 kivétel van), hátha kedvem lesz még hozzájuk. Ehhez még hozzájön az is, hogy soha nem ültetem át a legénységet az új tankba (csak egyszer volt ilyen),.

***

(#16456) Enzolord válasza ollie (#16455) üzenetére


Enzolord
addikt

Megkérdezhetem a WoT neved, hogy lecsekkoljam a garázsod??
Én már 6 tanknál anyázok, hogy meg kell csinálni a szorzót.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16457) ollie válasza Enzolord (#16456) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

gyzoli

***

(#16458) Enzolord válasza ollie (#16457) üzenetére


Enzolord
addikt

Respect..
De, hogy a KV-val nem vagy tankász.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16459) ollie válasza Enzolord (#16458) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

KV-1? Akkor még nem is voltak ilyen plecsnik, amikor utoljára játszottam vele, na meg még teljesen kezdő voltam.

***

(#16460) Enzolord válasza ollie (#16459) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor nem ma kezdted.. :)
Ja, és akkor még sima KV volt, nem KV-1:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16461) .mf


.mf
veterán

Háháháhá
Azt mondtam, hogy miután az M10-en elit lett a crew, eladom és megveszem az akciós M36-ot. Erre most egy nyerő szériám van vele. Oké, akkor amikor annak vége, akkor. Ehhez képest most megy az eddigi legjobban (elit legyénység + a sok csatával hozzászoktam?), s most nem csak sorban 8 győzelem, 1200-2000 dmg, de most az utóbbi két meccsen sorban top gun is lettem, egyik kis híján Bölter is, nagyobb erőfeszítés nélkül. Nem is tudom, kicsit elbizonytalanodtam, hogy eladjam-e :)
Hátnemistudom. Jobban páncélozott, mint a T49, de ez is max. kis tankok ellen véd; valamint ez a páncélozottságért cserébe sokkal lassabb. Viszont tény, hogy evvel a legjobb a top gun / meccsek arányom. Úgy érzem, el fogom adni, de hiányozni fog :) ahhoz képest, hogy milyen nehézkesen indult a kapcsolatunk, első 20-30 meccsnél alig tudtam 40% fölé hozni, ehhez képest most 167 csata után 57.5%, 1.41 kr, 1569 eff...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16462) .mf válasza .mf (#16461) üzenetére


.mf
veterán

Lohohohol.
Szóval M10-et eladtam 173 meccs után, végül mégsem az első vereség után, mert az olyan facepalmos volt (kilőttem 2db tier7-est assaultban, és még két kill, de mégis elbaromkodták a többiek), hogy menni akartam még pár rendeset is vele. Végeredmény 57.8% és 1.45 kr.
Megvettem az M36-ot, még csak az M10-ről raktam át a legénységet és felszerelést, 90-es ágyú még nincs is kifejlesztve; mégis már az első meccsen kaptam egy Top gunt, kis híján összejött a Bölter is (épp a hetedik kilövése előtt egy tizedmásodperccel lőttek ki) :DDD Kezdetnek jó :)) S ez már végre pattintott is lövéseket, de jó érzés :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16463) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy ilyen ember miért játszik 10-es tankkal? Nem jön rá, hogy az nem neki való? Végigkempelte hátul az egész csatát IS-7-el...

(#16464) Djuree válasza ollie (#16452) üzenetére


Djuree
félisten

sztem felesleges annyi tankot megtartani, úgysem játszol felével sem. én eladok szinte mindent, a pénz is jól jön, meg a hely is. majd ha nagyon kell visszaveszem inkább. van t6 századra tankom, amúgy csak 7-es meg fölöttiek. most kivétel vannak 4-5-ösök is, mert haverral is kell tudjak játszani, ő meg még kicsi :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16465) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Úgy néz ki (jó reggelt!) hogy 28-án jön a 0.8-as pöcs! :))

(#16466) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ruszkiknál ma hegesztik fel a 0.8-ast ahogy látom!

(#16467) Mcray válasza ollie (#16450) üzenetére


Mcray
senior tag

Grat Ollie! Nekem a KV-4, ST-1 és IS-7 hiányzik csak, hogy teljes legyen az Orosz heavy ág. Pluszban megvan a KV-5, ami határozottan erősebb lett 7.5 óta. IS-6 gyönyörű gép, de nem hiszem, hogy szükségem van rá, és mivel prémium, eleve nem érdekel, így hogy megvan a KV-5. Most tier7-ig akarom az összes Amcsi TD-t, ami szinte kész :) Mellette, meg az összes német közepes tankot, ami csak 40%-ig van meg.

Azért jó ennyi tank, mert mindegyik más. Minden haverom/platoon társam mást szeret ha viszek. Így mindenki kívánhat és én azzal megyek :DDD Nekem jó ez a módszer.

Tegnap rájöttem, hogy tier 6-ban állati jó vagyok :DD Aztán mentem IS-8-cal és ott is állati jó voltam, mert mentem támadni, de mire letoltam egy szárnyat (volt hogy egyedül) a csapatom már sehol sem volt, és az ellen másik szárnya jött a seggembe síkosító nélkül. :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16468) Sanya válasza Dobi 562 (#16463) üzenetére


Sanya
nagyúr

joga van hozzá. vele csak akkor van bajod, ha egy csapatba kerül veled :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16469) Sanya válasza ollie (#16450) üzenetére


Sanya
nagyúr

uhh, komoly, nekem csak 30 garázshelyem van és 28 tankom :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16470) Tenken


Tenken
őstag

Eff-et lehet nézni külön tankra/időszakra is?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16471) Djuree


Djuree
félisten

apropóni!

lehet tudni hogy nyócpontnullában mit adnak kompenzációként a levett festésekért, amiket megvettünk sok aranyért? visszaadják az aranyat?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16472) psycroptic válasza Tenken (#16470) üzenetére


psycroptic
őstag

Tankonkénti lebontásban pl. itt is vagy a wotloggerrel. Időszakra nem hiszem, hogy lebontja, de tankonként biztosan.

PSNID: Tomy83PS

(#16473) Eagle16 válasza Djuree (#16471) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, én úgy tudom visszaadják.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16474) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok, TEljes változás listát , hol lehet elérni ? thx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#16475) Eagle16 válasza Strauss (#16474) üzenetére


Eagle16
addikt

[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16476) Mcray válasza Eagle16 (#16475) üzenetére


Mcray
senior tag

Nagyon tetszik, hogy végre jobban van modellezve, hogy más lövegeknek más a lehetséges kitéríthetőségük.

Már csak akkor lesz csúcs, ha az összes IS tank lövege löltéskor "leesik" a földig, ahogy betáraznak (ahogy a valóságban kellett), majd újra kell célra emelni :DDD :DDD

Meg tudjátok erősíteni, hogy a PZ-3 mindkét tornyának levették a páncélját 30 mm-re???? :O :O :W

T-43 torony viszont fincsi lesz. Eddig is pattogott szépen most meg + 30 páncél és elvileg kerekítettebb darab lesz.

Itt már a friss adatok vannak

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16477) Sanya válasza Eagle16 (#16475) üzenetére


Sanya
nagyúr

s akinek kifejlesztett pz4-e van az megkapja prémiumban? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16478) Eagle16 válasza Sanya (#16477) üzenetére


Eagle16
addikt

Sajnos nem.

De kapsz helyette egy nerfelt változatot :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16479) ollie válasza Eagle16 (#16475) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt a rohadt, mekkora nerfet kaptak az amcsi tankok.

Hát így lehet, hogy el kell felejteni azt a T29-et:

Changed elevation degrees of 105 mm Gun T5E1 from -25 degrees to -15 degrees

[ Szerkesztve ]

***

(#16480) vhw válasza Dobi 562 (#16463) üzenetére


vhw
addikt

Nem félsz, hogy ilyen csámcsogó posztok után valakiknél egyre vastagabb lesz a kartonod az elmeállapotoddal kapcsolatban? Lehet egy nap megkeresnek telefonon és kedvezményes kezelést ajánl egy bizonyos dilidoki :D :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16481) Eagle16 válasza ollie (#16479) üzenetére


Eagle16
addikt

Az csak a lövegcső emelkedés szöge. Hát néha jól jött de azért közel sem olyan fontos mint a negatív kitéríthetőség.

Amúgy sok amcsi tanknak pont a negatív kitéríthetőségét növelték meg, ami nem kicsi buff.
(T25, T-25/2, M36...)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16482) Mcray válasza Eagle16 (#16481) üzenetére


Mcray
senior tag

Ezért vagyok boldog :) Hull down Power!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16483) ollie válasza Eagle16 (#16481) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mínusz a felfele? Ezt jó tudni, pont fordítva gondoltam.

***

(#16484) Eagle16 válasza ollie (#16483) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen...valamiért ilyen furán van írva.

A legnagyobb kitéríthetősége lefelé a Dickermax-nak van jelenleg, ami -15 fok :)

De a legtöbb amcsi tank "csak" -10 fokot tud, ilyen pl. a T34, T32, T29 is.

Tehát ha ilyen 25 fokokról beszélnek akkor az semmiképp sem lehet a negatív kitéríthetőség.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16485) Taragas válasza Eagle16 (#16484) üzenetére


Taragas
aktív tag

Srácok! Végre megjött az aranyam, és hát gondolkozom egy T34-es megvásárlásán. Véleményeket kérek. Farm tanknak lenne(mennyit keres, mennyi a javítás, a lőszer, és a kapott pénz aránya). Válaszokat előre is köszi! :R
Erre esett választás, mert sokat harcoltam ellene, és eléggé tetszik amit tud, és bár német tankokat szeretem, jelenleg őt néztem ki a legjobb premium tanknak, mivel nincs most se kv5, se Type (Löwe, Pershing lassú, Is-6-ot nem ajánlják, TD-et meg nem akarok pénzgyűjtésre, és mindenképp tier 8ban gondolkozom.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#16486) Enzolord válasza Taragas (#16485) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem a legjobb farmoló tank..
Annyi csak a baj vele, hogy lassú és lassan tölt, de a tornya nehezen lőhető, és nagyot sebez..
Javítása pedig olcsó..
Iszonyat nehéz vele minuszosat menni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16487) Napfénysüti válasza Taragas (#16485) üzenetére

Átszámítva most kb mennyibe kerül? Bár én alighanem egy SuperPershinge ruházok be jövő héten.

Més que un club!

(#16488) nyunyu


nyunyu
félisten

Victory!
Battle: Murovanka 2012. szeptember 25. 12:45:00
Vehicle: M36 Slugger
Experience received: 916
Credits received: 21 383
Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"

2357 dmg lett kiosztva.
Az vicces volt, hogy oldalrol telibekaptam a Wespet, bemondja, hogy penetration, de 0 dmg.

Elso par meccs utani benyomas a Sluggerrol: egyelore tetszik, ugyan lomhabban mozog, mint a Hellcat, viszont nem kell annyira felni a kisebb tankoktol, kevesbe tud megszivatni egy rovidcsovu Hetzer/Stug a 105mm-jevel.
Gyakorlatilag a T25/2-nek felel meg, csak egy szinttel lejjebb.

Persze az elso par meccset sikerult elqurnom azzal, hogy feltettem ra a periszkopot+alcahalot, igy viszont nem fert fel a nagyobb agyu. :W
Kicsivel meg ugyanakkora a tuzereje, mint az M10-nek volt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16489) Atlantis válasza Eagle16 (#16484) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt én se gondoltam, logika pont fordítva diktálná...

Egyébként érdekes, hogy a T-43-nál nem írják, hogy buzerálják az ágyút, míg a Kv-13-on ugyanaz a csúzli jobb lesz valamicskét. Remélem, a T-43 is megkapja a változtatásokat.

Az arty-k nerfelését kevésnek tartom, még emellé a lőszerár és a töltési idő legyen a duplája a jelenleginek, meg úgy általában görbüljön el az összesnek a csöve a 2. lövés után. :)

Taragas: a legjobb T8-prémium HT szerintem is. Valóban lassú kicsit, de még éppen belefér. Nálam ventivel, BiA-val, Rammer-rel 12,38 alatt tölt, ennél már csak kólával lenne jobb, engem ez nem is zavarna, a célzási ideje viszont kissé lassú. Páncélja tipikusan amerikai: kemény fej, papír test. Jobb csatákban 100 fölött lehet keresni vele(3000<sebzés), közepesekben is hozza az 50-60k-t(1400-1800 sebzés), de mínuszosat szerintem nem lehet menni vele, 15k-t kaptam talán legkevesebb vele, mikor az első, sebzés nélküli lövésem után egy lövéssel kiszedett egy nyomorult S51. :(

Napfénysüti: ahogy érzed, de az a tank medként a sebessége miatt használhatatlan, HT-nek meg az ágyúja miatt nem jön be. Páncélja viszont trükkös, még mindig meg tud szívatni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16490) ollie válasza Taragas (#16485) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2000 körüli sebzéssel olyan 60-80 ezer credit. Ebből lejön a javítás (10k alatt) és a lőszer (1k darabja). Jól lehet vele keresni, nagyon jó tank.

Tierjében ennek van a legjobb lövege, ha a TD-ket nem számítjuk. Simán szétszedheted vele a tier 10-es heavyket is, persze a kevés HP miatt ott már vigyázni kell, hogy ne te legyél a célpontjuk. Bár ha elrejted a hullt, eléggé megnőnek az esélyeid.

[ Szerkesztve ]

***

(#16491) Taragas válasza Napfénysüti (#16487) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát én most beruháztam a 14500-es aranyra, mert 12000 a t34 (meg más hasonló tier 8-as tankok is ennyibe kerülnek) , és kell erre arra még 2500 gold. Mostani árfolyamon utalva, jelenleg 1,1-1,2 forint felel meg egy aranynak asszem.(1 lenne, de van utalási költség is).

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#16492) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Már szedhető az Oroszoknál a 0.8-as pöcs! [link]
Ha valakinek van oda accountja akkor most örülhet!

(#16493) Napfénysüti válasza Taragas (#16491) üzenetére

Most nézegettem, lehet nekem is ekkora pakkot kellene vennem. Akkor viszont játszani fog nálam is a Löwe/T34 párosból valamelyik.

Més que un club!

(#16494) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

így kell hazakúrni a Batmobil artyt by WG
0.8:

Gun dispersion due to the motion and suspension traverse for Bat Chatillon 155 was increased by 5%.
Gun dispersion due to the motion and suspension traverse for Bat Chatillon 155 Bis was increased by 5%.
Repair cost was increased by 61,63%
Reload time for Canon de 155 mm was changed from 65 sec. до 70 sec. (ezt a marhaságot több mint 1 perc a töltési idő addíg sakkozok :C :W )
Dispersion for Canon de 155 mm on turret turn was increased by 8%.

[ Szerkesztve ]

(#16495) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Lori kapott buffot!!!!! :DD :DD

Gun dispersion due to the motion and suspension traverse for Mle. was decreased by 9%.
Gun dispersion due to the motion and suspension traverse for Mle. B was decreased by 8%.
HP was increased by 50 points. (hű az anyám mi ez golyóálló mellény? :DD )
Dispersion for 100mm SA 47 on turret turn was decreased by 9%.
Aiming speed for 90mm F3 was changed from 3 sec. to 2.7 sec.
Reload time 90mm F3 was changed from 30 sec. to 27 sec.
Dispersion for 90mm F3 on turret turn was decreased by 9%.

(#16496) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Itt bőven megnézhetitek az adatokat ha még nem néztétek meg!
Vehicle Rebalancing: [link]

(#16497) Timyyy válasza Napfénysüti (#16493) üzenetére


Timyyy
őstag

Löwe és type van nekem, ha szeretnéd kipróbálni, csak szólj.
S.Pershinget én nem ajánlom.

(#16498) Napfénysüti válasza Timyyy (#16497) üzenetére

Köszi. :R
SP az ára miatt érdekelne azt tudom hogy elég lassú. Van még más nagy hátránya is?

Més que un club!

(#16499) Timyyy válasza Napfénysüti (#16498) üzenetére


Timyyy
őstag

Összességében nekem nem jött be, és nem is med tank, nemértem miért az a kategóriája. Teszten kipróbáltam, ha még megy a 8.0 teszt, én a helyedben feldobnám és a kapott goldból megvenném próbára, mielőtt élesbe döntesz... :)

(#16500) Djuree válasza Napfénysüti (#16493) üzenetére


Djuree
félisten

T34 jobb, a legjobb 8-as prem. már-már a type-al egy szinten van használhatóságban. kemény ellenfél nekem, nem szeressem :) de a type asszem olcsóbb, azért vettem azt. de most type nincs, marad a T34 :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.