Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) virkir válasza Iron Funeral (#16099) üzenetére


virkir
veterán

Ha legalább megnézted volna akkor láthatnád, hogy mind a két darab T-52 éppen a hátam mögött vonul mint a dísszemlén és még a tornyuk se fordul arra nehogy lőttek volna.
De lehet, hogy annyira kretén a játék motorja, hogy úgy gondolta közülük lőtt valamelyik.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16102) Iron Funeral válasza virkir (#16101) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Még mindig hihetőbb, minthogy Worf hadnagy 300 alá lőtt volna :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#16103) forras2


forras2
őstag

Teszt szerón érdekességképp kipróbáltam néhány tankot....
Pl a T-29-et, mert tervem volt alapból azt kifejleszteni.
Hát így, 5 csata után nem hozza a feelinget.
Kipróbáltam az orosz object TD-t. Nem tudom melyik volt az, a legnagyobb.
Hááát, nem rossz, de is6 oldaláról pattogtam vele szépen.
Maust elkötöttem pár körre.... Hát az 1 sz@r sztem :U
is3-at nem tudtam át lőni vele. Minden át lőtt még szemből is.
Viszont az E-100 nagyon tuti kis gép. Az tetszett. Meg az E-75 is egész jónak tűnik, bár azzal csak 2 csatát mentem.

Most sorba próbálgatom a célkitűzéseimet, melyikért érdemes küzdenem :))

(#16104) vhw válasza Iron Funeral (#16102) üzenetére


vhw
addikt

Azok valóban nem lőhették.
Tényleg csak a távoli Chaffee lehet esélyes (vagy valami kóbor HE, még akár friendly fire is), ilyen távolságból nem lehetne látni az ő tracerét, de meg kéne nézni gyakorlóban lett volna-e rá egyáltalán lehetősége, hogy odalőjjön, onnan ahol áll. Bár akkoris gyanús lenne, hogy ennyire egybeesne a két lövés. Vagy ha ez nem, tényleg X-akta a dolog.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16105) .mf


.mf
veterán

Néha hihetetlen, mik vannak. Most volt egy olyan meccs, ahol 3 tank, köztük a top, afk, a fél csapat (nem-td-k) kempel, másik fele ellemingel, nekem meg a becélzott, teljesen tankot fedő célzókörös lövéseim érthetetlen módon mellémentek. 5<8-nál a bázisnál volt 3 afk tank, egy hegyekben bujkáló, egyet sem lövő stuart és én, a maradék 8 ellenfél ellen. Az utolsó ellenfelet már ap nélkül lőttem ki, az utolsó másodpercekben (mert a stuart még annyit sem segített, hogy megkeresse az utolsót). Ezzel kicsit megszenvedtem. Összesen 9 kill, 2795dmg. Ha a passzív játékosokat levonjuk, Kolobanov-érdemes lett volna.

Victory!
Battle: Redshire 2012. szeptember 22. 4:01:40
Vehicle: S-35 CA
Experience received: 2 734 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 60 721
Battle Achievements: Bölter's Medal, Top Gun

De ez a nap amúgy bitangpusztulatosan szar volt. Arányom 53.12-ről 52.94-re esett. Hiába játszottam eredményesen, több top gunt összeszedtem, sorra buktuk a csatákat. 12-14 assault csatából egyetlen egy sem volt defense, ami már abszurd. Lehet, hogy szerintetek nincs olyan, hogy szopóág, de ezt egyszerűen mással nem tudom magyarázni. Az, hogy 12 assaultból, ahol fifty-fifty az oldal, végig csak az egyik (sajnos itt rosszabbik) oldalon, 0.000244140625 az esély.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16106) Gyuri27 válasza forras2 (#16103) üzenetére


Gyuri27
félisten

Úgy látom a teszt szerónak semmi köze semmihez. Meg mondjuk 5 csata nem mérvadó.
A t29 jó tank. Az is3 is használható, de papir. A t29 is átlövöldözgeti.
Az e75-t valamelyik patchig jó tank volt. Sokan dicsérték akkor.

.mf: a rendszer pedig egyszerű. Sima free játékos örüljön az 50%-nak. Azok akik nagyon jók mennek feljebb (nem kell prem). Viszont a sima játékos vegyen premet ha el akar mozdulni az 50%-ról. A tankok javitása és lőszerek ára is így van belőve. Magasabb tierben egy átlag játékos ált 0-ra hozza ki a csatát. Ami premmel ugye már hasznot is hoz. Prem tankkal meg nem is lehet csak +-s kört menni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16107) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megdöntöttem a kredit rekordomat. :)

Prémiumos, 6353 sebzés. Visszajátszás.

A végén trollkodtam kicsit a cseten, de idegesítő hogy ha egy ellenfél feltűnik előttünk hull down pozícióban és a tornyát nem tudjuk átlőni, de ott vagyunk 5-en, akkor miért nem csinálunk egy átkarolást?! Ahhoz sok ész nem kell, hogy ha szemből nem tudom legyőzni akkor próbáljak az oldalába kerülni, nem?

(#16108) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#16107) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a borzasztó, hogy 5 player nem jön rá, hogy a pk kupola minden tankon lőhető. Vagy, hogy nyomunk rá egy sorozatot he-l és leszedjük róla a gunt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16109) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#16108) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sokan még a "weak spot" fogalmát sem ismerik, nem hogy a HE ammo működését... De az adja magát szerintem, hogy ha szemből nem megy akkor oldalról próbálkozzak...

(#16110) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#16109) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokszor nincs lehetőség megkerülni. Vagy nincs idő csata közben kocsikázni. Az e75 teteje meg lőhető(ha szintben van). Amelyik tanknak van kupolája az ott mind lőhető.
Persze az borzasztó, hogy ezt a casual játékosok többsége nem tudja. Mert sok tipusnál a sok weak megtanulása nem könnyű. Meg ugye az se mindegy milyen gun van a tankunkon. De ha már annyit tud az user, hogy a kupolát kell lőni az már félsiker.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16111) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#16110) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kicsit elbeszéltünk egymás mellett. :)

Nem én voltam hull down-ban, hanem a linkelt csatában egy Panther II. Aki elkezdett engem csipegetni miután beállt egy T30 roncsa mögé. Nálam valamiért égő roncs mögötti tank sziluettje nem rajzolódik ki, így vaktában nem nagyon szoktam rájuk lőni. A hátam mögött volt vagy 3-4 8-as nehéz tankunk és amíg én elkezdtem jobbról megkerülni a panther II-t még mindig tétlenkedtek. Lett volna helyük megkerülni balról. Ehelyett várták a csodát.

Előtte amíg az átjárónál harcoltam akkor is csak hátul kempeltek, így sikerült összesebeznem több mint 6000-et.

(#16112) sutyi^ válasza virkir (#16101) üzenetére


sutyi^
senior tag

Valaki valami lofax kaliberrel vagy HE-vel sebezte, mert a te első lövésed az konkrétan gellert kapott a felépítmény elején.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#16113) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na az ilyenek miatt fogom kizárni a 8.0-ban az új játékmódokat:

Előbb játékosunk kempel Prokhorovka védő csapatban a hegyen E50-M-mel, hiába kérjük, hogy jöjjön le, mert 3 arty van az ellennél és ki fogják szedni, nem, ő marad ott. Majd kilövi a szintén ott tanyázó Tiger II-nket, leszáguld a dombról, a déli átjárónál átrobog(na) és itt össztüzet kap 5 tanktól és megsemmisül... Egyébként még kempelt ott egy Patton is, de ő is leszáguldott meghalni mikor már 20%-ra lesebezték...

(#16114) Tüzi válasza Remus389 (#16100) üzenetére

nagyon jó tank az a leopard, ne szidd :)
legalábbis nekem tetszik.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16115) Tüzi válasza Gyuri27 (#16108) üzenetére

szerintem én még az életben nem tudtam senki ágyúját ellőni.
legalábbis amikor top tank vagyok e75-el, akkor próbálgatom 30-50méterről sem, és ugyanúgy lőnek tovább többszöri bevitt sebzés után is...
valszeg én vagyok balfasz, vagy papírmasét lövöldöz HE helyett a 128as.
mondjuk jellemzően mikor az ellenfél is full speed-el robog, az én ágyúm első lövésre elmegy.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16116) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Szóra se méltó csata volt, de a csata közepén egy VK belé szalad a Tigrisem oldalába és sebződött kb. 50et és ennyit büntetést kell fizetnem az ő hülyesége miatt? :W

Szerzett kredit: 19 396 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 2 820)

(#16117) Tüzi válasza Dobi 562 (#16107) üzenetére

nagyon megy neked az e75... irigyellek érte :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16118) grizlisandor válasza Dobi 562 (#16107) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szép csata, ahhoz képest, hogy az E-75-ről csak szidalmazást hallottam, te elég rendesen rácáfoltál! :)

Bár már én is játszottam olyan tankkal, amire azt mondták, hogy folyamat csak szidtál és nekem meg bejött vele a játék...

(#16119) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#16118) grizlisandor Köszi! Szerintem nagyon jó tank az E-75. Egyszerűen csak rejteni kell az alját, mert könnyen felgyújtják szemből, volt már olyan többször is, hogy 2 egymást követő lövés felgyújtott, a 2.-at már nem tudtam eloltani. :) Az ágyúját meg imádom!

(#16117) Tüzi : azon a pályán, ha arról az oldalról indulok szinte mindig oda megyek az átjáróhoz trollkodni, általában be is jön. Az ezt következő csatában sikerült összesen 1 sebző lövést bevinnem mielőtt kilőttek... Ritkán van ilyen jó köröm vele. :DDD

(#16120) Remus389 válasza Tüzi (#16114) üzenetére


Remus389
veterán

hát akkor nem éreztem még rá

igaz be tud gyorsulni, de gyenge, nehezen fordul, lassan gyorsul

de a T34, a PIII/IV a Ferdivel elégedett vagyok :) de a T-50-nel is azt legalább nehéz eltalálni

végre az A20-tól is megszabadultam

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#16121) Tüzi válasza Dobi 562 (#16119) üzenetére

Nekem folyamat 0dmg-k, lepattanók, röhejes sebzések (tpye59 mögé kerülve, teljesen a motortérre célozva, 30méterről 340dmg rofl), eltűnő lövedékek jellemzik a "csatáim"
Ellenben az első bekapott találat elviszi az ágyút, bár a gyulladást sikerült csökkenteni észrevehető mértékben a "megelőző karbantartással", 5-ös med tank ammo rack-et lő, bár tény, hogy néha pattog ész nélkül... egy hete 6an jöttek rám szemből, jobb oldalamon egy szikla, jobbról-előröl lőttek. Asszem 18 lepattanót lőttek zsinórban, már lol-oztak. Mondom: "sry, my crew baked eggs on the front armor, possibly they left the oil on it"

szar duma tudom, erre futotta xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16122) Dobi 562 válasza Tüzi (#16121) üzenetére


Dobi 562
addikt

Random istenség velem is kicseszik sűrűn, de ha éppen nem figyel rám akkor sikerül vele nagyon jó köröket menni. :)

Előbb ST-1-el ugyanazt a taktikát próbáltam Widepark pályán, de nem jött össze a dolog. A 10-eseink hasznavehetetlenek voltak, az hagyján. De a lövéseim fele nem sebzett, csak 0 sebzéses kritikus volt. :) Gondolkoztam is, hogy beírom az ellenfélnek, jöjjenek át nyugodtan az átjárón, én nem vagyok veszélyes.

Csata elején IS-7 átrobogott a híd mellett, elszaladt 3 10-es tankunk mellett és mire utolérték, kilőtt egy artyt. Mentek rá különben mint cicák a gombolyagra, csak nem találták el. Aztán 3 10-es heavynk 3 irányba a szélrózsa minden irányába szétszéledt és meghaltak egyenként.
-------------------------------------------------------------------
Különben megkaptam megint, hogy noob vagyok, mert elsőnek haltam meg. Megnéztem garázsban azt a pro playert, kiderült 48% win rátája van, E-75-el 43% 500 csata után... Kérdeztem tőle, hogy ha én noob vagyok, akkor ő lenne a pro? Azt válaszolta, hogy mivel nekem nincs 10-es tankom 8000 csata után, így én noob vagyok... Egyébként az IS-7 ott van a garázsomban, na mindegy.

Oly sokszor futottam már bele ebbe a fals érvelésbe... Ki nem sz@rja le, hogy van-e 10-es tankja valakinek, nem? Igazából IS-7 nélkül is boldogan ellennék, ész nem kell a kifarmolásához csak idő... Na mindegy, legyen boldog a kis koma a 10-es tankjaival és extrém gyenge győzelmi arányával... Csak a núbozást hagynák abba.

[ Szerkesztve ]

(#16123) Tüzi válasza Dobi 562 (#16122) üzenetére

e75-el nekem sincs jó statom... nem is tudom minek erőltetem. Illetve már nem erőltetem, rákattantam a JP-re.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16124) Dobi 562 válasza Tüzi (#16123) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én a KT-vel voltam így... Egyszerűen még az 50%-os win rátás sem tudtam vele hozni. Szépen meg is váltunk egymástól. Amivel nem megy, azt fölösleges erőltetni. :)

(#16125) Skyhunter válasza Tüzi (#16121) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nagyon jó beszólás. Másolni jó szöveget nem szégyen, csak dícséret az eredetire nézve. Használni fogom a dumádat. :R

[ Szerkesztve ]

(#16126) emre válasza forras2 (#16103) üzenetére


emre
veterán

Én csak a O704-et próbáltam (most először teszt szerón), de ha az IS6-ról pattogsz vele az user error.

Sőt, inkább az volt az érzésem hogy a 704-es lett pattogósabb, és a löveg negatív kitéríthetősége egy bolhafaszányival jobb lett. A 268-ast úgy lőttem ki hogy épp csak rávittem a célkeresztet, igazából nem is céloztam. Eddig tetszik. :K

mod:
Virkir, vagy más aktív teszt szerós help pls :R

Nem látom az új stat rendszerben, hogy mennyi lövést kaptam be.
Ezt merre találom?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16127) Fel válasza emre (#16126) üzenetére


Fel
addikt

Az utolsó fülön: Detailed Report. Hits Received, a 6. sor.

(#16128) emre válasza Fel (#16127) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

5-t kaptam be, és 52%-al éltem túl (ez nem túl rossz ahhoz képest hogy legalul voltam) én 7-et lőttem, 4512 hp sebzés.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16129) jozefgucci1 válasza forras2 (#16103) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért pár csatából leszűrni , hogy egy adott tank szar az elég elvetemült dolog . A T29 nagyon jó a saját tierében sőt felette is lehet vele játszani . AZ XP rekordom azzal tartom és nem is adtam el . AZ OB704 pedig az egyik legjobb T9 TD szerintem . Igaz a német ágat nem igen ismerem mert a Jgpz4 nél feladtam , de klántáska nincsnek ekájulva a JT-től .
Jól mozog viszonylag gyorsan fordul és sebez is rendesen , péersze BL10 képes fura dolgokra , de melyik ágyú nem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#16130) diegho


diegho
nagyúr

Mentem 3 kört teszten végre:

Az E-100 valami hihetetlenül jó tank, teljes mértékben megváltozott róla a véleményem már 1 kör után is.

(#16131) Enzolord válasza diegho (#16130) üzenetére


Enzolord
addikt

A Battle resultsokat hol lehet megnézni?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16132) diegho válasza Enzolord (#16131) üzenetére


diegho
nagyúr

Teszt szerverről beszélünk mindketten ugye? Mert ott a végén egyértelmű, hiszen bejön az ablak.

(#16133) Dobi 562 válasza diegho (#16130) üzenetére


Dobi 562
addikt

Látom megvetted a Maus-t is. Írhatnál róluk pár gondolatot milyen velük játszani. E-100-at melyik ágyúval használtad?

(#16134) diegho válasza Dobi 562 (#16133) üzenetére


diegho
nagyúr

Amint mentem mindegyikkel 10 kört írni fogok róluk, egyszerre játszom most mindhármat.

(#16135) Enzolord válasza diegho (#16132) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem..
Normál szerveren nincs ilyen?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16136) diegho válasza Enzolord (#16135) üzenetére


diegho
nagyúr

Majd lesz 8.0-val.

(#16137) Enzolord válasza diegho (#16136) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi az infot..
Akkor várok türelmesen.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16138) Gyuri27 válasza diegho (#16130) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezzel csak az a baj, hogy neked premmel hozott 39k hasznot a drága. Átlag játékosnak prem nélkül full szenvedés ez az egész.
Nem is értem, hogy miért lehet mínuszt termelni. Illetve értem, csak meg van róla a véleményem. Sima játékos teljesen meg van fosztva a felső 2-3 tiertől. Már akinek van esze. Mert vannak akiknek mindegy mennyi mínuszt termelnek.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16139) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Istenem... Játékosok 9-es tankban végigkempelik tétlenül az egész rohadt csatát... Malinovkán normál csatában, kis kupacokban kempelnek... A dombot elfoglalni és oldalba kapni az ellenséget meg sem kísérlik...

(#16140) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#16139) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az okot alattad írtam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16141) Napfénysüti válasza Dobi 562 (#16139) üzenetére

Ma nekem is elment a kedvem kicsi, 2 napja olyan csapatokba rak hogy erőteljesen esik a győzelmi arányom is. Ahelyett hogy mennék 51% felé lassan visszaesek a totális 50-50%-ra. :(((

Més que un club!

(#16142) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#16140) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha nem akar mínuszt termelni, akkor miért nem megy támadni, osztani a sebzést?! 9-es nehéztank arra való... Persze, hogy mínuszos neki prémium nélkül ha 1 lövést nem tud leadni és kilövi az arty mert bespottolták... Vagy ha nem akar rá költeni akkor játsszon kis tankokkal, mert nem hiszem hogy így ahogy ők csinálják lehet élvezetes a játék magasabb tierben...
-----------------------------------------------------

Más: Gwpantherral, meg úgy általában 6-os arty-val mennyi csatánkénti átlagsebzést illik elkövetni?

[ Szerkesztve ]

(#16143) athomi


athomi
veterán

A Lorraine 40t a 13.90 után micsoda egy használhatatlan ócskavas. Nagy, lomha, de ugyanúgy papír, képtelen vagyok vele érvényesülni..

(#16144) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#16138) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Sebezni, jatszani kell, nem rejtegetni a tankot nehogy bekapj egy talalatot mert az javitasi koltseg... ha ez megvan akkor vesztes csataban is ki lehet hozni prem nelkül egalra vagy legalabbis nagyon kicsi minuszra amit, siman visszahoz egy nyertes kör vagy 2 sima kör valami kisebbel..

=^-^=

(#16145) Djuree válasza athomi (#16143) üzenetére


Djuree
félisten

alapon szart sem ér. de fullon nagyon jó. nekem is alap még, nincs is türelmem menni vele, már hetek óta nem mentem vele...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16146) virkir válasza Dobi 562 (#16142) üzenetére


virkir
veterán

Nálam 42%-os pontossággal 1668 az átlagsebzés GWPanther-en, szerintem ennyit minimum.

athomi

Kilencesként sajnos már nem az igazi, akik most húzzák azok eléggé megszívták.
Meg kell próbálni hiénázni vele, sunnyogni hátul, majd ha van már elkószált magányos tank vagy pár lesebzett akkor berontani közéjük.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16147) Zeratul válasza Dobi 562 (#16139) üzenetére


Zeratul
addikt

Előbb játszottam én is egy hasonló csatát. Top tankjaink a sziklák mögött campeltek, a medek elmentek a dombra meghalni, az arty meg aprítottak amíg be nem spottolták vagy egy haevy le nem gyalogolta őket. A top E75 miután végigcampalte a meccset hősiesen egy szikla mögött utána meg kilövette magát az artykkal akkor idiot team benyögéssel commentálta az esetet. Természetesen magyar volt.

[link]

(#16148) bullseye válasza Dobi 562 (#16107) üzenetére


bullseye
addikt

Ez sajnos tanult viselkedés is lehet...

Én ilyen helyzetben, vagy ha 3-4-en állunk a sarkon 1 nagyobb dög ellen, bevállalok 1-2 találatot (ha még van HP-m...), és elindulok. 10 esetből kb. 8 alakommal a többieknek annyi eszük sincs, hogy legalább amikor belém lőnek, az újratöltési idő alatt kidugják a kicsi fejüket és próbálkozzanak. Sajnos nem tudok leszokni erről, de az okosabbak már biztos megtették.

(És másik topikban azt nem értette valaki, hogy egyedüli fegyveresre miért nem támad rá a tömeg... hát ha már virtuálisan is ilyen gyáva mindenki?!)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16149) Tenken


Tenken
őstag

Legénység, ha megtanul egy skillt, de eldobom vele, akkor az újhoz megint ugyanannyi xp kell neki, mint az előzőt megtanulni ugye? Meg, ha később megint felvetetem vele az eldobottat, akkor az egyből annyi lesz amennyinél volt?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#16150) vhw válasza Tenken (#16149) üzenetére


vhw
addikt

Nem "eldobja", lenulláza, bizonyos xp veszteség mellett, attól függően a 3 képzési mód közül melyiket választod.
A lényeg; a legénységnek xp mennyisége van, a skillek sorszámuktól függően egyre több xp-t igényelnek a 100%-hoz. (amit egyszer nulláztál az elveszett, nem fogja visszaálltásnál újra arról a szintről folytatni)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.