Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) Enzolord válasza ollie (#15899) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak Tier 9.. :)
És egy 9es ágyú elkelne a T32.n is..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15902) Djuree válasza ollie (#15899) üzenetére


Djuree
félisten

pontosítok, szemből nem tudom átlőni, oldalról no problem :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15903) Zeratul válasza Sanya (#15900) üzenetére


Zeratul
addikt

Tedd hozzá hogy ha testet el tudja rejteni.

(#15904) Zeratul válasza Djuree (#15902) üzenetére


Zeratul
addikt

Szemből? Mivel próbáltad?

(#15905) ollie válasza Enzolord (#15901) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még tier 10 volt, amikor a T34 tier 9-es volt. Nem tudom pontosan mit butítottak az ágyún, de a penje ugyanannyi maradt. Elég durva lenne egy tier 8-as tankon egy olyan ágyú.

(#15900) Sanya: ja, hogy a lövegpajzsról pattant. Az user error, nem oda kell célozni. Azt még egy tier 10-es ágyú sem lövi át. Viszont az az egyetlen egy páncélozott pontja a tanknak, még szemből is.

[ Szerkesztve ]

***

(#15906) Napfénysüti válasza Djuree (#15897) üzenetére

Na ha meglesz majd mehetünk pár kört, nekem már fullos és nagyon szeretem. Viszont a T32-höz kell még vagy 40k xp.

Més que un club!

(#15907) Enzolord válasza ollie (#15905) üzenetére


Enzolord
addikt

passzolom, akkor még nem játszottam vele.. Lehet, hogy a töltés lassabb, vagy a célzás hosszabb... Régen mennyi volt a sebzés?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15908) Stauffenberg válasza Zeratul (#15845) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ezt értem és tudom is. De a probléma az, hogy egymagos futtatáshoz képest is szarul fut. Azt meg abszolút nem értem, hogy jön egy feljavított grafikus motor és nem képesek beletenni a többmagos futtatás lehetőségét. Ez egyszerűen egy idióta és öngyilkos lépés.

A gáz, hogy visszaveszem a grafikai szintet a régi megszokottra és még így is lazán megfeleződik az fps-em. Ez egyszerűen ciki, nevetséges és nem mellesleg baromira amatőr...

(#15909) jozefgucci1 válasza Djuree (#15897) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezért tartottam meg mindkettőt mert a tierben a legerősebb tankok. Az M103 is jó lesz fullosan én kiszenvedtem a 10-es ágyút rá ( 60K XP ) de megérte nagyon.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15910) ollie válasza Enzolord (#15907) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sebzés - és azt hiszem a pontosság - is maradt, a töltést lassították.

***

(#15911) Enzolord válasza ollie (#15910) üzenetére


Enzolord
addikt

Most 12.38.cal tölt be töltésgyorsítóval és 100%os legénységgel..
Lehet ezt még valahogy gyorsítani?
Mennyi volt kb régen?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15912) Djuree válasza Zeratul (#15904) üzenetére


Djuree
félisten

tigris p, de még az ac mle 46 se mindig viszi át, pedig annak durva nehéz gauss ágyúja van a többi t7-es ágyúhoz képest. ja és nem a tornyot lőttem, azt a sínágyú se viszi át.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15913) ollie válasza Enzolord (#15911) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Brothers in Arms perkkel, de persze mindenkinek kell és 100%-on, mert csak úgy működik.

***

(#15914) vhw válasza Enzolord (#15911) üzenetére


vhw
addikt

Régen 6ot lőtt percenként, kimentél vele a nagyszájú IS4, VK B elé a sarkon, belelőttél, vissza, mire kimászott eléd, hogy lőjjön kaphatta a következőt. Igen jól lehetett vele domboldalakban hátrálva szépen leszedni vele az ellenséget. Ágyú szempontjából igen jó gép volt a régi T34.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15915) Enzolord válasza ollie (#15913) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez is megvan...
Sőt, még venti is van benn..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15916) Enzolord válasza vhw (#15914) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor lassult majd 2,5 mp,t
Ez szomorú..
Most alapból 15 alatt töltene..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15917) ollie válasza Enzolord (#15916) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért tegyük hozzá, hogy így is nagyon jó a T34 a jelenlegi tierjében. Persze nem csak az ágyú töltési idejét nerfelték, hanem a tankot lomhábbá tették, és a torony fordulási idejét is rontották.

***

(#15918) Enzolord válasza ollie (#15917) üzenetére


Enzolord
addikt

Az tény, hogy Szinte csak a T95 meg a Maus lassabb nála. :)
De szerintem is az egyik legjobb Tier 8ban.. Bár Löwe, és KV5 még nem volt a kezeim közt..
Se francia 8as..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15919) Zeratul válasza Djuree (#15912) üzenetére


Zeratul
addikt

Szemből nem viszi át a 8.8 L/75, na ne. Számtalanszor átlőttem már vele.

(#15920) Xmodule


Xmodule
őstag

olvasom itt hogy igy nerf ugy nerf van valami jo ag tier 5-6-7 ben ahol van valami imba tank? nekem szemely szerint pl a stugIII nagyon bejön jokat szoktam vele jatszani viszont pl a kv1s el sokkal több a vesztes csatam meg azzal sebezni sem tudok mert nem maxos agyu van rajta csak ugye ha nincs sebzes nincs xp sem multkor is berakott alap agyuval kv5 ök ellen.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15921) Zeratul válasza Enzolord (#15918) üzenetére


Zeratul
addikt

Francia tier8 elég kaksi, pontatlan, lassan célzó löveg, a pen és sebzés se hozza a leírtakat.

(#15922) Enzolord válasza Zeratul (#15921) üzenetére


Enzolord
addikt

Na akkor nem arra veszem a fejlesztési irányt.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15923) ollie válasza Xmodule (#15920) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 6: KV-1S (kell a maxos ágyú, és félig med, félig heavy játékstílust igényel)
Tier 7: T29 (ez is sajátos játékstílust igényel lévén, hogy a teste papír)
Tier 7: Tiger P

[ Szerkesztve ]

***

(#15924) Mcray válasza Xmodule (#15920) üzenetére


Mcray
senior tag

Csatlakozom:

-KV-1S: Ha Te vagy a legnagyobb, akkor tolni előre és a kicsiket egylövésezni. Ha Te vagy a lagkisebb valahol a főerő mögött oldalt (hátrébb) parkolj le. Ha ez ellenséges főerő és a saját összecsap, akkor előre rongyolni és oldalról szétzúzni az ellent. Ha feléd fordulnak, vissza fedezékbe. Ezzel is időt és életet nyersz a nagy társaidnak.

T29: Mindig oda menj ahol vannak dombok, nagyobb gödrök és csak a tornyod lássák, ha lövésre előbújsz. Akkor is érdemes ki-be tiki-takizni a toronnyal, hogy a lassan töltő ellenfelek elsüssék magukat, Te meg nyugodtan tudjad őket pofán vágni a következő kibújásnál, amíg azok töltenek. Városba és sík helyekre NE menj vele, csak ha nincs más választás. Ablakokból jól lehet aprítani :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15925) Scheffer válasza jozefgucci1 (#15832) üzenetére


Scheffer
tag

"Az ilyen minek játszik azt nem értem "

Látod, ezt én sem értem. Miért játszol ezzel a játékkal, ha láthatóan meghaladja a szellemi képességeidet? Olyan evidens lett volna, hogy amikor 6 tank van előtted és SENKI nem tudja őket megállítani, akkor keresel magadnak egy kedvezőbb pozíciót, hiszen még be is írtam nektek ezt. Te eldöntötted, hogy semmi értelme tovább játszani, mert úgyis veszítünk. Ki vagy te, hogy eldöntsd helyettünk, hogy nincs értelme tovább harcolni? Ennyi erővel be se gyere csatára, és ne raboljuk egymás idejét.

(#15926) Patrick76496 válasza jozefgucci1 (#15884) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én beletörődtem a sebességébe, hiába megy jobban nála a T-44, ennek kárpótlásként jobb a páncélja. Földúton 40-et bír, betonon pedig 50-et. Én szeretem a sajátom, 120 csatából 1 felett van az átlag kilőtt tank vele.

(#15912) Djuree: A Tigris P-nek röhej, hogy milyen egyszerű átlőni a tornyát. Én VK3601-el átviszem szemből, és az én Porsche Tigrisem tornyát is sokan átviszik.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#15927) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Valszeg hasonló (RU) event lesz a hétvégén az EU-n is! [link]

(#15928) Enzolord válasza GaburroSan (#15927) üzenetére


Enzolord
addikt

A google fordító a barátod.. :)
Remélem, hogy ez lesz itthon is..
Azt írja az eu calendar, hogy invasion of the destroyers a hétvégén..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15929) Xmodule


Xmodule
őstag

köszönöm a valaszokat. akkor maxolom a kv1s -t meg akkor ranezek a tiger p re is bar most meg csak m3 lee vel szenvedek hogy meglegyen a következö tank t1. vk3601 re is hajtok szoval addih meg pz4 megy

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15930) jozefgucci1 válasza Scheffer (#15925) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ki vagyok én eldönteni ? Abban a szituban már hattal ment az ellen a medek áttörtek a hídon és S51 el hová menekültem volna amint kiteszem a tankot a fedezékből szétszednek így is úgy is ezt gondolom nem kell megmagyarázni . A szellemi képességeimet pedig ne az magyarázza már meg aki csatában és utána privátban is megkeres és lefaszoz ! Kezeltesd magad és ha problémád van akkor ne szemeteld tele a topikot. Azért írtam be a szitut mielőtt szóvátennéd mert egy jó klánról van szó és egy jó játékosról ,demint a fenti példa is mutatja emberileg nem így áll a dolog.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15931) Öreghal


Öreghal
csendes tag

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. szeptember 20. 16:43:01
Jármű: RenaultFT AC
Szerzett tapasztalat: 1 677
Szerzett kredit: 20 829
Csatában elért Achievement: Kolobanov Kitüntetés, Top Gun, Védő

na ez nem volt akármi, hét ellenséges tank maradt ellenem és mindet sikerült kiszednem
piszok nagy mák, sohasem fog még egyszer sikerülni.

Üdv.

(#15932) krisss93


krisss93
aktív tag

Szerintetek ezen a konfigon, hogy fog futni a 8.0 :
Intel core 2 quad q9650 3 ghz.
4 giga ddr 3 ram.
5870-es egy gigás ati káryta.
( a ram 8 giga lesz pár héten belül)

[ Szerkesztve ]

(#15933) jozefgucci1 válasza krisss93 (#15932) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Attól függ mekkora felbontásban játszol ? Amúgy full HD-ban némi kompromiszummal akadásmentesen fog menni . Az a proci még mindíg nagyon jó .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15934) redzsi


redzsi
senior tag

Dillemmában vagyok Ferdi vs JP2 kérdésben. Érezhető e a plussz páncél a Ferdiand esetében, vagy többre megyek a mozgékonyabb Vadászpárduccal?

(#15935) krisss93 válasza jozefgucci1 (#15933) üzenetére


krisss93
aktív tag

Az a gáz, valamiért mostanában sem megy normálisan, (újra teszem a gépet ha kijön 8.0).
Gyakran leesik 20 fps közelére, úgy hogy levettem egy csomó beálíltást 1600x1200-as (igen, régi kockamonitorom van :DDD )felbontáson közepesre mióta kijött a 7.5.

[ Szerkesztve ]

(#15936) Napfénysüti válasza redzsi (#15934) üzenetére

Pont pár napja voltam ebben a dilemmában én is. A nagy többség a Ferdit ajánlotta így az lett és egyelőre nem bántam meg sőt most pillanatnyilag az a kedvenc gépem, szeretek vele menni pedig még a legnagyobb motor meg ágyú nincs is rajta. Meglepő milyen sokszor pattannak a frontomról.
Mondjuk én megtartottam a Jagdpanthert is hogy legyen egy fürgébb német TD-m mellé még ha kisebb tierben is.
Viszont az tényleg igaz hogy a Ferdi nagyon lassú és akkora mint egy ház szóval egyedül nem szabad maradni mert szétkap még egy kis AMX is. :)

Més que un club!

(#15937) Chris0321


Chris0321
addikt

Hétvégi event!

Izzítom is a Hellcat-et már csak 4000 xp kell a 90 mm-es ágyúhoz, plusz megveszem a Sluggert holnap, jó lenne mindkét T25-öst megvenni féláron.

(#15938) Gyuri27 válasza Djuree (#15897) üzenetére


Gyuri27
félisten

A t29/32 simán lőhető szemből (közelről). A pk kupálát kell lőni. Messziről ha nincs eldugva a tank meg az alját.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15939) ollie válasza redzsi (#15934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 8-ban amúgy is minden átlövi a Ferdit szemből, így talán jobban jársz a mozgékonysággal.

***

(#15940) ollie válasza Chris0321 (#15937) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Sluggerrel 66% a nyerési rátám. Nagyon jó az a TD.

***

(#15941) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Kinek volt már ilyen köre? :)

Videó

(csak az utolsó pár percről van videó :) )

ui: várjátok ki a végét :)

[ Szerkesztve ]

(#15942) Re-Tech válasza redzsi (#15934) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Amit még érdemes figyelembe venni:

Ferdi:
+ Sokkal jobb az ágyú kitéríthetősége (15% vs 8%)
+ Talán párat pattan frontról

JP2:
+ gyorsabb, mint Ferdi
+ a fejlesztett motor megy a Jagtigerbe is

(#15943) csaabz válasza Re-Tech (#15942) üzenetére


csaabz
őstag

Talán egy kicsivel messzebb is lát a JP2, de ebben nem vagyok biztos.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#15944) redzsi


redzsi
senior tag

Köszönöm a segítséget!
Győzött a Ferdinand a plussz páncél, ill a löveg kítéríthetősége miatt

(#15945) nyunyu válasza Chris0321 (#15937) üzenetére


nyunyu
félisten

Ilyenkor az XP igenyt is felezik?

Mert akkor megyek par kort a nemszeretem E8 Shermannal, aztan lecserelem Sluggerre :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15946) Enzolord válasza nyunyu (#15945) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem csak a kreditet..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#15947) Napfénysüti válasza redzsi (#15944) üzenetére

Nekem többen ajánlották, JP2-re talán egy szavazat volt. Bár utóbbit nem próbáltam mégis úgy vélem jó döntés volt. Egyelőre a győzelmi mutatóm is jobb a Ferdivel mint az átlagom. Alig várom a top ágyút rá mert állítólag azzal lesz az igazi. Még kell kb 44k xp.

Més que un club!

(#15948) joergie válasza Patrick76496 (#15926) üzenetére


joergie
őstag

TigerPnél birom, amikor szemben áll egy sima tigris. megállok 10 fokba, na akkor ez megvan. lövöm , tornyáról pattan. mondom fasza. ő lő: tornyomat átlövi. és mindig ez van. mindig 1-2 lövés minuszban vagyok(aztán valahogy mindig kibulizom, hogy túléljem 400hp+al, de azért mégis idegesítő.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15949) Chris0321 válasza nyunyu (#15945) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem felezik az xp-t, csak a kreditet.

(#15950) Patrick76496 válasza joergie (#15948) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én nem a tornyát szoktam lőni, csak akkor, ha más nem látszik belőle. A Tiger H és a P tornyának csak a sarkai erősek, a P-nek a lövegpajzs is.

H P

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.