Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na jó, Mogami-prok, világosítsatok fel, hogy kell játszani ezzel a vassal, mert én ilyen 20-30 találatos köröket megyek.. pár eltévedt BB lövedéktől már hal a hajó, a lőtáv szar, az ágyúforgás szar, a gép hosszú, mindenki eltalál minden szögből, és minden szögből elképesztő nagyokat kap, a Myoko (ami az egyik kedvencem lett) után számomra egyelőre használhatatlan. :(
A Myokot pedig eladtam, hogy meg tudjam ezt venni (igaz, a Pinky Pie változat meglesz nemsokára). :(

(#6302) sith7 válasza FoxiestFox (#6301) üzenetére


sith7
nagyúr

ugyanebben a cipőben járok én is ... 2x eladtam , visszavettem, és most megint gondolkodom, hogy visszaveszem :B

(#6303) FoxiestFox válasza sith7 (#6302) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én azt hittem, hogy az kötelező fos már megvolt a Furukakával ezen az ágon. Meg az Aobával, azon meg túl kevés ágyú volt, hogy jó lehessen..

(#6304) Chabe89 válasza FoxiestFox (#6303) üzenetére


Chabe89
addikt

Ne izgulj az Ibuki se jobb azon kívül, hogy "nagy" a lőtávja.

(#6305) FoxiestFox válasza Chabe89 (#6304) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Éreztem én, hogy inkább a New Orleans-t kellett volna megvenni, az legalább jól néz ki, és tesztszerón jókat tudtam menni vele.

(#6306) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Első 400k-s köröm a Murmanks-szal. :) Fogalmam sincs miért kaptam ennyit. :F Szaros 60k dmg.

(#6307) Chabe89 válasza FoxiestFox (#6305) üzenetére


Chabe89
addikt

Zao viszont OP állítólag, de a Des Moines-re sokan panaszkodnak. Ha el akarod vinni 10-ig akkor szerintem japó.

(#6308) FoxiestFox válasza Chabe89 (#6307) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Előbb-utóbb szerintem mindhárom cirkaágat elviszem 10-ig.. jappal vagyok előrébb, úgyhogy átküzdöm magam valahogy ezen is. :)
Jól szórakozni meg ott a low tier T5-ig, vagy az Iowa. :D

(#6309) sith7 válasza ddt500hu (#6306) üzenetére


sith7
nagyúr

4 kill

(#6310) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Pensa, a meglepő

2636 base Xp, és egy atlanta 5 HE + egy full salvo AP, 4 citadellel... azon meglepődtem, nomeg legégettem egy majdnem fullos BB-t is...

Gyöngyért járó

És tesója:

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6311) Lalllerrr válasza FoxiestFox (#6301) üzenetére


Lalllerrr
tag

Hali!
Mogamit szigorúan a 155-ös lövegekkel + basic és advanced firing training. Így még gyorsabban lő és 18.1 km a lőtávja.
Ha az upgradeknél megveszed a toronyforgás javítót (ez csökkenti a lövési sebességet ugyan, de a BFT miatt kb az eredetire esik vissza), úgy egész jól forog a tornya. HE spam FTW :D

[ Szerkesztve ]

(#6312) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Érdekesség. Meg nem valósult hajótervek az USA-ból. [link]
12db 457mm-es löveg 115 000t hajón. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6313) Máté94 válasza ddt500hu (#6312) üzenetére


Máté94
addikt

Ajaj, ebből lesznek csak ám a WG-eszkábált tech tree-k... :U

(#6314) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na meglett a sikítós Myoko, meg az összes gyöngy a hétre, és bónuszként holnap minden gyűjtögető prémium napra ébred!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6315) FoxiestFox válasza ledgeri (#6314) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Majd akkor szakaszozhatunk a homihajókkal, nekem is meglesz a Myo szerintem holnap. Kongó már kész.

(#6316) sith7 válasza ledgeri (#6314) üzenetére


sith7
nagyúr

ügyes vagy, nekem ez az anyahajó nem esik kézre ... megnéztem 1000 rep - et, de nekem ez a manuális dobás nem jön össze ... más meg még a rombolóm mellé 5 cm - re is le tudja dobni úgy, hogy 1 - et mindig bekapok :(

(#6317) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali!,

Valaki elmagyarazna, hogy a ship xp-t mire tudom kolteni, es ki az ami transferelheto? Csak mert van 4db amerikai hajom, osszesen 17400 XP-vel. Na most, fejlesztesre nem tudom felhasznalni, sot, meg az uj hajora unlockolasara sem. Mit lehet kezdeni azzal a rakat XP-vel, ami a regi hajokon ragadt?

Don't Tread On Me

(#6318) Spenike


Spenike
tag

Skacok valaki meg kapta már az 1 nap prémet ?

[link]
Elvileg itt kellene lenni ládikában nem ???

(#6319) ddt500hu válasza Máté94 (#6313) üzenetére


ddt500hu
veterán

Amikor elkezdtem WOT-ni akkor már valahol 0.9-nél járt a verzió, gyakorlatilag "kész" volt. Mindig hallgattam a "nagy öregeket" akik nem tudom én 0,4-től játszottak a játékkal és osztották az észt.
Most meg én élem ezt át.
Mondhatni üres a játék. A harcrendszer él, térképek vannak de a csak 4 nemzet van 10 ággal. És hát abból kettő azért nem az igazi.
Én Bismarckot, Hood-ot, Vanguard-ot, Richeliu-t, Roma-t akarok. Ahogy szerintem mindenki. :U
Engem annyira nem zavarnak a koncepció hajók ha volt valóságalapjuk, tehát legalább megtervezték őket rendesen. N3, Lion, Alsace, Montana, H osztály jöhet nyugodtan. Ezek közül volt olyan amit el is kezdtek építeni.

(#6320) FoxiestFox válasza Spenike (#6318) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam ott volt, az előbb nyitottam ki, meg is kaptam azonnal.

(#6321) MPowerPH válasza MPowerPH (#6317) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szoval Elite szintu hajo kell hozza... Elite meg akkor lesz a hajo, ha ki van minden fejlesztve rajta. Na most az osszes hajom ilyen, de egyik sem Elite. :F Akkor mi van?

Don't Tread On Me

(#6322) FoxiestFox válasza MPowerPH (#6321) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Elite akkor lesz, ha az utána lévőt kifejleszted.
És a rajta ragadt xp-t már csak doubloonokért tudod free xp-re váltani.

(#6323) MPowerPH válasza FoxiestFox (#6322) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez mekkora bullshit.... Ertem en, hogy arra osztonoznek, hogy penzt koltsel doubloonokra meg premium hajokra, de azert erre nem szamitottam. Kukazhatom a rakba azokat a hajokat.

Don't Tread On Me

(#6324) FoxiestFox válasza MPowerPH (#6323) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azokat a hajókat úgyis kukáznád, amikkel nem jó játszani, amikkel meg jó, azokkal kreditet lehet termelni.

(#6325) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mogami eladva, szívjon ezzel akinek 6 anyja van. Kicsit mókás, hogy az orrom mutatom a North Carolina-nak, és egy salvo 2-3 kósza találatából legombolja a hp-m 80%-át. Mondjuk legalább kitorpedóztam vele egy Montana-t, egy Atago segítségével, ő nem élte túl a manővert. Kb ennyi az összes sikerem a hajóval.
Ma még lesz kess a New Orleansra, hátha az.

(#6326) ddt500hu válasza FoxiestFox (#6325) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát pedig a Japán a jobb. A Mogami a 155-ös ágyúkkal, fejlesztett lőtávval még úgy ahogy megél de a New Orleanssal 2x annyit fogsz szívni. Ugyan úgy bekapja a 2-3 citadellát bármilyen irányból csak 3km rövidebb a lőtávja. Mogami örök megtartós.

(#6327) FoxiestFox válasza ddt500hu (#6326) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Teszten mentem a NO-val, tetszett. Jól játszható hajónak tűnt. Mogamit itt dicsérgetted, de játszhatatlan. :D
Ergo ha szívok, szívok, lehet, viszem inkább a német vonalat egyelőre, azzal úgyis lemaradtam Königsnél.

(#6328) ddt500hu válasza FoxiestFox (#6327) üzenetére


ddt500hu
veterán

Te mazohista vagy. :D A német vonal valamiért puhább még a Japánnál is. A Nürnberg-ig bezárólag biztosan.

(#6329) FoxiestFox válasza ddt500hu (#6328) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem a Königs nagyon tetszik eddig. Pontos, jó a lőtáv, elég jól fordul, egy lightos Clevelandként működik nálam. Mondjuk az előtte lévők elég trék. A Hipperre pályázom eléggé amúgy, csak mostanában hanyagoltam az ágat főleg az Iowa miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6330) ddt500hu válasza FoxiestFox (#6329) üzenetére


ddt500hu
veterán

A König még nálam is működött.

(#6331) ledgeri válasza sith7 (#6316) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát minnél nagyobb, és lassabb annál könnyebb eltalálni ...
Romolóra persze nehéz ejteni bombát (rájuk megy az auto, ha már 3 squad van belőlük...), de pl torpedókkal ellenük is keres vagyok, mert annyira nem számítanak rá, hogy csak na, aztán máris kiesett a spottolók, nem látszók nagy része az első körben... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6332) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Colorado top tier. Az első 3 vagy 4 találatom citadela volt! :)

(#6333) MPowerPH válasza ddt500hu (#6332) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hogy a rakba gyujtotok itt nehanyan ennyi pontot? Vazz, nekem meg a New Mexico -val is nagy nehezen jon ossze 700-nal tobb XP.

Don't Tread On Me

(#6334) ddt500hu válasza MPowerPH (#6333) üzenetére


ddt500hu
veterán

Gyanítom nem random battle üzemmódban vagy. Nem gyanúsan jó a győzelmi arányod? 90% feletti esetleg?
Itt random battle legyen vagy ranked. A CO-op módban botok ellen mész és nem is fizet valami jól.

Ha ez rendben van akkor csak azt tudom mondani, hogy találd el az ellenséget. :U

[ Szerkesztve ]

(#6335) MPowerPH válasza ddt500hu (#6334) üzenetére


MPowerPH
félisten

De, randomban szoktam nyomni.

Don't Tread On Me

(#6336) FoxiestFox válasza MPowerPH (#6335) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor tutorial-videókat nézegess, hogyan célszerű mozogni és lőni egy csatahajóval.
NewMex tudja elég jól adni, jó kézben.

(#6337) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Dupla citadella az Iowa-ba. :)

BMW001 Mi a nickneved?

[ Szerkesztve ]

(#6338) FoxiestFox válasza ddt500hu (#6337) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kapja, nincs gond vele. Montana is kapja. Iowa-val Iowa-ba 2-3 simán be tud csúszni... Montanaba lőttem bele NÉGYET Iowa-val.... ;]
Japcsik is kapják...

(#6339) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6247) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meg van nekem is az Iowa, de... hátna :U

(#6336) dying_star
linket pls :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6340) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6339) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mit linkeljek? Nekem nincs replay bekapcsolva, és videófelvétel nélkül is 25 fps-em van. :D

Ja, 20-21 óra után szakaszozhatunk Iowa-val.

[ Szerkesztve ]

(#6341) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6340) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részemről sajna délutános vagyok vasárnapig. vagyis éjjel 1-2 mire hazaesek..
szal max a hétfő-kedd lehetséges...

vagy megyek vissza Siege-ezni :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6342) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6341) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én éjjel ilyen 3-ig szoktam tolni, szóval ha úgy adódik, írj. :D

(#6343) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#6342) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oks. sikítok :C

más
milyen távról érdemes az Iowá.val pötyörészni?!.... mert 21-3km-re nem nagyon szoktam citát adni... -.-
max egy hit, és csá.. 1310 dmg... wáo... xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6344) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6343) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az 1310 az nagyon gyakori mindenféle hajóra... de 15-20km-re simán bead citákat, főleg cirkálókra (Atago, Kutuzov, New Orleans), poén, hogy a Mogamira akárhogy lőhetek, nem akar lecitadellázódni... csak én halok vele másodpercek alatt -.-
Volt olyan is, hogy 20+km-re eltaláltam egy Montanát egy lövedékkel, és az citadella volt.. kb úgy kell vele célozni, mint az NC-vel, csak még jobban adja, ha jó helyzetekbe kerül az ember.
Ha viszont rosszba, elég gyorsan megbosszulja..

(#6345) ddt500hu válasza FoxiestFox (#6340) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az 5.2.2 óta amúgy is katasztrófa a replay. Nincs hajó csak a sodrása meg a füstje látszik! :Y

(#6346) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Iowa-hoz még ennyit:
Steam overlay épp összakakálta magát, ezért telós shotok :DDD



Ha több citadellát ad, több kill és dmg is lehetett volna... de azért így sem volt rossz kör. :D

(#6347) Máté94 válasza FoxiestFox (#6346) üzenetére


Máté94
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#6348) FoxiestFox válasza Máté94 (#6347) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na mi van, megint beszólsz a grafikára? Már mediumon van! :P

(#6349) Máté94 válasza FoxiestFox (#6348) üzenetére


Máté94
addikt

Nem, semmi ilyesmi. Csak nem olvastam végig a hozzászólásod. :))

(#6350) Chabe89 válasza FoxiestFox (#6346) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem azért, de ha nyomsz egy szimpla Prt Scrn-t a játékon belül automatikusan elmenti a screenshoot mappába. :) Egyébként sem értem minek ehhez steam, de te tudod. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.