Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Szaszati válasza Blackmate (#849) üzenetére


Szaszati
tag

Szakasztörést kell beszúrni, következő oldalon való folytatással (Insert > Break > Section break > Next page. Angol office van, nem tudom pontosan, hogy van magyarul, de azt hiszem Beszúrás > Töréspont > Szakasztörés > Következő oldal). Így következő, új oldalnak külön méretet, tájolást lehet megadni. Újabb szakasztörés kell az oldal végén, hogy a következő oldalakat vissza lehessen állítani az eredeti méretre.

[ Szerkesztve ]

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#852) Szaszati válasza Blackmate (#850) üzenetére


Szaszati
tag

Ez így elsőre nem ugrik be, de próbáld meg ezt, hátha segít.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#853) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Üdv nagyon nagy help valaki segíthetne nekem

csinálom az asszisztensi dolgozatomat ,holnap a határidő,már kész van de nem tudom megfeleformázni
Margó: a bal oldali és az alsó :3cm a jobb oldali és a felső 2.5cm
Fejléc,lábléc: a lapszéltől való távolság 1.25cm

Ennyi lenne de ezt sem tudom
Régen ügyködtem már wordben.. :((

[ Szerkesztve ]

Golden Brown - The Stranglers

(#854) Szabi1987 válasza Szabi1987 (#853) üzenetére


Szabi1987
aktív tag

márcsak a fejléc láblécbe segithetne valaki :K

Golden Brown - The Stranglers

(#855) Szaszati válasza Szabi1987 (#854) üzenetére


Szaszati
tag

Fejléc és lábléc lapszéltől való távolsága: Fájl > Oldalbeállítás > Elrendezés > Élőfej és élőláb távolság lapszéltől, itt állítható. Ha angol Officeod lenne akkor: File > Page Setup > Layout > Headers and footers > From edge

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#856) lúzer válasza Szabi1987 (#854) üzenetére


lúzer
veterán

az is ott van az oldalbeállításnál

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#857) Szabi1987 válasza Szaszati (#855) üzenetére


Szabi1987
aktív tag

ok
de miaz mert nekem ez van ideirva :

Fejléc lábléc :a lapszéltől való távolság 1.25 cm
azt már megtaláltam de mit kell azzal h kell csinálni?

Golden Brown - The Stranglers

(#858) Szaszati válasza Szabi1987 (#857) üzenetére


Szaszati
tag

Tehát ott abban az ablakban amit írtam ott beírod távolságnak az 1,25 cm-t és kész. Ha már most annyi van ott, akkor úgy van állítva, ahogy akartad.

Szerk: Tiszta szívesen! ööö... nem lehetne inkább sör? :DD

[ Szerkesztve ]

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#859) Szabi1987 válasza Szabi1987 (#857) üzenetére


Szabi1987
aktív tag

óóó jólvanmár minden rendben
köszi a segitséget
jövök egy kólával FORDÍTÓ

Golden Brown - The Stranglers

(#860) Szabi1987 válasza Szaszati (#858) üzenetére


Szabi1987
aktív tag

köszi köszi

Golden Brown - The Stranglers

(#861) frankie!


frankie!
őstag

Meg tudnátok mondani, hogy lehet beállítani, hogy beillesztéskor ne másolja a kijelölt szöveg formátumát is? (Tehát az alapból beállított értékeket kapják a betűk.)

(#862) Szaszati válasza frankie! (#861) üzenetére


Szaszati
tag

Szerkesztés > Speciális beillesztés > Formázatlan szöveg.
Angolul meg Edit > Paste special > Unformatted text.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#863) frankie! válasza Szaszati (#862) üzenetére


frankie!
őstag

Köszi, nálam az irányított beillesztésnél találtam a 2003-ban.

(#864) Szaszati válasza frankie! (#863) üzenetére


Szaszati
tag

Ehh, igen, az a neve :B De jó, hogy azért megkaptad :D

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#865) Grass


Grass
aktív tag

A Word-nek van valami speciális funkciója tartalomjegyzék készítésére?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#866) shev7 válasza Grass (#865) üzenetére


shev7
veterán

van. Ha rendesen van formazva a doksi (sorszamozas... a fejezetcimeknek sajat stilus) akkor lehet vele tartalomjegyzeket generalni.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#867) Grass válasza shev7 (#866) üzenetére


Grass
aktív tag

A saját stílus alatt mit értesz? Illetve ha meg van formázva, utánna merre keresgéljem ezt a tartalomjegyzék generátort?
Köszönöm a segítséget!

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#868) Szaszati válasza Grass (#867) üzenetére


Szaszati
tag

A fejezet/alfejezet címeknek kell címsor stílust beállítani (címsor 1-fejezet, címsor 2-alfejezet, stb.), majd "Beszúrás" > "Hivatkozások" > "Tárgymutató és tartalomjegyzék" és itt a második fül a Tartalomjegyzék. Ez a beállított címsor stílusok alapján generálja automatikusan a tartalomjegyzéket, amit lehet frissíteni is, ha nő a(z) (al)fejezetek száma.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#869) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Helló!

Olyan problémám van, hogy az abevvel megcsináltam a bevallásomat, viszont nincs itthon épkézláb nyomtató, és nem tom kinyomni. Elmentettem image-ként. Ki lehet ezt nyomtatni máshol, úgy hogy magammal viszem a fileokat? Vagy csak abevből lehet kinyomni mindenképpen? Gyorsan kéne a segítség mert szűk az idő!

(#870) nygma válasza VinoRosso (#869) üzenetére


nygma
addikt

Szerintem ki lehet nyomtatni máshol is,én már csináltam ilyet( Word-be egyszerűen lementettem egy pendrive-ra és kinyomtattam könyvtárba.),de lehet,hogy ebben az esetben nem fog menni.... :F :U

Szóval csak tipp volt,remélem valamennyit segítettem...

(#871) sekli válasza VinoRosso (#869) üzenetére


sekli
addikt

valamilyen PDF printer telepits (google elso talalat & ingyenes) , es azzal nyomtasd az abevbol..., elmented a pdf-et, amit barhol kinyomtathatsz, es nincs kulonbseg...

(#872) VinoRosso válasza nygma (#870) üzenetére


VinoRosso
veterán

fingom nincs, hogy hogyan működik ez a dolog az a baj, Azt látom, hogy az image az 1KB, az eredeti meg nagyobb. Nem tom hogy az image-file-t mivel lehet megnyitni, vagy nyomtatni. Az biztos, hogy Vista alatt helyi menüből nem érhető el a nyomtatás parancs és ctlr+p-re se csinál semmit.-

(#873) VinoRosso válasza sekli (#871) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hogy ez nekem nem jutott eszembe! :W Má a nagy rohanásba eléggé szét vok esve sajna! 1000 hála :R :R :R

(#874) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Hogy lehet az élőfej/lábat eltüntetni? Lehetséges, hogy csak a komplett tartalom kitörlésével lehet eltüntetni? Nincs ilyen, hogy kikapcsol/bekapcsol? (mondjuk ideiglensen nem kell, de később lehet, hogy kelleni fog)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#875) Szaszati válasza Andie (#874) üzenetére


Szaszati
tag

Az élőfej/élőlábnak nincs külön ki-/bekapcsoló gombja. Ha nincs semmilyen tartalom bennük, akkor egyszerűen figyelmen kívül vannak hagyva. Ha így is zavar az üres rész a lap tetején vagy alján, akkor a margók méretét kell csökkenteni.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#876) lúzer válasza Andie (#874) üzenetére


lúzer
veterán

kijelölöd és rejtett szöveg, ennyi

csak hagyjál legalább egy bekezdést, vagy szóközt, valamit ne rejtettként mert nem tudsz utána belépni a fejlécbe

nyomtatni meg lehet a rejtett szöveget, illetve nem, ahogy akarod

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#877) td


td
senior tag

Sziasztok!

Lehet olyat csinálni táblázat nélkül, hogy egy bekezdésnek a háttérszínét beállítom? De úgy szeretném, hogy margótól-margóig kiérjen (majd úgyis beljebb fogom húzni).

A szövegdoboz nem jó, mert ha oldal aljára kerül, átdobja a következő oldalra az egészet. Valamikor régebben csináltam ilyet, és tudom, hogy fent a vonalzón állítottam bejebbre a margót, szóval kb. ilyen irányban lehet valamit ügyeskedni. Word2003 amúgy.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#878) Ősember


Ősember
őstag

hello
van egy táblázatom word-ben aminek az egyik oszlopában számok szerepelnek. ezeket a számokat kellene sorrendbe tenni. ez egy super pi táblázat, tehát nem elég, hogy a számokat egymás alá teszi, hanem az eredményhez párosulo sort is mozgatni kellene, mert ugye csak igy van értelme.... valakinek van valami ötlete? :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#879) Ndruu válasza Ősember (#878) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Próba: Kimásolod a táblázatot Word-ből (kijelölöd az egészet), Excelbe beilleszted (remélhetőleg helyesen illeszti be), aztán a számos oszlop szerint kibővítve, növekvő sorrendbe rendezed.

Harrrr!!!!

(#880) Ősember válasza Ndruu (#879) üzenetére


Ősember
őstag

ezt excel nélkül nem lehetne megoldani? :B pont ez lenne a lényeg :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#881) Ndruu válasza Ősember (#880) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pontosat nem tudok mondani, mert fejből azért nem vágom a Word-öt, csak OpenOffice van most a gépen, abban úgy lehet megoldani, hogy kijelöli az ember a táblázat rendezendő sorát, utána Eszközök - Rendezés és ott kell beállítani, hogy mi szerint rendezze.
Wordben ez gondolom nagyjából így zajlik. De talán majd jön valami Word profi és megmondja konkrétan.
Én ennyit tudtam most segíteni.

Harrrr!!!!

(#882) Ősember


Ősember
őstag

ujabb kérdéssel állnék elö :)
a kereketeket meg lehet adni százalékban és relativ értékben, de ami fontos, hogy cm-ben is. ha cm-ben adom meg és weblapként mentek el egy oldalt akkor mi az isteniért nem maranak a keretek fix méretüek akkor, ha az ablak méretét változtatom? :F
ölni tudnék amikor valami egyértelmüen le van irva és minden ok nélkül mégsem azt teszi amit tennie kellene... no komment

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#883) Ősember válasza Ősember (#882) üzenetére


Ősember
őstag

na mi van senki sem használ word-ot? :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#884) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

A Word alapból állítva adja szerkesztés alá az oldalt. Én fektetni szeretném az oldalt, vagyis fektetett állapotba szeretnék információt rávinni.
Ezt a Word 2003-ban hogyan lehet elérni?
Előre is kösz a segítséget.
Üdv,

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#885) gardener


gardener
senior tag

Meg lehet oldani word-ben,hogy új dokumentumokon automatikusan rajta legyen egy céges papír fejléce?
Ill. Le lehet tiltani egy dokumentumban csak a fejlécet,hogy ne lehessen átszerkeszteni?

(#886) mAtech


mAtech
aktív tag

Hali!
Tegnap óta ezt a hibaüzit kapom Wordben:
"The custom hyphenation directory is missing"
Akkor kapom, mikor az Eszközök/nyelv/elválasztás parancsot kiadom.
Tapasztalt valaki ilyet? Megoldás? Office újratelepítés? :)

Köszi
A.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#887) gardener válasza mAtech (#886) üzenetére


gardener
senior tag

Melyik word?
Van rajta Service pack?
Én azzal kezdeném..

(#888) mAtech válasza gardener (#887) üzenetére


mAtech
aktív tag

2000-res. Ezt elfelejtettem írni :B
Service pack-ot nem tudom. Ezt megnézem majd... Ha nincs telepítek.
Reméljük megoldja a helyzetet.
Köszi

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#889) lúzer válasza gardener (#885) üzenetére


lúzer
veterán

elsőre: sablonként elmented

2. talán képként beilleszteni akkor nehezen tudják

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#890) KrAt


KrAt
veterán

Valaki elárulja nekem, hogy office 2007-el (word) hogy lehet szkennelni? :U Fontos lenne :U

(#891) gardener válasza lúzer (#889) üzenetére


gardener
senior tag

Hát igen így utólag,elég logikusnak tűnik. :U
Köszönöm,tesztelem.

(#892) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Segítsetek, kérlek benneteket!

Excelben dolgozom számokkal, képletekkel és szeretném a táblázatot vagy annak eredményét beágyazni a word doksimba. Amikor szeretném, akkor frissítse is!

Hogy tehetem meg? (hol találom a külső dokumentum beágyazását?)

Office Word 2003 SP3 verzióm van!

(#893) Szaszati válasza mimi_bacsi (#892) üzenetére


Szaszati
tag

Beszúrás > Objektum > Fájlból

Itt megkeresed a fájlt amire hivatkozni szeretnél, majd pipa a "link to file" négyzetbe (bocsi, nem tudom magyarul hogy van, mindenestre az első jelölőnégyzet). Ha változtatsz valamit az eredeti fájlon akkor az a beágyazottban is látszani fog.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#894) mimi_bacsi válasza Szaszati (#893) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Köszi, de NEM a teljes excel táblát szeretném, hanem annak egy részét! Az excel cella nevét vagy tartományát kéri, azt hogy kell beírni? (Mert beírtam: "9Sx5O" de nem történt semmi, és kódolási problémája volt!)

(#895) Szaszati válasza mimi_bacsi (#894) üzenetére


Szaszati
tag

Ez esetben kijelölöd a részt az Excel táblában, Ctrl-C-vel kimásolod, Wordben Szerkesztés > Speciális beillesztés. Itt a második opciót választod (Paste link) a listában meg kéne legyen egy olyan, hogy Microsoft Office Excel Munkalap Objektum (vagy hasonló) és akkor az pont az lesz amit Te akartál. :)

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#896) mimi_bacsi válasza Szaszati (#895) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Köszi, megy!!! :C :C :R :R

(#897) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

A kérdésem betűtípusokkal kapcsolatban hogy Esküvői meghívóhoz keresünk betűtípust, találtunk is jópárat pl ezt, de itt hiába mutatja hogy tudja kezelni az Ő ő betűket, valóságban ha betesszük Wordben már Times new roman betűtípusra cseréli.

Előre is köszi :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#898) Szaszati válasza Dolby (#897) üzenetére


Szaszati
tag

Hát ha jól látom ennek sem mindegyik típusa támogatja az ő / Ő -t. Ezekben az Xtras-okban pl úgy nézem nincs. Nem azt próbáltad véletlenül?

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#899) Dolby válasza Szaszati (#898) üzenetére


Dolby
senior tag

A sima egyes kettes és a hármas variációt néztük, egyik sem jött be :-S

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#900) R


R
aktív tag

hi
a piros alahuzasozast hogy lehet eltuntetni?
thx

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.