Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2201) droti25 válasza sfdrakex (#2196) üzenetére


droti25
őstag

Másolásnál nincs gond!Amikor elkezdem írni az adatot neroval sony,tdk dvd-kre,írás közben mutatja alul h 5xörösen irja és ez félpercenként változik hol felmegy 12xre hol vissza esik 3-4xre!Kicsit idegesít!
12 perc igy egy dvd aminek 4 percnek kellene lennie!

(#2202) sfdrakex válasza droti25 (#2201) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mondjuk én 4 max 8* nál gyorsabban nem szoktam írni, mert ha gyorsan írod már több hiba lehet. Esetleg próbáld ki másik író programmal pl.: ashampoo free változatával.

Szerk.:
Most néztem írtad bármely progival ez van, miket próbáltál ?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2203) droti25 válasza sfdrakex (#2202) üzenetére


droti25
őstag

Próbáltam már azzal is!:(
Xpnél nem volt ilyen gond!

(#2204) sfdrakex válasza droti25 (#2203) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Biosban nem állítottál valamit win7 telepítésekor?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2205) BullZeye


BullZeye
veterán

HKEY_USERS\S-1-5-21-2845982348-3993421146-3338070836-1001

Registryben van ez a bejegyzés, elég sok beállítást tartalmaz ez a rész, szeretném megoldani, hogy registry fájlt elindítva állítson be pár apróságot, viszont ugye csak ez az első számsor ugyanaz minden telepítésnél
HKEY_USERS\S-1-5-21-

a maradék az "random", van valami megoldás erre, hogy ebbe a részbe hogy írhatok úgy, hogy nem tudom mi a számsor vége?
valami * vagy ? vagy akármi ami jolly joker karakter, és kitalálja magától?

(#2206) droti25 válasza sfdrakex (#2204) üzenetére


droti25
őstag

Nem állítottam semmit!
Lehet h a dvd író kezdi megadni magát,bár kétlem!

(#2207) Lauda


Lauda
félisten

Már mindenben enged a Microsoft :U

Morden24 Nagyjabol mi akar lenniez az AIK? :B

[ Szerkesztve ]

(#2208) tigipuf válasza sfdrakex (#2198) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ja,msn-t a honlapjáról töltöttem le,ATT-t próbáltam már vagy 3 félét,és megpróbáltam mindkettőnél a futtatási módokat is variálni,de nem megy :(

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2209) sfdrakex válasza Lauda (#2207) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez jó, de jót röhögtem pár napja raktam fel egy Ubuntu linuxot, még sose használtam linuxot gondoltam megnézem milyem. Abban meg a firefox volt benne alapból, akkor miért kell basztatni a microsoftot ? Ubuntut nem valami speciálisat raktam fel weboldalukról húztam le.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2210) Lauda válasza sfdrakex (#2209) üzenetére


Lauda
félisten

Ovoda az egesz komolyan mondom, mint az a keveres, hogy legyen mp nelkuli valtozat, ha jol tudom win7-ben is van olyan, talan az N-es valtozat. :O
szerk: igen, ebben nincs mp. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2211) canniball válasza csavar (#2199) üzenetére


canniball
nagyúr

"Csak lehetőség van recovery dvd-t készíteni, ami törli az összes partíciót"
Ez biztos? Nem csak a rendszer partíciót?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2212) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az alaplapi driver-eket kell-e telepíteni:nforce chipset,hangkártya,...
A VISTA esetében nem kellett, mindent felismert.
Ha felismeri a WIN7, akkor is célszerű-e telepíteni őket?

(#2213) pzstm válasza Lauda (#2207) üzenetére


pzstm
titán

Morden24 Nagyjabol mi akar lenniez az AIK?

Automated Installation Kit (az eredeti windows lemezképet saját idényeidnek - meg leginkább egy cég igényeinek megfelelően - testreszabhatsz) nem drag-and-drop-os dologra kell gondoloni...tehát nem ilyen vicces nlite-szintű....igen összetett és bonyolult, sok-sok oldalnyi dokumentációval ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2214) Kommy válasza GEPESZ66 (#2212) üzenetére


Kommy
veterán

Ha felismeri őket akkor nagy valószínűséggel nem érdemes, maximum ha nem, működik valami rendesen.

(#2215) Lauda válasza pzstm (#2213) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi szepen a valaszt! :R

(#2216) pzstm válasza Lauda (#2215) üzenetére


pzstm
titán

Innen letöltheted, ITT pedig leírás is van róla :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2217) pzstm


pzstm
titán

2010. Július 13-án lejár az SP2-es XP-k ideje

Az SP3-at futtató XP-s gépek supportja 2014ig él még.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2218) lala42


lala42
őstag

Ez sem rossz, ( igaz nem ide való, de érdekes :C )
Mik vannak? :DDD :C

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2219) Lauda válasza pzstm (#2216) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi ezt is! :B

(#2218) lala42 Olyan szinten nem ide valo, hogy ki is szedhetned gyorsba!

(#2220) fsb1000 válasza pzstm (#2217) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Win98 és DOS6.22 meg rég lejárt és még minidg sok helyen működnek.
Win98-nál az új hardver néha gondot okoz, de hálókártyákhoz mai napig adnak drivert.

(#2221) Morden24 válasza csavar (#2199) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hívd fel a notebookod gyártójt ill. az MS Magyarországot. Természetesen van lehetőség telepítőmédia rendelésére.

Sectumsempra - For Enemies

(#2222) Morden24 válasza sfdrakex (#2209) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azon gondolom még jobbat röhögnél, hogy az Opera Mobile nem engedi a Bing-et beállítani keresőmotorként :U

Sectumsempra - For Enemies

(#2223) lala42 válasza Lauda (#2219) üzenetére


lala42
őstag

Jaj! Eszem azt a pirulós szívedet :DDD Hát ennyit nem ért meg, hogy a társaság legyen egy kicsit vidám? Vagy ennyire szégyellős vagy? ;] Ez a mai magyar NET-es valóság. :K Mindenki írhat mindent, mindenféle blogban.
És akkor még én vagyok a gonosz?
Tudod amikor Toldi Miklóstól megkérdezték, hogy Hé! paraszt, mék út megyen Budára? Azt válaszolta, hogy - megyen? :U és Én vagyok a paraszt? :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2224) Lauda válasza lala42 (#2223) üzenetére


Lauda
félisten

Valoban, mindenki irhat mindenfelet kulonbozo blogokban, de ez nem blog, hanem szakmai topik. :U

(#2225) lala42 válasza Lauda (#2224) üzenetére


lala42
őstag

:DDD :))
Témát lezártnak veszem, de akkor is jólesett belinkelni. :P ;)

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2226) biggamer válasza lala42 (#2225) üzenetére


biggamer
veterán

Végre van egy jó napod ? ;) :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2227) lala42 válasza biggamer (#2226) üzenetére


lala42
őstag

:DDD :)) :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2228) csavar válasza Morden24 (#2221) üzenetére


csavar
csendes tag

Köszönöm.

(#2229) sanzi89


sanzi89
addikt

Most nem válaszolok mindenkinek, de a lényeget akkor felfolgtam.

Viszont egy-két ember modorán nem ártana picit csiszolni, mert nagyon "húdeokosak". Nem vagytok veletlenül itt a Szegedi Egyetem gyakvezérek? :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#2230) Az-X


Az-X
őstag

Szomorú tényekkel kell szembenéznem az utóbbi napokban :(
Windows 7 Home Premium 64bit... Firefox 70-80% processzorterhelést művel. Fogalmam sincs miért ilyen korábban nem fordult elő.
Valakinek volna hozzáfűzni valója ehhez a történéshez?

:)

(#2231) Morden24 válasza Az-X (#2230) üzenetére


Morden24
nagyúr

Indítsd bővítmények nélkül a bugrókát (lehet valamelyik add-on), vagy telepítsd újra.

Sectumsempra - For Enemies

(#2233) < CyberBob > válasza #39862528 (#2232) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Telepítés előtt kell kiválasztani, utólag már elég macerás.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#2234) Az-X válasza #39862528 (#2232) üzenetére


Az-X
őstag

Üdv!

Nekem egy Abit IP35PRO alaplapnál nem indult el a Win7 AHCI-re állítva.

:)

(#2235) Az-X válasza Morden24 (#2231) üzenetére


Az-X
őstag

Semmi bővítmény nincs telepítve elvileg. A firefox-ot már újratelepítettem, amiatt a wint biztosan nem fogom újratenni.

:)

(#2236) Kolondrum

Tudjátok mi alapján csinál a win7 100 megás partit? Mert a régi ultim nem csinált, az új pro már igen, a beta és rc korszakban is csinált.

(#2237) Morden24 válasza Az-X (#2235) üzenetére


Morden24
nagyúr

Természetesen a rókára gondoltam, nem a Win-re :)

Semmi Flash, Java, akármi?
Merthogy minden nélkül meg kéne nézni, aztán kitotózni, hogy mitől terhel. Más webbrowser jól viselkedik?

Sectumsempra - For Enemies

(#2238) Morden24 válasza #39862528 (#2232) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ki tudja: mi történik a feltelepített Win7-tel, ha a BIOS-ban a SATA vezérlőt átállítom IDE mode-ról AHCI módra?

Valszeg nem fog elindulni.

Itt egy leírás, hogyan is lehet megoldani a dolgot. Egyébként tényleg nem értem, miért kell állítgatni az ahci/ide dolgokat? Miért nem jó ahogy van? :)

Sectumsempra - For Enemies

(#2239) < CyberBob > válasza Kolondrum (#2236) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ha nem particionált területet adsz meg a telepítéskor akkor csinál.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#2240) Kolondrum válasza < CyberBob > (#2239) üzenetére

Nem nyert, mert mindig nem partizott területre telepítem (a meglévőt törlöm és létrehozom, ha van 100megás akkor azt is törlöm) fel, utinál nem csinált, pronál felhívta a figyelmem h fog.

[ Szerkesztve ]

(#2241) < CyberBob > válasza Kolondrum (#2240) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Nálam nyert (8-ból 8 szór).

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#2242) lala42 válasza Morden24 (#2238) üzenetére


lala42
őstag

Én a fenti leírás alapján csináltam ( konfig az adatlapomon) és nem történt semmi. A win7elindult, semmi gond nem volt vele. Igaz néztem sebességtesztet és nem volt gyorsabb sem. A link alapján működik a dolog.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2243) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Pár napja én is átálltam vista után win7-re és az lenne a problémám, hogy a feladatkezelőbe ugye lehet állítani a futó programoknak az affinitását az lenne a gondom, hogy a wowot autómatán 2magra állítja be és így kevés akadozik a játék ha átállítom 8 magra akkor meg jó, csak az a baj, hogy minden indításnál ezt megkell csinálnom. Nem lehet ezt beállítani valahol, hogy a wow.exe-t mindég 8-maggal futtassa?

(#2244) Embiman


Embiman
csendes tag

Hello mindenkinek !
egy kérdésem lenn egy szoftverrel kapcsolatban : 3ds max 2010 megy win7-en vagy kellesz hozzá valami patch vagy egyéb frissítés ??
válaszokat előrre köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#2245) Zolás


Zolás
addikt


Sajna a hibakódra kapott letöltendő file megnyitásakor ezt a választ kapom

Ilyenkor mi a fene a teendő?
Sajna most vagy ezért vagy külsö okból(nem tudom másik géppel ellenőrizni) olyan mitha fogná a netemet. Ugymond lassan nyilik meg minden. Firefox lassabb mint az Explorer.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2246) Morden24 válasza Embiman (#2244) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az Autodesk saját FAQ-ja szerint Vista és Vista x64 rendszeren is tökéletesen működik a szoftver.

Személyes tapasztalatom nincsen, de ha nem is működik, nyilván már patch-elték, ergo nem okozhat gondot.

De van a 3DSMax-nak saját topikja, kérdezd meg ott, gondolom jobban tudják ;)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2247) Morden24 válasza Zolás (#2245) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pár oldallal korábban felmerült ugyanez a hibakód, több ötlet is felmerült, végül valamelyik meg is oldotta a gondot. Első körben érdemes megnézned, hogy a rezidens védelmed nem kavar-e be.

Firefox lassabb mint az Explorer.

Miért, valaha gyorsabb volt?
Add-onok nélkül mi a helyzet?

Sectumsempra - For Enemies

(#2248) Zolás válasza Morden24 (#2247) üzenetére


Zolás
addikt

Exploreren van add-on FF-en nincs.
Amugy általában a FF kicsit gyorsabb. De lehet hogy placébó :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2249) Morden24 válasza Zolás (#2248) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, akkor extension-ök, vagy hogy hívják arrafelé őket :D
Amúgy általánosan lehet a netsebességen gyengülést érezni, vagy csak a róka tetvészkedik?

Sectumsempra - For Enemies

(#2250) Zolás válasza Morden24 (#2249) üzenetére


Zolás
addikt

Általánosan.
Minden oldal nehezen jön be. Most elkezdtem visszafelé keresni az oldalak között mivel írtad hogy volt ez a hibakód de nem találom. Ált megnyomom az egy gombot vissza és 5sec mire betölt.
Azért gondolom hogy ez fogja a netet mert ha direkte inditom a frissítést akkor végképp lehal a net addig mig ki nem dobja a hibaüzenetet. Utána 5 perig teljesen normális minden és felugrik az üzenet( a Win uj frissítéseket talált kérjük telepitese. Na ezután megint haldolkik a net.
Azt kezd kicsit idegesítő lenni.

Most megyek aludni hoénap Du megnézem mit lehet tenni ezzel a Win7el. Szeretem hogy mindenki dicséri nálam meg szórakozik. Mingyá feldobok egy warezest azzal hátha nem lesz hiba :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.