Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2951) Csabee. válasza killer1203 (#2949) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nah akkor itt lesz a kutya elásva, én is Fibernetes vagyok... 80072efd hibakód :)

Üdv: Csabee.

(#2952) herrLeon válasza hackeeeee (#2948) üzenetére


herrLeon
tag

Régebben én is állitottam be nyomtatót xp win7 között, annyi a biztos, hogy a 2 gépnek 1 hálózaton kell lennie, látnia kell a 2 gépnek egymást, mindkét gépen be kell kapcsolni a hálózati/nyomtató megosztást, az is biztos, hogy egyszerübb ha az xp-és gépen van a nyomtató. Már nem ezt a megoldást használom, mert igy be kell kapcsolni a nyomtatós gépet nyomtatáshoz. Hálózatba tettem a nyomtatót, igy a router szétdobja minden gépre.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#2953) killer1203 válasza Csabee. (#2951) üzenetére


killer1203
senior tag

Nekemis ilyen hibakódom van, elösször énis fiberre gondoltam de a weboldalak mentek ... :W

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#2954) mc-4 válasza polonic (#2936) üzenetére


mc-4
aktív tag

Van kártya olvasóm megpróbálok rá keresni valamit.

Köszi!

(#2955) Csabee. válasza killer1203 (#2953) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Fibernetnél van a gond, mert pl a speedtest.net sem jön be.. ha megnézed, vagy a hotmail.com stb.. leesett a hó, lerohadt a fél hálózatuk!

Üdv: Csabee.

(#2956) sfdrakex válasza killer1203 (#2949) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem azonnal cserélték a modememet, megfogtam bevittem vártam mig konfogiltak egy ujat és hoztam is haza. :D Lehet ha kihivom őket több idő lett volna. Viszont nálam msn.com és hotmail.com eddig amit észre vettem hoyg rossz. speedtest.net microsoft.com amd.com pl mennek rendesen.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2957) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Teljesen szűz a rendszer (Windows 7 Ultimate 64 bit), de hova foglal egy 80 GB-os vwinchesteren 69,2 GB-ot? :Y
:F
Ez több mint sokkoló.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2958) Morden24 válasza Killing (#2957) üzenetére


Morden24
nagyúr

Talán nézd meg, hogy melyik folder ilyen nagy.

De az is lehet, hogy az XP Extreme Edition-öd foglal annyit :P

Sectumsempra - For Enemies

(#2959) sfdrakex válasza Killing (#2957) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

formáztad telepítés előtt?

(#2958) Morden24

Ugyan már az original MS OS special extreme cool stb :D for prof users : D

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2960) Killing válasza Morden24 (#2958) üzenetére


Killing
addikt

Extended. :P
Ismerős dobta fel, nem tudom de majd rákérdezek.
De szvsz nagy a lehetősége hogy nem, mivel az előző gány XP ezen a partíción volt.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2961) Csabee. válasza Killing (#2960) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Lekell formázni,ha meg ismerődöd dobta fel, akkor nem hiszem hogy csak úgy puszira megvette neked eredetibe.... warez verzió!

Üdv: Csabee.

(#2962) polonic válasza Killing (#2960) üzenetére


polonic
félisten

Van windows old mappád? Nézd meg. Lehet, hogy nem formattálta a telepítés előtt, aztán a régi szutykok ott maradtak. Meg a másik, hogy ki tudja milyen az a windows, amit felrakott.

[ Szerkesztve ]

(#2963) Killing válasza polonic (#2962) üzenetére


Killing
addikt

Van, 54 GB. :Y
Lehet törölni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2964) hackeeeee válasza killer1203 (#2953) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attól lehet más is. Írtam lejjebb. Lehet vmi port probléma van, türelem, sztem menni fog az. :)

Véleményem szubjektív...

(#2965) sfdrakex válasza Killing (#2963) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

telepített játékok meg minden benne maradt? Okos ismerős okos extended winnel gratula, sztem turd le az egész c det és tedd újra "szűz" vinyóra a win7et.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2966) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám:
Win 7 Pro alatt az explorer,chrome nem nyitja meg az adobe,firefox,beatport,java oldalt.
Szerintetek mi lehet a gond? :W :F
Segisetek kérlek!

szerk:Sőt még ezeken kivül tök sok oldalt nem nyit meg...kifagy..

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#2967) volvoguy válasza Morden24 (#2664) üzenetére


volvoguy
addikt

na megcsináltam..hát sajnos nem jó így sem....legmagasabb minőségre raktam, ugyanúgy recseg-ropog a hang, pedig csak a hangfal van bedugva...ha fenn van, ha nincs fenn a legfrissebb Realtek Driver...akkor is ilyen...

most még annyit megpróbálok, hogy nem a Realtek oldaláról szedem a Drivert, hanem a Gigabyte lapom oldaláról, ahol sokkal régebbi Driver van fönn...de talán van a kettő között vmi különbség..lehet a régivel jobb lesz..nem?

Amúgy most ami legfrissebb Realtek Driver volt fenn, az Win7 64bites...de mégis az X86-os mappába telepíti...de miért? Oda csak a 32bites programok kerülnek...akkor nem jól ismeri fel? vagy mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2968) Csabee. válasza hackeeeee (#2964) üzenetére


Csabee.
nagyúr

a probléma oka az szolgáltatói, nem kevesen jelezték a Fibernet topicba, többek között nekem sem megy :D

Üdv: Csabee.

(#2969) Morden24 válasza volvoguy (#2967) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mert valszeg a driver maga az egyetlen 64-es dolog abban a pack-ben, a többi része (szoftver, komponensek 32-bitesek).
Ne aggódj, biztos jól ismeri fel.

Egyébként nem tudom, hogy mitől lehet, én akkor sem használnék alaplapi integráltat, ha kővel ütnének. Ergo sajnos passz.

Sectumsempra - For Enemies

(#2970) sfdrakex válasza Morden24 (#2969) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mibajod az alaplapi integráltakkal? 8-10 éve tényleg nem voltak még jólk, de szerintem a mostaniak átlag usernek zenére játékra már korrektek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2971) Messzilátó


Messzilátó
csendes tag

Sziasztok!
Ismerősöm külföldön vett egy HP notebookot, amin vista volt. Megrendelte a win7 upgrade lemezt, de ezen nincs magyar nyelv. Lehetséges azt megcsinálni, hogy ugyanolyan verziójú win7-es, de magyar nyelvű telepítőlemezről rakja fel a rendszert és az upgrade lemezhez kapott kóddal aktiválja? Fog ez így működni?

(#2972) Csabee. válasza sfdrakex (#2970) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na ezzel én is egyetértek, egy egyszerű felhasználónak rádiót hallgatni, zenére,játékra bőven jó az integrált hangkártya is :)

Üdv: Csabee.

(#2973) Morden24 válasza sfdrakex (#2970) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát, szerintem meg nem. De ez persze csak egyéni vélemény. Nem azt mondom, hogy más ne használjon, csak azt, hogy nekem nincsen velük tapasztalatom, mert nem használok.

Mellesleg attól függ, min. Ha S/PDIF-en kitolod valami civilizált rendszerre, akkor oké. Ha bedugsz egy fülest, akkor meg már hányni kell :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2974) Killing


Killing
addikt

A windows.old nevű mappát lehet törölni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2975) creed30 válasza Morden24 (#2947) üzenetére


creed30
aktív tag

Szia!
D:-ről indítom mivel portable,tehát elvileg mindegy kéne legyen honnan...........
kb 10 mp-ig mennek majd leállnak
mennyire frissek? passz :F

(#2976) Morden24 válasza creed30 (#2975) üzenetére


Morden24
nagyúr

mennyire frissek? passz

Jó, hát ne lepődj meg, ha valami 3-4 éves vacak nem megy jól.

Sectumsempra - For Enemies

(#2977) nyunyu


nyunyu
félisten

Tegnapelott felraktam egy magyar x64-et az uj alaplapra, aznap teljesen jo volt minden, jol mukodott a halozat.

Tegnap ota viszont egyaltalan nem mukodik a megosztas, router nem tudja irni a neki megosztott konyvtarat, torrent is passziv modba valtott, mert nem megy ki a portja, valamiert teljesen osszeomlott a Win7 tuzfala.

Probaltam visszakapcsolni a tuzfal szolgaltatast: 1068: fuggo szolgaltatas vagy csoport elinditasa nem sikerult.

Halozati diagnosztika szinten nem megy, diagnosztika vezerlo meg ilyet ir: 5: hozzaferes megtagadva.

Probaltam virusirtot felrakni, de a NOD32 telepitoje is kiakadt a halozat allapota miatt :(

Van ra valami otletetek, mit lehet ezzel csinalni?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2978) pzstm válasza nyunyu (#2977) üzenetére


pzstm
titán

milyen Win7 ez? valami "optimalizáló" program nem futott le esetleg? mert a tünetek nagyon gyanúsak nekem... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2979) volvoguy válasza Morden24 (#2969) üzenetére


volvoguy
addikt

hm...van itt vmi..talán ez lehet a hiba oka...

Van ugye ez a Realtek Driver a Gigabyte lapom oldalán, r2.31-es verzió..40MB, ez magába foglalja:
- magát a Drivert
- ATI HDMI Drivert
- Microsoft UAA Drivert

Ami Driver viszont a Realtek oldalán van, r2.38 legfrisebb, az csak magát a meghajtóprogramot tartalmazza...

lehet, hogy a hiba a HDMI driver hiánya, vagy ez az Microsoft UAA driver?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2980) hackeeeee válasza Csabee. (#2968) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy gondoltam, hogy szolgáltatói port probléma. :DDD

Erre vki? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2981) hackeeeee válasza volvoguy (#2979) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A HDMI az ATI kártyákhoz kell, v is akkor ha HDMI-n akarsz hangot kiküldeni...

Véleményem szubjektív...

(#2982) volvoguy válasza hackeeeee (#2981) üzenetére


volvoguy
addikt

csak gondoltamhátha van vmi interferencia, ami bezavar...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2983) sfdrakex válasza creed30 (#2975) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

próbálj mindenből újabb változatot szerezni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2984) nyunyu válasza pzstm (#2978) üzenetére


nyunyu
félisten

7600 x64 magyar.

Tegnap WindowsUpdate-rol frissitette az alaplapi halo driveret, meg felraktam a legfrissebb cfosspeed x64-et.
Kb. azota nem mukodik.

cfosspeedet leszedtem, hatha az okozta, de nem javult meg.
Elozo verziojaval amugy semmi bajom nem volt az elozoleg felrakott magyar MUIs angol x64 alatt.

Kocsog Easy Transfer Wizard meg jol beszopatott, kozolte, hogy eltero a most felrakott Win7 nyelve, igy csak a fajlokat masolja at, a beallitasokat NEM.
Fel nap customizalas nem rulz :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2985) sfdrakex válasza nyunyu (#2984) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

cfosspeedet teljesen leirtottad?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2986) nyunyu válasza sfdrakex (#2985) üzenetére


nyunyu
félisten

Uninstallaltam...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2987) hackeeeee válasza volvoguy (#2982) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nem tom. Én egyszer próbáltam analógon 5.1-et kitolni, nem jött össze, aztán ráhagytam, épp hasonló jellegű hiba miatt, így maradt az spdif....

Véleményem szubjektív...

(#2988) sfdrakex válasza nyunyu (#2986) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

users/app datából töröld a beállításait, esetleg nézzd meg program filesban hagyott e maga után valamit, registryben is nézzd meg maradt e cfosbol valami, nagyon olyannak néz ki hoyg az okozta a gondot.

(#2987) hackeeeee

Régi nf7s lapomon használtam analogon 5.1 et xpvel az működött simán, aztán mivel az házi mozi 5.1 volt mostmár a dvd lejátszóra van kötve, de mennie kéne 5.1 nek analogban is rendesen.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2989) mc-4


mc-4
aktív tag

Szasztok!

Xp-ben az asztalon az ikonok telejes neve ki volt írva, win7-ben meg a program neve csak részben íródik ki a többi meg .... (Windows Media ...)
Át lehet valahogy állítani, hogy teljes nevet írjon?

Köszi!

(#2990) hackeeeee válasza sfdrakex (#2988) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem azt mondtam, hogy nem kéne... :) Csak nekem az SPDIF jóval rugalmasabb, egyszerűbb. Egy kábel, és kész.

De ettől függetlenül, tisztában vagyok azzal, hogy nem minden recsegő, és házimozi (szett) tudja ezt.

Véleményem szubjektív...

(#2991) pzstm válasza nyunyu (#2984) üzenetére


pzstm
titán

100% hogy cfos kavart be valamit...nézz szét esetleg regeditben is ha tudod hol kell keresni...és tanulsz a hibádból, hogy következő forat után nem raksz fel cfos-t :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2992) Morden24 válasza mc-4 (#2989) üzenetére


Morden24
nagyúr

Asztalon? Mármint a tálcán, nem?

A tálca beállításai között találod meg a "never combine" lehetőséget.

Sectumsempra - For Enemies

(#2993) volvoguy


volvoguy
addikt

és tudjátok mi a nevetséges ebben az egészben? az előlapra csatlakoztatok fejhallgatót, felugrik egy kis ablak, és ott meg hátlapi csatlakozónak ismeri fel....sztem a Realtek nagyon elcseszett valamit itt....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2994) nyunyu válasza pzstm (#2991) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezutan sem jo.

4 eve hasznalom a cfosspeedet a halozati forgalom optimalizalasara, eddig semmi baja nem volt...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2995) Morden24 válasza nyunyu (#2994) üzenetére


Morden24
nagyúr

Gondolom 4 éve nem Win7 alatt :)

Lehet, hogy egy későbbi frissítés megoldja a problémádat.

Ha jól emlékszem, a cfos-ban van egy olyan, hogy visszaállítja a megváltoztatott beállításokat, "optimalizálást".
Ha ez sem válik be, töröld a hálókártya driverét és a létrehozott kapcsolatot is (előbbit uninstall-al tedd meg), és csinéld újra.

Ha ez sem menne, akkor rendszervisszaállítás egy cfos-telepítés előtti időpontra.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2996) mc-4 válasza Morden24 (#2992) üzenetére


mc-4
aktív tag

Igen az asztalon a ki helyzet parancsikonok neve nincs végig írva csak részben a maradék meg ...

(#2997) Morden24 válasza mc-4 (#2996) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja hogy ja. Félreértettelek.
Az passz, nem is rakok ikont az asztalra :)

Sectumsempra - For Enemies

(#2998) nyunyu válasza Morden24 (#2995) üzenetére


nyunyu
félisten

Win7 alatt meg csak 1 eve hasznalom...

Ha ez sem válik be, töröld a hálókártya driverét és a létrehozott kapcsolatot is (előbbit uninstall-al tedd meg), és csinéld újra.

Ezzel kezdtem...

Ha ez sem menne, akkor rendszervisszaállítás egy cfos-telepítés előtti időpontra.

Ilyet nem talalok a rendszer visszaallitasnal :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2999) sfdrakex válasza volvoguy (#2993) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Kapcsold ki a hang szoftverben az automatikus felismerést.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3000) ptoma


ptoma
tag

Srácok! 4GB-s SSD-n elfér a w7 ultimate meg pár codec és lejátszó progi?
HTPC-be lenne

:D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.