Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6859) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6858) üzenetére


ViZion
félisten

Khora és Limbo is olyan, h csak pislogok mások mit művelnek vele...
Egyszer arbin nagyon a végén vettem észre, h ketten vagyunk, jómagam a láthatatlan Ashyvel, és egy Atlas prime... amit soha nem gondoltam volna, h játszik vele vki :B és főleg nagyon jól. Most nagyon Volt+Mesa a divat, szerintem kapnak majd "ápgrédet"...
Nezha-t is sokat látok mostanában. Régen tetszett, a csúszkálást leszámítva. Megvettem a modot, ami kikapcsolja... még fel se raktam, ki sem próbáltam :B

Most is csinálgattam volna amit elterveztem, 2-en kértek segítséget, essünk neki... Sajna a kolléga inaros questjéhez corpusokat kell gyűjtenie, a frissítés miatt vmit változtattak, mert a régi ajánlók nem jók. Meg kellett keresni, h mit hol ad megint. A fél órás gyorssegélyből majd' egy délelőtt lett... Másik srác meg Grendel farmra kért helpet. Mondom OK, az kellene nekem is... Garuda nagyjából kész, de ott még nem próbáltam.

Látom már, h miért nem lesz Garuda a kedvencem. 1-es alap képessége egy pajzs, de kerete van, nem túl nagy, szal. Volt pajzsa fain, ez meg akadály. 2-es képességre az enemyből nyeri ki az életerőt, 3-as energiát ad, 4-es meg körbedob mindenkit a késeivel. De van vmi, ami körbe emel egy "falat", kb. mint Vauban 4-ese, de jobban látszik, kicsit szűkebb kör.
A képességeken rengeteg az animáció és mindenhez fények, vér fröcsög, fal csillog, pajzs kitakarja... Bementem egy merészebb corpus küldibe, hááát, aki a fentiekre érzékeny, az ne játsszon vele. Nem is lehet látni a sok effekttől, h mi történik. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.