Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49921) Alu válasza HUfantom (#49920) üzenetére


Alu
senior tag

"A kompact vízhűtéses hűtői nem rosszak, csak az áruk miatt rosszul itélitek meg..." - Ezt hogy érted?
Nem. Én nem szeretnék H50/H60 -at rátenni éppen azért, mert tuningolok. A kompakt vízhűtéses lista tetejéről választottam a H100-at, ami szvsz egy nagyon jó hűtő, de valamiért manapság csak azt látom a fórumokban, hogy így sz@r a Corsair meg úgy megy vissza gariba, stb.. természetesen, akinek nincs vele gondja, az valszeg nem jön/megy oda panaszkodni. És állítólag nem csak a vízhűtéssel van gond. Link

Darabokban megvenni a cuccokat és összerakni: Azért mondtam le róla, mert egy cpu blokk 10+, egy vga 20+, egy pumpa 10+ egy radi 15+ és a tartályról, a csövekről és a csatikról még nem is beszéltem, pedig már 55.000 -nél vagyunk. :( Akkor meg inkább egy H100 + erősebb vga (480 Lighting; 580), mint hogy ezt bevizezzem, amikor a 850MHz -t se tudja.. :(
Tőle olcsóbban hozzá tudtam volna jutni a cuccokhoz, + ajándékba adott volna csöveket meg csatikat..
Kb. mennyire lennének sz@rok a hőfokjaim? A mostani Corator jobb értékeket csinálna? :F

Szerk.: Ezért is néztem a Corsair 500R házat, ami megint csak 30ezer, hogy elférjen a H100 Dual radija. De ahogy olvasgatom, ez az időszak nagyon nem a Corsairé, legalábbis Magyarországon.. :(

[ Szerkesztve ]

λŁƯ™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.