Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Coller225


Coller225
tag

Sziasztok!
Az asszonynak keresek fülest, jelenleg egy ilyenje van: Mi True Wireless Earphones 2 Basic.
Ennek a tudásával és minőségével úgy hiszem elégedett, egy dolgot leszámítva, hogy sétálás/mozgás közben nem marad meg a fülében. Mondjuk mindig is ezeket a pumpás szilikonos gumis agybadugós füleseket szerette, úgyhogy nem lepődök meg.
Leggyakrabban lakáson belül szokta használni, bár ha benne maradna a fülében, akkor gondolom kintre is vinné. Különleges igények nincsenek, vagy legalábbis még nem volt idejük kialakulni, a fent említett füles az első vezetéknélküli a családban, ez is csak 1 hónapja van meg.
Leginkább zene és podcast hallgatásra használná, telefonálásra csak ritkán kerül sor.
Tudnátok ajánlani egy korrekt agybadugós fülest 10-20 ezer között, amit itthon be tudok szerezni? Nagyon max 30-ig el tudok menni de csak akkor, ha alatta csak ipari hulladéknak minősíthető füleseket lehet venni.

(Ha esetleg van olyan, amiből van több színváltozat esetleg, annak gondolom örülne, de ez erősen másod-, vagy inkább sokadlagos tényező.)

(#7952) patomi válasza #41635072 (#7950) üzenetére


patomi
őstag

Szvsz ha Apple mellé veszed akkor airpods, mert a sony tudását úgysem tudod maximálisan kihasználni. Droid mellé sonyt vennék. Ha pénz nem számít. De van pár holmi ami tisztességesen szól. Galaxy buds-ok, Lypertek tevi (méginkább kintről pureplay z3) De többszőr említett neobuds pro is jó választás lehet.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7953) <Adamsky> válasza #41635072 (#7950) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... egy EQ állítgatástól nem lesz jobb a hang ... " - ez is egy vélemény, és én el is fogadom, de mélyen nem értek vele egyet. Egy TWS-t - mivel kb. nincs két egyforma hallójárat - kutya nehéz jól behangolni (értsd: szinte lehetetlen), szóval a véleményem az, hogy igenis sokat segíthet egy jó EQ, és az azzal történő babrálás.

"Na mindegy, a lényeg hogy akkor nincs itt érdemi tapasztalat ilyen cuccokkal a topikban."
De, van itt WF-1000XM4 és Airpods Pro tulaj is, csak eddig gondolom nem értek rá válaszolni. Türelem! ;)

"Amúgy nem tudom mi a jó abban, hogy mindenkinek a LP3-at ajánlod ... "
Bocs, de te miről beszélsz? Nincs is olyan, hogy LP3. Life P3-ra gondoltál? Igen, lehet, hogy ajánlottam itt pár embernek, mert a megadott keretbe az fért bele neki, én pedig az Anker / Soundcore termékekkel szerzett tapasztalataim - és YT-s tesztek - alapján jónak gondolom.
Egyébként nekem nem ilyenem van. Nekem Liberty 3 Pro van, amit neked ajánlottam.

" ... mert sosem hallottál minőségi cuccot."
Jó, én azt hiszem átadom a többieknek a lehetőséget ...
... neked pedig sok sikert a tökéletes és minőségi TWS megtalálásához! :R

(#7954) patomi válasza Prinz Eugen (#7947) üzenetére


patomi
őstag

QCY termékei közt nézz szét. Ebben az árban már tudnak értékelhetőt kínálni.

#7951 Coller225
Illesztéket tegyetek rá nagyobbat és stabil lesz.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7955) Coller225 válasza patomi (#7954) üzenetére


Coller225
tag

:Y
Miféle illesztéket? Tudomásom szerint nem volt hozzá semmilyen tartozék.

(#7956) patomi válasza Coller225 (#7955) üzenetére


patomi
őstag

Akkor nem “agybadugós” van neki, hanem ilyen: [link] ? A fene sem tud eligazodni xiaomi elnevezései közt. :D Meg félre is olvastam, bocsi.
Szóval Edifier x3(x3s csöppet fejlesztett x3), tws 1 pro-t javaslom. Jók a Soundpeats fülesei is, kicsit erősebb mélyekkel általában.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7957) Coller225 válasza patomi (#7956) üzenetére


Coller225
tag

Igen, ilyen van neki, amit linkeltél, és ehelyett agybadugósat szeretne :)

Egyébként én se értem az elnevezéseket, bár igaz, hogy nem is erőltettem meg magam. Vajon egy wireless füleshez képest mennyivel van kevesebb vezeték egy true wireless fülesben? :DDD

Köszi az ajánlásokat, az x3-ba és a tws1 pro-ba már én is belefutottam, de nem mertem vakon megvenni, nem tudom az a nagy görcs mennyire húzza el az egészet, kifelé az ember füléből. :F
A "pálcika" designhoz képest jelentősen robosztusabbnak tűnik.

Közben az x3 ki is ejtette magát, usb-c csatlakozós jobb lenne, ez csak most jutott eszembe.

(#7958) Janaboy válasza #41635072 (#7950) üzenetére


Janaboy
veterán

Azért így leszólni valakit, aki segíteni próbált... Ehhez csak gratulálni lehet.. :U

Gondolom azt gondoltad hogy idejössz, felraksz egy kérdést aztán a legtutibb választ kapod, ha meg nem az, akkor mindenki előítéletes és elfogult..

Janaboy

(#7959) patomi válasza Coller225 (#7957) üzenetére


patomi
őstag

Könnyűek, nem esnek ki. x3S type-c, ha csak ez a gond és tud hangerőt is állítani.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7960) -NoVa- válasza <Adamsky> (#7953) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az EQ egy-egy nagy hibán enyhíteni tud, de jóvá nem tesz valamit, ami nem az. Részlettelenségen, lassúságon nem segít, hangszínen pedig csak szerencsés esetben. Egy jó parametric EQ precizebb, de az sem csodaszer. Egy jól hangolt driver és egy elegendő teljesítményű erősítő többet ér, mint az EQ, de ezt én is lentről felfelé lépkedve tanultam meg fokozatosan.

Tek Elek stílusa az magában minősít, jellemzően azért ha valaki veszi a fáradtságot, és olvasgatja a témát kicsit bővebben, talál néhány szinten javaslatot jó wirelessre is, TWS-ből max elkanyarodik a FiiO UTWS3 felé, és ráaggat valami komolyabbat. Halkan írom, úgyis csak engem érint, hogy a SoftEars RSV hiába 2pin, a FiiO csatlakozójával nem kompatibilis, úgyhogy marad a Mangird Tea egyelőre hordozós BT minőségi setupnak :)

(#7961) Coller225 válasza patomi (#7959) üzenetére


Coller225
tag

Köszönöm, ez elég szimpatikus :) :R
Elsőre azt hittem, hogy az x3s-t nem nagyon lehet itthon kapni, de úgy tűnik csak az árukereső és a google próbáltak meg leterelni az ügyről.
A linkelt külsőakksin elég jó áron van, emagon 10k-val drágábban adják :Y
Úgy tűnik most se fogom felhasználni a 3ezres emag kuponomat.

(#7962) mcs válasza #41635072 (#7948) üzenetére


mcs
veterán

A Sony EX650nek elviselhetetlenül túlzó, harsány közép-magas kiemelése van, amivel egy kiadósabb, keményebb rockot szinte képtelenség hallgatni, mert egyszerűen tönkre szúrja a dobhártyát.
Emelem a kalapomat annak, aki bírja. :)

(#7963) <Adamsky> válasza -NoVa- (#7960) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Az EQ egy-egy nagy hibán enyhíteni tud, de jóvá nem tesz valamit, ami nem az."
Egyetértünk, szerintem én sem állítottam mást: " ... igenis sokat segíthet egy jó EQ ... "
Vagyis nem mindenható, de érezhetően javíthat a helyzeten. Az pedig, hogy mi "a jó" rettenetesen szubjektív kérdés. Van, aki pl. visítva röhögne mindannyiunkon amiért bluetooth-on keresztül próbálunk zenét hallgatni. Szóval mindent lehet, egy még magasabb nézőpontból lenézni. Szerintem amiről érdemes vitatkozni, hogy adott árkategóriában mi a "best buy". Ha, ezek után valakinek pl. a 25-40e Ft-s kategóriában az előbb említett legjobb ár/teljesítmény viszonyú cucc nem üti meg a mércét, akkor jobban zsebbe kell nyúlni, ennyi.

#7962 mcs
" ... keményebb rockot szinte képtelenség hallgatni ... " - lehet, hogy nem olyat hallgat. Tucc-tucc zenénél sok minden "másképp hallatszik" v. nem zavaró, míg ugyanaz egy másik zenei stílus esetén már kifejezetten bántó. Én pl. ilyenre is szoktam használni az EQ-t (ha már van).

[ Szerkesztve ]

(#7964) Prinz Eugen válasza patomi (#7954) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Koszi a tippet :) honor choice vagy mi airdotsnal jobbak a qcy-k ebben az arban? :R

edit: ja, meg ezek kintrol ertendok, vagy itthoni?

[ Szerkesztve ]

(#7965) patomi válasza Prinz Eugen (#7964) üzenetére


patomi
őstag

A Honor jó, sokan szeretik itt a topikban. Vehető. QCY stabil minőséget tudnak legalább. Korábban xiaomik eléggé rapszodikus minőségűek voltak. Vagy jól szóltak vagy nem.
Hazai árakra gondoltam, egy T5 pl 5-6k és teljesen rendben van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7966) Mister X válasza Eversmann (#7944) üzenetére


Mister X
tag

verziószám alapján az appstore-os Al is megfelelne,de itt bőven volt más baj is. a töltőtok nagyon nem jól tette a dolgát. nem jelezte hogy fel van töltve a füles,sőt lemerültnek jelezte,nem reagált a párosító gombra,és a factory resetre sem. úgyhogy visszavittem és várom a visszajelzést.

" Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

(#7967) RazoR


RazoR
veterán

Megjött az Earfun Free 2, 18-án rendeltem az oldalukon, 23-án a kezemben volt.
Hangja kicsit mély orientált, de ezzel lehet játszani ha kicsit forgatom a fülemben, eddig tetszik. Elsősorban PS5-höz vettem, egy Ugreen 5.0 adapterrel és a low latency móddal észrevehetetlen a késés. Iphone-al használva néha eldobja a bal oldalt valamiért, remélem ebből nem az lesz, hogy örökre elhallgat, ezt PS-el nem tapasztaltam. Eddig pozitív a véleményem, kuponnal 35$-ért hibátlan vétel szerintem.

(#7968) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok! Az amazon.de-n 99EUR a Jabra 75t Active. Van ennél jobb vétel ebben az ársávban (+/- 10k)?
:R :R

(#7969) <Adamsky> válasza RazoR (#7967) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... egy Ugreen 5.0 adapterrel ... " - dobnál erről egy link-et kérlek?

(#7970) Gubu0101 válasza RazoR (#7967) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezt? [link] Vadaszok en is adaptert.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7971) Zizi123


Zizi123
senior tag

Sziasztok!
Mi volna best buy vetel a gyereknek karacsonyra az alabbi kriteriumok mellett:
Kategoriajaban legjobb ar / teljesitmeny arany
max 30eFt esetleg nagyon indokolt esetben 40eFt.
Zenehallgatas telefonrol
Zenehallgatas telefonrol sportolas / fitness teremben edzes kozben.
Nyilvan jo uzemido
Termesztesen kivalo hangzas az arahoz kepest.
Mi volna ilyen?

Termeszetesen ha van valami 25eFt-ert ami nagyon jo vetel, bar nem szol olyan jol, mint a 40eFt-os, akkor ez is erdekel. Az ar / teljesitmeny legyen a legjobb.
Ez pl ???? Vagy van sokkal jobb?

(#7972) <Adamsky> válasza Zizi123 (#7971) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem két 1More TWS fülesem is volt, és mindkettővel meg voltam elégedve. Én ezekről az új 1More fülesekről is jókat hallottam (értsd: YT-s review-kban dícsérik őket). Szóval hangzás szempontjából szvsz. nem fogsz vele melléfogni.
Az izgalmasabb kérdés inkább az, hogy a gyerkőc milyen típusút (pods, buds, esetleg semi-in ear) preferálna? A külső is érdekes lehet: "nyeles" (amilyet te link-eltél) vagy ilyen "bogyó" forma, mint mondjuk a ColorBuds 2. Én sportoláshoz buds-oast ("agyba dugós") és nem "nyeles" kialakításút keresnék.

[ Szerkesztve ]

(#7973) patomi válasza Zizi123 (#7971) üzenetére


patomi
őstag

Lypertek tevi. Necces árban, de jó füles.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7974) Zizi123 válasza <Adamsky> (#7972) üzenetére


Zizi123
senior tag

Valoban a ColorBuds 2. praktikusabbnak tunik.
Akkor mar csak az volna a kerdesem, hogy esetleg itthon kaphato termekek kozul van-e ilyen tudasu ilyen aron? Vagy ez annyira jo vetel, hogy ugyanezt a kategoriatcsak mondjuk 60e-ert lehet itthon megkapni?
Vagy esetleg van-e 40e alatt olyan best buy ajanlott fules amit itthon is lehet kapni?

@patomi: Nem tudom, hogy ez a konstrukcio mennyire szolhat jol??? Nem lehet, hogy itt inkabb a vizallosagra mentek ra?

(#7975) Pierre75 válasza Pierre75 (#7940) üzenetére


Pierre75
senior tag

Samsung Galaxy Buds Pro
tab s7 plus-hoz párosítás után rákérdezett és magától feltette a wearable és a pro plugint. Beállításokkal testreszabtam. Hangzás, kényelem remek. Vmiért viszont nincs kapcsolódási animáció (vélhetően vmilyen samu sw hiányzik vagy bug) így kitettem a wearable widget-et.
Egy 2016-os Tab s2-vel nem sikerült párosítani, a tab s2 nem találta meg.
Pár beállítást pedig én nem találok pl a gyors töltés beállítási lehetőséget (nem szeretném idő előtt amortizálni az akkut) és a kodek beállítását.
Ebben tudna vki segíteni? Előre is köszi!

(#7976) Gubu0101 válasza Pierre75 (#7975) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ebben tudok.Amugy parositasnal nekem sem volt animacio.
Itt lehet engedelyezni,hogy parositas nelkul csatlakozzon mas eszkozokhoz.
Ohh,belefotoztam a hangerot,bocsi :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7977) patomi válasza Zizi123 (#7974) üzenetére


patomi
őstag

A tevi? Piszok jó füles. Jól szól és kényelmes is. Az üzemidőt meg tudja, amit ráírnak a dobozra.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7978) vicze válasza Pierre75 (#7975) üzenetére


vicze
félisten

"nincs kapcsolódási animáció"
Milyen animáció kéne legyen? Első kapcsolódáskor van és annyi. De ez is csak akkor ha a Wearable app már fenn van és a plugin is az eszközhöz előre. Utána meg minek?

"Pár beállítást pedig én nem találok pl a gyors töltés beállítási lehetőséget (nem szeretném idő előtt amortizálni az akkut) és a kodek beállítását."
Az alkalmazásban nincsenek ilyen beállítások.

"Egy 2016-os Tab s2-vel nem sikerült párosítani, a tab s2 nem találta meg."
A Wearable app előre telepítve van Galaxy készülékekre és automatikusan tölti le a megfelelő plugint BT beacon-t érzékelve.
Ehhez a Tab S2 túl öreg és nem fog működni. Vagy PlayStore-ból letöltöd az appot ha engedi, vagy simán rakd párosítás módba és keress rá gond nélkül csatlakozni fog.

(#7979) Pierre75 válasza vicze (#7978) üzenetére


Pierre75
senior tag

"Milyen animáció kéne legyen?"
Ilyen 9s-től.
"minek?"
Kiírja csatlakozásnál a tok és a füles töltöttségi szintjét.
Vélhetőleg kell hozzá a SmartThings is, de azt már régebben töröltem, mert zavaró volt, állandó üzeneteket dobált, ha nem kapott netet mindezt úgy hogy soha meg sem nyitottam.
Így most meg kell nyitnom a Wearable appot vagy widgetet használni.

Töltésnél mire kell figyelni, mi jobb az akkunak, ha nem teszem vissza a töltőbe és így nem kell állandó mikro töltögetnie?

Gyorstöltéssel tölt, ha a töltő tudja és normál tempóban, ha nem?

Codec:
Ha samu-hoz csatlakozik akkor SBC, és minden más AAC?

[ Szerkesztve ]

(#7980) blueye válasza patomi (#7977) üzenetére


blueye
veterán

Ezt miert irjak az oldalon?

"Figyelem! A Lypertek PureControl alkalmazás használata a Lypertek TEVI készülékkel csak saját felelősségre javasolt! Az alkalmazás használatából adódó meghibásodásra nem vállalunk garanciát!"

(#7981) <Adamsky> válasza blueye (#7980) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... csak saját felelősségre javasolt!"
Ez azért "vicces". Mondjuk kemény az a 1,5 csillag is, amit a gyári app kapott a felhasználóktól.

(#7982) patomi válasza blueye (#7980) üzenetére


patomi
őstag

Passz nem tudom, de app nélkül is szuper.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7983) vicze válasza Pierre75 (#7979) üzenetére


vicze
félisten

Elnézést, a Pro-nak van animációja(több Buds-om van nem mindegyiknél van), de kb. soha nem aktív a kijelzőm, ha kiveszem és kb. 2mp-ig látszik.
Sajnos az aksi kijelzés dolog elég sokat megy jobbra balra az Android verzióktól függően elég sokáig az értesítési sávban ott volt.
Amúgy a tok aksi értékét kizárólag 1x kinyitáskor(ha kiveszed a fülest) küldi el és azonkívül semmit nem jelent.

Samsunghoz csatlakozva Samsung scalable codec-kel kapcsolódik, régebbi esetén vagy más készülék SBC vagy AAC-vel kapcsolódik attól függően mit támogat.

(#7984) RazoR válasza <Adamsky> (#7969) üzenetére


RazoR
veterán

és Gubu0101
Ugreen CM408 kell
[link]
[link]
[link]

(#7985) Gubu0101 válasza RazoR (#7984) üzenetére


Gubu0101
veterán

Koszi :R

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7986) <Adamsky> válasza RazoR (#7984) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi. Ezt meg tudod erősíteni? Nézegettem én is, ezt az 5-ös bt-s verziót, de mivel én nem játszom, maradtam a 4-esnél, ami - elvileg - nem csak hangot visz át, és tud aptX-et. Egyébként sajnos valami hihetetlen gyatra a Win 10 codec támogatottsága (tapasztalatom szerint: SBC, aptX, talán AAC). LDAC v. LHDC nincs. Utóbbi kettőt valamilyen optikai bemenettel rendelkező külső eszközzel (pl.: FiiO BTA30) lehetne megoldani.

(#7987) Matgabka


Matgabka
csendes tag

Sziasztok!
Feleségemnek szeretnék vezeték nélküli fülhallgatót venni. Eddig egy SONY MDR-EX450AP-at használt, szerette, de zavarja a kábel. Videónézésre és zenehallgatásra szeretné használni, akár tömegközlekedés közben, akár otthon pl. főzés közben, de semmi extrém. Kb. 20K-s keretre gondoltam, tudtok ajánlani pár megbízható típust?

Köszönöm!

(#7988) bb71


bb71
őstag

Sziasztok!
Lányoknak keresek fülest, 10000 alatt, jól látom a QCY egy jobb márka, minőségi termékekkel?
Én személy szerint pl. a QCY T12 kialakítással szimpatizálok... ezt ti melyiknek hívjátok?

Van 10000 alatt egyáltalán jó cucc, ami még zenehallgatásra is megfelelő?

(#7989) Janaboy válasza bb71 (#7988) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez a half in-ear kialakításnak hívják.
Még megnézeted a Haylou GT6-ot is.

Janaboy

(#7990) bb71 válasza Janaboy (#7989) üzenetére


bb71
őstag

Köszönöm a gyors válaszod!

Most éppen BF akcióban ez olcsóbb, mint amit ajánlottál és aPTX-es, nem jobb??? [link]

(#7991) Janaboy válasza bb71 (#7990) üzenetére


Janaboy
veterán

Ennyire nem vagyok benne sajnos, nekem ez van és én elégedett vagyok vele.
Edifier tws200-hoz képest szerintem jobb a hangja.
De persze egy 10eFt-os fülestől ne várj nagy csodákat :)

Janaboy

(#7992) bb71 válasza Janaboy (#7991) üzenetére


bb71
őstag

Köszi, értem. Most olvasom, hogy nem lehet hangerőt változtatni és nincs akku állapot visszajelzés, ez mennyire zavaró?

(#7993) Janaboy válasza bb71 (#7992) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez egyéni preferencia, de akku visszajelzés van.
A tokon nincs semmi visszajelzés, ami tényleg elég fura, de hát max felteszi sűrűbben tölteni és ennyi.
A hangelőállítás amennyire tudom elég kevés hasonlón van, én is örülnék ha lenne, de eddig is tudtam élni nélküle.

Janaboy

(#7994) RazoR válasza <Adamsky> (#7986) üzenetére


RazoR
veterán

A műszaki specifikációkon mit kellene megerősítenem?
Én azért vettem az 5-öst mert az kifejezetten hang átvitelhez van és a Earfun-on bekapcsolva a low latency mode-ot észrevehetetlen a késés.

[ Szerkesztve ]

(#7995) Eversmann válasza Pierre75 (#7979) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék. Ha nem használom húzamosabb ideig, akkor inkább vegyüem ki a bölcsőből? Hogy ne töltögesse állandóan :U

Life is better with a Titan

(#7996) RIC5I


RIC5I
tag

most tervezek venni egy SONY WF-1000XM4 et van valakinek tapasztalata hogy kisebb fülben mennyire stabill ? mert az xm3 ról váltanék és az a fő bajom az xm3 mmal hogy nagyon nem stabil a kis fülkagylómba

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#7997) vicze válasza RIC5I (#7996) üzenetére


vicze
félisten

Talán ez illusztrálja a különbséget méretben.

Az XM3 túl nagy volt. XM4 viszont súlyban hasonló és a súlypontja jóval kijjebb van mint XM3 esetében, ezért ha nem áll megfelelően a füledben elég könnyen lehet hogy jobban ki fog esni.

XM3-hoz a szilikon és a Tripple Confort harangok járnak. Mind a kettővel ugyan olyan rossz?
XM4-hez csak 1 fajta, a memóriaszivacs és a Tripple Confort között félúton lévő harangok járnak, ezzel nagyon stabilan ül a fülben, de túl sok mozgástól kimozdulhat, a súlya miatt.

(#7998) RIC5I válasza vicze (#7997) üzenetére


RIC5I
tag

sajnos akkor nekem ez nem lesz alkalmas pedig nagy rajongója vagyok az xm3 nak gondoltam jó fejlesztés lesz az xm4 de ha a súlypont kijjebb van akkor nekem nem lesz alkalmas mert úgyis elég instabil az xm3 sajnos mind a 2 fajta haranggal instabil de mindig a legkisebb harangot kell használjam hogy egyáltalán bemenjen a fülembe

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#7999) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

PS5 mellé szeretnék venni játékra illetve éjszakai TV nézéshez TWS fülest.
Sajnos nem vagyok képben, annyit sikerült kiderítenem hogy Low Latency mód szükséges lesz, lehető legalacsonyabb késleltetéssel.
Sima Airpods vagy Airpods Pro kialakítás érdekelne.
Árban 10-20k között áldoznék rá maximum.

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8000) mcs válasza RIC5I (#7998) üzenetére


mcs
veterán

A Sonykat mindig érdemes hátra csavarni a fülbe helyezéskor, nem csak egyetlen pozícióban becsúsztatni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.