Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) tomp válasza patomi (#8598) üzenetére


tomp
félisten

2hete javult meg. Azóta azt otthon használom és tökéletesen szól. :DDD
2 jó és egy bontatlan a felállás. :DD

(#8602) Johnny194 válasza patomi (#8592) üzenetére


Johnny194
aktív tag

Köszi akkor szerintem ez lesz, Janaboy kolléga kuponjával Banggoodról 30k alatt is megrendelhető

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#8603) onkelz válasza -NoVa- (#8600) üzenetére


onkelz
aktív tag

Kedden majd akkor jól megírod a tutit és robogok vásárolni, ha olyan :))

(#8604) patomi válasza tomp (#8601) üzenetére


patomi
őstag

Nincs hangzásbéli különbség köztük

Johnny194 .. Remélem tetszeni fog.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8605) tomp válasza patomi (#8604) üzenetére


tomp
félisten

Most, hogy megkapta a pofont, nincs. Tökéletes a hangja LDAC-n.

(#8606) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

XIaomi Redmi Buds 3 pro ról van valakinek véleménye?
Leginkább a hangzásról, (a hangzás ereje elvileg a gyengéje, erről valami megjegyzés/mennyire kompakt a fülbe?) köszi

(#8607) blueye válasza Abel-0101 (#8606) üzenetére


blueye
veterán

(#8608) Csongor Oszt válasza din90 (#8597) üzenetére


Csongor Oszt
csendes tag

Szia!
1more Comfobuds Pro
Van basszus, zajszűrés, és kiváló telefonálási hangminőség utcán is, száguldó autóban is. Kicsit korábban írtam róla részletesen.
Lehet, hogy a Te felhasználói szokásaidnak is megfelel.

(#8609) Bzs77 válasza Abel-0101 (#8606) üzenetére


Bzs77
tag

Szia! Én nagyon nem értek hozzá de nekem ez a füles szépen szól. Eddig csak ennél is gagyibb vezetékes füleseim voltak,azokhoz képest mondom. Szabadban szerintem egész jó a hangzása az árához képest , a gyárban is elegendő a hangereje , pedig van zaj rendesen, hallom a zenét és egyenlőre a fülemből sem akar kiesni,jól ül benne , nem zavaró a használata. A telefonálást még nem próbáltam vele.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#8610) Fall-N válasza pinnacle (#8595) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem semmi bajom nincs a Choice szilikon harangjával. Hangminőség is megfelelő a kategóriájában.

(#8611) din90 válasza Csongor Oszt (#8608) üzenetére


din90
csendes tag

Megnézem amiket írtál. köszönöm!

Egyelőre gyorsban csak egy bemutató és egy összehasonlító videót (Soundcore Liberty Air 2 Pro*) néztem meg, azok alapján elég meggyőző, de ez a design... :D

*Ez az egyik füles amivel még szemezek.
Aztán ott van még a JLAB Epic Air Sport ANC, a Liberty 2 Pro és a Sony Sony wf-sp 800n. Ezek ugyan kicsit túllógnak a kereten, de még beleférhet.

[ Szerkesztve ]

(#8612) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Sziasztok,

Érdemes tws fülest szervízbe vinni? És ha igen, hová?
Van egy Jabra Elite 3 fülesem, amit szeretek, de mostanában nem hajlandó töltődni a tokban, és az is előfordul, hogy a tokban pihenve orvul rácsatlakozik a telefonomra. Elég idegesítő, mert jön a hívás, csak nem hallok semmit, mert csatlakozott az 5 méterre a fiókban heverő fülhallgató. :(((
Nem szivesen cserélném le, mert nekem fontos dolgokat tud: usb-c, nem áll ki a fülből, és nyomógombos, nem érintős; ez utóbbitól frászt kapok a sok véletelen érintés miatt. Ugyanis szinte kizárólag elalváshoz használom, fekve. :DDD De ha cserére kerülne sor, van esetleg olcsóbb típus, olyan 15k körül, ami alternatíva lehet? A hangminőség nem elsődleges... :U

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#8613) z123456z válasza Litván Zongora (#8612) üzenetére


z123456z
őstag

"a tokban pihenve orvul rácsatlakozik a telefonomra"

A régi Haylou Gt1 és a vadonatúj(!!) :W Fiil T1 Lite ugyan ezt csinálja. Határozottan odacsapom az asztalhoz, és helyreáll a rend. De röhej, hogy allandóan a kijelzőt lesem, nem csatlakozott e vissza. Úgyhogy engem is érdekel a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#8614) blueye válasza Litván Zongora (#8612) üzenetére


blueye
veterán

Próbáljátok meg megpucolni a csatlakozókat, kontakthibanak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#8615) z123456z válasza blueye (#8614) üzenetére


z123456z
őstag

Én már túl vagyok ezeken a körökön, ráadásul a T1 vadiúj. Sőt, az a doboz kinyotásakor csatlakozik, tehát nem a füles eltávolításakor jön létre a kapcsolat. Ez a kínai gariztatás pedig....

(#8616) Litván Zongora válasza blueye (#8614) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Én is erre gyanakodtam, meg is pucoltam, de jelenleg is a telefonon lóg a tokban... :U
Érintkezési hibának tűnik, csak nem olyannak, ami tisztítással orvosolható. Javítható az ilyesmi?

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#8617) <Adamsky> válasza Litván Zongora (#8616) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez az én szigorúan szubjektív véleményem ...
Szóval amikor ilyesmi történik, hogy a füles nem tölt, ráadásul a tokba helyezés ellenére csatlakozik, akkor az egyértelműen az érintkezők nem megfelelő kapcsolódására vezethető vissza.
Abban az esetben, ha tölt, de közben a lezárt tokból megpróbál csatlakozni, akkor a hiba töltőtok fedelének zárómechanizmusánál keresendő, ugyanis a doboz bezárása szokta kikapcsolni a füleseket, ill. bontania kapcsolatot.
A két eset közül az első a gyakoribb. Elég, ha a kis "tüske" nem olyan méretű, nem jó irányba áll, gyenge a mágnes, nem pont oda húzza a fülest ahová kellene, és már meg is van a baj (z123456z esete erre jó példa, akinél egy asztalhoz csapást követően már jó szokott lenni).
Olcsóbb füleseknél, - ahol nagyobb a minőségi szórás - ez könnyen előfordulhat ...

Javíthatóság: volt egy - nem is éppen olcsó - Kínából rendelt 1More fülesem, ami az egyik fele "out of the box" nem töltött. Futottam pár kört, hogy valahol foglalkoznak-e ilyesmivel. Találtam is egy embert aki - ha jól emlékszem - fej- / fülhallgatók szerelésével (is?) foglalkozik, de mikor meghallotta, hogy TWS-ről van szó, akkor azt mondta: "bocsi".
Ezekkel szerintem senki sem foglalkozik, mert a legtöbbet roncsolás mentesen nem lehet szétszedni, ill. mert egyik-másik annyira olcsó, hogy többe kerülne a javítás, mint egy új (gyakorlatilag gtk.).
Szóval TWS-eknél én úgy képzelem, hogy míg garis, addig beveszik, adnak egy másikat, és - ha a gyártó nagyon környezettudatos, akkor - a hibás fülest visszaküldik a gyárba, ahol miután szétszedték a jól működő részegységeket (hangszóró, alaplap, stb.) újra fel tudják használni.

@Litván Zongora: már nem garis?
@z123456z: írtál az eladónak? Csak azért mert Kína, nem szabad elengedni a dolgot (hacsak azért nem, mert nem PayPal-al vásároltál ...)

(#8618) Litván Zongora válasza <Adamsky> (#8617) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nálam mindkét leírt jelenség előfordul. Én is szoktam fizikai erőszakot :B alkalmazni, hogy jobban illeszkedjen, és van amikor működik is a dolog. A doboz zárómechanizmusát még nem motiváltam ilyen módon, de majd kipróbálom.
A garanciapapírját nem találom sajnos, úgyhogy nem garis. :(

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#8619) z123456z válasza <Adamsky> (#8617) üzenetére


z123456z
őstag

Persze. Küldjem vissza, először megvizsgálják. Hát inkább csapkodom néha.

(#8620) <Adamsky> válasza Litván Zongora (#8618) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... mindkét leírt jelenség előfordul ... " - ez nem jó hír.
Nem tudom, hogy milyenek az idegeid ill. mennyire "vastag a tálcád", de én a helyedben nyugdíjaznám a fülest és néznék mást (márkát is, vagy valamilyen "felső polcos" Jabra-t néznék, mert úgy tűnik az olcsóság árát náluk is meg kell fizetni).

#8619 z123456z
" ... először megvizsgálják."
Általában kérnek videót. Ha azon jól látszik a hiba, - akkor a korrektebb boltok - bele szoktak menni a cserébe (utána már nem vizsgálgatnak semmit). Abban az esetben pedig, ha PayPal-al fizettél, a posta ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#8621) z123456z válasza <Adamsky> (#8620) üzenetére


z123456z
őstag

Nem paypal, elengedtem a dolgot. Nem használhatatlan, és nagyon jól szól, hát így jártam.

(#8622) Litván Zongora válasza <Adamsky> (#8620) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

És tudnál esetleg ajánlani valamit? Két fontos paraméter lenne: ne legyen fülből kilógó akkurésze és nyomógombos legyen, nem érintéses.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#8623) -NoVa- válasza onkelz (#8603) üzenetére


-NoVa-
őstag

Olyan :DDD

Egyelőre 2 órás gyors első benyomásom van róla. Hozza amit vártam, azaz nem dübörög a meeting/telefonálás hangja, tiszta és érthető, miközben a fiam magyaráz és játszik mellettem, és neki is értem minden szavát. Kocsiban, utcán szélben is jó.

A Buds Live-hoz képest lényegesen jobb a hangja. Tipikusan Sony-s kicsit V felé hajló, de nagyon kellemes. Bass boost ízlés szerint +-10 fokozatban rárakható még az EQ -n felül, eljátszok még vele. Az első generációs Samsung Buds közepe kiegyensúlyozottabb, a Sony tipikusan V-bb tuning, más ízesítés, de a minőségi skálán nagyjából ugyanabban a magasságban igazán jók. A Buds basszusa kellemesebben és teltebben üt a zárt kialakítás miatt, a Sonyé earbudosan szellős, cserébe a tere sokkal pontosabb és tágasabb. A Live alattuk van audiofil értelemben, viszont ha a basszus erősségét nézem, az még visszafogva is erősebb mindkettőnél.

Nem éri el a vezetékes earbudom minőségét, de sokkal közelebb áll hozzá, mint egy amúgy nem rossz Apple earbud, nagyjából a Smabat 150 Ohmos titánmembránjának a hangjához áll a legközelebb, ami azért a nagyon kevés bud ranking lista legjobbjai között szokott szerepelni.

A tok apró, jól zár, pöckök tartják a helyén a füleseket, átgondolt darab. Maga az earbud is. Pillekönnyű, kényelmes, pár perc igazgatás után megszoktam a méretét és a beillesztés szögét, úgy jó ahogy a gyári csomagból kivettem. 5 méretnyi gumifül van hozzá. Első alkalommal kicsit kemény az új forma, de 2 óra után már megszokta a fülem, ahogy anno a Buds Live is kényelmetlen volt fél napig, azóta nem.

Szóval részemről ajánlott mindenkinek, aki szereti az earbudokat/nyitott fejhallgatókat, és nem egyetlen eszkötől várja, hogy az egy süketszobától egy turbina tesztkamra zajszintjéig mindenhol tökéletes megoldást adjon.

Az arccsonton dobolásos vezérlés egyszerűen hibátlan, a többi gimmick is működik, azaz megállítja a zenét, ha beszélek, de egyelőre az inkább bosszantónak tűnik, mint hasznos. A 360 audio elsőre nem az igazi, a demo track, nagyon jó a tere rendben van, de a Tidal 360 audio albumait próbálgatva szerintem még párszor újrapróbálom a kalibrálást, mire tényleg jó lesz, sokkal laposabban szól a legtöbb, mint egy jó terű sztereó felvétel.

(#8624) blueye válasza -NoVa- (#8623) üzenetére


blueye
veterán

Koszi a reszletes elemzest :) A MA teszt elbizonytalanitott, jo volt olvasni h neked bejon.

(#8625) -NoVa- válasza blueye (#8624) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tulajdonképpen az a teszt is ugyanazt írta le, halkabb környezetben dícsérte, csak a tesztíró zajos belvárosi utcán/tömegközlekedésen is próbálta, ami nem ennek a kategóriának való terep. Az autóm is csöndesebb, mint az átlag, kertvárosban lakom, otthonról dolgozom évek óta, az ANC-s Bose fejhallgatómat max akku karbantartás céljából használom néha, és nagyon sokat használok earbudot, szóval nálam egyértelmű a helyzet.

(#8626) blueye válasza -NoVa- (#8625) üzenetére


blueye
veterán

A forumaban pontosan ezt fogalmazta meg xsjado93: "Szerintem ez rétegtermék"

[ Szerkesztve ]

(#8627) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Sziasztok
Lenne esetleg a Huawei freebuds 4i/Xiaomi Buds 3pro-hoz hasonló, akár jobb ár-érték arányú fülhallgató?

(#8628) Vhaerun


Vhaerun
tag

Sziasztok,
Vettem a PC-hez egy bluetooth adapter, amivel rácsatlakoztattam a Xiaomi earbuds fülhallgatómat.Szuperül szól a zene, film, youtube, de játékban (Pubg), nagyon rossz, doboz hangja van. Mitől lehet ez?
Köszi előre is , ha valakinek van ötlete!

(#8629) <Adamsky> válasza Litván Zongora (#8622) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nyomógombos vezérlés, és még kicsi is legyen? Hmm ... ilyet én nem ismerek.
Ami pici - és esetleg szoftverből kikapcsolható a vezérlés - az a 1MORE ComfoBuds Mini. Van direkt "alvós" fülesük is: ComfoBuds Z.
Mintha a Haylou GT2-ről azt olvastam volna, hogy annak fizikai gombjai vannak.

#8628 Vhaerun
Gondolom a játék alatt headset üzemmódban használod. Ilyenkor ilyen gagyi lesz a hang ...

(#8630) Vhaerun válasza <Adamsky> (#8629) üzenetére


Vhaerun
tag

"Gondolom a játék alatt headset üzemmódban használod. Ilyenkor ilyen gagyi lesz a hang ..."
Hát, állítani nem találom hogy lehetne valamit...akkor ha ez így van,kell keresnem egy fülest...

(#8631) <Adamsky> válasza Vhaerun (#8630) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Bt.-s eszköz esetén a Win-ben ha rákattintasz a hangszóróra, akkor látni fogsz ugyanahhoz az eszközhöz egy " ... Stereo" és egy " ... Hands-Free AG Audio". Ha a mikrofon is használatba kerül valamilyen okból, akkor utóbbira vált a rendszer és akkor sokkal rosszabb lesz a hang.
Játékra még mindig, ill. jó ideig a vezetékes füles / headset a megfelelő.

(#8632) Vhaerun válasza <Adamsky> (#8631) üzenetére


Vhaerun
tag

Értem, köszi!
Ezek sem jók ? :
HyperX Cloud Stinger Core - Wireless
LOGITECH G435 LIGHTSPEED

(#8633) Litván Zongora válasza <Adamsky> (#8629) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

A Jabra pont ilyen volt... :) De az alvós füles, amit linkeltél, jó tippnek látszik. Köszi! :R

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#8634) RedCactus


RedCactus
senior tag

Gondolkodom egy 1MORE ComfoBuds Pro beszerzésén, de a promóciós kép egy kicsit elbizonytalanított... aki használ ilyet annak is így áll a szája, ha a fülében van? :)

(#8635) z123456z válasza RedCactus (#8634) üzenetére


z123456z
őstag

Szerintem csak a fekete ilyen... :DD

(#8636) blueye válasza RedCactus (#8634) üzenetére


blueye
veterán

Nem hiszem, bar nem vagyok csaj :)

(#8637) Csongor Oszt válasza RedCactus (#8634) üzenetére


Csongor Oszt
csendes tag

😄 jó kép!
Én elégedett vagyok a fülhallgatóval. Aurora Blue-ban van csak EQ. Korábbi posztban írtam róla részletesen.

(#8638) RedCactus


RedCactus
senior tag

Köszi srácok! ;]

(#8639) <Adamsky> válasza Vhaerun (#8632) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem vagyok "szakértője a témának", de úgy látom / gondolom, hogy az ilyen gamer fülesekhez speckó adaptert is adnak. Így ha azt használod, akkor gondolom nem csak a késleltetés lesz minimális, de a hangminőség is sokkal jobb lesz, mint egy akármilyen fej- / fülhallgató esetén. Szóval a link-elt cuccok - nagy valószínűséggel - sokkal inkább valók gamer-kedésre, mint bármelyik "tucat" TWS füles.

(#8640) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Egy kis Sony LinkBuds update.

Pár nap használat után is tudok róla áradozni lelkesen, nagyon eltalált earbud. Használt neki némi járatás, így már egyértelműen túlmutat egy 100$-os vezetékes Smabat earbud minden képességén, részletesség, tér, hangolás, valósághű hangzás, mindenben jobb. Nagyon hasonló hangképe van a vezetékes Tanchjim Oxygen fülesemhez, csak a kialakításából adódóan kevésbé intenzív a mélye, de szellősebb, könnyedebb az egész hangzása, ami bőven kompenzálja a basszust. Megfelelő irányból szól minden a maga helyén, teltségben és pszichoakkusztikai képességekben is egész jól közelíti a csúcs earbudomat, aminek azért jóval komolyabb erősítőigénye van, amivel nem lehetne elérni az aktuális TWS-ek által elvárt üzemidőt. Szóval áll leejtve, kiváló munka.

A kezdeti nyomás/fülfájás mostanra megszűnőben, kialakult a kényelmes viselési mód, és a megfelelő méretű gumigyűrűt, és a legkényelmesebb támasztási pontot is megtaláltam, ahol nem nyom.

Elég sokfelé használtam, az Üllői útnál a házgalak által felerősített soksávos út zajában már élvezhetetlen, ahogy autópályatempóban nyitott kocsitetővel sem az igazi. 50-es tempónál még jó, külvárosi közepes forgalmú utcákon sétálva is elmegy, de az igazi terepe mégis az ennél csöndesebb bármi. Mellékutcákon sétálva jó, erdőben, otthon páratlan.

Kiesni nem akar, onnantól hogy megtaláltam a jó kapaszkodópontját, simán futok vele, nem mozdul meg a fülemben, nem kell igazgatni. Maszklevételnél már lőttem ki a fülemből egy rossz mozdulattal, annyira könnyű, hogy aszfaltra esve sem sérült meg.

(#8641) breezer88 válasza patomi (#8577) üzenetére


breezer88
tag

Köszönöm az ajánlást, végül a tws200-ra esett a választásom.
Egyelőre 2 napja használom és tök elégedett vagyok, brutálisan kényelmes :K

(#8642) patomi válasza breezer88 (#8641) üzenetére


patomi
őstag

Örülök, járatás kell neki is. Sokat tisztul (szvsz) a hangja.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8643) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

ipx 4es besorolású füles birhatja az esőt? Ugy ertve hogy a fülbe van, nem kint a teraszon direkt áztatni?!

(#8644) z123456z


z123456z
őstag

Fiil T1 Lite eddig bírta, bő két hét. Jobb oldala halkabb lett, mint a másik. Eddig csak megszakadt szintén ez az oldal néha, aztán ment tovább, vagy vissza kellett rakni, és újra csatlakozni, akkor jó lett megint. Ezt most nem sikerül orvosolni. Alis Dorkin digitalt nem ajánlom beszerzésre, a saját költségemen küldjem vissza, és akkor ők előbb megvizsgálják. Szóval hiába szép a hang, ha megbízhatatlan mind a termék, mind a garancia. Hát ez van. Maradt az Earfun Free Pro.

(#8645) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Honor Choice jobb fülese 60%-os töltöttségnél lemerül. Mi a fenétől lehet ez, rossz az aksi? Egyébként a töltő, hogy működik, külön tölti a füleseket vagy ha az egyik feltöltődött akkor kikapcsolja teljesen? Gondoltam a baloldalit is lemerítem teljesen, majd feltöltöm a kettőt, talán megjavul ettől.

(#8646) <Adamsky> válasza pinnacle (#8645) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A kapcsolódás szempontjából sok múlik a fülesen és a telefonon is. Van, hogy csak master-slave kapcsolat jön létre, amikor végig az egyik füles a master (ez sokkal jobban merül) a másik a slave. Aztán olvastam olyanról is, hogy van, hogy master-slave a kapcsolat, de képes a master és a slave "cserélni" (pl. mikor a master már nagyon lemerült). És van olyan is, hogy mindkét füles külön-külön csatlakozik ...
A te esetedben, mikor a jobboldali füles 60%, akkor hány százalékos a bal?

Azt megteheted, hogy - ahogy írod - lemeríted mindkettőt, feltöltöd, majd nyomsz egy reset-et, aztán hátha...

... de ha master-slave-ben működik a telefon ↔ füles kapcsolat, akkor azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a baloldali 20%-os (és itt már szól, hogy tölteni kellene), miközben a másik 60%.
Aztán az is lehet, hogy az akkumulátorban ennyi volt ... cellahibás vagy a jó ég tudja.

(#8647) pinnacle válasza <Adamsky> (#8646) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nekem nem jelzi külön, csak azt, hogy 60%. Egyébként múltkor ha jól emlékszem a bal merült le hamarabb. Majd visszaviszem ha nem javul meg. Lehet ez kifutó modell, ahol vettem, már nem kapható.

(#8648) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Szeretnék magamnak 1 vezeték nélküli fülest...
Jó akkuidő, 12 órát bírja, "agybadugós" verziót szeretnék, főként zene hallgatásra kell.
Mit ajánlotok?
Van 1 Galaxy Buds+-om, de a programja nem megy a Xiaomi Mi11-en a legújabb frissítés óta, így használhatatlan a füles, úgy hogy fontos, hogy a programja használható is legyen android 11-en, miui 12.5.8-on is!

:R

(#8649) RedCactus válasza forras2 (#8648) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem tudom nálad miért nem megy, nálam működik még MIUI 13-on is.

(#8650) forras2 válasza RedCactus (#8649) üzenetére


forras2
őstag

Nem tudom, de a play áruházban is panaszkodnak rá.
Feltelepíti, de elindítani nem lehet...
[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.