Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Másnál sem jegyzi meg a Realme Link (ios) a párosított eszközt? Jelen esetben egy Buds Air 2 Neo. Minden egyes indításnál üres az eszköz listám és kezdhetem előröl a párosítást. Bosszantó!

(#8902) g4mer válasza KD6-3.7 (#8901) üzenetére


g4mer
senior tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani olyan TWS fülhallgatót, ami megüti a vezetékes apple fülhallgató szintjét?

Próbáltam ezeket idáig, de egyik se szólt olyan jól:

honor choice, xiaomi redmi buds 3, xiaomi airdots pro 1.

Jabra Elite 75t szerintetek jó választás lenne?

Sic Parvis Magna

(#8903) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Sziasztok!

Megrendeltem egy JBL Live Free NC+ fülest, most nagyon várom, hogy milyen lesz. Beszámolok majd a tapasztalatokról. Eredetileg egy Realme Buds Air 2 Neo-t akartam, de akkora akcióban volt a JBL, hogy nem tudtam ellenállni. Egyébként, ha valakit érdekel, most a Media Marktban egesz jó akciók vannak fülesek terén, igaz sok minden már el is fogyott.

"Együtt vagyunk senkik"

(#8904) Zοltta válasza patomi (#8900) üzenetére


Zοltta
senior tag

Mármint a Pro jobb 20 %al?
Scrabirt még nem próbáltam, tudsz valakit akinek volt vele tapasztalata? Márkán belül?

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#8905) z123456z válasza Zοltta (#8904) üzenetére


z123456z
őstag

https://www.scarbir.com/
Szerintem még senki sem próbálta. Ez egy oldal, ahol tws teszteket találsz.

[ Szerkesztve ]

(#8906) Zοltta válasza z123456z (#8905) üzenetére


Zοltta
senior tag

Aha, oké köszi.

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#8907) patomi válasza Zοltta (#8904) üzenetére


patomi
őstag

Igen a tws1 pro, szvsz olyan 20%-kal jobb mint az x3. Szóval kicsit jobb mindenben.
Ahogy előttem írták scarbir.com :D amire gondolok.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8908) Zοltta válasza patomi (#8907) üzenetére


Zοltta
senior tag

Kb 2 óra böngészés után (Scrabir) igen csak meg tetszett a LYPERTEK SOUNDFREE S20.

Ez kicsit eltántorintott a Tws1 től, a másodszorra rendelt X3 épp ez miatt van meg reklamálva az Edifiernél. És lassan 3 hete gondolkodnak rajta :U

.2021. július 30-i frissítés : A TWS1 Pro fülhallgatókkal kapcsolatos folyamatos problémák miatt, amelyek nem csatlakoznak megfelelően a tokban lévő töltési pontokhoz, az összpontszám 5-ről 4,5 csillagra csökkent.

Olvastam, hogy van neked is ilyen S20. Mennyire szoktál hozzá a fizikai gombhoz? :)
És eddig, mennyire vált be?

Köszi.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#8909) patomi válasza Zοltta (#8908) üzenetére


patomi
őstag

S20 van nekem is Szeretem nagyon, de csak AAC(SBC) amit támogat. Nagyon kényelmes, viszont kicsit nagy. Hangja kiegyensúlyozott. Nincs túltólva a mély és magas sem. X3 inkább V karakter ehhez képest.
Lypetekből inkább a z3 [link] amit választanék. Én.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8910) Zοltta válasza patomi (#8909) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nehéz döntés lesz úgy érzem :) Teszteket olvasva.

Esetleg tudod honnan lenne érdemes öket be szerezni? Pontos linkel ?

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#8911) patomi válasza Zοltta (#8910) üzenetére


patomi
őstag

Lyperteket a gyártói oldalról amit linkeltem is, vagy amazon. [link]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8912) Janaboy válasza Zοltta (#8910) üzenetére


Janaboy
veterán

Már látod miért nehéz tanácsolni :)

Janaboy

(#8913) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok,

Szert tettem egy Sony WF-1000XM3-ra. Szerintetek megtartsam vagy adjam el és vegyek egy Nothing ear 1-t?
Egyszer már kipróbáltam egy Honor Choice tws fülest de az nem akart megmaradni a fülemben.
Mit tanácsolnátok?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8914) KD6-3.7 válasza Joccc07 (#8913) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én most megyek vissza a Honor-ra, Buds Air 2 Neo és lementem a metrohoz a széljzaj meg kib*szta a fülem. Nagyon erőltetett ez az ANC, a hangzás is fura. Ennyi pénzért én maradok az alap tudású egyszerű füleseknél.

(#8915) Joccc07 válasza KD6-3.7 (#8914) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor adjam el és maradjak a WIC200-asomnál?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8916) <Adamsky> válasza Joccc07 (#8915) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem igazán értem a dilemmát. A "semmi" fülest kb. mindenhol lehúzzák. Én pénzt biztos nem adnék érte. A Sony ... ha neked nem túl nagy és tetszik a hangja (a Nothing-nál biztos jobb és gyanítom a WI-C200-nál is), akkor mi a kérdés?
Most látom, hogy már meghirdetted ...

[ Szerkesztve ]

(#8917) Joccc07 válasza <Adamsky> (#8916) üzenetére


Joccc07
addikt

Az, hogy vajon jobb-e? Mivel még nincs kibontva. :))

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8918) blueye válasza <Adamsky> (#8916) üzenetére


blueye
veterán

Én pont a mérete miatt nem vettem meg most a MMbol. Pedig elég jó áron volt.

(#8919) patomi válasza KD6-3.7 (#8914) üzenetére


patomi
őstag

Ebben a 10k körüli ársávban milyen ANC-t vártál? Kb. azt mondom parasztvakítás. Egy neobuds pro-ban biztos jobban működik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8920) KD6-3.7 válasza patomi (#8919) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát nem volt mihez viszonyítanom, azt hittem ez komolyabban működik már ilyen olcsó fülesnél is. Inkább zavaró, mint hasznos. A nem zajszűrős Honorom jobban szigetel, mint az Air 2 Neo.
Egyetértek amúgy. Parasztvakítás.

Olyan, mint a HDR a 100ezres TV-n 300nites max fényerővel.

[ Szerkesztve ]

(#8921) z123456z válasza blueye (#8918) üzenetére


z123456z
őstag

Mennyi volt, 20-25?

(#8922) Joccc07 válasza z123456z (#8921) üzenetére


Joccc07
addikt

25590

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8923) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Sziasztok!
A tegnapi MM-os akcióban lemaradtam a JBL Reflect Mini NC-ről, viszont behúztam féláron egy JBL Live Free NC+-t. Azt kérdezném, hogy az eredeti hasonló listaárukhoz viszonyítva melyik a jobb füles? És ha az NC+ 6000 Ft-tal drágább (19200 vs. 25000), melyiket választanátok, és miért?
Köszönöm!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8924) z123456z válasza Joccc07 (#8922) üzenetére


z123456z
őstag

Ilyen akció volt, mik vannak?! Simán lemaradtam róla.
Köszi.

(#8925) Joccc07 válasza z123456z (#8924) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha 1 perccel később veszem észre akkor lemaradtam volna róla. Lehet, hogy megtartom. Azért rossz csak nem lehet.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8926) patomi válasza KD6-3.7 (#8920) üzenetére


patomi
őstag

Sokat számít az illeszték is és a méret jó kiválasztása. Valszeg a honoré eleve jobb. Bár van aki pont ezzel nem volt elégedett.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8927) haiduo82 válasza Mr.Csizmás (#8923) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Én is az NC+-t vettem, külföldi teszek több helyen azt hozzák ki szebb hangzásúnak, valamint hosszabb távon kányelmesebbnek. Ma veszem át, hát majd kiderül milyen.

"Együtt vagyunk senkik"

(#8928) Mr.Csizmás válasza haiduo82 (#8927) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8929) Zοltta válasza patomi (#8911) üzenetére


Zοltta
senior tag

Köszi.

Janaboy

Ahogy mondod
:D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#8930) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Sziasztok.
Milyen fülhallgatót tudnátok ajánlani ami a következőknek felel meg:
-In-ear kialakítás
-Telefonálásra is jó zajosabb akár ipari környezetben is
-fülből kivéve szüneteli a zenét
-viszonylag jó hang
-jó lenne ha futás közben sem esne ki a fülemből
Egyelőre ennyi jut eszembe. Főként zene meg podcast hallgatásra használnám.
Elsőként a Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro-t néztem ki. Most is Xiaomi fülesem van(Mi True Wireless Earbuds). Árban 20-30k között gondolkodtam. Nagyon jó vétel esetén kicsit fölé is lehet menni, de ha kevesebb az sem gond. Külföldi rendelés is játszik. Válaszokat előre is köszönöm.

(#8931) kr:sz


kr:sz
tag

Sziasztok! A 20-30e árkategóriában (gumi harangos) van olyan füles amit ajánlanátok? Elsősorban zenehallgatás miatt kellene munkába menet és futáshoz a feleségemnek. :R

[ Szerkesztve ]

(#8932) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Ma megjött a JBL Live Free NC+ fülesem fehér színben. Egyelőre épp csak kipróbáltam, de azt már most tudom mondani, hogy fantasztikusan szépen szól és eszméletlen jól néz ki (fehéret vettem). További tapasztalatokról később beszámolok.

"Együtt vagyunk senkik"

(#8933) FNZ


FNZ
őstag

Sziasztok!

Asszony 20K környékén szeretne magának egy fülest
- hallja azért néha a külvilág zaját,
- futáshoz / tornához is jó lenne
- telefonálni is tudjon vele
- jó üzemidő
- napi pár óra zenehallgatás utazás közben, ezért elfogadható hangzás

ezeket néztem neki (nem értek hozzá, sosem volt fülesem), melyiket javasoljátok?
huawei freebuds 4i
xiaomi redmi buds 3 pro
blitzwolf (ebből van egy pár féle) pl: AirAux AA-UM10 vagybBW-FYE13

[ Szerkesztve ]

(#8934) tixem


tixem
addikt

üdv

Technics EAH-AZ70WE tapasztalat valakinek? Méret, illeszkedés, hang stb :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8935) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Van erről valakinek esetleg vélemény?
TaoTronics SoundLiberty 97
Köszi

(#8936) z123456z válasza <Adamsky> (#8530) üzenetére


z123456z
őstag

Utolérte ezt is, pucolásnál kiesett a szövet háló. Vissza se ragad nagyon, ott marad ugyan, de csak a következő gumiharang eltévolításig. Bár ez még szépen muzsikál ( ugye a Fiil teljesen meghalt ), szerintem hamarosan új füles után nézhetek.

(#8937) <Adamsky> válasza z123456z (#8936) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Vissza se ragad nagyon ... " - próbáld meg pillanatragasztóval. Nagyon kevéssel, a széleken.
Én egyszer már így "megjavítottam", és azóta minden OK. Igaz alig használom ...

(#8938) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
A lányomnak keresek vezeték nélküli fülest, születésnapra. Van esetleg ajánlott cucc 10K-ig? Trust Primo touch volt neki, de tönkrement, e helyett keresek másikat. Szóval nagy elvárások nincsenek, zenehallgatáshoz kell, másra nem igazán.
Köszönöm!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#8939) patomi válasza Flowtation (#8938) üzenetére


patomi
őstag

Edifier x3. Pici füles, pici tok. Van fehér is belőle.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8940) Janoo_07 válasza patomi (#8939) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Fantasztikusan szól, nekem is ilyen van egy éve, imádom. De azért nem olyan picike az :D. Bár képeken látható majd.

(#8941) H2o-pok válasza Flowtation (#8938) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

X3 is jó, nekem volt. De pl. lányonak (13éves) Xiaomi Haylou GT2S van, imádja, akkora mint egy babszem,és még jól is szól. Itthon 6-7ezer ft. Az x3 neki nagy volt.

(#8942) patomi válasza H2o-pok (#8941) üzenetére


patomi
őstag

Igazatok van, picit kiállhat, de szerintem(számomra) nem vészes.
Rég jártál erre. Mostanában semmi új?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8943) H2o-pok válasza patomi (#8942) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

De, Rendszeresen itt vagyok. Fél éve az Edifier TWS pro t használom, TWS1 majd x3 és most ez a pro. Ez pro játékidőben verhetetlen szerintem. De vannak apró bosszántó hibái. A legnagyobb illesztékkel nem ül bele a tokba, igy sokszor nem tölt. Egy szivacs csikot kellett a tok fedélbe tenni, hogy lecsukva benyomja a két fülest. Néha nem reagál az érintésekre. Ilyen téren az x3 jobb volt.
Most 1 TaoTronics SoundLiberty 97 jön, alin akciós 28$.

[ Szerkesztve ]

(#8944) g4mer válasza g4mer (#8902) üzenetére


g4mer
senior tag

akit esetleg érdekel, végül ezt válaszotttam: lg fn6

innen, az apróról vettem, hangminőségben, kényelemben hozza az általam elvártakat :)

Van iphone-ra is app, ami külön plusz pont.

Sic Parvis Magna

(#8945) Flowtation válasza patomi (#8939) üzenetére


Flowtation
őstag

és #8941H2o-pok, illetve #8940Janoo_07
Köszönöm a válaszokat! Megnézem mindkettőt! :R

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#8946) patomi válasza H2o-pok (#8943) üzenetére


patomi
őstag

Ez érdekes. Fiam használja tws1 pro-t. A legnagyobb illesztékkel és nála nincs ilyen gond. Sőt, az érintési problémára sem panaszkodik. Inkább nekem az x3-mal fordul elő, hogy (mintha) kevésbé találom el az eritést. :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8947) H2o-pok válasza patomi (#8946) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ez tényleg érdekes. Az x3 t valahogy jobban szerettem. Igaz hangzásban nem sokkal jobb a pro. Ja, meg a pro nal. Ha mâsnap kiveszem a tokból, semmi,nem csipog, nem párosodik. Vissza kell tenni, majd újból kivenni, ekkor már ok. Ez a jelenség, az általam próbált kb. 26 tws egyikénél sem volt ilyen "probléma". Amugy nekem, az edifier kialakitás a legjobb, leg kényelmesebb. Még a halylou gt1, gt2, pro volt ilyen. Meg talán az anomoibuds tws.

(#8948) H2o-pok válasza Flowtation (#8945) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Haylou val nem lősz mellé, sok ismerősöm rendelt ilyet miután kipróbálta. Igaz az Aksija kb. 4 órâs, nem 8 és 12,de mérete miatt inkább nőknek, gyerekeknek való. Igaz én is nyúztam 1 et fél évig.
És itthon is lehet kapni,kb annyi mint alin. Viszont Az edifier sajna itthon majdnem 2x annyi mint alin. A pro 25ezer,alin akciósan 13e.

[ Szerkesztve ]

(#8949) zsirimiri


zsirimiri
csendes tag

Szervusztok! 10-15ezer forint környékén keresgéltem füleseket és a a Haylou W1, illetve az Edifier TWS1 Pro-n akadt meg tekintetem. Szerintetek melyik lenne jobb választás, megér közel 7 ezer forint felárat az Edifier a Haylouhoz képest? Edifider-17k környékén mozog, még a Haylou 11k.
Válaszotokat előre is köszönöm! :)

(#8950) H2o-pok válasza zsirimiri (#8949) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

A w1 ugye "pálcikás", ezt én nem vennék tuti. A tws1 pro néha akciós alin, nekem ez van. 10-12h t bir 1 töltéssel, hangeőt lehet állitani, aptx, stb. Viszont a z x3 is teljesen ok, 6-8h, aptx, videozni is kiváló, alin lengyelből most 36$. Pro előtt nyúztam jó 1 évig.
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.