Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Janaboy


Janaboy
veterán

Előre is kijelentem, hogy nem vagyok nagy szakértő, csak a saját érzéseimet tudom leírni.
Szóval úgy alakult, hogy ki tudtam próbálni egy Sony WF-1000XM3-as fülest párban a Sennheiser Momentum 2-es fülesemmel.

Ami biztos, hogy elsőre a Sony hangja valamiért jobban tetszik mint a Sennheisere, sokkal természetesebb, mintha szebb lenne.
Sokat cserélgettem (megtudtam, hogy a Samsung telómon már egyszerre lehet hallgatni két fülesen is a zenét, így könnyű volt cserélgetni).

Ami viszont biztos, hogy a Sony a legmagasabb hangerője nem tud annyit, mint a Sennheiseré és mintha a Sonyé így legmagasabb hangerőn is némileg kicsit halk lenne.
Nem mondom, hogy nem elég, mert pont elég, de pont a Sennheiser eggyel többet tud, ami olykor azért jól jöhet.

Az ANC a Sonyban egyértelműbben jobb, most már sikerült azt is meg tapasztanom, hogy igenis működik a Sennheiserben az ANC, bár sokat nem ad hozzá, így nem használom.

Ezt nem tudom, hogy írjam le, de mintha a Sennheisernek jobb lenne a térhangzása és a dinamikája (?). Korábban Nova javasolt egy binaural számot és egyértelmű, hogy a Sennheiserben sokkal jobban kihallható ez, de lehet ez csak a hangerő miatt van.

Viszont így, hogy nálam van a Sony lehetőséget adott abban, hogy behangoljam jobban a Sennheisert, custom EQ-t használok, a basszusra +1 volt a trebelre +3, viszont most változtattam és a basszus maradt középen a treble pedig +2 és így jobban tetszik a Sennheiser is.
De ebből lejöhet, hogy a Sonyban alapból jobb a magas, a Sennheiserben ezt EQ-val kell elérni.

Hát azt hiszem :) Bocsi ha hosszú voltam.

Janaboy

(#8552) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Sziasztok
2fulest kinéztem, melyiket ajánlatok?!(személyes tapasztalatokat szivesen fogadok)
Redmi buds 3pro
Huawei freebuds 4i

Ár-érték arányban mind2 nagyon jó, de viszont vélemények alapján nem lehet dönteni (egyik negatív/másik pozitiv...)

(#8553) breezer88


breezer88
tag

Earbud típusú vezeték nélküli füléhalgatóból az ilyen max10-12k körüli árkategóriában létezik valami? Főleg podcasteke kéne takarítás közben.
Előre is köszi a tippeket!

szerk: najó, nem baj ha ennél egy max 10-essel drágább, de akkor a zene se legyen teljes horror.

[ Szerkesztve ]

(#8554) <Adamsky> válasza breezer88 (#8553) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... najó, nem baj ha ennél egy max 10-essel drágább ... "
Ezt nézted már?

(#8555) fericske


fericske
addikt

A Jlab füleseire érdemes lehet ránézni.
Saját tapasztalat nincs, csak jókat olvastam általában róluk.
20 dodóért pl. a JLab Go Pop Air sokat ad. Anc nincs, de hosszú üzemidő, ipx4, multipoint van, meg hangra sem rossz ha igaz.

(#8556) nrenato91


nrenato91
friss újonc

sziasztok!
JBL E65BTNC fülesemet szeretném lecserélni.

ezek közül melyik lehet, amelyik 6-8 órás viseletre is jó, és amúgy nagyon jól szól ?minőség nyilván a "legdrágább a legjobb" elven egyszerű dönteni de szerintem sok az a 110 gramm különbség a könnyű és a nehezebb között.
aktív zajszűrés nagyon fontos ezekben elvileg van ilyen adaptív zajszűrés is, tehát ha zenét hallgatok és beszélnek hozzám alapból elhalkul,az is jól jöhet ha melóba használom főleg ipari/irodai környezetben is.
Ezek közül választhatok:
https://hu.harmanaudio.com/headphones/
Alkalom adtán PS5höz is használnám, ha alkalmas rá, de ez nem feltétel.

(#8557) eihwaz


eihwaz
junior tag

Sziasztok!

Vezeték nélküli ZAJSZŰRŐS headsetet keresek.

Súlyzós edzés (iPhone) és munka (Windows) közben használnám.
Fontos, hogy a mikrofon elég "érzékeny" legyen, tehát jól halljanak.
Van már egy AirPods Pro fülesem, de ennek a mikrofonja elég gyenge. Jobban hallják a zajt körülöttem, mint engem.

Tudtok ajánlani valamit? (pl.: Samsung fülesek vállalhatóak? )

:R

(#8558) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Sony Linkbuds mikrofon teszt, ez igencsak jónak tűnik:
link

(#8559) <Adamsky> válasza -NoVa- (#8558) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez a te fülesed. Ne is próbálj küzdeni ... venned kell egyet! :D

(#8560) -NoVa- válasza <Adamsky> (#8559) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fene sem áll ellen, már rendeltem ahogy listázták, pár nap és kiderül :DDD

Széles tömegek várják izgatottan az első benyomásomat gondolom. Ha Linusnak tetszett a hangja, az már jó jel, nem lesz BlitzWolf szinten hallgathatatlanul hamis az egész.

(#8561) Janaboy válasza -NoVa- (#8560) üzenetére


Janaboy
veterán

Én is kíváncsi vagyok milyen lesz :)

Janaboy

(#8562) -NoVa- válasza Janaboy (#8561) üzenetére


-NoVa-
őstag

Már az az apróság, hogy fejlesztettek a Sonynál egy valódi nevet, erős nézőpontváltás. Ok, hogy jó lenne egy WM1AM2 és egy IER-Z1R a gyűjteményembe, de mégis más egy LinkBuds. Mondjuk pár napon belül úgyis mindenki hol(e)y budsként fog rá hivatkozni, ahogy a Buds Liveot is beansnek hívják. Open-back helyett open-center, persze hogy kellett azonnal.
A beszédre pause, arcon lepofozott számléptetés és hasonlók majd gyakorlatban kiderülnek, ígéretesen hangzik PR videókon.

(#8563) blupatrik


blupatrik
csendes tag

Sziasztok

Jbl tune 110bt-m van, első nem gyári fülhallgatóm és tetszik a hangzása, nem tudom hogy egy drágább mennyivel jobb vajon, érdemes más fajtát venni? Mert most úgy néz ki meghalt, töltést nem veszi egyáltalán akárhány kábellel és adapterrel próbálom. Alig múlt 1 éves (gari nincs). Valami tipp esetleg javítható -e vagy ennyi volt? 11k-ért tudok ugyanilyet venni 3 év garival, hasonló áron van olyan ami ténylegesen jobb, vagy hosszabb garival van? Nagyon max 20k lenne a keret ha valami extra fullos ami nem romlik el hamar, de leginkább 10k körül, nem vagyok valami vájtfülű. Itthon használom edzéshez, metál szól belőle ,nincs nagy zaj körülöttem. Nem tudom hogy hívják, de ne különálló, hanem az egybekötött verzió érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#8564) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! 20-30k-ért, vagy olcsóbban ha az is jó, milyen headsetet ajánlotok? Kényelmes viselet lenne fontos, én a szilikon borítást szeretem, meg persze a hangminőség amennyi ebbe belefér. Nem tudom, hogy számít, iPhone 11-hez lenne.

(#8565) mcs válasza blupatrik (#8563) üzenetére


mcs
veterán

Sony WI-C310

Sokkal kultúráltabb, kevésbé búgós basszus kiemelése van a Tune 110hez képest, és a középtartománya gazdagabb.

(#8566) pinnacle válasza pinnacle (#8564) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ilyen ajánló jó lenne első hozzászólásban. Ez még aktuális vagy 10-30-ig kategóriában van más ajánlott már? iPhone topikban Jlab Jbuds Air Executive, Honor Choice-ot ajánlották. Előbbire nem sok találat van, utóbbi látom népszerű. Én idáig Samsung EHS64AVFWE-t használtam, Samsung szervizben 3000Ft. Nekem nagyon bejött, de gondolom ezt bármelyik wireless is hozza.

(#8567) patomi válasza pinnacle (#8566) üzenetére


patomi
őstag

Ha nem félsz a külföldi rendeléstől ajánlom figyelmedbe a lypertek s20-at [link] eleve AAC támogatott, kellemes hangzásal bír és kb 8 óra üzemidőt tud egy töltéssel. Hátrány lehet a felülre helyezett gomb, de szerintem jól eltalálták. De a linkeden lévő fülesek is nagyon jók. Nem nyúlsz mellé azokkal sem.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8568) pinnacle válasza patomi (#8567) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Kár, hogy nincs itt topikgazda, egy összefoglaló hasznos lenne. Szerintem Honor Choice-t fogok venni először, remélem lesz olyan jó, mint az oldala. :) HONOR Earbuds 2 Lite 2x annyiba kerül, ez a hangminőségére is igaz?

(#8569) blueye válasza pinnacle (#8568) üzenetére


blueye
veterán

A [honor_choice] jo otlet elso TWSnek.

(#8570) pinnacle válasza blueye (#8569) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Megvettem. Hangja kicsit "légiesebb", mint a Samsungé, jobb a közép, magas, a mély viszont hiányzik, illetve ha nagyon benyomom a fülembe, akkor javul valamit. Ezek a koppintások is működnek. Azt viszont nem találom, hol jelzi ki a telefonon, hogy mennyire van a füles feltöltve.

(#8571) patomi válasza pinnacle (#8570) üzenetére


patomi
őstag

Tegyél rá nagyobb illesztéket, jobban szigetel, több lesz a mély. (Ha van nagyobb)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8572) pinnacle válasza patomi (#8571) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Azt mondták idővel javul majd a mély, remélem így lesz, mert tényleg jónak tűnik a füles.

(#8573) blueye válasza pinnacle (#8570) üzenetére


blueye
veterán

Nalam Wireless Earbuds a gyari neve, ezt at tudod nevezni. A toltottseget is a BT menuben jelzi ha csatlakozott.
Ugyanitt be tudom allitani hogy SBC vagy AAC kodeket hasznaljon.
patomi "mester" mar megvalaszolta a tobbit :)

[ Szerkesztve ]

(#8574) patomi válasza blueye (#8573) üzenetére


patomi
őstag

IPhone van neki, csak AAC lesz. De ez nem gond szerintem.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8575) breezer88 válasza <Adamsky> (#8554) üzenetére


breezer88
tag

Köszi szépen, de úgy látom, hogy ez in ear kialakítású. Én kifejezetten earbud fajtát keresnék. Láttam kommentekben ezen meg az előző oldalon voltak páran akik ilyet kerestek de senki nem kapott választ. Ennyire nincs választék? Ismertebb márkák közül én csak a xiaomi Mi Airdots pro 2-t találtam ilyen árkategóriában.. érdemes még egyáltalán kutakodni? :F

(#8576) -NoVa- válasza breezer88 (#8575) üzenetére


-NoVa-
őstag

Samsung Buds Live már 30 alatt van újan, nekem bevált. Mikrofon és egyéb minőség, stabilitás, akkuélettartam, mindenben kifogástalan. Mellé most a Sony Linkbuds előrendelésemet visszaigazolták, fokozott izgalom :)

(#8577) patomi válasza breezer88 (#8575) üzenetére


patomi
őstag

Soundpeats trueair (sima nem a 2. Kicsit drágábban a 2.), vagy pl. PhilipsTAT2236BK, vagy edifier tws200(kicsit tobbért)
De ilyen célra simán jó lehet egy lenovo lp40, qt83 is akár.
Ha a zene is fontos, akkor trueair2, vagy tws200 szerintem.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8578) pinnacle válasza blueye (#8573) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akku widget jelzi a töltöttséget.
patomi igen, nem volt semmi gond. mp3, Youtube, TV adásokat próbáltam. Hang nem csúszott, csak otthon próbáltam. Érdekes, hogy egy ilyen kis "mütyür", 81m²-es panelben mindenhol jó volt, akármilyen messze voltam a telefontól. Igaz azt nem néztem, hogy ilyenkor sem csúszik a hang.

(#8579) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Melyik a legolcsóbb TWS füles, amiben van auto pause érzékelő? Alacsony (Android) latency sem hátrány. :)

Üdv:
Rhino666

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8580) pinnacle válasza pinnacle (#8578) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Már éppen be akartam írni, hogy ez soha nem fog megjavulni, hihetetlenül gyenge a Samsung EHS64AVFWE-hez képest. :( (Ha tudjátok próbáljátok ki, Budapest, Aradi u. 2-4 Samsung szervizben szoktam venni, 3000Ft.) Kisebb az átmérője, valószínüleg ezért vacak. Gumiharang átmérője is kisebb. Csak azért nem viszem vissza, mert nincsen képem rá. Gondoltam, már úgyis mindegy, kipróbálom a Samsung szilikonját. Hihetetlen, de szinte olyan jó lett, mint a Samsung. :)) Fene sem gondolta volna, hogy ennyit számít. Szerintem az a gond, hogy a Honoré nagyon kemény, rideg rá sem tudom tenni a Samsungra. A Samsungé meg vékony, puha teljesen lezárja a fülkürtöt. Lehet azért utcán vigyázni kell, idáig nem tűnt fel, de most vettem észre, hogy csak 50%-on van a hangerő, de nem hallom a szomszéd szobából a TV-t.

(#8581) Csari93


Csari93
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, előfordulhat hogy volt már hasonló kérdés, ezesetben elnézést kérek.
Teljesen nem vagyok képben a TWS fülesek világában, végtelen +1 típus van, van sima vezetékes fülesem, van BT fejhallgatóm, de tetszenek a TWS fülhallgatók.
Ha TWS fülhallgatót vennék, olyat szeretnék, ami szépen szól. Nem úgy szépen, hogy óriási benne a basszus de amúgy szarul szól, hanem mint egy hifit kedvelő embernek, helyén legyenek a hangjai. Ennek kárára mikrofon egyáltalán nem szempont hogy legyen, akkumulátor idő sem kritikus.
Két kérdés: Egyáltalán létezik olyan TWS füles (elvéből fakadóan) ami hasonló jól szól mint egy vezetékes fülhallgató vagy mondjuk (akár BT) fejhallgató? Gondolom igen. Másik, van-e valami egyértelmű best buy mondjuk 20-30 k forintig ami a fenti kívánalmaknak megfelel? Az a prekoncepcióm, hogy a Samsung, Huawei stb telefonokhoz szánt fülesei nem ilyenek lesznek, a témában nevesebb gyártók fülesei pedig drágábbak, tehát azt képzelem hogy valami kínai szereplő lehet az én emberem. Ha van valami ajánlásotok, előre is köszönöm! :)Ui: Az említett gyártókat nem leszólni terveztem, tőlük is jöhet ajánlás ha úgy van!

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#8582) <Adamsky> válasza Csari93 (#8581) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... létezik olyan TWS füles (elvéből fakadóan) ami hasonló jól szól mint egy vezetékes fülhallgató vagy mondjuk (akár BT) fejhallgató?"

Egyrészt fordítva (vagyis olyan TWS füles van, ami úgy képes szólni, mint egy bluetooth-os fejhallgató, de - ha szigorúan vesszük - a vezetékesekkel egyik sem veszi fel a versenyt), másrészt tisztázni kell, hogy mi és milyen forrásból szól az adott eszközön. Ugye egy 128 kbps-os MP3 kb. egyformán fog szólni mindenen, ill. egy jobb fej- v. fülhallgatón még olyan szempontból rosszabbul, hogy ott hallani / érezni is fogod, hogy valami nagyon nem OK.

Codec: ha a "csúcs a cél", akkor nem árt olyat nézni, ami tud LHDC-t v. LDAC-ot. Az ilyen fülest pedig nem árt valamilyen lossless formátummal "etetni". Ja, ha almás cuccod van, akkor ezt a bekezdést el is felejtheted, mert ott AAC van csak.

(#8583) Csari93 válasza <Adamsky> (#8582) üzenetére


Csari93
aktív tag

Köszönöm, ez tiszta, a telefonom ismeri ezeket a kodekeket és a forrás Tidal általában.
A vezetékes eszköznek egyszerre hátránya is ami az előnye: függ a minőség a forráseszköz dac-jától/hangkártyájától/erősítőjétől. Mondok egy példát, az előző céges laptopomon korrektül szólt az iphone füles, az új laptopon szarul, tehát ebből pl vezetéken nem tudnék normális hangot kihozni, ezt gondolom ütni tudja egy normális TWS füles.

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#8584) -NoVa- válasza Csari93 (#8581) üzenetére


-NoVa-
őstag

Noble Fokus Pro, ha kompromisszummentes kell. Nem fog kompfomisszummentes kelleni, mert az akkuélettartamot és a javíthatatlanságot figyelembe véve irreálisan sok a 350$ érte, de az alapkérdésedet megválaszolja. Vetekszik a Mangird Tea + LDAC neckband hurcolós setupommal a minősége.

Ugyanúgy a Sony felsőbbpolcos TWS-ei is jók, de még mindig a célzott ár fölött sokkal. (Mellékszál, update, a LinkBudsom tervezett kiszállítási ideje jövő kedd, juhú).

A Samsung Buds első generációja is jó, és az újabbakra sem fintorognak nagyon. Vagy régebben a Lypertek Tevi, most nem tudom, mi az alternatívája, de az árlimitet már közelítve is tudnak korrektül szólni.

Codeccel ne foglalkozz, az implementációja és a DAC konfigja többet számít. A Bose-om SBC-vel is élvezhetőbb, mint sokminden APTX-HD protokollos csoda, nagysávszélességű LDAC implementáció TWS-re stabil nincs még. Nem analitikus hallgatásra való még a TWS, de kellemesen tud szólni vele a háttérzene. Így röviden :)

(#8585) Csari93 válasza -NoVa- (#8584) üzenetére


Csari93
aktív tag

Hasznos válasz, köszönöm! :)

www.flickr.com/csari

(#8586) <Adamsky> válasza Csari93 (#8583) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... az előző céges laptopomon korrektül szólt az iphone füles, az új laptopon szarul ... "
Venni kell egy külső USB-s bluetooth dongle-t vagy ...
... abban az esetben, ha otthoni / irodai környezetben szeretnél konstans minőséget kihozni, és már van egy jó vezetékes fül- vagy fejhallgatód, akkor én a helyedben vennék valamilyen USB-s DAC-ot.

[ Szerkesztve ]

(#8587) patomi válasza Csari93 (#8585) üzenetére


patomi
őstag

Nekem 2 favoritom most. A HiBy WH2 [link] és a lypertek soundfree s20 [link] . Előbbi 110 dolcsi fuvarral jelenleg, néha van akció 80 dolcsis áron, másik pedig 70 alapáron( nem tudom most van-e pk.) HiBy minden tws-emet lezenéli, igaz kissé fényesebb a hangja. Az s20 sokkal nyugodtabb, kiegyenlítettebb. Egyikben sincs a mély túltólva. Lypertekböl jó a Tevi is, ha kicsit v karakter bejön.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8588) blueye


blueye
veterán

"Mellékszál, update, a LinkBudsom tervezett kiszállítási ideje jövő kedd, juhú" - erre nagyon kivancsi leszek :)

(#8589) Csari93 válasza patomi (#8587) üzenetére


Csari93
aktív tag

Köszönöm!

www.flickr.com/csari

(#8590) Rhino666 válasza Rhino666 (#8579) üzenetére


Rhino666
őstag

For future reference: végül egy Baseus Encok W07 lett 9k-ért, jövő héten kiderül mennyire eldobós. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8591) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Sziasztok! Sikeresen elhagytam a Lypertek Tevim egyik felét, pótolni tudtommal nem lehet, így új füles után kell néznem. Kb 45k-ig mennék el árban. Főleg utazás és edzés közben használnám. Nem fontos hogy TWS legyen, de gondolom már minden wireless füles ilyen. ANC-nek örülnék (villamos, edzőterem elég zajos), nem tudom ennyiért mennyire kapható értelmezhető noise cancelling. Legfontosabb a hangminőség lenne (S10 FE + Deezer lenne a forrás), illetve az akksi idő. Mit tudnátok ajánlani? Külföldi rendelés és akár használt is játszik

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#8592) patomi válasza Johnny194 (#8591) üzenetére


patomi
őstag

Edifier NeoBuds Pro esetleg. Mindent tud amit szeretnél és épp belefér a keretbe [link] hazai beszerzéssel. Néhány srácnak van itt a topikban és szeretik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8593) pinnacle válasza pinnacle (#8580) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Honor Choice és általában a vezeték nélküli fülesek, töltő egységek mennyi idő alatt töltenek fel? Nekem teljesen lemerült füles 3 óra után van 60%-on. Ugye a töltő egységnél nem is tudjuk, mennyi van, csak annyi, hogyha piros a led, akkor 20% alatt van. Egyébként ezt meddig kell tölteni?
Sajnos ha kicserélem a szilikont, akkor nem lehet lecsukni a töltő fedelét, mi lenne a következő füles 20-30k-ig, aminek eleve jó a szilikonja, meg persze a hangminősége? Illetve nem találtatok olyan szilikon gumit, amivel lecsukható a Honor töltő teteje és a hangminőség is javul tőle. Nekem már teljesen megfelel a Honor, csak zavaró, hogy minden töltésnél le kell szedni a szilikon harangokat.

[ Szerkesztve ]

(#8594) patomi válasza pinnacle (#8593) üzenetére


patomi
őstag

[link] Én ezt használom. Több fülesen és elégedett vagyok vele. Kellően alacsony. . Gyárival nem megy be a tokba?
De ha másikat szeretnél, továbbra is a soundfree s20-at javaslom. Igaz itthon nem kapható.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8595) pinnacle válasza patomi (#8594) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Gyárival belemegy, csak szörnyű a hangminősége. Honor szilikonja nagyon kemény, rideg. A Samsungé meg vékony, puha teljesen lezárja a fülkürtöt, nekem így már jó a hangminőség. Viszont minden töltésnél le kell szedni a szilikont.

(#8596) tomp válasza patomi (#8592) üzenetére


tomp
félisten

Igen én annyira szeretem, hogy 3 is van. :DD
Ami a poén, hogy amelyik megdöglött adtam neki egy brutál mélyen szóló zenét max hangerőn és megjavult. Ezek szerint csak csúnyán kiakadt.

(#8597) din90


din90
csendes tag

Sziasztok,

olvasgattam kicsit a fórumban, túrtam kicsit a netet és minél tovább teszem, annál jobban zsong a fejem. :D

Szóval (mint sokan mások) én is vezeték nélküli fülest keresek. (nahát! :D )
A kérdés annyiban lenne „speciális”, hogy ipari környezetben szeretném használni.

Addig eljutottam, hogy nyilván agybadugós és zajszűrős; a keret lélektani határa olyan 35e Ft környéke.
Elsősorban zene hallgatáshoz (műfajfüggetlenül, de bő basszussal); beszélgetős podcastokhoz. A telefonálás nem elsődleges szempont (nem baj, ha tud, de nem erre kihegyezett fülest keresek), az viszont előny, ha egymástól függetlenül is működik a két oldal.
Sok füles tesztjében beszélnek zajos környezetként az utcáról, a forgalomról, az autó zajáról, de ez ugye kicsit másabb kategória. :)

Pl. egy (akciós) JBL Reflect Mini jó lehet ilyen elvárásokkal?
Esetleg van jobb?

Köszönöm!

(#8598) patomi válasza tomp (#8596) üzenetére


patomi
őstag

:D reméljük úgy is marad.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#8599) onkelz válasza -NoVa- (#8576) üzenetére


onkelz
aktív tag

Kinél rendelted?Alzánál márc1től 46.900 ha jól emlékszem.A mélyeire kiváncsi vagyok, remélem hozza az xm4et nagyyjából.

(#8600) -NoVa- válasza onkelz (#8599) üzenetére


-NoVa-
őstag

Alza, még az előrendelős áron, amit most megemeltek, hogy aztán visszaakciózzák ugyanannyira :)

Keddre írja a futárt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.