Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) Toncos válasza tomp (#7100) üzenetére


Toncos
tag

Értem, köszi az infót. Nekem inkább a lakásban matatás, mosogatás közbeni telefonálás a use case (a nem monoton zaj talán még keményebb dió is), az X3-assal ment, de a finnyásak szóltak, hogy ne csörögjek. Csodát nem várok, esetleg kis előrelépést, de ha van is, valszeg nem sok (az X3-on szerintem csak egy mikrofon van, az X5-ön kettő, ebben bíztam kicsit).

(#7102) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

Gondolokozom vez. nélküli fülhallgatón, max 25-ig. Legfontosabb szempont a hangminőség, mikrofonja nem nagyon érdekel.

[link] Edifier TWS1 Pro-t néztem. Elvileg a mély nem nagyon sok benne és tisztán szól. Én pont ilyen fülest szeretnék, amiben nem a mély brummog, hanem szépek a magas hangok.

Lentebb linkelték, az ali oldalukról 13500 körül van, vagy itthon 20 ezer 1 év garanciával, csak most nincs raktáron. Szerintetek van jobb 20-25 ezres árkategóriában?

(#7103) Toncos válasza Toncos (#7101) üzenetére


Toncos
tag

No, még csak kikérem ebben a tanácsotok...
Edifier X3-ról váltva, ha mellétesszük a zajszűrős mikrofon (tehát gyakorlatilag ANC...) igényét, akkor mi a továbblépési lehetőség? Nem feltétlenül lépem meg, de jó lenne látni. Jabra típusokat szoktatok írni telefonálásra, de a 30e körüli ár már fájna nekem, nem tudom, van-e köztes megoldás, én már elvesztem az opciók között.

Szempontjaim:
- X3 hangja nekem elég (alapvetően vegyes zene, nagyrészt hangszeres, leginkább rock)
- Zenehallgatás utcán, villamoson, edzés közben
- Híváskor ne legyen idegesítő a másik félnek, ha közben teszek-veszek, mosogatok (utcán ritkán telefonálok). Nem tudom, ezek a zajok eleve mennyire szűrhetők.

Előre is (még 1x) köszi a tanácsot!

[ Szerkesztve ]

(#7104) andronymus válasza ollie (#7084) üzenetére


andronymus
tag

Köszönöm és mennyire bírja az izzadságot mennyire marad meg a fülben pl kocogás vagy akár dinamikusabb mozgás közben?
Zene oldalon mennyire erős? (jabra nem éppen zenei oldalról híres)
Vízállóság terén pór és csepp állót olvasok a doksiban már IP55 van ami már egy erős eső vagy izzadástól is véd.

Tapsztalatok ezen a téren?

(#7105) ollie válasza andronymus (#7104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nem volt baj a stabilitásával a fülemben (de ez lehet egyedi, mert mindenkinek más a fülformája), a zene minőségével sem, de ez is lehet telefonfüggő, mert az AAC-t sok telefon túltömöríti (Apple és Samsung telefonokkal jó).
Viszont van sportolásra készült változata is, az IP57-es: Elite Active 75t

***

(#7106) bombibmw válasza bajzal (#7102) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
Nekem most Soundpears Sonic van és az elég sok méllyel van megáldva.
Most érkezik egy Sabbat E12 Ultra, ami szintén mélyhangsúlyos és érkezik egy Tws1 Pro is.
Ha vársz pár napot, tudok róla írni.
Mivel eléggé új és itt sincs sok vélemény róla én is review-k alapján veszem, amikben eléggé dícsérték.
Kevesebb mély van benne, mint az említettekben, viszont a közép, de főleg a magas hangok hangsúlyosabbak.
A hangerő is nagyon jó.
Ha azonnal kell, akkor is berendelheted szerintem simán.
Most Alin is drágább lesz és a mostani árát biztosan megéri.

[ Szerkesztve ]

(#7107) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!

TWS fülhallgató ajánlást szeretnék kérni. Banggood-ról kellene választanom holnap, ezek közül: [link]
Amit jó volna ha tudna:
- minimális késleltetés (pl. aptx LL), hogy Tv-hez, Youtube-hoz is tudjam használni,
- hangerő állítás (App)
- EQ állítás (mint az Anker Motion+ hangszórónál)
Melyek tudják ezeket?
60 és 100$ között kellene pár ajánlat. :R (valós árra, nem a kiírtra gondolok)
Eddig ezeket néztem:
Anker Soundcore Liberty Air 2
EDIFIER NeoBuds Pro

[ Szerkesztve ]

(#7108) interstate76 válasza interstate76 (#7059) üzenetére


interstate76
addikt

Erre valaki? Röviden: half in-ear füles kellene, de olyan, ami vagy egyszerre több eszközhöz tud csatlakozni, vagy - ez még jobb lenne - egyszerre csak egyhez, de tud váltani a párosítottak között. Köszi!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7109) ollie válasza interstate76 (#7108) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jabrán kívül csak Samsung Budsok, de utóbbiak csak Samsung eszközökhöz csatlakoznak (mármint egyszerre kettőhöz).

Jabra is csak kettőhöz tud egyszerre (Jabra Elite 65t, 75t, 85t és a most megjelenőek: Elite 7 Pro/Active, Elite 3).

Ezen kívül a legtöbb füles párosítható egyszerre több eszközzel, de nem tudsz egyszerűen váltani, mert előtte le kell választani az éppen kapcsolódóról.

A Jabra (meg a Samsung, Galaxy Buds sorozat) tud 2 eszköz esetén olyat, hogy dinamikusan váltanak köztük attól függően, hogy honnan jön a hang.

Próbáltam neked találni más gyártóktól is, de úgy néz ki nincsenek (csak headsetek, de azok szép számmal): [link]

Szóval ha nem 2 Samsung androidos eszközről van szó (telefon, ill. tablet), akkor csak a Jabra budsok maradtak lehetőségként.

Ha csak egy oldali füles kell (amire utal a half?), akkor van még Jabra Talk 35, 45 és 55, de ezek sem olcsók.

[ Szerkesztve ]

***

(#7110) ollie válasza maestro87 (#7107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első linkeden üres a lista.

***

(#7111) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Sziasztok!

Van megoldas arra hogy 2 bluetooth fulest csatlakoztassunk egy android telefonhoz es filmet nezzunk egyszerre? Utazas kozben hasznos lett volna de nem jott ossze :(

(#7112) RedCactus válasza ad4m1337 (#7111) üzenetére


RedCactus
senior tag

Gondolom telefonfüggő. Nálam működik Samsung A70-nel és Xiaomi MI 11-el is ez a funkció.

(#7113) belashx válasza maestro87 (#7107) üzenetére


belashx
senior tag

Részemről egy nagy + a NeoBuds Pronak!
Jól szól, bár a basszus egy picit sok. Szép, de sok. Az EQ-viszont nagyon jó. 4 sávos, de sávonként be lehet állítani, hogy milyen frekin "hasson", ill. az adott tartomány szélességét is.
A hangja is szuper, részleteķ is szépen előjönnek.
7 pár illeszték jár hozzá, így biztosan akad számodra megfelelő méret.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7114) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok
Gondolkozom egy Sony WF-1000XM4 fülesen, de pár helyen olyat olvastam, hogy nem minden lejátszó/füles kombónál müködik az EQ.Létezhet ilyen?
Napi használatban egy Sony NWZ-A15-tel használnám.

(#7115) vicze válasza onkelz (#7114) üzenetére


vicze
félisten

Az alkalmazás EQ-ja egyáltalán nem működik LDAC esetében, ennyi.
Nem androidos eszközzel, app nélkül szerintem felesleges használni, de csatlakozni fog és működni.

(#7116) interstate76 válasza ollie (#7109) üzenetére


interstate76
addikt

Köszi! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7117) maestro87 válasza belashx (#7113) üzenetére


maestro87
őstag

Filmhez az még nem is lenne baj, de EQ-val gondolom lejjebb lehet venni. A füles tárolja az EQ beállítást, tehát ha nem telefonnal használom, akkor is megmarad?
Késleltetéssel hogy áll? Aptx LL-et támogatja?

Olcsóbb alternatívát tud esetleg valaki? Csere termék lenne és lehet ez már drága nekik, mert ők egy Oneplus Buds-ot ajánlottak ami inkább 60$ körül mozog.

ollie: És tényleg. De úgyis csak értékre szűrtem, 60 és 140$ közötti fülesekre.

(#7118) onkelz válasza vicze (#7115) üzenetére


onkelz
aktív tag

Köszi :)

(#7119) andronymus válasza ollie (#7105) üzenetére


andronymus
tag

Szia,
Köszönöm az infókat ma megrendeltem Jabra Elite Active 75t WLC-t.
Akciósan alza-ról sima és eközött 1e különbbség volt.

(#7120) belashx válasza maestro87 (#7117) üzenetére


belashx
senior tag

Arra tippelek a jelekből, hogy tárolja a beállításokat, de külön nem csekkoltam, mivel csak a telefonommal használom. Ha nem fut az app, akkor is aktív lehet az EQ, mert a basszuson észrevenném. Nálam -3 dB-re van visszahúzva a legalsó tartomány, így príma, de lehetne még faragni, ha szükségesnek ítélném.
aptX-et nem támogatja. SBC, AAC, LHDC, és valamikor év elejére ígérték az LDAC támogatást.(az appban benne van az erre vonatkozó beállítás, de rányomva csak közli, hogy majd lesz) :)
Késleltetésről csak annyit tudok, ami az anyagaikban van. Game módban 80 ms.
Telefonon használva nem vetem észre késést YT appban, még alap módban sem. Gondolom okosan ki van ez találva, és valahogy szinkronizálja a YT app/teló a dolgokat. Tévés felhasználásról pedig nem tudok nyilatkozni.

Ja, és az izgés mozgás nem került még szóba, de azzal (nálam) egyáltalán nincs gond. Stabil, mint a fori.. Mint állat. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7121) maestro87 válasza belashx (#7120) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, akkor lehet megpróbálom erre cserélni ha nem érkezik jobb ajánlat. :R

(#7122) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Rendeltem egy Tronsmart Spunky Beat-et, ami meg is érkezett Aliról, erre a legnagyobb gumiharang egyik párja hiányzik a csomagból. A Tronsmart chat-es kínai meg nem érti meg, hogy úgy kaptam, hogy hiányzik az egyik gumiharang :W

Szerintem a Edifier X3 jobb minőségű hangot produkál.
A fülesek picik és kényelmesek, összeségében igényes kis cucc.
A tokon több töltöttséget jelző led van, illetve a füles karimája is pirosan/kéken világít. Jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Picture me Rollin' by 2pac

(#7123) Rayyy


Rayyy
senior tag

Sziasztok! Javaslatot szeretnék vásárlás előtt, az alábbi három dolog lényeges:
1. nagyon kicsi méret (zajvédő fültok alá be kell, hogy férjen, anélkül, hogy nyomna)
2. izzadságtűrő
3. olcsó
Az sem baj, ha amúgy zenére szar hangja van, mert 90%-ban metronóm fog rajta jönni.

Minden a legnagyobb render!

(#7124) RedCactus válasza Cxgrav (#7122) üzenetére


RedCactus
senior tag

A sima vagy az app-os változatot vetted? Jó kis füles amúgy.

(#7125) Cxgrav válasza RedCactus (#7124) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Simát.

Picture me Rollin' by 2pac

(#7126) dabgergo


dabgergo
őstag

Xiaomi Mi True Wireless 2 Basic fülhallgatóm egyike mintha meghalt volna, nem szól hiába töltöm vagy próbálkozom bármivel :(
Lurdy házba lehet bevinni szervizbe vagy tudja valaki mi a szervizelés menete?

(#7127) bajzal válasza bombibmw (#7106) üzenetére


bajzal
őstag

Szia!

Köszi, de szerintem megrendelem aliról az Edifier hivatalos storejából, mert itthon sajna az az 1 bolt aki árulja nem tudják mikor érkezik be. Alin kb. 14 ezer már csak 1 napig, garancia nyilván nincsen, hát remélem sokáig bírja majd :D [link]

Aliexpress-en ha lengyel raktárból rendelem akkor nem lesz semmilyen járulékos költség, csak 45,71 + 4,01 dolcsi?

(#7128) PixAlan


PixAlan
aktív tag

Sziasztok,

40 ezer forint környékén keresek fülhallgatót, lánynak lesz szóval szempont a kinézet/méret valamennyire, utazás közbeni zenehallgatás a use case szóval aktív/passzív zajszűrés fontos, hangzásra lehet inkább fun. A jabra 75t-t néztem, ez jó van vagy jobb?

Illetve pár éve vettem egy mpow flame 2-t, hangzása ugye messze van a minőségitől de kurva sok a basszus és ez nekem pont elég arra amire használom, viszont nagyon idegesít a madzag a két oldala között, van esetleg 10 ezer környékén hasonló tudású(sok basszus, nem szakadozik, nincs sok delay) tws füles?

(#7129) ollie válasza PixAlan (#7128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen elég jó a passzív +aktív zajszűrés együtt. Nem a legjobb, de az árához képest kifejezetten jó.

***

(#7130) bombibmw válasza bajzal (#7127) üzenetére


bombibmw
veterán

Én is onnan rendeltem.
Ha nem kínából, hanem EU raktárból rendeled, akkor nincs semmi költség rajta.
Elvileg az enyém már itt van Mo-on.
Ha a posta is úgy akarja, talán pénteken megkapom.

(#7131) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek Edifier TWS1 Pro 45.71 dollárért vagy
Xiaomi RedmiAirdots 3 pro 57.99 dollárért?

Szívem szerint "száras" jobban tetszene, de nem találok jót/tetszetőst ebben az ársávban.
Xiaomi telóm van, ha van bármi jelentősége. :R

(#7132) atti29


atti29
tag

Sziasztok!

Eddig nem akartam vezeték-nélküli fülest,de olvasgattam a teszteket és a fórumot/fórumokat,plusz kipróbáltam egy Jbl-t,igaz a hangjával nem voltam megelégedve és a kialakítás miatt nekem kényelmetlen is volt.
De a vezeték hiánya,plusz nem kell külön a lejátszót is magammal cipelni eléggé szimpatikussá vált.
Eddig egy Ak300 és Af 1120 mk1 hurcolok magammal és ezt szeretném kiváltani,tisztában vagyok vele,hogy hangban a közelében sem leszek.
De mivel magasan van a képzeletbeli léc ,ezért a Sennheiser Momentum 2 és a Sony Wf 1000xm4 között fog eldőlni melyik lesz.
Nem vagyok egy basshead típus,nekem csak a hang számít,plusz a zaj szűrés,hogy ne hallatszódjon be semmi,ha a Momentum 2 lesz,ahhoz azonnal veszek egy comply dugót,a Sony szerencsére ad hozzá.
Iphone lenne a forrás.
Esetleg aki próbálta mindkettőt valami támpontot írhatna,mert sajnos kipróbálni nem lehet sehol. :(

Előre is köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#7133) BennyRay válasza atti29 (#7132) üzenetére


BennyRay
tag

Szvsz isteni csoda lenne, ha valaki próbálta volna mindkettőt, pont azért, mert nem lehet próbálgatni.

Ma vettem át a Momentum 2-t, nyilván tapasztalatom nincs még, de az biztos, hogy határozottan kellemesebb a hangja, mint az előzőleg próbált Soundcore Life P3-nak, mert nem fulladok a mélyekbe. Vezetékes utcai szettem egy iBasso DX50 volt Shure se535-tel, annak meg közelében sincs, de nálam is a kényelem győzött :)

Comply-t épp most rendelem :DDD

(#7134) Rayyy


Rayyy
senior tag

Nem értem ezt a mélyezést egyfolytában... hát be kell ekúzni és kész. Nincs olyan fülhallgató, ami egyből jó. Szerintem.

Minden a legnagyobb render!

(#7135) tomp


tomp
félisten

OnePlus Buds Pro-nál nagyon hallható az AAC gyengesége. Nem értem miért adták ki úgy a fülest, hogy a saját csúcs telefonjuknál nincs még LHDC. Csak android 12-vel érkezik ami oké elvileg e hónapban jön de akkor is. :(

(#7136) patomi válasza Rayyy (#7134) üzenetére


patomi
őstag

De van, csak nem 10k-ért. Illetve vannak kivételek, mint az pl. az x3. De nekem a qcy T10 is tetszik, csak maxra nem szabad húzni a hangerőt. Hang mondjuk ízlés kérdése(is)

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7137) patomi válasza tomp (#7135) üzenetére


patomi
őstag

Egyből a wh2-re kellett volna rámenni. Mondjuk most volt akció.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7138) Bigemperor válasza Bigemperor (#7131) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Esetleg van valakinek mindkettővel tapasztalata, hasonlóak, melyiket érdemes választani?
Gondolom száras verzió hasonló árban és tudással nem igen van.
Hálás köszönet :R

(#7139) atti29


atti29
tag

Igen,sajnos én is így gondolom,de hátha megtörtént valakivel ez az isteni csoda. :DD

Gratulálok hozzá,akkor Neked most jó hétvégéd lesz. :K
Mondjuk ennyi pénzért adhatnának mellé,ha nem is Comply-t.
Mondjuk most akciós is a Senn,viszont a Sony-t nagyon magasztalják hang terén és,a zaj szűrésére pedig azt írják,hogy a legjobb.
Milyen egyszerű is lenne ha csak besétálnánk mondjuk a Médiába és ki lehetne próbálni őket. :)
Én mondjuk megtartom az AK+Af kombót,ha a kiváltom alatt esetleg azt értetted,hogy azt eladom.

[ Szerkesztve ]

(#7140) tomp válasza patomi (#7137) üzenetére


tomp
félisten

Nézegettem azt is amúgy a 2BA kivitelben. Gondolom az jobb mint a hagyományos driver. 2BA kivitelben ahogy látom hangolható miként szóljon.
Ha LHDC-vel nem jön be a Buds Pro akkor eladom és megrendelem a WH2-t.
A HiBy oldaláról rendelve van rajta vám?

(#7141) patomi válasza tomp (#7140) üzenetére


patomi
őstag

Tuti van. Nem EU-ból érkezik.. hacsak nincs valami kerülő útjuk. Nekem mifo o7 van, ami nagyban hasonlít és piszok jó füles.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#7142) onkelz válasza atti29 (#7139) üzenetére


onkelz
aktív tag

Tegnap vettem meg az XM4et.

Kicsit tartottam tőle, mert ezelőtt még soha nem volt vezetéknélküli fülesem, de egyelőre úgy tűnik, hogy nem bántam meg.
A NC tényleg nagyon jó.A hangerő és minőség is rendben van, nyilván nem tudja azt, mint egy 2000EUR+ drótos, de teljesen rendben van.

A letölthető androidos szoftveren mindent belehet állítani, amire szükség lehet.
Ebből az appból frissiti a füles a firmwarejét.

Annyi negatívumot találtam egyelőre, hogy a 6-7 meglévő Sony lejátszóból eddig konkrétan 1 ismerte fel, és sem a HiBy sem az iBasso lejátszóival nem sikerült életet lehelni bele.
Ez valószinűleg az én bénázásom, később még nekiugrom mégegyszer.

(#7143) atti29 válasza onkelz (#7142) üzenetére


atti29
tag

Gratulálok,sok örömet hozzál! :)
Holnap megyek megvenni valamelyiket,rég voltam ekkora pozitív dilemmában. :U
Lehet hülye kérdés, de a Sony inkább android kompatibilis,mert én almás vagyok,akkor viszont marad a Senn ha bármi hátránya van az almás ökoszisztémának?!

[ Szerkesztve ]

(#7144) vicze válasza onkelz (#7142) üzenetére


vicze
félisten

Mi nem működik a párosítássaal?
Bármivel gond nélkül párosítható volt.

(#7145) onkelz


onkelz
aktív tag

atti29

úgy olvastam, hogy működik vele minden gond nélkül

vicze1

pairingre kattintok bármelyik lejátszónál, és csak keres keres, kis idő múlva pedig kiírja, hogy nem talált új eszközt.Gyanús, hogy nem találja 6-7 lejátszó, ezért is gondolom, hogy én vagyok a béna.

(#7146) vicze válasza onkelz (#7145) üzenetére


vicze
félisten

A fülest nem ártana pairingbe raki ahhoz hogy párosítsd máshoz.

(#7147) onkelz válasza vicze (#7146) üzenetére


onkelz
aktív tag

Valóban, túl rövid ideig érintettem meg a füleseket, most már minden oké :D

Viszont az nem tudom, hogy wireless füleseknél mennyire szokványos vagy csak beállítás kérdése lehet: elég sűrűn szakadozik a hang, van hogy csak fél másodpercre de van, hogy 2-3ra is.A lejátszó a nadrágzsebemben van, minden más eszközön, ami nálam van a BT ki van kapcsolva.

(#7148) tabletta válasza onkelz (#7147) üzenetére


tabletta
tag

A programjában (Headphones) adj prioritást a kapcsolatnak a minőséggel szemben és megszűnik a szakadozás.

(#7149) ollie válasza onkelz (#7147) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A körülményektől is függ, hogy szakadozik e a kapcsolat. Amennyiben egyszerre csak az egyik füles csatlakozik a lejátszóhoz/telefonhoz, kommunikálniuk kell egymással, így pl kültéren gyakran szakadozhat. Na most a fejeden keresztül nem látják egymást, mert az emberi test blokkolja a BT-t (pontosabban a víz az emberi testben), így a kommunikáció abból áll, hogy a környezetben levő tárgyakról, falakról visszaverődő BT hullámokon keresztül teszik. Bizonyos anyagok is blokkolhatják a BT jelet, én pl ezt vettem észre, ha az egyik vízálló dzsekimet hordom, előfordulnak szakadások (a telefon a zsebemben van olyankor). Továbbá, némely modellek érzékenyek az áruházban levő lopásgátló kapukra, és ha átmész rajtuk, megszakad a jel. De ha a lakásban is folyamatosan szakadozik, akkor ott bizony valami gond van.

[ Szerkesztve ]

***

(#7150) onkelz válasza tabletta (#7148) üzenetére


onkelz
aktív tag

ezt már beállítotttam, köszi, sajna így is szakadozgat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.