Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Indyke


Indyke
csendes tag

Sziasztok, az lenne az észrevételem tárgya, hogy lehetne-e esetleg a keresőt kibővíteni megye szintre?
Elég macerás a csak városra szűrés (jó BP legyen külön persze) és a környékemen lévő településekről is van sokszor hogy nem veszem észre vagy már lecsúsztam róla.
köszönettel Indyke

(#3302) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Saját hozzászólásra sose lehet már választ küldeni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3303) essexboy válasza Winner_hun (#3302) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

De, csak a prioritása alacsonyabb jelenleg, mint más megoldandó dolgoknak.

essexboy

(#3304) laci laci


laci laci
addikt

Üdvözlet.Ebben. tudd valaki állást foglalni,vagy csak irányadóan segíteni,hol érdeklődjek?Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3305) 4TUN3


4TUN3
újonc

Sziasztok!

Ha én hirdettem keresést, és egy másik tag a meg nem hirdetett termékét ajánlotta fel, amit megvásároltam és most mindketten örülünk, akkor azt az adásvételt hogyan lehet értékeni? :F
Elöre is köszönöm a választ!

(#3306) Superhun válasza 4TUN3 (#3305) üzenetére


Superhun
addikt

Jelenleg sehogy. :( A legegyszerűbb, hogy gyorsan felrak egy hirdetést a termékről, amit már értékelhetsz.

(#3307) essexboy válasza laci laci (#3304) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Itt tudsz érdeklődni, hogy miért lehet ez.

essexboy

(#3308) Ndruu válasza laci laci (#3304) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szinkronizációs bug, az arcképekkel is előfordul, hogy mást mutat aprón, mint fórumon. Előbb-utóbb ez is ki lesz majd javítva.

Harrrr!!!!

(#3309) 4TUN3 válasza Superhun (#3306) üzenetére


4TUN3
újonc

Köszi a választ! :R

(#3310) ferenck válasza ferenck (#3279) üzenetére


ferenck
senior tag

Erre, esetleg valami válasz? Kösz.

Sziasztok. Lenne egy javaslatom ill. kérésem. Legyen választható opció, hogy cég vagy magánszemély hirdetését szeretném-e látni a kereséskor. Egyre több céges hirdetés van itt és nem vagyok kíváncsi ezekre, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Más apróhirdetéses oldalakon van ilyen választási lehetőség. Köszönöm.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#3311) laci laci válasza Ndruu (#3308) üzenetére


laci laci
addikt

essexboy és essexboy.Köszönöm. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3312) phone01


phone01
csendes tag

sziasztok!
Csak érdeklődnék hogy, mit jelent az hogy újonc vagyok, mire jó ez és fog e változni?

2008-04-14 07:28, azaz 2112 napja - újonc

а вот и я! алло...алло...? меня завут фон...телефон ... :D

(#3313) JackFeryll válasza phone01 (#3312) üzenetére


JackFeryll
őstag

[http://logout.hu/cikk/rangrendszer_a_prohardver_lapcsaladon/bevezetes_automatikusan_jaro_rangok.html]

Azért vagy újonc még ennyi idő után is mert nagyon kevés hozzászólásod van. A fenti linken mindent megtalálsz a témával kapcsolatban.

(#3314) poli27


poli27
veterán

A privátoknál nem lehetne megoldani azt, hogy egyszerre több üzenetet is ki lehessen jelölni törlésre mondjuk egy szövegdobozba egy pipával?Mert elég macerás egyesével törölgetni őket!

(#3315) phone01 válasza JackFeryll (#3313) üzenetére


phone01
csendes tag

köszi! :R

а вот и я! алло...алло...? меня завут фон...телефон ... :D

(#3316) Bjørgersson válasza poli27 (#3314) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nálam vannak pipák.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3317) poli27 válasza Bjørgersson (#3316) üzenetére


poli27
veterán

én nem a beszélgetésen belülire gondolok, hanem az összes privátnál ilyen lehetőség nincs!

(#3318) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az megoldható lenne hogy a formázós kódok nem számítódjanak bele a karakterszámba? oké hogy 5000 karakter van de már csak 61 karaktert tudok írni. Egy ideig még elég lehet de biztos hogy el fog fogyni..

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3319) essexboy válasza Winner_hun (#3318) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Azt érdemes megcsinálni, hogy a linkeket lerövidíted, nagyon sok helyet lehet vele megtakarítani. Használhatsz pl: tinyurl.hu-t.

essexboy

(#3320) Winner_hun válasza essexboy (#3319) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom, ismerem ezeket de nem szeretem. Sokszor van hogy mielőtt kattintok ráviszem az egeret a linkre és nézem hogy hova mutat. Ha ilyen rövidített oldal van akkor sokszor rá se kattintok, bármi lehet mögötte..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3321) helkis


helkis
addikt

nem tudom volt-e már róla szó, jó lenne ha lenne egy gomb, amivel a jegelt hirdetéseket ki lehetve venni a szűrésből.. :R
valamint ha be lehetne lőni egy alapértelmezett várost szűrésnek, ill. hogy eleve csak kínál vagy keres mezők legyenek belőve.. előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3322) g-one


g-one
csendes tag

Üdv!

Az miért van.hogy a képernyő harmadán nincs semmi?
Tehát maga az oldal csak a képernyő 2/3-át foglalja el..Miért nem teljes?
Régen ugye volt az a díszítés,amit már nem látok,így meg olyan kopár a széle :-)

üdv.

(#3323) essexboy válasza g-one (#3322) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Lesz majd díszítés, itt ír róla Parci, hogy majd pályázat útján lesz kiválasztva a háttérkép.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3324) M1k133


M1k133
tag

Sziasztok!

Miért nem tudok rákattintani az "értékeld" gombra , ha megtörtént az adás-vétel??

Üdv,
M

--== M1k133® ==--

(#3325) donjohnson válasza M1k133 (#3324) üzenetére


donjohnson
addikt

nem lehet, hogy idő előtt archiválta az eladó a hirdetést? mert olyankor már nem lehet, velem is előfordult egyszer.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#3326) Winner_hun válasza M1k133 (#3324) üzenetére


Winner_hun
félisten

Keres típusú hirdetést nem lehet értékelni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3327) Tim82


Tim82
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudom, hogy bug-e vagy feature (ezért is ide írom a bugreport topik helyett), de pl. tegnap este és ma reggel is notebook-os témájú topikot olvasva, a frissen visszatett bal alsó hirdetéses részen ugyanazok a hirdetések jelennek meg. (Nem arra gondolok, hogy notis topik -> notebook aprók, hanem konkrétan ugyanaz az 5 hirdetés jelenik meg.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3328) lezso6 válasza Tim82 (#3327) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elkaptál két nagyon hasonló random pillanatot. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3329) Tim82 válasza lezso6 (#3328) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inkább 3-4-et... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3330) lezso6 válasza Tim82 (#3329) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Biztos nem a vissza gombot használtad? Én nem tudom másképp reprodukálni. Egyébként 8 hirdetés van ott, nem 5, szóval van rá esély, hogy ugyanaz jelenik meg, mert jelenleg az utolsó 30 közül választ, de ez még lehet tuningolódik.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3331) tsui


tsui
csendes tag

Nem lehetne egy pipát berakni a keresésbe, h a jegelteket mutassa/ne mutassa?

(#3332) Tim82 válasza lezso6 (#3330) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, biztos hogy nem.

Köszi, a hirdetéseket nem számolgattam meg, azt megszokásból írtam, elnézést.

Mondjuk most már mintha nem csinálná, vagy legalábbis részben változnának a hirdetések.

Amúgy jól sejtem, hogy csak kiemelt hirdetések kerülnek oda be? (Tehát ez is a "kiemelés", mint szolgáltatás része?)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3333) kalebris_123


kalebris_123
újonc

Hali!

Egy visszajelzes hagyasakor az egyik mezot nem klikkeltem be se igenre se nemre. Aztan kuldesgombra nyomtam ami automatikusan negativkent ertekelte az adott valaszt. Mivel nagyon meg voltam elegedve az eladoval, szeretnem ezt a hibat javitani de nem talalom, hogy hol lehet.

Valamint lehetne esetleg egy ellenorzest berakni, hogy a default retekeket mutassa vagy figyelmeztessen ha valamit nem toltottel ki es ki kellene?

(#3334) essexboy válasza kalebris_123 (#3333) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Megoldottam, de legközelebb a Jelentéses rendszeren keresztül add le a kérésedet.

essexboy

(#3335) kalebris_123 válasza essexboy (#3334) üzenetére


kalebris_123
újonc

ok koszi. Ezek utan nem voltam biztos benne, hogy ez meglatszik-e az eladonal stb. Koszi szepen megegyszer.

(#3336) föccer


föccer
nagyúr

Helló!

Csak az apró fog péntek este 10 órától szombat hajnali 5 óráig leállni, vagy az egész lapcsalád?

Köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3337) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Üdv
Elnézést ha rossz helyre írok!

Sajnos már másodjára tapasztalom a következő jelenséget..

Mikor eladok egy terméket, a vevő kérvényezi az értékelést, ezután kapok egy rendszerüzenetet, hogy xy szeretne értékelni, kattints,ha valóban ő vette meg, klikkelek, ez sikerül is, ezután kapok mégegy üzenetet(amit most másodjára nem kapok meg) hogy értékeljem én is a vevőt... Kérdezném hogy hogyan tudom más módon értékelni az adásvételt? :R :R

(#3338) föccer válasza Laszmen (#3337) üzenetére


föccer
nagyúr

Adatlapján jelented mint vevőt gomb. Értékelni szeretném pipa, leírod röviden miről van szó, linkeled a hirdetést. Beküldöd és az apródok rendezik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3339) Laszmen válasza föccer (#3338) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Hálás köszönet! :R

(#3340) Parci válasza föccer (#3336) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak az apró

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3341) föccer válasza Parci (#3340) üzenetére


föccer
nagyúr

:R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3342) alaphang


alaphang
csendes tag

Sziasztok!

Értékelés menetében történt döccenés nálam legutóbb. Eddig: 1 vevő indította az értékelést -> 2 üzenet eladónak -> 3 elfogadás -> 4 értékelés oda-vissza -> 5 pontok megjelenítése. Ez volt a folyamat.
Legutóbb sajnos a 2-es kimaradt, így nem tudtam értékelni a vevőt.
Érintett hirdetés: Hirdetés

Köszönök minden segítséget

Privátra válaszolok. Elvárom, hogy az enyémre is válaszoljanak.

(#3343) Sasos válasza alaphang (#3342) üzenetére


Sasos
senior tag

Pont előtted 4 hozzászólással korábban irta le föccer kolléga a megoldást (nem először).

(#3344) DeFranco válasza Tim82 (#3332) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez engem is érdekelne, hogy elvileg milyen elv alapján és milyen körből kerülnek oda hirdetések, mert egy nap tapasztalata alapján nekem is úgy tűnik mintha egy nagyon szűk, 8-10-es poolból jönnének a hirdetések az oldalsávba (kategóriánként). Van olyan, amivel már legalább huszadszorra találkozok úgy, hogy egyébként nem is figyelem azt a boxot, csak ha épp arra téved a szemem.

(#3345) alaphang válasza Sasos (#3343) üzenetére


alaphang
csendes tag

Köszi Sasos!
Természetesen olvastam. Ezután írtam számára egy privit, melyben ide irányított, hogy fejtsem ki. Ez történt itt meg.
Szerintem ez most hiba, mert korábban a leírásnak megfelelően ment minden.
Igaziból, ha a motor rendesen, automatikusan megy, akkor a "jelentem" rész majd kifog maradni. Ha ezzel segíteni tudtam a hiba feltárásában, akkor örülni fogok.
Üdv Mindekinek, aki szereti az oldalt. Én nagyon :D

Privátra válaszolok. Elvárom, hogy az enyémre is válaszoljanak.

(#3346) Morris válasza alaphang (#3345) üzenetére


Morris
veterán

Valóban van valami problem, mert nekem is hiányzik az "megvásároltad tőle? Értékeld" című rész.
De jelentsd a hirdetést és írd bele, hogy értékelted volna, csak gond van a rendszerrel.

Szerk: Teljesen átsiklottam felette, hogy keresek tipusú hirdetés! Ezeket pedig nem lehet "még" :U értékelni.

[ Szerkesztve ]

(#3347) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok, nem tudom hogy ide lehetséges terv-fejlesztéssel kapcsolatban is lehet-e írni.
Nem olvastam végig az előttem szólókat, és lehet már valaki mondta, de:

Én kifejezetten örülnék, ha lehetne ÁR alapján keresni az oldalon, ez nekem nagyon hiányzik, mert a 3000 ezres és a 130.000-res találatokat egybe dobja, jelentősen átláthatóbb lenne a keresés.

Szóval ha lehetne szűkíteni a keresést, hely, és ár szerint, esetleg a hab a tortán még a hirdetés megadásakor fel tüntethető "használt-agyonhasznált-szép állapotú-normál"...stb féle állapot megjelölés is szűkítési kategóriát jelentene, még szebb lenne.

Egyébként mint eddig is, az oldal egy nagy ÖTÖS :) ;]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#3348) Morris válasza tevike (#3347) üzenetére


Morris
veterán

Ár szerint növekvő és csökkenő sorrend nem elég? :U

(#3349) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A HDD, SSD résznél a gyártók sora igen kevés. Ha belépek az SSD-be ott már csak 1 gyártó maradt akit választani lehet. Ez a monopólium derekt van?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3350) tevike válasza Morris (#3348) üzenetére


tevike
senior tag

Nem, mert ha van egy 0-tól 200.000-ig ár szegmens, és nekem a 60.000-res pl: telefon kellene, akkor most ugyan úgy át pörgethetek oldalakat mire meg találom.

De ez csak kényelmi szempont, eddig is meg tudtam oldani, és ezután is meg fogom tudni, csak megláttam ezt a menüpontot, és gondoltam írok egy gondolatot :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.