Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Ndruu válasza poli27 (#3250) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Most lett lecserélve erre, újabb csere várhatóan nem lesz, választható skinek meg pláne nem.

Vállalkozó kedvűek írhatnak maguknak kiterjesztést, saját css-t, js-t, amivel módosíthatnak a kinézeten.

Harrrr!!!!

(#3252) Lasy


Lasy
veterán

egy hüle kérdés, ha van egy kiemelésem, de a terméket elvitték, akkor azt a kiemelést átírhatom, vagy átruházhatom a másik hirdetésemre?

használtam a keresőt. :(
[link]

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#3253) Superhun válasza Lasy (#3252) üzenetére


Superhun
addikt

Hát ez kizárt. :)

(#3254) fricz19 válasza Lasy (#3252) üzenetére


fricz19
őstag

Nyilván nem tetszik a dollárszemű üzemeltetőknek, de a hirdetéseddel te rendelkezel szabadon.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3255) Lasy válasza fricz19 (#3254) üzenetére


Lasy
veterán

tudom, ezért fogom átírni. :)
hiszen az nincsen megszabva, hogy a hirdetést nem szerkeszthetem át.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#3256) molvany válasza Lasy (#3255) üzenetére


molvany
senior tag

Szerintem ezt nem is kellett volna megkérdezned ;)
A második leveled a megfelelö lépés :R

WhatsApp :+491737182060

(#3257) animatrix11


animatrix11
őstag

Azt hol lehet beállítani, hogy küldjön mailt ha egy hirdetés topicjában hozzászólnak? :U

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3258) Superhun válasza animatrix11 (#3257) üzenetére


Superhun
addikt

(#3259) animatrix11 válasza Superhun (#3258) üzenetére


animatrix11
őstag

köszi!

És ennél egyszerűbb módszer nem lesz? Illetve ha beállítottam, törölhetem a kedvencek közül akkor is müxik?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3260) Superhun válasza animatrix11 (#3259) üzenetére


Superhun
addikt

Nem lesz, legalábbis a közeljövőben. Ha törlöd a kedvenceidből, akkor az értesítés is megszűnik.

(#3261) animatrix11


animatrix11
őstag

:C király

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3262) Neoteric


Neoteric
addikt

Na így hogy a kiemelt hirdetések + fejlécek háttere picit világosabb pont f@sza! :R
Már csak egy hasonlóan minimal designos fej + láb kéne, és külsőre kész is.
A mobil verzió meg szvsz nem is létfontosságú, gyönyörűen megy s2-n meg ipaden is mobil chromemal.

PSN: ne0teric_sAN

(#3263) Tidus


Tidus
addikt

Egy észrevételem lenne a Hardverapró-val kapcsolatban.
Pontosabban a Alaplapok összefoglalásban, az Socket FM1 és Socket FM2 kategóriákat ki lehetne(kellene) egészíteni Socket FM2+ kategóriával is.
Mivel már keverten vannak a hirdetések az FM2 jelzésüek között, az FM2+-os alaplapok.
És egyre több FM2+-os hirdetés lesz, mivel az elkövetkező néhány hétben érkeznek a hozzájuk való Kaveri CPU-k.
De ettől függetlenül az alaplapok kaphatóak már néhány hónapja.

[ Szerkesztve ]

(#3264) Morris válasza Tidus (#3263) üzenetére


Morris
veterán

Kész!
Ha van még kategória ami hiányzik, szólj és intézem!

[ Szerkesztve ]

(#3265) Tidus válasza Morris (#3264) üzenetére


Tidus
addikt

Rendben.
A fórumtárak nevében köszönöm(jük). :R
Egyébbként CPU oldalon is aktuális lesz majd a dolog, ha elérhetőek lesznek a Kaverik.
Más nem, majd emlékeztetlek.

(#3266) ayo válasza Ndruu (#3001) üzenetére


ayo
addikt

nem jonnek meg az ertesito mailek ha jon privat uzenetem. kb azota tart mikor hardverapro dizajn frissult. probaltam kikapcsolni es vissza, probaltam hogy egy topicra iratkozom fel de ugy se kaptam.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3267) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ki az a hardverapród, akit zavarhatok pü-ben egy korábbi üzletemmel kapcsolatban? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3268) föccer válasza Bjørgersson (#3267) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentsd magadat amiben leírod a kérdést/óhajt/bánatot. Akkor bekerül a listába és aki leghamarabb oda ér foglalkozik vele.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3269) Bjørgersson válasza föccer (#3268) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelentettem, remélem jól csináltam. :DDD Köszi a tippet!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3270) regener


regener
veterán

Sziasztok,
lenne egy kérdésem a HA felületével kapcsolatban: készül valamikor "responsive layout"?
Magyarán a felbontás csökkenésével átrendeződnének a dobozok vagy elis tűnnének (gombokká alakulnának amik kinyitnák az X dobozt - a hirdetések is összemenénnek de megmaradnak, tehát veszteség sem keletkezik). Ezzel meglenne oldva a mobil/tablet böngészés is teljeskörűen szvsz.

Vélemény?

(#3271) ricshard444


ricshard444
veterán

Betettem egy AMD kártyát, ugye az más színekkel operál alapból, mint a Geforce.

Jó ez, csak ne cseréljétek le mostanában ezt a Skin-t már :K

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#3272) Orion82


Orion82
tag

Sziasztok!

Megoldható lenne, hogy a képbeillesztésnél, ha nem megfelelő a méret, vagy egyéb kritériumoknak nem felel meg, akkor ne azt írja ki hogy "hiba" hanem azt, hogy konkréten mi a gond vele? A jelenlegi üzenet nem egyértelmű szerintem. Azt hiszem a régi oldalon konkréten volt fogalmazva az ilyen jellegű probléma. Ezt kellene követni és nem mindent újra szerkeszteni, mert nem biztos, hogy attól az jobb. :R

(#3273) .tnm


.tnm
addikt

kieséses alapon azt hiszem ez a legjobb topik a témának. nem lehetne azt megoldani, hogy aki a hardveraprón csalási ügybe keveredik az nem kitiltásra kerül (legalábbis nem első körben), hanem a csak a hirdetési joga függesztődik fel. így ha több embert megkárosított (akár önhibáján kívül), de rendezni akarja, akkor mégis könnyebb felvenni vele a kapcsolatot.

aztán ha rendezi a dolgokat, akkor akár vissza is kaphatja a hirdetési jogát, esetleg úgy, hogy az adatlapján ottmarad, hogy korábban meg lett vonva tőle. (ez nem ugyanaz, mint a feketepontos rendszer, mert itt egy harmadik fél, egy moderátor is igazolja, hogy nem volt korrekt.)

+ ezekből az emberekből lehetne egy rss feed-et, vagy valami up-to-date értesítőrendszert létrehozni, így ha valakivel van egy folyamatban lévő üzletem és hirtelen felkerül erre a listára, akkor tudhatom, hogy én is a követelők közé tartozom és nem úgy derül ez ki, hogy mikor már hetek óta nem válaszol, akkor látom az adatlapján, hogy már rég ki van tiltva. (és kezdhetem vadászni az egyéb elérhetőségét a gyereknek.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3274) essexboy válasza Orion82 (#3272) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A hibamegoldásból okulva, tegnap már javasoltam egy bővebb leírást a Hiba történt ablakba, ez el is lett küldve a fejlesztőknek :K

essexboy

(#3275) Orion82 válasza essexboy (#3274) üzenetére


Orion82
tag

:R

(#3276) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#3269) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudott már valaki foglalkozni velem? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3277) Winner_hun válasza Bjørgersson (#3276) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt meg tudod nézni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3278) Bjørgersson válasza Winner_hun (#3277) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És tényleg, köszönöm!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3279) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok. Lenne egy javaslatom ill. kérésem. Legyen választható opció, hogy cég vagy magánszemély hirdetését szeretném-e látni a kereséskor. Egyre több céges hirdetés van itt és nem vagyok kíváncsi ezekre, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Más apróhirdetéses oldalakon van ilyen választási lehetőség. Köszönöm.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#3280) laci laci


laci laci
addikt

Üdvözlet.Az lenne a kérdésem az, miért van az,hogy Hardveraprón csak fanatikus-tag vagyok a Prohardveren pedig senior-tag?Nagyon köszönöm a választ.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3281) Kalandor válasza .tnm (#3273) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aki csalt, az privátban vagy a kommentekben vagy a lokál topicokban tovább kínálgathatná a cuccait, ami nem szerencsés.

(#3282) .tnm válasza Kalandor (#3281) üzenetére


.tnm
addikt

akár az avatar-ján is megjelenhetne egy nagy vörös felkiáltójel.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3283) Kalandor válasza .tnm (#3282) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt nem gondolhatod komolyan :)

[ Szerkesztve ]

(#3284) WindyJoe


WindyJoe
aktív tag

Hali!

2 észrevételem volna az apróval kapcsolatban:

1. Az hozzászólás értesítést nem lehetne megoldani 1 gombbal? Akár úgy is, hogy hirdetés feladás v módosításnál lehessen bejelölni... (A #2806 kicsit macerásnak és kókánynak tűnik...)
2. Az "Archíválva" és "Jegelve" felíratok nem lehetnének kicsit föntebb az ár mellett, hogy ne takarják el a szöveget? Elég idegesítő, mikor az ember régebbi hirdetéseket olvasgat, hogy pl az alapján lőjje be az árat. ABP-ben be tudom állítani, hogy ezek a képek ne jelenjenek meg, de akkor meg nincs semmi más információ a hirdetés állapotáról (mint pl régen az áthúzott cím). Vagy akár az is jó lenne, hogy a mostani helyükön maradnának, de a szöveg mögött és halványabb színnel, hogy olvasható maradjon a hirdetés.

Üdv.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#3285) HuMarc válasza WindyJoe (#3284) üzenetére


HuMarc
addikt

Csak egy tipp: A PH!-n működnek beárazós topikok, (összes egy helyen) nem tudom, hogy tudtál-e ezekről, de árat belőni ezekben is be lehet :)

Egyébként mindkét észrevételedet helytállónak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#3286) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok. elég nagy buggra lettem figyelmes.
Felrakok egy hirdetést nem jelenik meg a hirdetések listájban mint új. viszont ha UPPolom egyből ott van.
ezt ha kérhetném korrigáljátok

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#3287) Ndruu válasza MasterHUn (#3286) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megnéztem, egy picike késéssel, 30-60 másodpercen belül kerül fel az oldalra a hirdetés (nem kell upolni).
Ha szerinted bug, akkor miért nem a bugreport topikban jelented?

Harrrr!!!!

(#3288) MasterHUn válasza Ndruu (#3287) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Bocsánat. nem találtam hirtelen a topic-ot :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#3290) WindyJoe válasza HuMarc (#3285) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

:R
Szeretem én beárazni a motyóimat, meg amúgy is kíváncsi jószág vagyok...

Egyébként ha nem a szöveg előtt lenne a kép, már akkor is el lehetne olvasni kijelöléssel...

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#3291) Superhun


Superhun
addikt

Megoldható lenne, hogy visszateszitek a hirdetések szövegének szerkesztőpalettájához az off taget is? Én szerettem pl. a keresőkulcsszavakat kis betűvel feltüntetni. De másra is hasznos lehet. :R

(#3292) Racze


Racze
tag

Üdvözlet!
Azt szeretném kérdezni, h jól láttam, h nincs ingyenes hirdetésmeghosszabbítás? Most csak a 180Ft-os opciót látom, de nem túl rég még ingyenes volt, nem?

****

(#3293) essexboy válasza Racze (#3292) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#3294) Racze válasza essexboy (#3293) üzenetére


Racze
tag

Már értem, köszönöm. Akkor a jelek szerint már a 3. hosszabításnál járok. :U

****

(#3295) phone01


phone01
csendes tag

Sziasztok!
Sms-el már nem lehet fizetni hírdetés kiemeléséért?
üdv

а вот и я! алло...алло...? меня завут фон...телефон ... :D

(#3296) essexboy válasza phone01 (#3295) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ezen most dolgoznak a fejlesztők, hamarosan kiélesedik.


Racze

Nincs mit. Igen, a 3-ik hosszabbításodnál jársz :)

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3297) phone01 válasza essexboy (#3296) üzenetére


phone01
csendes tag

kösz szépen

а вот и я! алло...алло...? меня завут фон...телефон ... :D

(#3298) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok, egy építő jellegű észrevételem lenne: a Blackberry esetében mostmár több mint egy éve léteznek a 10-es rendszerű készülékek (Q10, Q5, Z10, Z30), a hardveraprón is van jópár hirdetés, szóval meg lehetne oldani, hogy az OS10-el felszerelt készülékek egy külön kategóriát kaphassanak (hogy ne az 'egyéb' kategóriába kerüljenek)? :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#3299) essexboy válasza malnabokor (#3298) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Majd éjszaka felrakjuk az új kategóriákat. Köszönjük a javaslatot!

essexboy

(#3300) malnabokor válasza essexboy (#3299) üzenetére


malnabokor
senior tag

Rendben, köszönöm szépen :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.