Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Ndruu válasza zolee30 (#2449) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt keress rá az illető nevére. Ha nem találod vagy nem elégséges számodra az információ, akkor itt érdeklődhetsz.

Harrrr!!!!

(#2452) csabyka666 válasza Ndruu (#2450) üzenetére


csabyka666
addikt

Okés, elnézést a hangnemért, nekem már az is elég, ha megígéritek, hogy lesz változtatás.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2453) Vasy09


Vasy09
őstag

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy kihez fordulhatnék ha a másik fél eltolta az értékelésem, s véletlenül negatívot adott nekem, és ezt szeretném/nénk töröltetni? Bocsi, ha nem jó helyre írtam, de nem találtam megoldást rá a súgóban! :)

Gamertag: Vasy09

(#2454) Weaver


Weaver
senior tag

1 hónap elteltével (igen, figyelmeztetés van) simán törlődik a hírdetésem? hogy lehet meghosszabbítani? (feladom pl újra, de más megoldás is van?)

(#2455) Ndruu válasza Weaver (#2454) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

link

Harrrr!!!!

(#2456) Weaver


Weaver
senior tag

az az opciók rész eddig el is kerülte a figyelmem... így már okés, köszi!

(#2457) essexboy válasza Vasy09 (#2453) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az adatlapodon ahol vannak az értékeléseid, menj rá az Értékelése vevőként (2) majd ott alul lesz egy opció hogy: Szövegesen is értékelték (1 db) >> Azt lenyitod, és ott a kolléga értékelését a Jelentem gomb megnyomásával jelented, és beleírod az indokot.

essexboy

(#2458) Vasy09 válasza essexboy (#2457) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, köszi, próbáltam, de nem tudtam elküldeni amit írtam, mert kiírta, hogy túl hosszú a szöveg, pedig elvileg volt még 63 szabad karakter!? :U

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#2459) Vasy09 válasza essexboy (#2457) üzenetére


Vasy09
őstag

Írtam most egy 3 sorosat, ezt engedte elküldeni! Köszi még1szer! :)

Gamertag: Vasy09

(#2460) Azgo válasza Parci (#2437) üzenetére


Azgo
csendes tag

Köszi Parci, de én az eladó vagyok, a "vevő" nem kezdeményezett értékelést, tehát nem tudom jelenteni sehol a svindlert a hirdetésnél.

Ilyenkor hol lehet jelenteni?

+36706392946

(#2461) Ndruu válasza Azgo (#2460) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megnézed az illető adatlapját (példa) és rányomsz a Jelentem, mint vevőt linkre.

Harrrr!!!!

(#2462) Azgo válasza Ndruu (#2461) üzenetére


Azgo
csendes tag

Áhá! Nem volt triviális (nekem). Kösziszép!

+36706392946

(#2463) szab.tam


szab.tam
nagyúr

bocs, ha volt már...

beléptem az apró felületéről, majd rányomok a kilépésre, és azt írja, hogy sikertelen kilépés.
merre kutakodjak?
(hsz link is jó.) :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2464) Ndruu válasza szab.tam (#2463) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg valami frissítés, kalapálás van most a háttérben. Addig is privátot írni, olvasni, be- és kilépni Prohardver alól érdemes.

Harrrr!!!!

(#2465) szab.tam válasza Ndruu (#2464) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. thx.
(azt hittem, valami süti, kuki, akármi törlést, vagy ilyesmit hagytam ki...) :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2466) TommyGun


TommyGun
őstag

Sikerült a kivel érdemes üzletelni topikba beírnom ezt sajnos, de most megtaláltam a jó topikot asszem

Nos kérdésem/észrevételem

Mostanában nem volt példa rá de volt már nem egyszer hogy 20 privátot váltunk 10 találkát megbeszélünk sose alkalmas neki, van hogy épp nekem nem jó, oszt egyszer csak eltűnik, (megadja a számát SMS-re nem reagál)

-Mivel nem jön össze a vétel eladás ezt hogy tudom értékelni?
-Értékelni már csak akkor lehet ha vmit megvettél eladtál, ez alapból egy siker végülis bármilyen is de végülis egy "sikeres" adásvételt értékelsz
-Mivel csak konkrét adás vételt lehet értékelni hogy értékelem le az ilyen napokig hülyítőket? Ha veszek vmit akkor ott a gomb hogy értékelem mint eladót és ott meg lehet írni ezeket de mint eladó nem tudom sehol azt mondani hogy xy 1 hétig hülyített aztán eltünt, mivel vevőt csak akkor tudok értékelni ha megvette a cuccost...
-De ez visszafele is probléma lehet, akarok venni vmit, hülyít az eladó, rugalmatlan, és pár nap tökölés után leveszi a hirdetést, vagy szó nélkül eladja másnak. Nyílván ehhez joga van de nem korrekt és egyenes.
Tisztában vagyok vele hogy tökéletes rendszer nincs de szvsz jó lenne egy olyan gomb hogy sikertelen üzlet gomb, ahova lehet írni mik voltak a problémák...
Avyg erre szolgálna a jelentés gomb? De az szerintem csak adminoknak megy el...márpedig ennek az lenne a lényege hogy transzparens legyen ahova leírhatom hogy 1 hétig hülyített a kolléga és mégsem vette meg vagy eltűnt...etc

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2467) Parci válasza TommyGun (#2466) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyelőre használd a jelentem gombot, hosszútávon meg kitalálunk erre valamit. amúgy a jelentett userek listája publikus lesz, úgy tervezzük, hogy lesz egy mindenkinek elérhető, böngészhető, kereshető szégyenfal, ahova ügyesen fel lehet kerülni..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2468) TommyGun válasza Parci (#2467) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez jó 5let, nyilván ez nem ugyanaz mint amikor átvernek, de sokat jelenthet egy egy üzlet során ha látom hogy nem túl megbízható. Köszi :R

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2469) Parci válasza TommyGun (#2468) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a Jelentés amúgy addig is megoldás, mert a modok engedélyezik az értékelést, ha úgy ítélik meg és adhatsz feketét, azt meg aztán mindenki látja a user adatlapján...

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2470) Rawulf


Rawulf
őstag

Mivel változott a hardverapró és csak kétszer lehet hosszabbítani, ezért van rá mód, hogy ne vesszenek el a hozzászólások? Azaz lehetne tartósabban hosszabbítani valahogy, vagy ha lejárt a hirdetés és újraindítom, akkor átkerülhetnek a hozzászólások? 300 feletti hozzászólás eléggé informatív. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2471) föccer válasza Rawulf (#2470) üzenetére


föccer
nagyúr

Azt csinálnám, hogy az újonnan megnyitott apróban linkelném a régi hirdetést.

üdv föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2472) Rawulf válasza föccer (#2471) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha szabad linkelni a régit, akkor az tökéletes.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2473) SimonYana


SimonYana
addikt

Valami gáz van már napok óta! Jön egy privim , belépek , megnézem és az utolsó két üzenet hiányzik , benne az új is! Kilépek , vissza , még mindég ugyan ott a privi amit nem tudok megnézni , sem Operával , sem Google Crommal. Itt szórakozok vele és semmi! :W
Amire most rájöttem , hogy a fórumról benézve a régi felületről megtudom nézni! Tehát az új felülettel van valami gáz!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#2474) Rawulf válasza SimonYana (#2473) üzenetére


Rawulf
őstag

Az új hardverapró felületről ha a kedvencekből akarom megnyitni a hirdetéseim és nem a saját hirdetéseim linkjeivel, akkor 404 hiba (gondolom még a régi hardverapró linkeket próbálja megnyitni).
Nekem ez nem gond, de másoknak az lehet.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2475) SimonYana


SimonYana
addikt

Sajnos újra próbáltam és egyértelműen csak az új felülettel vannak a gondok! Privit nem kezeli egyáltalán! Értesítés ott van de nem látható! :W

® SimonYana ®

(#2476) Parci válasza SimonYana (#2475) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Lépj ki mindenhonnan, majd lépj be újra -- így is rossz?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2477) SimonYana válasza Parci (#2476) üzenetére


SimonYana
addikt

Mindjárt kapok új üzit és kipróbálom , de próbáltam már , hogy kiléptem és vissza és semmi nem változott! Vagy hogy érted hogy mindenhonnan lépjek ki?

® SimonYana ®

(#2478) Parci válasza SimonYana (#2477) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne csak az apróból, hanem innen is

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2479) Rawulf válasza SimonYana (#2477) üzenetére


Rawulf
őstag

Szerintem neked is ki kellene törölnöd minden előzményt a böngésződből?
Szó volt róla, hogy törölni kell a sütiket, stb...
Én töröltem minden előzményt és azóta a privát üzenetekkel semmi gond.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2480) SimonYana válasza Parci (#2478) üzenetére


SimonYana
addikt

Most akkor nem azonos a két oldal? Ha kilépek akármelyik felületről , akkor a másikkal bent vagyok? Vagy mi van? Biztos rossz a gépem. Majd lecserélem! :))

® SimonYana ®

(#2481) Parci válasza SimonYana (#2480) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

két külön szerveren vannak, tehát nem, technikailag nem azonosak. pont ez okozza a problémát, a két szervernek szinkronizálnia kell. de amúgy közben javítva lett a bug, lezso szerint végleg, úgyhogy lépj ki mindenhonnan, törölj minden sütit és próbáld újra, mennie kéne.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2482) SimonYana válasza Parci (#2481) üzenetére


SimonYana
addikt

Most éppen működik az új felület is!
Nem csináltam semmit! Nem is léptem ki csak reflexből rányomtam mikor jött privim , de most jó!

® SimonYana ®

(#2483) Parci válasza SimonYana (#2482) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most közben mi is reszeljük

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2484) SimonYana válasza Parci (#2483) üzenetére


SimonYana
addikt

:R :R :R

® SimonYana ®

(#2485) SimonYana válasza SimonYana (#2484) üzenetére


SimonYana
addikt

Ez az oldal teljesen kész van!
Most nem mutatja a hirdetésemhez hozzászólásokat sem , de az értesítés eltűnik mikor keresem! :F
Most nézegethetem újra és mindezt a régi felületen keresztül. Bár lehetne választani és maradnék a régi beváltnál! Az legalább fasza volt! :O

Bocs a hirdetésekhez nem is férek a régi felületről tehát nem látom mit szóltak hozzá! Fantasztikus! :C
Akkor most lépegessek és sütizzek!
Szólok mindenkinek írjon mailt , mert azt legalább látom gond nélkül!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#2486) Rawulf válasza SimonYana (#2485) üzenetére


Rawulf
őstag

Töröld már ki az elavult böngészési előzményeket: sütistől, gyorsítótárostól, aktív bejelentkezésestől, webhely adatokostól...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2487) r4z


r4z
nagyúr

Üdv!

Be lehet úgy állítani már meglévő hirdetést, hogy többször is lehessen értékelni benne? Az energiaitalos hirdetésemről lenne szó, mivel nem csak egyszeri alkalomból raktam fel. Ha igen, hogyan?

:R

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2488) Rawulf válasza r4z (#2487) üzenetére


Rawulf
őstag

Én mint laikus fórumtárs kérdezem tőled, hogy arra gondolsz, hogy ugyanaz a fórumtárs ad le rád ismét értékelést, vagy hogy többen is értékelhetnek-e.
Mivel az én egyik hirdetésemnél már ketten is értékeltek.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2489) r4z válasza Rawulf (#2488) üzenetére


r4z
nagyúr

Akár egy fórumtárs többször is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2490) Rawulf válasza r4z (#2489) üzenetére


Rawulf
őstag

Arra én is kíváncsi vagyok. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2491) SimonYana


SimonYana
addikt

Sütik törölve és ugyan úgy szarozik a privátjaimmal! :F
Tegnap nem szarozott és nem is töröltem a sütiket! Erről ennyit meg a sütitekről. Nem füves az a süti ? :DD

® SimonYana ®

(#2492) kromatika


kromatika
veterán

minden eggyes váltás után be kell lépni.és hibát ir a privi üzenetek küldésekor. :W

(#2493) HuMarc válasza kromatika (#2492) üzenetére


HuMarc
addikt

1.Sütiket töröld, és írd meg, hogy megoldódott-e.
2. Váltás alatt mit értesz?
3. Milyen hibát ír ki?
4. Read-only módban vagy? :U Még a topik címét is lusta voltál elolvasni.
5. Bugreport topik

[ Szerkesztve ]

(#2494) Rawulf válasza SimonYana (#2491) üzenetére


Rawulf
őstag

Én minden böngészési előzményt (webhelyadatokkal együtt) töröltem és azóta is jó.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#2495) SimonYana válasza Rawulf (#2494) üzenetére


SimonYana
addikt

Ok ! Örülök neki. Azt viszont ne mond hogy ennek így kell működnie , mert nem igaz!
Logikus, ha itt akarok lenni akkor kínlódok , ha nem akarok kínlódni akkor elhúzok.

® SimonYana ®

(#2496) essexboy válasza r4z (#2489) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#2497) Parci válasza SimonYana (#2495) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jajj, ne csináld már a műsort légyszi, nagyon jól tudod te is, hogy amint nem lesz bugos a rendszer, nem kell törölgetni semmit. addig meg néha igen, elnézést, hogy élünk. valóban nem tudtuk eddig 100%-osan megoldani a kérdést.

egyébként most átnéztük a logokat és a rendszert, és látszólag most már semmi baja (eddig mindig volt error, amikor panasz is). úgyhogy most először komoly esély van rá, hogy a hiba már nem a mi készülékünkben van. nem tudom, hogy hány és milyen gépről van belépve és mióta, miket ikszeltél be stb. az biztos nem árt, ha kilépsz mindenhonnan, törlöd a sütiket majd belépsz onnan, ahonnan használni szeretnéd. utána jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2498) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

Biztosan én vagyok vak, de nem találom a lehetőséget arra, hogy a hirdetésemhez történő új hozzászólás esetén, email értesítést kapjak! Tényleg nincs ilyen az új aprón?

(#2499) essexboy válasza Intruder2k5 (#2498) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Rajta van már Parci To-do listáján, hogy legyen a saját apróhirdetéseim a jobb oldalt. Addig úgy tudod megoldani, hogy hozzáadod a kedvencekhez és ott bejelölöd az e-mail-es értesítőt.

essexboy

(#2500) HuMarc válasza Intruder2k5 (#2498) üzenetére


HuMarc
addikt

Kedvencekhez adás, aztán:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.