Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Van egy hirdetésem, amit most először szeretnék meghosszabbítani, de azt írja a rendszer, hogy már kétszer meghosszabbítottam, és ezért csak pénzért tudom ezt megtenni. Most a "jegelt" hirdetések között van, és nem engedi átrakni az "aktív" hirdetések közé. Pedig érvényes 2012.10.22-ig, de mégsem...

Van valami ötletetek? Kinek lehet írni ezügyben? A többi hirdetésem jó...

Köszi a válaszokat előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3953) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv!

Kis fejlesztési ötlet. Ugye lehet "pluszozni", kedvencek közé rakni a hirdetéseket. Azonban nem egyszer futottam bele abba, hogy összegyűjtöttem pár hirdetést, pár nap múlva pedig a többsége jegelve vagy archiválva volt, mire a pénz a kezemben lett a vásárláshoz. Nem lehetne az oldalsó kedvencsávba beleépíteni, hogy ha jegelt lett a hirdetés, rak mögé egy hópelyhet (mint a HardverAprón), ha pedig archiválják, akkor áthúzza vagy kiszürkítse?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3954) Bjørgersson válasza csabyka666 (#3951) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ÚJ HARDVERAPRÓ - általános észrevételek, javaslatok /Bugreportoknak külön topik van/

ÚJ HARDVERAPRÓ - CSAK konkrét bugreportok!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3955) csabyka666 válasza Bjørgersson (#3954) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi, bemásolom oda! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3956) DigitXT


DigitXT
félisten

Az értékelés menetének leírásánál a következő szerepel:
Értékelést csak a vevő kezdeményezhet. Amennyiben sikeresen lezajlott az üzlet, a hirdetésen az értékelésre kattintva az eladó e-mail értesítést és privát üzenetet kap. Amennyiben jóváhagyja a vásárlás tényét, mindkét fél értékelhet. Az archivált hirdetések már nem listázódnak és itt nem is lehet értékelni, ezért javasoljuk az eladóknak, hogy az értékelés megkezdéséig jegeljék a hirdetést, és csak utána archiválják.
Pontozásos és szöveges értékelésed a felhasználó adatlapján jelenik meg.
Amennyiben valaki negatív értékelést szeretne leadni, de az eladó nem igazolja vissza és így egyáltalán nem tud értékelni, az adott hirdetésen belül a jelentem gomb megnyomásával tudja ezt megtenni. Ezek után a HARDVERAPRÓDok kivizsgálják az esetet és megteszik a megfelelő lépéseket.
Egy felhasználó egy hirdetést csak egyszer értékelhet, de több felhasználó is tudja ugyanazt a hirdetést értékelni (ha például több monitor van egy hirdetésben és azt több ember veszi meg külön-külön).

Namármost, ha egy "keresek" hirdetéssel történt sikeres adásvétel, akkor a vevő a hirdetés feladója, az eladó meg a másik fél, aki kezdeményezheti az értékelést. A fenti szöveg ilyenkor nem áll meg, az csak a "kínálok" hirdetések esetében igaz.:R Ez nem bug, csak értelemzavaró lehet a megfogalmazás, ezért gondoltam az általános észrevételekben elfér. Ha volt már/ismert dolog, akkor előre is elnézést.:B

Szerk: közben kiderült, hogy bugos IS, mert a vevő olyan tartalmú üzenetet kapott, hogy én (az eladó ugye) vásároltam tőle.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3957) DigitXT válasza DigitXT (#3956) üzenetére


DigitXT
félisten

Közben a bugos topikban megtaláltam, hogy ez ismert "bug".:B
Akkor nincs más hátra, mint előre, létre kell hoznom egy kamu
hirdetést, mintha eladásra kínálnám, aztán a vevő meg majd jól
megveszi (ha partner), és utána lehet értékelni az adásvételt.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3958) teratti


teratti
senior tag

Nem tudok hirdetést feladni, sem módosítani... valami karbantartási munkálatok folynak?

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3959) teratti válasza teratti (#3958) üzenetére


teratti
senior tag

A laptopon meg rendben van....nem értem. :F

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3960) Sasos válasza teratti (#3959) üzenetére


Sasos
senior tag

Ha szerver és vele IP csere is volt az apró alatt, akkor lehet, hogy egy DNS cache ürítés segítene.

(#3961) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Nem hiszem, hogy egyedül vagyok a dologgal, de most komolyan, miért került bevezetésre a 180 forintos hosszabbítási díj? Oké, az első kettő alkalom ingyenes...de utána már pénzbe kerül. Egy másik oldal, nevezzük csak "macerának", nemrég megszüntette a feltöltési és a hosszabbítási díjat (ami amúgyis minimális volt), igaz, ott kérnek eladási jutalékot.

Amit mondani akarok, csak annyi, hogy ez a 180 forint nem igazságos, mert ha valaki el akar adni egy 200.000 forintos konfigot, akkor a 180 forint tényleg vállalható, de az olcsó vackoknál értelmetlen.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3962) föccer válasza csabyka666 (#3961) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha nem szeretnéd igénybe venni ezt a szolgáltatást, akkor 28 naponként feladhatod újra az adott hirdetést, ha érvénytelenítetted az előzőt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3963) teratti válasza Sasos (#3960) üzenetére


teratti
senior tag

Nem tudom mi lehetett vagy mi van de több furcsaságot tapasztaltam. Pl. az egyik hirdetésemnél eltűnt a lejárati idő a hirdetés megmaradt uppolni is tudom.... most kellett volna a hónap elején lejárnia. Eltűntek a képek a másiknál majd szerkeszteni sem tudtam inaktiválni kellett és újra felrakni. Szóval ilyenek...

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3964) ferenck válasza föccer (#3962) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem kell 28 naponta, mivel 2x ingyen lehet hosszabbítani, tehát 3x28 napig ingyenes, utána kell csak fizetni vagy törölni és újra felrakni. Nem egy élvezet, de kibírható.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#3965) föccer válasza ferenck (#3964) üzenetére


föccer
nagyúr

Alapelvek szerint 28 napon belül nem lehet ugyan azta terméhet/hirdetést többszöre feladni. Ezért írtam a 28 napot. De egyébként igen, igazad van elég 3*28 naponta feladni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3966) joergie


joergie
őstag

Hallo!
Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem nagyon hiányzik egy fórum link a hardverapro.hu tetejére valahova.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#3967) Burgmanus


Burgmanus
újonc

Sziasztok,
Lehet valahogy értesítést kapni, hogy üzenetem jött?
Hogyan, hol, mit kell beállítani?
Köszönöm a segítséget előre is :)

(#3968) canniball válasza Burgmanus (#3967) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha arra gondolsz hogy a hirdetés alá posztoltak, akkor vedd fel a kedvencek közé, majd ott be tudod jelölni hogy kapj mailt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3969) csabyka666 válasza föccer (#3962) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, ez nekem is eszembe jutott, de pont azért rossz a rendszer, mert ha mindenki így jár el, teleszemeteli a PH adatbázisát...na, de ez nem az én feladatom.

Ha már itt tartunk, légyszi nézz rá erre a problémámra, mert a másik topicban is írtam már, de mindenki tojik rá nagyot. Köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#3970) Mister_X válasza joergie (#3966) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A régi HA meg figyelembe vette a profil oldalpreferenciáját (alapértelmezetten ahol regisztrált azt hiszem), most meg mindent linket a prohardverre köt (jobb oldali Itt szóltam hozzá és Kedvencek).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3971) natax


natax
csendes tag

Hallo,

egyszerűen:

1. kérnék szépen eladva státuszt az adatbázisba.
az archív ugye nem azt jelenti, így ha oda teszem az eladott terméket, akkor, még mindig rákérdeznek, hogy megvan e még...

javaslom az alábbi workflow-t:

hirdetés aktív
van jelentkező ==> jegelés : megvette ? igen ==> eladva, nem ==> aktív
nincs jelentkező/lejárt ==> archiv

további javaslatok:
- eladva státuszba csak jéből mehessen
- jégből is mehessen archívba (ha esetleg nem vennék meg de eladó nem is rakná vissza, vagy 1 hét után kerüljön vissza aktívba)

2. megvettem valakitől valamit. archiváltba tette, de a hirdetésben még mindig ott az értékeld gomb. ha rákkattintok, akkor azonban a "jelentés" oldal jön be....lehetne javítani ? (vagy ne ez a gomb legyen ott, vagy tényleg lehessen értékelni)

üdv,
n

kommunikáljunk precízen és közérthetően

(#3972) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Eladtam egy terméket, és szeretném érvényteleníteni a hirdetést. Ezt hol és hogyan tudom megtenni ? :F
Az opciók gombnál a hirdetés státuszánál csak aktív, jegelve, archív opciók látszanak.

Vagy csak archív státuszra kell tenni és ennyi ?

[ Szerkesztve ]

(#3973) canniball válasza ImI87 (#3972) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, onnantól nem látszik a hirdetések között.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3974) teratti


teratti
senior tag

Nem nagyon értem, hogy a lejárati idő után miért marad meg a hirdetés? Eltűnt a felkiáltójel és minden megy az örökkévalóságig...

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3975) parkr


parkr
őstag

mi a frászért nincsenek már halványabb színnel jelezve a jegelt hirdetések?
az ember a címet nézi, és legfeljebb utána látja mellette a jelzéseket.

mobilon meg aztán semmi különbség nem látszik...

(#3976) OccsE válasza parkr (#3975) üzenetére


OccsE
aktív tag

a folyamatos fejlodes miatt talan erdemes lenne a aprohirdeteseknel, az SSD (1,8" - 2,5") altopicjait vagy boviteni (4GB - 96 GB , 97 GB - 249GB, 250GB +)
vagy kicsit megnovelni a mostanit (4GB - 159 GB , 160GB +).....

(#3977) Sasos válasza parkr (#3975) üzenetére


Sasos
senior tag

A felvetés jogos, már szűrővel eltüntethetőnek is többen javasoltuk a jegelt hirdetéseket. Ajánlom figyelmedbe egy fórumtárs bővítményét, ami ugyan csak fejlesztői Chrome alatt fut, ott viszont hibátlanul eltünteti a jegelteket.

[ Szerkesztve ]

(#3978) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a hírdetésemet miért nem tudom módosítani, vagy meghosszabbítani?

Kommentálás működik, meg uppolás is.

Live-Die-Respawn

(#3979) föccer válasza oriic (#3978) üzenetére


föccer
nagyúr

Most próbáld meg.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3980) oriic válasza föccer (#3979) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs változás. Uppolni tudtam,hozzászólások mennek. De egyszerűen nincs ott a modósítási lehetőség.

Live-Die-Respawn

(#3981) teratti válasza oriic (#3980) üzenetére


teratti
senior tag

Én is jeleztem már fentebb a bajokat de egyenlőre semmi....még mindig ugyanaz nem törlődtek a hirdetések a lejárat után és én is tudom uppolni meg minden. Kérdeztem, hogy ez most globális probléma vagy csak nálam van valami gixer de semmi reakció semmilyen szinten. :U

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3982) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok!

Lehet csak én vagyok béna, de nem jövök rá, hogy lehet a kereső szavak között "vagy"/"or" kapcsolatot beállítani, tehát hogy a beírt szavak közül bármelyikkel való egyezés esetén hozzon találatot. Ezt a régi oldal úgy emlékszem tudta...

Előre is köszi :R

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#3983) ozat


ozat
csendes tag

Sziasztok!

Tudja -e valaki hogy lehet-e véglegesen törölni a "Archiv" hirdetéseket?

Köszönöm..

[ Szerkesztve ]

(#3984) föccer válasza ozat (#3983) üzenetére


föccer
nagyúr

Felhasználó nem tudja törölni, mert akkor a későbbiekben az értékelésnél, esetleges problémáknál nem lehetne visszanézni a hirdetést. Ha nyomós indokod van rá, akkor jelentsd a hirdetést és a jelentés szövegében írd le, hogy miért kéred a törlését.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3985) ozat válasza föccer (#3984) üzenetére


ozat
csendes tag

Köszönöm a választ.

(#3987) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nálam úgy érzem leállt az oldal. 502 Bad Gateway a hiba. Másnál is vagy egyedi-? :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3988) deadwing válasza V.Stryker (#3987) üzenetére


deadwing
addikt

Úgyszintén. Nem szokott egyébként hosszú időre off lenni, szóval én reménykedem :)

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#3989) Yutani válasza V.Stryker (#3987) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nálam is 502 Bad gateway hibát dob.

#tarcsad

(#3990) V.Stryker válasza Yutani (#3989) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem örülök, de megnyugtató. Épp hirdetést adtam volna fel és sokat tekert körbe, elsőre azt hittem,hogy nagy a kép,mert elfelejtettem lekicsinyíteni. :) Aztán lehet, hogy ezzel vágtam gajra az oldalt. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3991) Yutani válasza V.Stryker (#3990) üzenetére


Yutani
nagyúr

Rossz helyre írtunk, a bugriportoknak külön topik van! :)

#tarcsad

(#3992) deadwing válasza Yutani (#3991) üzenetére


deadwing
addikt

Nem hiszem, hogy bug lenne, ha az oldal offline :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#3993) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

http://www.downforeveryoneorjustme.com/hardverapro.hu

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3994) föccer válasza neilszab (#3982) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Alapvetően a részletes keresőben található eszközök állnak rendelkezésre. Ha ez valamiért nem elegendő, akkor használható az OR vagy az AND kapcsoló (nagybetűvel). Ha ez sem elég, akkor használd a google "site:prohardver.hu" gadetjét.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3995) neilszab válasza föccer (#3994) üzenetére


neilszab
őstag

Köszi, lehet én vagyok a béna, de nekem az OR nem működik, illetve az AND meg fölösleges, mert alapvetően is ez a kapcsolat van definiálva a keresőszavak között, ahogy nézem. :))

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#3996) MyVas


MyVas
csendes tag

Üdv !

2014.aug.28-án lejárt, de még aktívnak jelzett hírdetésemet nem tudom módosítani és meghosszabítani sem.
Mi a teendőm? :(((

(#3997) molvany


molvany
senior tag

Nem tudom másnál mi a helyzet, de nálam szégyenteljesen katasztrófális az oldal betöltési sebesség.
21. - ik század ?
Sajnos én alkalmakként a 90 - es évek elején mért sebességet tapasztalom. :W

WhatsApp :+491737182060

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.