Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) essexboy válasza GIJoe (#3687) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Töröltem az említett értékelést, mert 4 hónap alatt lett volna elég ideje, hogy jelezzen egy inkompatibilitási problémát, de kérem vegye fel a kapcsolatot a vevővel, és kérje a beleegyezését az Önök között lezajló privát beszélgetések nyilvánosságra hozatalához, majd küldje el nekem ezeket print screen formájában.

Egyébként pont ezért van minden értékelés mellett egy jelentem gomb, megnyomja az ember, és leírja a problémáját, mi kivizsgáljuk és döntünk a legjobb tudásunk szerint.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3702) vittorio7 válasza molvany (#3697) üzenetére


vittorio7
őstag

Idézőjelbe kellett volna tennem. :R A sok pozitív értékelés tesz be valakit a "képzeletbeli ajánlott eladók névsorába". (És a PH rang sem számít valamennyire.)

De mindenkinek van egy preferencia skálája, ami szerint eldönti, hogy kitől vásárol. Egy néhány napja regisztrált újoncnak, én pl . nem utalnék előre, de mégis van aki megteszi. Te pl. ajánlott eladó lennél nálam.
De ez egy kiragadott szóösszetétel volt a "csacsogásunkból". Aki olvasta a sorokat, az tudja, hogy mire vonatkozott.

Szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#3703) Wasquez


Wasquez
senior tag

Szükségem volna privátban egy rendszerúr segítségére, ha kérhetek ilyet!
Előre is köszönöm!

PC

(#3704) essexboy válasza Wasquez (#3703) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A legegyszerűbb módja a rendszerurak elérésének, ha a Jelentéses rendszeren keresztül bejelenti a problémáját.

essexboy

(#3705) teratti válasza teratti (#3599) üzenetére


teratti
senior tag

Elnézést ha felvetődött már de a piros pontokat nem lehetne belevenni a rangrendszerbe? Mert ha valaki pl. sok "sületlenséget" ír a szakmai topikba pár száz naposan őstaggá válik ha meg más építő jelleggel üzletel, gyűjtögeti a pirosakat és az elégedett tagokat gyakorlatilag semmibe van nézve. Lehet ezen változtatni? .......írtam ezt az észrevételt egy ideje de nem kaptam rá választ. Lehet hülyeség de hátha nem.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3706) pepe091 válasza teratti (#3705) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csak 42milliárdszor lett már kitárgyalva. A Téma tudnivalók is tartalmazza az erre vonatkozó álláspontot. De parancsolj: A régi hardverapró nem hivatalos pontrendszere, avagy mi a helyzet az Unofficial PH megbízhatósággal?

(#3707) Bjørgersson válasza pepe091 (#3706) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem arra gondolt, hogy az új rendszerben megszerzett piros pontok ugyanúgy számítsanak bele a rangba, mint a hozzászólások.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3708) teratti válasza pepe091 (#3706) üzenetére


teratti
senior tag

kovy29: így van....

Félreértettél pedig szerintem jól fogalmaztam. Az érdeklődésem arra irányult, hogy ne csak a szakmai....stb. hozzászólás hanem a piros pontok is beleszámíthatnának a "rangrendszerbe".......

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3709) canniball válasza teratti (#3705) üzenetére


canniball
nagyúr

Szvsz nem sok értelme lenne: attól hogy valaki PHúristen még lehet megbízhatatlan üzleti partner és fordítva. Üzletelésnél a pontokat kell nézni, nem a rangot.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3710) teratti válasza canniball (#3709) üzenetére


teratti
senior tag

Én azért azt is néztem anno, hogy kinek milyen "rangja" van együtt a pontokkal. Csak a referencia végett....no, mindegy egy ötlet volt. Köszönöm.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3711) pepe091 válasza teratti (#3708) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Á, tényleg félreértettem. Ennek viszont tényleg semmi értelme. ha megnézed a csalós topikot, nem egy nagyobb rangú user lett kitiltva csalás miatt..

(#3712) canniball válasza teratti (#3710) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha úgy tetszik most is összenézheted a kettőt. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3713) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Csak egy rövid kérdés, a jegelt hirdetéseket is lehet értékelni vagy csak az aktívakat?

(#3714) vittorio7: kipróbáltad, tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#3714) vittorio7 válasza Ice&Lime (#3713) üzenetére


vittorio7
őstag

Lehet.

(#3715) Morris válasza Ice&Lime (#3713) üzenetére


Morris
veterán

Igen, lehet!

Ha már archív, akkor jelenteni kell és be kell jelölni a check box-ot, hogy értékelni szeretnéd.

(#3716) Ice&Lime válasza Morris (#3715) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Köszönöm a választ neked is!

(#3717) teratti válasza pepe091 (#3711) üzenetére


teratti
senior tag

Köszönöm a választ, egy tiszta csalómentes környezetben működne a dolog de sajnos az alja emberek is beteszik ide a lábukat....

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3718) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Lehet rossz helyen tettem fel az alábbi kérdés, ezért itt is megtenném:

Nekem is gondom van az értékelési rendszerrel, a vevőm nem tud értékelni. Vagyis elvileg egyszer már megtette, de viszont az adatlapomon nem jelent meg és nem is lett jóváírva.
Már azóta jelentette is a megfelelő helyen, de még választ sem kapott.
Csak idéznék részletet a leveléből:

"Az a baj hogy még mindig azt irja a hirdetésednél hogy ÉRTÉKELÉST KEZDEMÉNYEZTÉL és ez nem változik. Amikor megtörtént az átadás, kezdeményeztem az értékelést, majd kaptam mailt hogy meglehet ejteni, MEGTETTEM! mindent maxra pontoztam szövegesen is jellemeztem és ennyi...azóta ezt írja!.. nem tudom mi a ..... lehet vele."

Hogyan lehetne megoldani a problémát, mert már csak ez miatt hosszabbítani kellett a hirdetésemet.
Egyébként erről a hirdetésről lenne szó : [link]

[ Szerkesztve ]

(#3719) Morris válasza smiti (#3718) üzenetére


Morris
veterán

Akkor sokadjára is: Ha valami nem ok a sima értékeléssel, akkor jelenteni kell a felhasználót és be kell jelölni az értékelni szeretném check box-ot!

Fontos! Nem a hirdetést kell ebben az esetben jelenteni hanem az egyént!! (jelentem mint eladót vagy jelentem mint vevőt)

[ Szerkesztve ]

(#3720) NemzetiHang válasza Morris (#3719) üzenetére


NemzetiHang
csendes tag

Nekem csak olyan kérdésem lenne hogy ha két felhasználói fiókom azaz regelésem van itt hogy tudom az egyiket törölni véglegesen lévén h dupla reget nem akarok. Azt régen tévedésből hoztam létre és azt használni nem szeretném már csak ezt amin most vagyok viszont annak már a belépési adatait sem tudom még csak a mail címet sem már :)

[ Szerkesztve ]

Gellért

(#3721) Ndruu válasza NemzetiHang (#3720) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

>> Itt írd meg mindezt a moderátoroknak és ki fogják tiltani a másik két, már nem használt és elfelejtett regisztrációdat.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3722) NemzetiHang válasza Ndruu (#3721) üzenetére


NemzetiHang
csendes tag

Kedves Ndruu hálás köszönetem a segítségedért! Így legalább tisztességes,hibamentes user tudok lenni. :)

Gellért

(#3723) regener


regener
veterán

Összeszedtem pár ötletem :D

1. Szűrés a Böngészés részhez miszerint a Jegelve hirdetéseket nem mutatja (mint a Keres és Kínál menü)
2. Több márkát "belehessen pipálni" - megjelölni
3. Több város megjelölése ( szintúgy mint a 2.)
4. HDD részhez 2TB+ szűrés
5. Garanciális checkbox hirdetés feladáshoz majd a Böngészőben erre szűrési lehetőség (mint az 1.)

Egyenlőre ennyi, ha valamelyik már szerepel a jövő listáján akkor elnézést :R

(#3724) ivana


ivana
Ármester

Kötegelt törlés a kedvencekből, értem ez alatt, hogy megjelenik mindegyiknél egy checkbox, bejelölöm amit ki szeretnék törölni, és egyszerre kitörlöm. Hajlamos vagyok sokat bejelölni és amikor takarítani kell az nagyon lassú egyenként (minden kattintás után egy 0,5s-es várakozással). :)

(#3725) asci


asci
tag

Az archivált hirdetéseket miért nem lehet értékelni?

(#3726) essexboy válasza asci (#3725) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Lehet értékelni, csak egyből a jelentéses oldalra visz, és jelentésen keresztül lesz lehetőség rá. Egyébként normál módon csak a másik két állapotban (jegelt, aktív) lehet értékelni a hirdetéseket.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3727) asci válasza essexboy (#3726) üzenetére


asci
tag

Köszönöm, épp néztem is a napokban hogy az archivált hirdetéseknél aktiválódott, de nem volt világos számomra, hogy miért a jelentés oldalra visz.
Ez a megoldás nem jelent számotokra plusz, manuális munkát?

(#3728) proradeon


proradeon
őstag

Üdv!

Szerintem jó lenne, ha lenne a hirdetések címének megadásakor minimális szükséges karakter, amivel el lehetnek kerülni az olyan "beszédes" című hirdetéseket, amilyen pl. ez. (Számomra furcsa, hogy valaki el akar adni valamit, de képtelen a hirdetésének normális címet adni.)

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#3729) teratti válasza proradeon (#3728) üzenetére


teratti
senior tag

......meg ott a másik véglet aki a címben leírja a termék paramétereit. Jó kezdeményezés. ;)

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3730) vittorio7 válasza proradeon (#3728) üzenetére


vittorio7
őstag

Lehet a srác csak azt akarja, hogy utaljanak neki...

(#3731) klogw


klogw
aktív tag

Üdv!

Az megoldható lenne, hogy amelyik nik jelen van eladóként a hardveraprón, annak az adatlapján legyen link a hardveraprós oldalához, hogy ne kelljen külön keresgetni?

Köszi!

(#3732) pjani


pjani
tag

Sziasztok!

Bocs, ha már szó volt erről, sajnos nincs időm elolvasni az eddigi hozzászólásokat.
Legutóbb kb. 2 éve jártam itt, akkor több hardvert is vettem.
Most ismét szükségem volt pár cuccra, benéztem. Eléggé rossz látnom, hogy egyre inkább kezd elterjedni az előre fizetés, valamint az, hogy nem adnak kipróbálási garanciát az eladók.
Az utóbbi pár napban két esetben is azt vettem észre, hogy amikor ezt szóvá teszem, igen hamar felforrósodik a hangulat, az eladó kikéri magának, hogy "nem bízom benne, pedig ha megnézed az értékeléseimet stb." Nem érdekli őket, hogy a főoldalon piros betűkkel van kiírva, hogy Ne utalj előre! Soha!, kipróbálási garancia meg "minek, ha 2 napja nálam működik, tökéletes?!"

Ez csak engem zavar? Szép dolog az értékelési rendszer, de az szerintem mégsem annyira megbízható, mint pl. az utánvétes küldés (ami az eladó és a vevő számára is biztonságos) és a kipróbálási garancia.

Üdv,
pjani

Do you see what happens, Larry? Do you see what happens, Larry?! - The Big Lebowski

(#3733) fricz19 válasza pjani (#3732) üzenetére


fricz19
őstag

Miért biztonságosabb az utánvétel?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3734) teratti válasza pjani (#3732) üzenetére


teratti
senior tag

Ez teljesen szubjektív, és megegyezés kérdése. Én sem adok el utánvéttel csak előreutalva akár mit is mondanak, "javasolnak" itt. ;)

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3735) pjani válasza fricz19 (#3733) üzenetére


pjani
tag

Hello,

Azért, mert utánvéttel biztosan kapsz valamit :)
Persze ez is lehet átverés, de aki veszi arra a fáradságot, hogy becsomagoljon valamit, az jó eséllyel nem szélhámos.

De nem is ez a lényeg.
Utánvéttel ugyanúgy a pénzénél van az eladó, mint előre utalásnál, nem értem, miért ragaszkodnak hozzá.
A kipróbálási garancia pedig magától értetődő kellene, hogy legyen... szerintem.

Üdv,
pjani

Do you see what happens, Larry? Do you see what happens, Larry?! - The Big Lebowski

(#3736) canniball válasza pjani (#3735) üzenetére


canniball
nagyúr

"Utánvéttel ugyanúgy a pénzénél van az eladó..."
Vagy nem: ha történetesen a "vevő" a szélhámos és nem veszi át a küldeményt akkor az eladó bukta a pkg.-t (ami UV-tel ugye nem is olyan kevés), meg az esetleges üzletet ami akkor köttetett volna mikor az áru úton volt.
Másrészt ahogy írod te sem lehetsz biztos benne hogy azt kapod amit vársz.
Szóval ez elég kétélű dolog...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3737) vittorio7 válasza pjani (#3735) üzenetére


vittorio7
őstag

Szia!

Szerintem meg nagy tréé dolog az utánvét. Mert akkor pl. 1200 Ft-ért feladok egy csomagot, és ha a kedves leendő vevőnek "nincs kedve átvenni", vagy "megrúgja egy ló" akkor kb. +1000 Ft-ért vissza is hozza a postás.
Vagy otthagyom a postán és megsemmisítik a cuccot.

Én ezért vagyok a személyes átvétel híve. Ez persze egyszerűbb a nagyobb városokban lakóknál. De viszonylag kisebb értékű cucc mehet ajánlottan postán is. De nagyon drága terméket én személyesen vennék át...

[ Szerkesztve ]

(#3738) fricz19 válasza pjani (#3735) üzenetére


fricz19
őstag

garival egyetértek, 3nap az min
utánvétellel már kevésbé:

1. drága, a vásárlók előszeretettel alkudoznak és a postaköltséget minimum lealkudjak (lehet ez nálad nem így van, de többségnél ez a helyzet).
2. lassú, feladom 1-2 nap mire odaér, aztán kitudja mikor veszik át, pénz meg 2-3-4 nap mire visszaér, nálam már olyan is volt h több mint 2 hetet vártam feladástól mire megkaptam a pénzt.
3. veszteséges, ha nem veszik át, és egy nehezebb,drága terméknél azért nem kis összeg, én csak egyszer jártam így, de onnantól nálam megszűnt az utánvétel.
4. Veszélyes úgy mint az előreutalás, nem egy emberről olvastam már itt, h utánvétellel verték át (megkapta a terméket hibás volt, nem is azt kapta amit rendelt, kapott egy féltéglát stb).
Nagyon körültekintően kell vásárolni, hiszen bárhogy átverhetnek.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3739) Ice&Lime válasza pjani (#3732) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Szia,
én személyes átvételt szoktam csak eszközölni és csak helyszíni kipróbálási garanciát.
Szerintem így korrekt.

Eldöntheti a vevő, hogy ez így jó-e neki.
Ezek mind sok tapasztalat után alakultak ki.
Lehet, hogy így sok vevő eláll a vásárlási szándékától, joga van mindenkinek eldönteni mit szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#3740) pjani


pjani
tag

Sziasztok,

köszi a hozzászólásokat.
Természetesen a személyes átvételnél nincs jobb, de sokszor nincs rá lehetőség a távolság miatt. Az utánvétet is megszívhatja mindkét fél - na de az előreutalást csak a vevő szívhatja meg. És ha már kockázatot vállalunk, akkor hadd legyen kölcsönös :)

Mindegy, nem vagyok köteles attól vásárolni, akitől nem akarok :) Csak érdekes a pirosbetűs figyelmeztetés és az elterjedő gyakorlat közti különbség.

Üdv,
pjani

Do you see what happens, Larry? Do you see what happens, Larry?! - The Big Lebowski

(#3741) zoltan6 válasza pjani (#3740) üzenetére


zoltan6
őstag

én is csak nagyon extrém esetben postázok utánvéttel,mert drága,a másik meg az, volt hogy 2 hetet vártam a pénzemre,mire ideért.állandóan figyelgetni kell a postást,hogy mikor hozza a pénzt,ha nem vagy itthon másnap lehet menni a főpostára az 1-2 ezer ft-ért,2x400ft-os buszjeggyel oda vissza 4km-ert buszozni.hát hogy megéri már.sokan meg azért odzkodnak az utalástól,arra hivatkoznak hogy nincs netbankjuk,bankszámlájuk stb.mire elmagyarázza nekik az ember,hogy bemegy a bankba,aztán gipsz jakab számlájára befizeti az összeget.jön a csodálkozás.jaa úgyis lehet.
az meg a másik hogy kétféle nyomtatványt kell kitöltened a postán,kétszer kell sorbaállni,mert először leméreted,megmondják mennyi lesz az utánvét összege,majd azt az összeget írod rá a nyomtatványra a vevőnek.szóval nagyon körülményes,ha már utánvét inkább a futárt szoktam javasolni a vevőnek,ha neki megéri az a plusz 2000ft-os futárdij az 1-2 ezer ft-os cuccér amit vesz.

[ Szerkesztve ]

(#3742) Morris válasza zoltan6 (#3741) üzenetére


Morris
veterán

Az utánvét összegét lehet kérni bankszámlára is! Sokkal hamarabb ott lesz, mintha a postást várnád!

(#3743) joshy1984


joshy1984
tag

Sziasztok!

A hardveraprón eladott termékek után is pénzvisszafizetési kötelezettséggel rendelkezik az eladó?

Aqua-nál vettem papíron Samsung RAM-ot, amit használtan eladtam az aprón, majd most a vevő kéri vissza a vételárat, hiszen elmondása alapján egy samsung chipeket tartalmazó, ámde noname ram-ról van szó (a garilevelén samsungnak hívja az aqua, serial number stb megegyezik). Teljes jóhiszemben adtam el a RAM-ot (mellesleg 3 hónap használat után az eredeti ár 75%-áért, tehát még rendes is voltam).

Ilyen esetben milyen jogaim és kötelezettségeim vannak eladóként?

A válaszokat előre is köszönöm!

Joshy

(#3744) Morris válasza joshy1984 (#3743) üzenetére


Morris
veterán

Nincs!

Ha egy általad árult majd eladott termék még garanciás (egy üzletbe), akkor a vevőnek ott kell érvényesíteni a garanciát! (de csak akkor ha a termék valóban hibás)
Ekkor Neked nem kell garit adnod rá, hiszen a bolt ezt vállalta!
A kedves vevő forduljon az üzlethez a garancia levéllel (vagy számlával) együtt!

Ha a termék hibátlan, rendeltetésének megfelelően lehet használni akkor az adás-vétel érvényes, reklamációnak helye nincs!

[ Szerkesztve ]

(#3745) joshy1984 válasza Morris (#3744) üzenetére


joshy1984
tag

A termék hibátlan, garanciális, de nem is garis problémája van a vevőnek, hanem azt állítja, hogy nem Samsung, annak ellenére, hogy én Samuként vettem és a papírjai szerint is az. Lehet, hogy igaza van, a modulon csak annyi látszik, hogy Samu chipek vannak rajta, én nem is nagyon foglalkoztam vele, a gép, amiben volt nem éppen a performanciára volt kihegyezve, nem tűnt fel, hogy pl nem bírja olyan időzítésekkel, ahogyan a vevő használná.

Ilyen esetekben mi a teendő? Értelemszerűen én nem vertem át (max az Aqua anno engem), viszont nyilván azt sem szeretném, ha emiatt negatív értékelést kapnék pl. tőle, valamint azt sem akarom, hogy csalódott legyen.

Mit javasoltok?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#3746) Morris válasza joshy1984 (#3745) üzenetére


Morris
veterán

"nem tűnt fel, hogy pl nem bírja olyan időzítésekkel, ahogyan a vevő használná"

Ha tudja teljesíteni azt amit a gyár előír, akkor szerintem nincs több kérdés. Az már az ő baja ha olyan értékekkel szeretné használni a terméket ami nem gyári!

Ha emiatt negatívot ad, akkor szólj nekünk és ezen beszélgetés alapján módosítom.

[ Szerkesztve ]

(#3747) joshy1984 válasza Morris (#3746) üzenetére


joshy1984
tag

Köszönöm a választ!

A leírtak alapján a vevő olyan időzítésekkel használná, amit más, ugyanilyen órajelen üzemelő, ugyanekkora, ugyanettől a gyártótól származó modulok esetében használt. Semmi mod.

Elmondása alapján azonban több teszter programmal is próbálkozott, amelyek nem ismerték fel Samsung RAM-ként.

Most azt javasoltam neki, hogy menjen/menjünk be az AQUA-ba és vonjuk kérdőre őket. Mást én sem tudnék tenni. Visszavenni nem akarom tőle (nyilván azért adtam el, mert nincs rá szükségem).

Remélhetőleg nem lesz szükség a negatív értékelés törlésére, de mindenképpen jelentkezni fogok, amennyiben szükséges.

Köszönöm a segítséget!

(#3748) vittorio7 válasza joshy1984 (#3747) üzenetére


vittorio7
őstag

Ez aztán szép. Rendesen lezsibbaszthatott ezzel Téged. Én is vettem a hardveraprón,
RAM-okat. És SK Hynix van rájuk írva. De tesztelő programokkal, mint CPU-Z, Speccy, AIDA64 stb. ha megnézem akkor Hyundai Electronics-et ír gyártónak. De minden más adat egyezik a címkével méret, cikkszám, sorozatszám stb. Na és? Mi ezzel a baj? Semmi. Ez egy vállat! Szerintem hasonló a helyzet a Samsung RAM-al is. Utána kéne olvasni.

De lehet kapni olyan Seagate HDD-t is aminek a cimkéjén Seagate van írva, de tesztelő programok Samsungnak ismerik fel. De van olyan Toschiba HDD is ami belül „Hitachi”. És? Ahol egymást vásárolgatták fel a gyártók, előfordul az ilyesmi.

DE rengeteg dologgal van ez így. Tápokban, RAM-oknál, stb. előfordul, hogy más gyártotta, mint akinek a neve a „címkén” van. De lehet kapni olyan Samsung dvd írót, amin nincs egy db Samsung felirat sem, még a címkén sem.

[ Szerkesztve ]

(#3749) zoltan6 válasza vittorio7 (#3748) üzenetére


zoltan6
őstag

árulok én is ramokat,van olyan tipusszámra teljesen egyforma kingston ramom amiken teljesen más chipek vannak,hynix,samsung,nanya,elpida,kingston,stb.

(#3750) vittorio7 válasza zoltan6 (#3749) üzenetére


vittorio7
őstag

Igen, ezt írtam én is, csak hosszabban. Rengeteg dologgal van ez így. De ettől még nem hamisak a RAM-jaid.
Csak joshy1984 vevője ezt nem érti meg. Vagy csak megbánta az üzletet, és erre hivatkozva akar elállni a vásárlástól...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.