Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) molvany


molvany
senior tag

Meddig tart egy UP - vásárlás jóváírása ?
Már több mint egy órája vásároltam, összeg számláról lement ( Kártyás vásárlás volt ), de még mindig nem jelent meg a 10 vásárolt UP - om.

Vagy ez a hátránya a Kártyás vásárlásnak a PayPal - lal szemben ? Ugyanis az azonnal megjelent. Erre pedig " várni kell " mire használható ?

WhatsApp :+491737182060

(#3102) Bjørgersson válasza molvany (#3101) üzenetére


Bjørgersson
félisten

PayPallel valószínűleg nem kell várni a banki tranzakcióra, ami viszont csak munkanapokon megy. Úgyhogy leghamarabb hétfőn fogod megkapni az UP-jaidat. Szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3103) Thome


Thome
addikt

Én most fizettem ki egy hosszabbítást Paypallal, rámentem a termékre, ott kattintottam paypalra, fizettem. Ez automatikusan aktiválódik majd, vagy valamit elszúrtam?

(#3104) Rexcor válasza Ndruu (#3097) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszi a segítséget.

(#3105) randras válasza Bjørgersson (#3102) üzenetére


randras
veterán

Ennek nem így kellene mennie, PayU-t használok másik számlák kifizetésére is, azok is azonnal jóváíródnak.

(#3106) molvany válasza randras (#3105) üzenetére


molvany
senior tag

Idöközben megjelent, de hogy pontosan mikor ( mennyi idövel késöbb ) nem tudom, mert nem figyeltem.
De min. 2 órával a fizetés után.
Szerintem is azonnal a fizetést követöen látszódni kellene. Na mind1.

WhatsApp :+491737182060

(#3107) FishAir


FishAir
senior tag

Már lezárt hirdetést vissza lehet nyittatni, hogy értékeljenek?
Erről lenne szó. A moderátort kérek topic már zárva van, nem tudtam hová írjam. Bocsi. Köszi.

iDontcare

(#3108) Ndruu válasza FishAir (#3107) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hirdetéseim adminisztrációja - Archív hirdetések - hirdetés címe - Opciók - Hirdetés státusza - Aktív

Ha nem lenne ott, akkor jelentsd és kérd az újraaktiválást.

Harrrr!!!!

(#3109) FishAir válasza Ndruu (#3108) üzenetére


FishAir
senior tag

Megvan, köszi.

iDontcare

(#3110) Omika77 válasza föccer (#3074) üzenetére


Omika77
csendes tag

Köszönöm szépen. Igazából még pont azt szeretném tudni, hogy miért volt a felhasználói bejelentés... ez vajon egy valaki volt egyáltalán, vagy többen voltak elégedetlenek? Honnan tudhatnék meg részleteket?
Köszi Föccer előre is.

Ha veszem a fáradtságot hogy válaszoljak a Privát üzenetedre, Én is joggal elvárhatom hogy Te is tegyél ugyanígy!

(#3111) föccer válasza Omika77 (#3110) üzenetére


föccer
nagyúr

Arról nincs publikus információ, hogy mi volt a bejelentés, de legyen elég annyi, hogy ezért véglegesen kitiltották. A többit a fantáziádra bízom.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3112) Sasos


Sasos
senior tag

Sziasztok!

A jegelt hirdetéseket nem lehetne külön listáztatni esetleg? A beállított szűrés szerint előbb listázza le az aktív hirdetéseket a rendszer, majd ha elfogytak, kezdje mögé listázni a jegelteket. Esetleg a szűréshez bekerülhetne egy checkbox amivel kivehetők lennének a jegelt hirdetések a találati listából.
Most futottam végig az SDD kategóriát, de a fele jegelt, a másik fele keres (Igen szűrtem "kínál"-ra, de úgy is van benne keres). Ha a hirdető jegel, akkor rendszerint folyamatban van az adásvétel, esetleg teszt alatt van a portéka, vagy épp értékelésre vár. Véleményem szerint teljesen felesleges ezeket a hirdetéseket bekeverni az aktívak közé.

Üdv: Attila

(#3113) Thome válasza Thome (#3103) üzenetére


Thome
addikt

Szerk: Semmi, bugos a rendszer, már azt írja hogy 2014.02.02-ig megvan hosszabbítva a hirdetés, de jobb oldalt még azt jelzi hogy "1 lejár".

[ Szerkesztve ]

(#3114) essexboy válasza Thome (#3113) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A jegelt hirdetéseidet is meghosszabbítottad, mert azt is jelezheti. Ezt jelzi szerintem.

essexboy

(#3115) Thome válasza essexboy (#3114) üzenetére


Thome
addikt

Tényleg, csak a jegelt hirdetést elrejti úgy az apró, hogy meg sem találom, én meg el is feledkeztem róla. :B
Köszönöm szépen! :R

(#3116) canniball


canniball
nagyúr

A felhasználó adatlapján a szöveges értékelés résznél a hirdetés direkt nincs linkesítve?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3117) essexboy válasza canniball (#3116) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Felvette Parci a To-Do listára, majd sorra kerül :K

essexboy

(#3118) canniball válasza essexboy (#3117) üzenetére


canniball
nagyúr

:R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3119) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Várható hogy a fórumhoz hasonló (friss.html) elrendezés lesz itt is a hozzászólásoknál? Mert ha az utolsó oldalon vagyok, onnan elnavigálok valahova, majd nyomok egy visszát akkor az első akárhány hozzászólást látom de arra nem vagyok kíváncsi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3120) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali volt 4 upp-om ma 1x rányomtam h upp és maradt 1 upp-om. visszakaphatok 2 upp-ot h legyen 3 a mai napra?

(#3121) Superhun válasza -=Vacsek=- (#3120) üzenetére


Superhun
addikt

Ez egy hiba a rendszerben. Többszöri véletlen kattintásra is lefut az uppolás, ahelyett, hogy figyelmeztető üzenetet dobna a rendszer, hogy még nem telt el x idő, és biztos, hogy uppolni akar újra a felhasználó.

(#3122) Reszkess


Reszkess
csendes tag

Lehet csak én nem találom és valahol be lehet állítani, de meg lehet oldani valahogy azt, hogy ha hozzászólnak a hirdetésemhez, vagy privát üzenetet kapok akkor arról e-mailt kapjak a beállított címemre?

(#3123) -=Vacsek=- válasza Superhun (#3121) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

igen gondoltam jo lenne ezt modosítani :)

(#3124) zoltan6 válasza Reszkess (#3122) üzenetére


zoltan6
őstag

meg lehet oldani így

(#3125) fricz19 válasza zoltan6 (#3124) üzenetére


fricz19
őstag

így nem igen fog mailt kapni

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3126) zoltan6 válasza fricz19 (#3125) üzenetére


zoltan6
őstag

miért is? írtam hogy kirakja a kedvencekre,aztán rákattint a kis borítékra,hogy mostantól szeretnék email értesítőt kérni.

(#3127) fricz19 válasza zoltan6 (#3126) üzenetére


fricz19
őstag

Ez nálad működik most?
Mert én nem nagyon kapok mailt

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3128) zoltan6 válasza fricz19 (#3127) üzenetére


zoltan6
őstag

igen a hotmail.com-ra kapok.régen a freemail.hu volt beállítva,oda mindíg késve jött.

(#3129) Reszkess


Reszkess
csendes tag

Köszi a választ :R , be állítottam, majd meglátjuk működik-e.
Privát üzenet érkezésére esetleg valami emailes értesítési lehetőség?

(#3130) Ndruu válasza Reszkess (#3129) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Azt egyelőre csak a fórumon tudod beállítani, de a beállítások érvényesek a Hardverapróra is.

Felhasználói beállítások - E-mail értesítő privát üzenetekről - minden üzenetről kérek

Harrrr!!!!

(#3131) Reszkess


Reszkess
csendes tag

Köszönöm :R egy darabig kereshettem volna a hardveraprón ezt az opciót :W

(#3132) proradeon


proradeon
őstag

Üdv!

UP-olás közben jutott eszembe az alábbi javaslat: Az UP-olási felületen nem legördülő menüben kellene megjelennie a hirdetéseknek, hanem egymás alatt felsorolva, mellettük checkbox-szal. Legalábbis szerintem sokkal egyszerűbb az, ha van mondjuk valakinek 15 hirdetése, hogy kijelöli az összeset (akár egy "összes" checkbox-szal), majd az "upolom" gombra kattint, mint az, hogy kiválasztja a legördülő menüből egyenként őket, és mindegyiknél az "upolom" gombra kattint. Amíg utóbbi 15 oldalbetöltéssel és 30 kattintással jár, addig előbbi 1 oldalbetöltéssel, 1 kattintással.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#3133) zoltan6 válasza proradeon (#3132) üzenetére


zoltan6
őstag

+1 támogatom,arról nem is beszélve,hányszor megszívtam már én is hogy a rendszer fogyatékossága miatt 2x uppoltam ugyanazt a hirdetést.

(#3134) kovpak


kovpak
újonc

Üdv!
Akartam vétel után értékelni két terméknél is az eladót (időnként vásárlok tőle),a rendszer el is indította az értékelést,az eladó jóvá is hagyta,ki is töltöttem,de elküldés után a rendszer azt írta,hogy az értékelés már rögzítve lett.Mit lehet tenni?

(#3135) Superhun válasza proradeon (#3132) üzenetére


Superhun
addikt

+1

(#3136) whiteman0524 válasza proradeon (#3132) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Én is támogatom :K Jó ötlet.

(#3137) hozsoltika67 válasza molvany (#3101) üzenetére


hozsoltika67
csendes tag

Sajnos a mai nap folyamán nem tudtok belépni az üzeneteimhez? :(

Üdv Zsoca

(#3138) gyurielf2 válasza hozsoltika67 (#3137) üzenetére


gyurielf2
csendes tag

És privát üzenetet sem tudunk küldeni =(

(#3139) proradeon válasza hozsoltika67 (#3137) üzenetére


proradeon
őstag

Az oka ITT olvasható. Privát üzeneteidet jelenleg csak hardveraprón nem tudod elérni. Prohardveren továbbra is elérheted ITT.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#3140) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Jelenleg a prohardver szervercseréje miatt (szinkronizációs probléma) nem működik a Hardveraprón a privát üzenetek, a jobb oldali Kedvencek sáv és az egyes apróhirdetések alatti hozzászólások. A privát üzeneteket a Prohardver felől meg lehet nézni. A hiba elhárításán dolgoznak a kollégák, amint bármilyen változás van, tájékoztatunk benneteket.

essexboy

(#3141) papa237


papa237
csendes tag

Sziasztok szerintetek mikor fogják helyre állítani a szervereiket hogy biztosítsák a normális működést.

TEL:+3630

(#3143) essexboy válasza essexboy (#3140) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A Kedvenceim és a Kommentek már működnek, már csak a privát üzenetek nem töltődnek be a Hardverapró alól, de azt továbbra is meg tudjátok itt nézni.

essexboy

(#3144) etejedu


etejedu
őstag

Lehet olyat hogy a hirdetések között ne szerepeljenek a jegelt hirdetések vagy legalább egy funkciógomb, amivel "kikapcsolhatom" azokat a hirdetéseket?
Vagy ez blődség?

Vagy vót má' ? :DDD

(#3145) vittorio7


vittorio7
őstag

A vevőnél, arra miért nem lehet pontot adni, hogy: a megígért időben vette át a terméket?
Az eladótól mindenki elvárja, hogy legyen pontos, de én a vevőktől is elvárom. Így már akár 3 piros pontot kaphatna egy vevő a vásárlásért, és talán jobban motiválná a vevőket az értékelésre.
Ha meg postán adom fel a cuccot, akkor legfeljebb csak két pirosat ikszelek be.

(Lehet, hogy már más is írta, az összes hozzászólást nem tudtam végigolvasni.)

[ Szerkesztve ]

(#3146) vittorio7 válasza fuximaxi (#3041) üzenetére


vittorio7
őstag

"1. Eladóként nem tudok értékelést indítani, és hiba kértem meg a másik felet, hogy indítson értékelést nem tette meg. Jó lenne ha eladóként is el tudnám indítani az adásvétel értékelését."

Ebben egyetértek Veled. Most is van néhány vásárlóm, aki egyáltalán nem hajlik az értékelésre.

De, olyan is volt, hogy hiába válaszoltam minden kérdésére, hiába volt megfelelően becsomagolva a termékem. Mégis csak 3 piros pontot adott. Egy haverom is elkísért az adásvételre, látta, hogy segítőkész vagyok, látta a csomagolást. És nem akarta elhinni, amikor mondtam neki, hogy így értékelt a srác.

(#3147) Zorel


Zorel
senior tag

Sziasztok,

Abban kérnék segítséget, hogy az egyik vásárlóm wep kolléga véletlenül félrenyomott értékelés során és kaptam tőle egy negatívat. Hogy lehet ezen javítani, változtatni, hogy pozitív legyen belőle?

Köszönöm.

Üdv,
Zorel

Elméletileg kész!

[ Módosította: Morris ]

(#3148) wep


wep
tag

Tisztelt moderátorok!

Zorel kolléga értékelésénél hibáztam, a csomagolásra negatívot adtam, holott azzal semmiféle problémám nem volt, és a lebonyolított üzlettel teljes mértékben elégedett vagyok.
Kérem, hogy az általam elkövetett hibát javítsuk ki, a negatív értékelést szeretném pozitívra változtatni.

wep

Elméletileg kész!

[ Módosította: Morris ]

(#3149) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nem tudom hosszabbítani a hirdetésemet. Rámegyek hogy archív hirdetések, opciók, hirdetés hosszabbítása, rányomok hogy hosszabbítás erre bedob a kosárhoz ami üres. Előző hónapban hosszabbítottam, akkor ment minden. Mi a teendő?

(#3150) +váltó


+váltó
tag

Nem szeretnék senkit fárasztani .
A rang az nem automatikusan Emelkedik az eltelt idő -vagy a hozzászólások gyarapodásával.
Négy hónapja serénykedem a magam és mások elégedettségére is.56 pozitiv-0 negativ.
Mindeddig ujjonc . Köszönöm a választ . Tamás.

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.