Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) LonGleY válasza pepe091 (#2638) üzenetére


LonGleY
veterán

Miért, melyik részével nem értesz egyet?

[ Szerkesztve ]

(#2652) pepe091 válasza LonGleY (#2651) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A stílusoddal...

"Lószart sem ér így az egész." "Amúgy az egész oldal egy retek lett." "Elavult szutyadék az is." :U

(#2653) LonGleY válasza pepe091 (#2652) üzenetére


LonGleY
veterán

Valóban, e pontokon fogalmazhattam volna finomabban is. Csak még mindig a képminőség hatása alatt voltam.

(#2654) semir


semir
csendes tag

Csak egy gyors kérdés ha valaki ad meg telefonszámot a hirdetéséhez és nem lép be az oldalra már nagyon rég óta van e valami lehetőség a szám megszerzésére persze csak saját felelősségre csak hogy ne keljen várni addig amíg újra be nem jelentkezik?

(#2655) pepe091 válasza semir (#2654) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha megvan adva telefonszám, akkor azt a lapcsalád többi oldalán meg tudod nézni. PH, MA, ITCafe, stb. Így: [link] E-mail és személyes adatok megtekintésére kattints rá.

(#2656) saby97 válasza Bici (#50) üzenetére


saby97
tag

Most az érintett személyek biztos szidnak, lesz meló vele bőven... :))

De sebaj, mert jobbá teszik a világot! :C

(#2657) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha egy hirdetést jelentek, mivel feketét szeretnék adni az eladónak, akkor annak mennyi az átfutási ideje? Szerda óta semmit. Kapok egyáltalán valami értesítést? :F

(#2658) gyulaszu válasza gyulaszu (#2618) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ezt az észrevételemet olvasta valamelyik illetékes?

gyulaszu

(#2659) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Észrevette valaki, hogy az új Hardverapró rommá terheli a böngészőt? Nyitottam 3 oldalt egyszerre, erre 75%-os processzorterhelés lépett életbe több (~15) másodpercig.

Böngészők:
Chrome, legújabb (Windows 7)
IE11 (Windows 7)
IE9 (Windows 7)

Emellett tapasztalhatóan lassú, megnyitást követően várni kell kb. 3-4 másodpercet, hogy feléledjen minden, sőt, olyan, mintha darabonként építene fel mindent. Javascript optimalizálásra nem ártana kicsit odafigyelni. :U

(#2660) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

Sorry, ha már volt szó róla de nem lehetne visszaállítani a Prohardver féle privát üzenetet küldő oldalt? Ez a lebegő ablak nem minden esetben szerencsés, mivel nem lehet scrollozni:

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#2661) Ndruu válasza Vasinger! (#2657) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A jobb oldali dobozban lévő Jelentéseim linkre kattintva tudod követni a folyamatot. Ahogy látom az intézkedő apród már eljárt az ügyben.

Harrrr!!!!

(#2662) Ndruu válasza Peter Kiss (#2659) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg nálad lesz valami hiba, mert én eddig egyik eszközön sem találkoztam ilyennel. 20-30 aprót nyitottam most meg, teljesen jól megy minden, nem terhelődik a processzor.
Chromeban (jobb klikk egy üres részen, Elem vizsgálata) és IE-ben (F12) is vannak fejlesztői eszközök, amivel le tudod ellenőrizni az oldal elemeinek betöltési idejét. Nálam egy fül pikk-pakk betölt...

Magnat: Mobilra még nincs teljesen optimalizálva a felület, erre is várni kell még egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2663) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Sziasztok,
Az email címemet hogy tudom megváltoztatni anélkül hogy elveszne az accountom? a jelenlegi beregisztrált mailem már nem él, a jelszavam viszont nem tudom, emlékeztetőt hiába kérnék rá mert már megszűnt ugye a régi mailcímem, viszont mobilról nem tudok így belépni, és akárhogy nézelődtem az oldalon nem találtam kontaktcímet ahova írhatnék ezügyben.

[ Szerkesztve ]

(#2664) föccer válasza MrBazsi (#2663) üzenetére


föccer
nagyúr

Keresd meg Kalandort az ügyben. Küldj neki e-mailt. Lehet beletelik néhány napba míg eljut odáig, hogy válaszold, de légy türelmes, ő az illetékes ilyen ügyben.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2665) MrBazsi válasza föccer (#2664) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Köszönöm!

(#2666) saby97 válasza Peter Kiss (#2659) üzenetére


saby97
tag

Valamilyen szinten tényleg nálad lehet a hiba, esetleg gyenge processzor? :F

Azt viszont el kell ismerni, hogy a betöltés tényleg lassú, optimalizálatlan :(

(#2667) Vasinger! válasza Ndruu (#2661) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A "Sajnálatos de..." megjegyzésből mire lehet következtetni? Letojják az ügyet és hagyják, hogy másokat is átvágjon a palánkon, akár pénzzel is megkárosítson?

(#2668) Konflikt


Konflikt
addikt

csak kivancsisagbol: az uj HA migralasa utan miutan a regi aprok kicsusztak (4 het?), mennyire csokkent az aprok szama / DB merete?:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2669) Winner_hun válasza Konflikt (#2668) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha jól rémlik ~85k hirdetés volt, most van ~32k

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2670) Ndruu válasza Winner_hun (#2669) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

137-134 ezer volt az átállás utáni első napokban.

Harrrr!!!!

(#2671) eminem


eminem
tag

Hali!!!
Mikor lesz aktív az sms ?

..,

(#2672) parkr


parkr
őstag

Ez biztos volt már párszor, és bocs miatta, de legyen inkább még egyszer:
Sokkal jobb lenne régifajta lapozósra visszaállítani a kommenteket, a mostaninál ha sok a hozzászólás, várni kell 1-2 másodpercet is mire egyáltalán megjelenik maga az oldal és ez elég idegesítő, a többi előnyét, pl. direkt linkelést, már meg sem említem

(#2673) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Kerestem (lehet rosszul), de nem találtam a témában semmit.
Saját hsz-re miért nem lehet válaszolni HA-n?

Illetve ha új sz-t írok, miért a legutolsó alá teszi ki a dobozt? Válasznál még megértem. :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2674) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#2673) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

*új hsz-t
:B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2675) h4xor


h4xor
tag

Üdv

Azügyben lehetne tenni valamit, hogy a vevő is megírja az értékelését?

Ma már nem az első eset, hogy egy vevőm kezdeményezi az értékelést, én jóváhagyom és értékelem is, ezután pedig a vevő engem nem értékel...

(#2676) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok!
A hirdetéseim mind archivált állapotba kerültek, hogyan tudom újra aktiválni őket?

PC

(#2677) essexboy válasza Wasquez (#2676) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#2678) essexboy válasza h4xor (#2675) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Már felvetettem ezt mint újítást, majd Parciék eldöntik, hogy kell-e és ha kell, akkor majd lefejlesztik, de az sem most lesz, mert jelenleg fontosabb fejlesztéseket csinálnak.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2679) Konflikt


Konflikt
addikt

ha volt mar akkor sry.
ez a feature request fogalmazodott meg bennem. ha megvalosithato az popec lenne. tudom sok a melo, mar az is remek lenne ha a blacklog vegere tuznetek :) koszi.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2680) bzoley


bzoley
veterán

Volt "szerencsém" ma kipróbálni az "új" HA-t. A véleményemet nem részletezném túlzottan, de a "csalódtam" nem az igazán ide illő szó. Egy rakás nulla.
Jelentkeztem egy 2500Ft-ért hirdetett termékre. Megbeszéltük, hogy én nem tudok elmenni érte, de valakit majd érte küldök.
Az illető felhívott, hogy ugyan megkapta az árút, de 3000Ft-ot kértek érte, mert annyiért volt meghirdetve.
Ellenőriztem, persze, hogy nem annyiért, gyorsan le is mentettem a hirdetést. Nem sokkal ezelőtt visszanéztem. Hirdetésben az ár módosítva, a hirdetés archiválva(nem tudom mit jelent), és természetesen nem lehet értékelni. Ez az új rendszer. A hirdető az egy dolog, de ezt a rendszer is támogatja.

(#2681) PHM válasza bzoley (#2680) üzenetére


PHM
addikt

Megkerülhetetlen rendszer nem létezik, ez nem az oldalt minősíti.
A "Hirdetés jelentése" gombbal jelezheted a problémát.
De akár itt is felvetheted a problémát.
Egyébként szvsz azért archiválta a hirdetést az illető, hogy ne tudd
negatívan értékelni. Ezzel azonban nem kerülte el a következményeket.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2682) bzoley válasza PHM (#2681) üzenetére


bzoley
veterán

És olyan szabály nincs, hogy nem lehet archiválni lejárt hirdetést?
Az illetőt nem kívánom jelentgetni sehol, nem is róla írtam, csak példa volt arra, milyen jól működnek a dolgok. Hirdetés módosítás, aztán bizonyítsd be, hogy neked van igazad, értékelés megakadályozása, stb.

(#2683) PHM válasza bzoley (#2682) üzenetére


PHM
addikt

A hirdetést maga a hirdető tette lejárttá, azaz archiválta.
Márpedig, ha nem jelented, azzal lehetővé teszed, hogy másokat is becsapjon.
Ráadásul, amennyiben megalapozottnak találtatik a panaszod,
módot kaphatsz az utólagos értékelésre, amit szövegesen is megtehetsz.
A lényeg az végül is, hogy a csalók-ügyeskedők így gyorsan kipontozódnak.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2684) bzoley válasza PHM (#2683) üzenetére


bzoley
veterán

Állítólag nem csaló, vissza akarja utalni a különbözetet.
És akkor minek van az értékelés gomb, ha nem lehet értékelni, ha az illetőnek talán nem tetszik. Így akkor mindenkinek csak pozitív értékelése lehet, mert ha rosszra számít, azt ilyen módon letiltja. Sehogy sincs értelme. Nem arra való az értékelés, hogy mások is képben legyenek az illető előéletének?

essexboy:
Lehet, hogy csak rosszul emlékezett, nem tudom. De mint említettem, nem az eset miatt problémázok, csak példának szántam, hogy nem igazán úgy működik a rendszer, mint azt vártam.

[ Szerkesztve ]

(#2685) essexboy válasza bzoley (#2682) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha jelented az illetőt az adatlapján lévő Jelentem (mint vevőt) » gombbal, ott másold be a hirdetés linkjét és írd le a történteket (Ha kész a jelentés, és már csak az elküld gomb lenyomása hiányozna, akkor szólj priviben, és akkor én átállítom jegeltre a hirdetést). Nagyon előrelátó volt, hogy lementetted a hirdetést, ezért kétség sem fér hozzá, hogy az eladó volt itt a ludas.

A rendszert illetően: mi is emberek vagyunk, sajnos nem tudunk egy tökéletes rendszert csinálni, de törekszünk rá. Hogy is szokták mondani? Igen: Csak az nem hibázik aki nem dolgozik. :B

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2686) Ferenc26


Ferenc26
csendes tag

�A hardverapró a kedvenc oldalaim egyike. Ezzel együtt krizálnám a designváltást. Használom már hetek óta, hátha letisztul, de nem vagyok vele elégedett. Az üzenet elé beidézett hírdetés linkje jó ötlet de layout és a design pocsék. Illetve okostelefonon közel van használhatatlanhoz az oldal a layeres megoldások miatt.

Összeségében nagy kár volt erre átállni. A kiemelési, fizetési rendszert a régi layoutba is be lehetett volna dolgozni jobban és ezzel addig várni amíg nem sikerül valódi előrelépést, igazi reszponzív design-t megalkotni és azt is szénnéoptimalizálni.

Az oldalon az előrelépés megkérdőjelezhetetlen csak sajnos az Egervári Sándori értelemben :(

(#2687) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Be lehet állítani valahogy, ha hirdetésemhez hozzászólás érkezik, arról küldjön e-mail-t?

(#2688) Winner_hun válasza Vasinger! (#2687) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vedd fel kedvencek közé, ott már van hozzá opció.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2689) nesto


nesto
csendes tag

Sziasztok,

Remélem jó helyen járok....
Bankkártyás fizetéssel kapcsolatban (esetleg ha lehetne számlaszámra utalni.... wow de jó lenne..) kit kell / érdemes keresnem? Szeretnék kiemelni, UP-ot vásárolni, de paypal nem játszik és a fizetős sms-sem.

Előre is köszi,

Üdv,
Attila

https://www.telefon-szerviz.hu - alkatrész, tartozék, szerviz

(#2690) Ndruu válasza nesto (#2689) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egyelőre csak PayPallal lehet fizetni, a másik két fizetési mód még nem él.

Harrrr!!!!

(#2691) nesto válasza Ndruu (#2690) üzenetére


nesto
csendes tag

Köszi,

Változás a közeljövőben várható?

https://www.telefon-szerviz.hu - alkatrész, tartozék, szerviz

(#2692) Ndruu válasza nesto (#2691) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, be lesznek vezetve, de pontos időpontot nem tudok mondani. A közeljövőben, ha már minden nagyobb bug kiirtásra került.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2693) Konflikt válasza Konflikt (#2679) üzenetére


Konflikt
addikt

up, valaki mod/admin?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2694) Vasinger! válasza Winner_hun (#2688) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, talán az előző megoldás jobban tetszett, de ez van, ezt kell szeretni. Köszi!

(#2695) Gardo


Gardo
tag

Helló! A régi felületen kapott piros pontokat nem lehet jóváírni a megújult felületen az értékelések közé (pozitív & negatív)? Sokat segítene, ha kutatás nélkül is látható lenne az előélet. :K Köszi, Üdv!

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#2696) PHM válasza Gardo (#2695) üzenetére


PHM
addikt

Ezeket a pontokat a régi HA-n is linkelni kellett, ahogy most is lehet.
A mostani rendszerbe nem lehet szervesen beépíteni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2697) Morc001


Morc001
újonc

Sziasztok!

A Hardveraprón be lehet valahol állítani, hogy ha privát üzenetem érkezik kapjak róla e-mailt, vagy magát az üzenetet megkapjam e-mailben? Ha nem, és nincs tervbe véve, akkor javaslatként fel lehet venni a listára :)

Morc.

(#2698) parkr válasza Morc001 (#2697) üzenetére


parkr
őstag

itt a forumon a beállításoknál találsz ilyet

(#2699) essexboy válasza Morc001 (#2697) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Privát üzenetkor e-mail küldés

szerk: lassú voltam :B

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2700) Chris678


Chris678
csendes tag

8 éve lelkes híve voltam ennek az oldalnak, de most már mindenkinek ajánlom felejtse el. Nem lehet normálisan keresni és hirdetni. Remélem minden régi tag itt hagyja és lehúzza a megújult rolót. :Y :Y :Y

Üdvözletem: Chris, Eger 06 30 425 9428

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.