Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Parci válasza eclipse19 (#2549) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lásd részletes keresés, van külön ilyen nagy gomb a böngészés fül fölött

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2552) eclipse19 válasza Parci (#2551) üzenetére


eclipse19
senior tag

Köszönöm, én is arról beszélek.
Ott is ÉS keresés van, most próbáltam újra.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2553) Parci válasza eclipse19 (#2552) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, valóban. egyelőre ez van, aztán majd valamikor lehet, hogy tekerünk rajta.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2554) eclipse19 válasza Parci (#2553) üzenetére


eclipse19
senior tag

A régi szisztéma pont jó lenne.

Koszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2555) Parci válasza eclipse19 (#2554) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs már régi szisztéma, másik szerveren, másik kód, másik programozó, úgyhogy bármi ilyesmi igazából független a régi rendszertől. ez egyrészt szívás, másrészt viszont lehetőséget ad arra, hogy átgondoljuk és változtassunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2556) Chosen


Chosen
addikt

Csak most kezdtem igazán használni az új HA-t és baromi jók a feature-ök. Plusz elmondhatatlanul jó, hogy az összes eddigi hirdetésem visszanézhető. Biztos napi 50x elhangzik, de már csak a designt/színeket kéne helyrepofozni és egy szavam sem lenne. Kizárólag funkciókat tekintve régóta várt és "instant get" dolgok jöttek be. :R

(#2557) Parci válasza Chosen (#2556) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

dolgozunk a színeken és köszi a pozitív kommentet, ritka, mint a fehér holló :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2558) siti


siti
senior tag

Hahó!
Eladtam két cuccot, kaptam egy értékelést, de melyikre, mert archiválnám. tudom ki volt, mert két eladásból nem nehéz megállapítani, de ezt nem lehetne listázni a saját hirdetések kezelésénél hogy ez volt értékelve oda-vissza? (szöveges értékelésnél mondjuk látszik, de én a hirdetésnél szeretném, mert ha lesz sok értékelés, hááát :B ) na pá.

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#2559) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Üdv! Mobilos apróhirdetések keresésével van gondom. Mégpedig, sem az Opera mini-vel nem tudom teljesértéküen használni, sem az opera mobile-al, sem a Firefox-al, sem a chrome-al sem pedig az s3 gyári böngészőjével...

keresésnél pl opera mininél márkán belülil tipust, azaz az ilyen lenyitható listákat nem tudom megjeleníteni, plusz a betűk is el vannak csúszva, a többi böngészővel van hogy egyszerűen be sem töltődik az oldal, többszöri frissitésre sem... Mobilnetem jó, más oldalak meg a fórum rendesen működik. ezt a posztot is opera minivel küldtem

http://kepfeltoltes.hu/131028/Screenshot_2013-10-28-14-03-00_www.kepfeltoltes.hu_.png

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#2560) gban


gban
Közösségépítő

Nem tudom említették-e, de ha jelentek egy hirdetést, jó lenne ha lehetne linket beszúrni - egyszerűbb lenne kattintani a modiknak mint a hivatkozást másolni.

Postázást nem vállalok.

(#2561) eclipse19


eclipse19
senior tag

Hasznos lenne, ha kereséseket is el lehetne menteni.
Üdv. :R

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2562) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

A régi hirdetések honnan érhetők el? Azokra gondolok, amivel ezer éve nem foglalkoztak, és "bennragadtak" a rendszerben. A keresőben max 1-2 hónaposakat találok.

(#2563) gban válasza BloodyEddie (#2562) üzenetére


gban
Közösségépítő

A dupla nyíllal az aprók végére ugrasz ott ahol lehet választani a sorrendet, oldalankénti darabszámot, stb.

Postázást nem vállalok.

(#2564) Ndruu válasza BloodyEddie (#2562) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A 30 napnál régebbi és meg nem hosszabbított hirdetések automatikusan archiválódnak, tehát a nagyon régi, elfelejtett aprók már kipörögtek, archiválódtak, azokat már nem tudod visszakeresni.

Harrrr!!!!

(#2565) gban válasza Ndruu (#2564) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azokat kérdi, amik beragadtak.
Olyan meg van jópár, jeleztem is korábban a bugos topicban.
Érdekes, a 2009-es beragadtak eltűntek, de maradt még jópár 2010-től kezdődően.
HWapró főoldal, apróknál az utolsó oldalra ugrás.

mod: most nézem, megint ugyanaz a vége, halott P4 laptop, 2009-ből.
Pedig esküszöm pont ma néztem, és már 2010-es volt a vége :Y

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#2566) Ndruu válasza gban (#2565) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezek szerintem meg lettek hosszabbítva a feladó által, akár egymás után kétszer is, így a első hosszabbítás után 8 héttel lejárnak. December 11-ig el kell tűnniük ezeknek a régi hirdetéseknek, ha mégsem tennék, akkor lehet bugnak minősíteni.

Harrrr!!!!

(#2567) gban válasza Ndruu (#2566) üzenetére


gban
Közösségépítő

Akár bug, akár nem, igazad lehet az eltűnéssel kapcsolatban - végignéztem, egytől egyig aktív júzerek, mai, vagy pár napos utolsó feltűnéssel.
Ha olyanok lennének, ahol a júzer több éve nem lépett be, az tényleg más lenne, de nem így van, vagyis inkább a felhasználó tett valamit mint a rendszer valamit nem.

Postázást nem vállalok.

(#2568) littlelion21


littlelion21
addikt

Előfordulhat hogy "bugzik" az ingyenes UP-rendszer? Ma vagy 3x UP-oltam a hirdetésem, erre most belesek, és van még 5 UP-om :F /az UP-vásárlásig még gondolat szintjén sem jutottam/

szerk: lehet topicot tévesztettem...?

[ Szerkesztve ]

(#2569) baluka26


baluka26
veterán

Skacok, az szabályos, ha meghirdetek egyben egy konfigot, és az alkatrészeket is külön-külön?

Nem találtam most hirtelen jobb topikot. :S

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2570) gban válasza baluka26 (#2569) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem, egy termék egy hirdetés - ha feladnád az említett módon, akkor minden termék duplán lenne meghirdetve.

Postázást nem vállalok.

(#2571) Morris válasza baluka26 (#2569) üzenetére


Morris
veterán

Jól mondja gban!

Egy termék = egy hirdetés (Vagy egybe, vagy külön-külön)

(#2572) Teki1986


Teki1986
tag

Hozzászóltam egy hirdetéshez de eltűnt, csak az igazat írtam le, ami persze az eladónak nem jó pont de nem ártana tudatni a többiekkel is. Ki törölheti?

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#2573) PHM válasza Teki1986 (#2572) üzenetére


PHM
addikt

Házigazdák, moderátorok, hardverapródok, az eladó kérésére.
Nem illik belepiszkítani más hirdetésébe, még akkor sem,
ha úgy gondolod, neked van igazad.
Ha szabálytalanságot látsz, arra ott a "jelentem" gomb.
Ha észrevételed van, tedd meg privátban. Ha nincs hatása, az az eladó problémája.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2574) T_Stark


T_Stark
őstag

Nem tudom ez volt-e már téma, vagy mást is zavar-e, de szerintem ez az új értékelési rendszer kicsit megtévesztő. Például ránézek valakire, azt látom hogy 5 pozitívja van, de ugye itt külön számol mindent (információ a termékről, csomagolás, idő stb...) és így jött össze az 5, de azt az 5 pozitívot tulajdonképpen egy darab üzletért kapta.

Szerintem ezt valahogy úgy kellett volna, hogy egy üzletért egy pozitív/negatív, és azon belül lehessen valahogy kifejteni ilyen részletesebb dolgokat, de az csak extra infó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2575) SUPREME7 válasza T_Stark (#2574) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én speciel úgy módosítanám ezt a részét mnt az ebay-en, százalékosan kiírni, hogy ugye x üzlete volt, a maximális értékelésból kapható pontból hányat kapott meg. Így arányosan látszana egyből, hogy mennyire megbízható. Például: 10 üzletből ugyebár max 50 pont kapható, ha csak 40 pontja van akkor az 80%, de elsőre csak az látszik, hogy van neki 10 pozitívja, de ettől még lehet problémás eladó (persze tudom, meg kell nézni az adatlapot/értékeléseket, de így csak jobban visszatartó erő lenne az apró stikliktől, hogy egyből mindenki látná, hogy nem 100%-os eladó)

(#2576) PHM válasza SUPREME7 (#2575) üzenetére


PHM
addikt

Vásárláskor csak 2 pozitívat kaphatok, így aki nem csak elad,
ezzel rögtön hátrányba kerülne.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2577) SUPREME7 válasza PHM (#2576) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szerintem a vevőkénti értékelést nem is kéne belevenni, az maximum az eladónak tájékoztató jellegű információ - szerintem

(#2578) PHM válasza SUPREME7 (#2577) üzenetére


PHM
addikt

Igen, amint az eladóé is a vevő felé.
De ez szintén fontos, például akkor, amikor valaki utánvétes postát kér.
Hagyjuk, hogy kiforrja magát, ha nem válik be az értékelési rendszer,
idővel még lehet majd változtatni rajta.
Pillanatnyilag vannak ennél fontosabb teendők is. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#2579) #90933760


#90933760
törölt tag

Valószínű már merült fel a kérdés sokszor, ha egy konfigot hirdetek, de árulom külön is és a jobb hatékonyság miatt hogy benne legyenek alkatrészenként és egybe gépként is a kategóriákban, akkor felrakhatom mindkét módon? Mivel az valamilyen szinten két hirdetésnek számít.

(#2580) essexboy válasza #90933760 (#2579) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Válasz

essexboy

(#2581) #90933760 válasza essexboy (#2580) üzenetére


#90933760
törölt tag

Köszi. Akkor felrakom külön és beleírom mindegyikhez, hogy egybe is vihető és alálinkelem a többi alkatrészt?

[ Szerkesztve ]

(#2582) gban válasza #90933760 (#2581) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az sem jó mert az egymásra mutató (ún. gyűjtői) hirdetések sem megengedettek.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#2583) #90933760 válasza gban (#2582) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hmmm. Akkor csak simán leírom mindegyik alá, hogy egybe is vihető és felsorolom röviden a cuccokat, link nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#2585) Morris válasza #90933760 (#2581) üzenetére


Morris
veterán

Akkor még egyszer, csak hogy tiszta legyen!

1. Vagy egy hirdetésbe írod az összes alkatrészt és felhívod a figyelmet benne, hogy az alkatrészek külön-külön is vihetőek! Ez egy darab hirdetést jelent!

2. Vagy minden alkatrészednek külön aprót adsz fel. Ez annyi hirdetést jelent amennyi alkatrészed van!

Mindkét verziónak vannak előnyei illetve hátrányai!
Ha egy hirdetésed van, akkor napi 5 ingyenes Up-od van arra az egy apróra!
Ha 5-nél több hirdetésed van, akkor csak max 5 terméket tudsz ingyenesen Up-olni (külön-külön) naponta.
A lényeg, a napi 5 ingyenes UP! Ezt bárhogy elszórhatod a termékek között!

Egy általad hirdetett termék csak egy helyen lehet meghirdetve!

[ Szerkesztve ]

(#2586) gban válasza #90933760 (#2583) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az nem tilos hogy beleírd az aprókba hogy nézzék meg a többi hirdetésed is.
Az meg menni fog mindenkinek.

Postázást nem vállalok.

(#2587) #90933760 válasza Morris (#2585) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez világos, de akkor felsorolni se lehet röviden a termékeket, persze link nélkül? Csak annyit írhatok be hogy konfigként is vihető nézzék meg a többi hirdetést?

(#2588) Parci válasza gban (#2586) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ráadásul ott vannak alatta az eladó további apróhirdetései, szóval jó eséllyel meg is jelenik belőlük kettő

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2589) Morris válasza #90933760 (#2587) üzenetére


Morris
veterán

Értem mire gondolsz. Mondjuk hirdetsz egy processzort. Ennek a hirdetésnek a szövegébe ezt nyugodtan beírhatod például:

"A többi általam hirdetett alkatrészeimmel együtt, egybe is vihető!"

De ahogy Parci is mondja, ott lesznek alul az általad hirdetett termékek is! Tehát aki nézi a hirdetésedet, az látja az összes általad hirdetett termékedet is!

[ Szerkesztve ]

(#2590) hiszzamin válasza Morris (#2589) üzenetére


hiszzamin
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Eddig volt az oldalnak egy olyan funkciója hogy küldött mailt ha jött privát üzenet.
Most sehol sem találom ezt az opciót!
Csak én vagyok láma vagy valóban megszűnt ez a lehetőség?
:R

(#2591) essexboy válasza hiszzamin (#2590) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Itt tudod megtenni.

Kép:

essexboy

(#2592) hiszzamin válasza essexboy (#2591) üzenetére


hiszzamin
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!
:R

(#2593) #90933760 válasza Morris (#2589) üzenetére


#90933760
törölt tag

Rendben, köszi.

(#2594) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Egy neve elhallgatását kérő tűndéri felhasználó szerint ez is az új logout is: ****!
Én ennél kicsit jobban kifejteném senkit sem érdeklő véleményem. Bonyolult, nem átlátható. Ezért sem keresem fel az oldalt. Sőt a vaterát sem meglepő módon. Sajnos azt kell mondani, az apród egyszerűsége überel mindent. Persze a lazasága miatt könnyebb belebukni egy üzletbe.
Mióta megújult kb meg sem nyitom, még hogy szöszöljek is vele.
De biztos csak a lustaság. :)

Szerk: Igen hirdetek valamit, de ha lejár hát lejár.

Nem **** csak új! :R Biztos rengeteg munka van mögötte! :R

[ Szerkesztve ]

(#2595) Morris válasza Kolondrum (#2594) üzenetére


Morris
veterán

Erre mondok egy közhely című valamit!

Megszoktad a régit, kiismerted, bevált, tetszett!
Aztán jött az új, ami funkciók tekintetében sokkal fejlettebb, modernebb mint a régi.
Ehhez párosult egy sokak számára (pillanatnyilag) megszokhatatlan külső! Megértem! De van egy javaslatom. Tedd félre az ellenérzéseket és használd. Csak bátran.
Én is így voltam vele. Sőt, szerintem még nagyon sokan! Hidd el, hogy tényleg nem rossz!
Nekem egyre jobban tetszik.

A funkcióját ugyanúgy ellátja mint a korábbi, de mégis valahogy jobban kihangsúlyozza az apró lényegét.

(#2596) Def26


Def26
félisten

Üdv.
Konzol részbe lassan betehetnétek egy playstation 4 és xbox one menüt. Pont most akartam felrakni egy hirdetést (ps4 kontroller és kamera), hogy megjelenés napján eladóak de nem találtam ilyen szekciót. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2597) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Helló,
esetleg egy olyan javaslatom lenne, hogy a felhasználó adatlapján (ahol most megjelennek az értékelések és alattuk a hirdetések) megjelenhetnének a moderátorok által kiosztott figyelmeztetések és időszakos felfüggesztések is valamilyen módon.
Szerintem nagyban segítené az ezirányú tájékozódást.
Üdv

gyulaszu

(#2598) #90933760 válasza gyulaszu (#2597) üzenetére


#90933760
törölt tag

Attól, hogy valaki nem bír magával néha, még nem jelenti azt hogy üzletben is ez a magatartás jellemezné. Mellesleg aki akar utána tud nézni a felhasználónév alapján itt.

Ott van a szöveges értékelés is, ha valaki negatívat kap úgy is beírják miért.

(#2599) Kolondrum válasza Morris (#2595) üzenetére


Kolondrum
félisten

Lehet.

(#2600) gyulaszu válasza #90933760 (#2598) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én is ott szoktam ellenőrizni üzletelés előtt, valamint itt
Én csak annyit írtam, hogy megkönnyítené a keresést, ha ott lennének az értékelésekhez hasonlóan, vagy azon belül az esetleges ide mutató linkek is...

gyulaszu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.