Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, köszönöm mindkettőtöknek! Azt hiszem akkor megvárom a funkció integrálását, a kedvencek most olyan jól el vannak rendezve, oda nem hiányzik a hirdetés! :)

(#2502) Reno7


Reno7
senior tag

Tervben van hogy kibővítitek a megadható települések listáját? Mondjuk mint az apródon? Vagy legalább ne legyen kötelező megadni...

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2503) Ottó58 válasza Reno7 (#2502) üzenetére


Ottó58
senior tag

Ugyanez a gondom.
Meg kell adni a személyes átvételi lehetőséget, most 30km-re lakok a legközelebbitől is, s lehet, hogy hónapokig sem járok arrafelé. Félrevezető adat!
Legalább a megyét lehetne kiválasztani, vagy ne legyen kötelező megadni, ha már bejelölte valaki a postát!

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#2504) Mr X válasza Ottó58 (#2503) üzenetére


Mr X
veterán

Az, hogy kötelező, nem baj, a régi apróban pont ez volt a baj, hogy sokan nem adták meg, így nem lehetett rákeresni. A "hivatalos megoldás" a problémátokra az, hogy megjelölitek a legközelebbi települést, ha pedig nem akartok személyes átvételt, akkor kiválasztjátok a külföldet. A pontos települést pedig még mindig beleírhatjátok a hirdetés szövegébe, vagy privátban az érdeklődőknek.

[ Szerkesztve ]

(#2505) allein


allein
addikt

Üdvözletem mindenkinek. Segítséget szeretnék kérni olyan személytől aki illetékes a problémámban. Coyote2000 kitiltott tagnak szeretném elkérni az elérhetőségét, email cím nagyon jó lenne. Nagyon szükségem lenne a segítségére, Philips tv készülék vásárlás előtt vagyok és ő a szakértő a témában. Elnézést kérek, nem tudtam hova írni, köszönöm előre is a segítséget :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2506) Winner_hun válasza allein (#2505) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt van, csak más néven
Esetleg itt kérj segítéget: Moderátort keresek a FÓRUMHOZ!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2507) allein válasza Winner_hun (#2506) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2508) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Sziasztok!
Már két napja nem tudok privát üzeneteket olvasni, amint megnyitom, ezt kapom:
Kép

Most a lehető legrosszabbkor jött ez, ugyanis kaptam a rendszertől is üzenetet és egy PH-s kollegától is!
És nem tudom máshogyan jelezni.
GMail ugyna jelzi hogy érkezett üzenet, de dem írni, sem megnyitni nem tudok őket.

Update:
Ez csak a Hardverapró oldalon érvényes!
Prohardveren sikerült megnyitni őket! :)

[ Szerkesztve ]

You got clickbaited.

(#2509) essexboy válasza Clickbait (#2508) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Megtetted?

essexboy

(#2510) Clickbait válasza essexboy (#2509) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Köszönöm! :R
Ennyi is lett volna a nyűgöm. :)

You got clickbaited.

(#2511) Ndruu válasza Clickbait (#2508) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A lapcsalád többi oldaláról (PROHARDVER!, Mobilarena, IT café, GAMEPOD, LOGOUT) próbáltad már megnézni a privátjaidat? PH-n biztos betölti.

Egyébként próbáld meg a böngésződ sütijeit törölni, frissíts rá az oldalra Ctrl+F5-tel, lépj ki mindenhonnan (bár ha rendesen törlöd a sütiket, akkor automatikusan kiléptet), lépj be újra az apróra.

Ha megy, akkor semmi gond, ha nem, akkor jelentsd a bugos topikoban (teljes, tehát nem megvágott screenshottal, böngésző verzióval, operációs rendszerrel és egy rövid leírással.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2512) Ottó58 válasza Mr X (#2504) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nem az, hogy nem akarok személyes átvételt, csak a megjelölés, mint írtam nem valós, a legközelebbi 30km. Félrevezető adat. Megjelölöm Balassagyarmatot és tőle 30km-re egy kis faluban vehető át. Így nincsen értelme a személyes átvételi lehetőségnek.
"A pontos települést pedig még mindig beleírhatjátok a hirdetés szövegébe, vagy privátban az érdeklődőknek." - aki érdeklődik privátban úgyis megkapja a települést, és a posta sem véletlenül van megjelölve, pláne vidéki viszonylatban. Elég lenne csak a megye megjelölése, mert aki Zalában lakik úgyis látja, kevés esély van a személyes átvételre Nógrád megyei hirdetésnél.
Ha valaki meg akarja adni, az oda is írja, hol vehető át személyesen, ha valaki nem ad meg települést, külföldöt jelöl meg és postát, nem hiszem, hogy sokan érdeklődnének az áru iránt.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#2513) Mr X válasza Ottó58 (#2512) üzenetére


Mr X
veterán

Ha valaki nem ad meg települést, azoknak tesz keresztbe, akik erre szűrnek rá. Nem olyan nehéz dolog megadni a legközelebbi listázott települést és beleírni a szövegbe a pontos helyet. Így én sem esek ki a lehetséges vevők közül, csak mert nincs megadva város.

Ha a legközelebbi település nem jó, akkor egy egész megye mitől jobb?

(#2514) Bjørgersson válasza Mr X (#2513) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Attól, hogy sokkal logikusabb (számomra), mint egy várost megadni. Hajdú-Biharon belül legalább 10 város lehet szerintem bejelölni, én viszont rohadtul nem akarom egyesével végignézni mindet, hogy hátha az egyikben árulják, amire nekem éppen szükségem van. Ilyen szempontból lenne jó a megyerendszer, hogy akkor az összes megyében található várost kidobná a kereső.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2515) Ottó58 válasza Mr X (#2513) üzenetére


Ottó58
senior tag

Nem csak Budapesti és városi viszonylatban kell gondolkozni, vannak a főbb útvonalaktól félreeső települések, és hiába jársz Balassagyarmaton, nem fogsz 30km-re elmenni egy 2-3ezer forintos író miatt; itt jön a posta.
Vagy ha mindenáron meg kell adni a települést, kell egy olyan lehetőség, ahová be lehetne írni a nevét, nem csak a kijelöltek közül lehetne választani.

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#2516) Mr X válasza Ottó58 (#2515) üzenetére


Mr X
veterán

Én sem voltam mindig budapesti, hidd el, képes vagyok vidékben gondolkodni. :)

(#2517) molvany válasza Ottó58 (#2515) üzenetére


molvany
senior tag

A legnagyobb gond az, hogy sokan még a Települést sem olvassák el. Tehát legtöbbször hiába való a Telepües megadása, semmit sem érsz el vele.
Ma reggeli esetem ( ami sajnos nem egyedi, heti szintem legalább 1 -2 eset ):
Megkérdi, hol veheti át BP - en.
Annak ellenére, hogy a hirdetésben ez van: Külföld, csomagküldés.
Egy érdekes pikantériája ennek, hogy " Vidéki édeklödö " egy a százból kérdezi meg ( 99 BP - i)

WhatsApp :+491737182060

(#2518) randras


randras
veterán

Az normális dolog, hogy privátot és e-mail-t is kapok a Hardveraprós történésekről? Nekem elég lenne az egyik is. Inkább az e-mail.

(#2519) Winner_hun válasza randras (#2518) üzenetére


Winner_hun
félisten

Még igen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2520) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hirdetésfeladásnál vga termékgyártónál nem választható ki az ASUS.

(#2521) gyulaszu válasza KaiotEch (#2520) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én ugyanezt egy monitornál észleltem, ahol Dell monitornál nem tudtam a gyártót hozzárendelni.

gyulaszu

(#2522) Ndruu válasza KaiotEch (#2520) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezt a listát már a Hardverapródok és a Moderátorok is bővíthetik. Meg is tettem, de egy bugnak köszönhetően (amit már jeleztem) a Videókártyáknál továbbra sem lehet az ASUS-t kiválasztani. A Dellnél is ugyanez a helyzet a Monitor kategóriában.

Harrrr!!!!

(#2523) geloczigeri


geloczigeri
tag

Sziasztok!

Lesz mobil-ra optimalizált felület?

A régi oldal sokkal gyorsabb volt a mobilomon, de az új oldal használhatatlan (mobil net-el). A lényeg, hogy legalább a privát üzeneteimet érjem már el egy lecsupaszított, egyszerű (sallang mentes, kis adatforgalommal is gyors) felületen :)

GG

(#2524) Winner_hun válasza geloczigeri (#2523) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz ha a hibák orvosolva vannak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2525) t256


t256
őstag

Üdvözletem!

A Szoftver, játék, konzol kategórián belül a retro részleg jelenleg így néz ki: Nintendo Gamecube és egyéb.
Nem lehetne inkább Nintendo, Sega és egyéb? Fura, hogy a GC külön van, a többi pedig ömlesztve.

A Playstation 1 és 2 pédául a főkategóriában van (Szoftver, játék, konzol). Ezzel az erővel a Gamecube is lehetne ott, hiszen egy idős a PS2-vel.

Másik javaslatom egy Wii U kategória. Most együtt van a Wii-vel.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#2526) beni121


beni121
aktív tag

Hali

Nekem egy olyan felvetésem lenne, hogy nem lehetne a hirdetés feladásánál egy gomb is hogy nem postázom??? Hiába nem jelölöm be hogy hajlandó vagyok postázni minden 2. emberke megkérdi, hogy posstázom-e pedig semmilyen módon nem fogom, se előreutalással, se utánvéttel, csak személyes üzlet mindig is.

Előre is köszönöm a válaszotokat

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#2527) AAAKEEE


AAAKEEE
tag

Sziasztok!

Lehet már valaki leírta helyettem ezt a dolgot, de szükségesnek érzem a leírását.

Örülnék, ha az adatlaphoz visszatennétek a telefonszámot, illetve a teljes nevet. Mivel ezzel is sokal hitelesebb a hirdető.
A számomra legfeleslegesebb "cuccok" bezzeg megmaradt. :C

Nekem ezzel az új oldallal nem lenne semmi problémám, de valahogy össze kéne házasítani az értékelős rendszert a phmegbizhatósággal.

Annyi kérdésem lenne, hogy mikor lesz elérhető mobilra is?

Előre köszönöm a válaszokat!

(#2528) föccer válasza AAAKEEE (#2527) üzenetére


föccer
nagyúr

Biztonsági okai vannak, hogy le lett véve. Az esetleges csalások felderítésénél sokkal könnyebb a nyomozás, ha valamilyen rögzített nyoma van a kapcsolatfelvételnek. Ha valaki leolvassa az adatlapról a telefonszámot és telefonon bonyolítják az üzletet, akkor a rendszerből nem lehet megnézni/bizonyítani a kapcsolatfelvételi szándékot. Ha írni kell az eladónak egy üzenetet/hozzászólást, akkor már igen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2529) kelly416


kelly416
veterán

Sziasztok!

Volna egy kérdésem. Egy fórumtárstól vettem az egyik hirdetése alapján egy bluetooth headset-et. Minden rendben zajlott, megtörtént az értékelés is. Kiderült, hogy van még egy ugyanolyan headset-je. Azt is megvettem. Van-e lehetőség rá, hogy másodjára is értékeljem?

(#2530) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Mi történik, ha jelentek egy vevőt, mert nem hajlandó értékelni? Vele, és velem, konkrétan az értékeléssel?

Köszönöm!

(#2531) essexboy válasza kelly416 (#2529) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#2532) kelly416 válasza essexboy (#2531) üzenetére


kelly416
veterán

:R Koszonom szepen, es bocsanat a figyelmetlensegemert.

(#2533) essexboy válasza dodopek (#2530) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Sajnos ilyen esetben nem tudunk semmit tenni, mert nem kényszeríthetjük, hogy értékelje az adásvételt. Korábban Parci említette, hogy beraknak majd "noszogatós" e-maileket.

essexboy

(#2534) Csorosz


Csorosz
aktív tag

FONTOS TUDNOD!
Mit tilos és törvényellenes eladásra kínálnom? »
Felhasználási feltételek (szabályzat) »
A hirdetésfeladás továbbra is ingyenes MINDENKINEK!
Ne utalj előre! Soha! A megkárosított tagok topikja »
Ha bárhol szabálytalanságot, visszaélést észlelsz az oldalon, használd a "Jelentem" gombot vagy linket!
Ha konkrét hibát találtál az oldalon, Itt jelezheted, az általános észreveleket pedig itt.

----------------------------------------------

Gondolom, még senki nem szólt érte. (mivel már bizosan javitva lenne)

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#2535) kenny123


kenny123
addikt

Na, még nem használtam az új aprót, ma álltam neki. Jól látom hogy az ingyenes napi 5db up-ot nem lehet beidőzíteni?

yo

(#2536) Winner_hun válasza kenny123 (#2535) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jól látod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2537) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

A héten megvették a laptopomat amit a hardveraprón hirdettem. A vevő szeretne értékelni, kaptam is róla mailt, kattintottam is, de ő azt mondja, hogy még mindig nem tud értékelni. Ez mitől lehet?

(#2538) Morris


Morris
veterán

HDD-k esetében érdemes lenne egy SATA és egy ATA alkategóriát csinálni. :U

[ Szerkesztve ]

(#2539) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

(Bocs, ha már volt, nem nyálaztam mindent vissza)

A hirdetések listájában pár óráig/napig látszik az újonnan feladottak mellett, hogy "ÚJ!"
Ezzel kiemelkedik a frissen upoltak közül.
Nem lehetne a kereséskor betenni egy jelölőt, hogy adott esetben csak az ÚJ!-akat listázza ki?

gyulaszu

(#2540) essexboy válasza gyulaszu (#2539) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha feladása szerinti csökkenő sorrendre állítod a megjelenítést és úgy keresel valamit, akkor a legújabban feladott hirdetéseket listázza először.

essexboy

(#2541) gyulaszu válasza essexboy (#2540) üzenetére


gyulaszu
senior tag

:R
Köszönöm, ez a rendezési szempont eddig elkerülte a figyelmem.

gyulaszu

(#2542) molvany


molvany
senior tag

A kiemeléseknél a Háttérszínt nem lehetne kissé észrevehetöbb színnel megoldani.
Ugyanis ( szerintem ) ez a szín nemigen nevezhetö " Kiemeltnek ".
Nem vagyok még színvak, de az alapszíntöl csak annyira tér el, hogy túlzás " Kiemelt színnek " nevezni.

WhatsApp :+491737182060

(#2543) Parci válasza molvany (#2542) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a lób@szó zöldre gondolsz, aminek köze sincs semmi máshoz körülötte? bocsánat, hogy ezt mondom, de ha valaki szerint ez nem üt el, az színvak... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2544) molvany válasza Parci (#2543) üzenetére


molvany
senior tag

Nem vagyok színvak és kifejthetem véleményem a színnel kapcsolatban ami véleményem szerint igenis nem eléggé megkülönböztetö.

Továbbá már második alkalommal válaszolsz enyhény alpári stílusban, ami sem a fóumba nem illik sem tehozzád ! Talán gondold ezt is át :K

Köszönöm !

WhatsApp :+491737182060

(#2545) Parci válasza molvany (#2544) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocsánat, de úgy érzem, hogy ha nincs elég probléma, kreálsz egyet. a zöld szín épp eléggé elüt, nem lehet nem észrevenni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2546) molvany válasza Parci (#2545) üzenetére


molvany
senior tag

" Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. "

Talán eltéveszettem a helyet ? Mert ha igen, akkor valóban " kreálom a problémát "
De addig amig ez a topik címe és lényege, addig megírhatom a véleményemet, észrevételemet, javaslatomat. Vagy ??

Vagy csak azt és arról írhatok ( tunk ) ide ami valakinek vagy valakiknek megfelel válasz szempontjából ?
Nem hinném. :N

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#2547) Parci válasza molvany (#2546) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bármit írhattok, de a véleményem tartom: te konkrétan akkor is kreálsz problémát, ha amúgy nincs gond. én legalábbis 1%-os problémának sem érzem ezt a zöld háttérszínt, roppant jól látható.

de, hogy szőr mentén kapcsolódjak: elkezdünk hamarosan egy kontrasztosabb és kipucolt layoutot összerakni, vizsgálni, így nem kizárt, hogy úgy is változnak ezek a színek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2548) molvany válasza Parci (#2547) üzenetére


molvany
senior tag

Teszerinted kreálom, mert nem olyat kérdeztem, ami most éppen neked speciell tettszett volna.
Részemröl ezt a témát itt és most befejeztem.

Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#2549) eclipse19


eclipse19
senior tag

A keresésnél a "keresendő szavak"-nál jó lenne ha lehetne szavakat VAGY feltétellel is megadni.
Most úgy tűnik ÉS feltétel van közöttük és ez nem is állítható át VAGY-ra.

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2550) Parci válasza molvany (#2548) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tetszés kérdése, amúgy sincs olyan, hogy tetszik egy bug vagy nem. annyit mondtam, hogy ez nem bug, és ebben biztos vagyok.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.