Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) mepet válasza Ndruu (#2750) üzenetére


mepet
addikt

Köszi a gyors választ!

Megtaláltam a Jelentés gombot. Ott viszont egy hiányosságot egyből felfedeztem, méghozzá azt, hogy nincs linkelésre lehetőséget adó gomb (megszoktam a gombok használatát, és nincs sok kedvem kézzel írogatni az L: kódokat). Ez a hiányosság a modik munkáját lassítja, hiszen így a dupla hirdetés jelentésénél majd másolgathatnak a címsorba.

lezso6: Ha jól emlékszem az már jópár éve nem üzemel. :)

(#2752) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nem lehetne valahogy a rossz kategóriában való hirdetéseket áthelyezni? pl konzol részlegen a classic xbox kategóriában van több új generációs XBOX ONE(!!!) vagy xbox360 hirdetés.... vagy épp forditva...

(#2753) Ndruu válasza WhiteWalker (#2752) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha előkeresed az ilyen hirdetéseket, akkor ráérős időmben áthelyezem őket.
A Playstation 4 és Xbox ONE kategóriákat ma vittel fel a rendszerbe, ezért fordulhat elő, hogy a korábban feladott ilyen típusú hirdetések még a rossz kategóriában vannak.

Harrrr!!!!

(#2754) föccer válasza WhiteWalker (#2752) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentés funkció pont erre van kitalálva... Jelented, hogy rossz kategóriában vannak és az apródok áthelyezik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2755) WhiteWalker válasza Ndruu (#2753) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igazán rendes Tőled...de azért hosszú távon azért nem rendezheted manuálisan vagy tarthatod karban kategóriának megfelelően a hírdetéseket...nem is várnám el.

Erre nem lehet valami scriptet írni? Mondjuk ha bizonyos szót tartalmazz a hirdetés , maradjunk a példánál, classic xbox kategóriában XBOX ONE,xbox 360 szóösszetétel szerepel, akkor nem engedi feladni a hirdetést a rendszer...

föccer: oké, de nem egy hirdetésről van szó...nem lehet napi szinten figyelni/rendezgetni...

[ Szerkesztve ]

(#2756) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Üdv!

Az adatlapomon ha meg nyitom kvázi-tag vagyok ,itt a hozászolásnál látszani fog hogy már "tag" van írva .Tudná ezt valaki javítani. Remélem jó helyre írtam :R

(#2757) Ndruu válasza WhiteWalker (#2755) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem az automatizálás sem megoldás. Mi van akkor, ha valaki például cserélni szeretne egy Xbox 360-at egy Playstation 3-ra? Hova tenné a script a hirdetést? Inkább döntse el a felhasználó.

A korábbi kategória bővítések során (még a régi aprón) is a mi feladatunk volt előkeresni az új kategóriába tartozó hirdetéseket és áthelyezni az újba.
Aki viszont holnap ad fel pl. Xbox ONE hirdetést, az már be tudja tenni a megfelelő helyre.

Harrrr!!!!

(#2758) Ndruu válasza petyametyo (#2756) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez automatikus, nem lehet belenyúlni. Előfordulhat, hogy a szinkron nem tökéletes és az aprós szerver még nem kapta meg a megfelelő adatokat a fórum felől. Várni kell, amíg kijavítják a szinkront.

Harrrr!!!!

(#2759) WhiteWalker válasza Ndruu (#2757) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

E is igaz... :U Csak igy az eladó is nehezebben talál vevőt, ha rossz kategóriában hirdet...

(#2760) petyametyo válasza Ndruu (#2758) üzenetére


petyametyo
aktív tag

:R

(#2761) Kiki18


Kiki18
őstag

Üdv!
Már 2x hosszabbítottam a hirdetéseimet,most kzdenek lejárni,de 3x-ra már nem lehet. Ha archiválódnak,újra lehet őket "aktiválni",vagy esetleg copyzzam a szöveget és nyissak új hirdetést,ami tul. képp. ugyanaz? :R

(#2762) batagy válasza Kiki18 (#2761) üzenetére


batagy
őstag

Üdv!

Ez engem is érdekel!

Nálam is most már nem engedett 2 hirdetést meghosszabbítani.
Szóval újra létre kell hozni azokat?

(#2763) Morris válasza Kiki18 (#2761) üzenetére


Morris
veterán

Hali!

Rakjátok fel újra nyugodtan!
Nem jár érte bünti! ;)

(#2764) 1 among many válasza Morris (#2763) üzenetére


1 among many
tag

Pont erről akartam én is informálódni.

Tehát feltehetjük újra. Remek! Akkor viszont miért ez a hülyeség?!

Azt, hogy 4 hét után automatikusan archiválódnak a hirdetések, ha valaki nem foglalkozik velük, magam is kifejezetten támogatom. Nagyon helyes! Senkinek sem hiányzik, hogy több éves, magára hagyott, rég aktualitását vesztett hirdetések tömkelegéből kelljen a kereső használatakor kiválogatni azokat, amik még élnek.

Viszont ennek mégis mi értelme, hogy nem lehet akármeddig hosszabbítani? Feltehetjük újra, de akkor miért nem nyomhatunk rá a hosszabbításra és kész?? Nincs150 hirdetésem, nem halok bele, de nemcsak a nagy szívatásokat, a kis értelmetlen időrablásokat sem kedveli senki.

Nem sikerült rájönnöm, ennek a korlátnak mi lehet a praktikus értelme, de ha valóban semmi, akkor ez egy bug és ki kéne javítani. Gondolom mostanában fognak rohamosan dúsulni ezek az esetek és a panaszok, a váltás óta eltelt idő okán.

(#2765) Kiki18 válasza 1 among many (#2764) üzenetére


Kiki18
őstag

Ezzel teljesen egyet tudok érteni.
Szóval 4 hetente meghosszabbítás teljesen jó,nagyon támogatom,és minde elismerésem az ötletért és kivitelezésért,de hogy 2 hónap után magam ugyanazt ugyanúgy feltöltsem....nincs értelme. :(

(#2766) föccer válasza Kiki18 (#2765) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem kell újra feltölteni. Díjfizetés ellenében tovább is hosszabbítható. :)

Ha ingyenes lehetőséget választod, akkor légyszíves nem fájjon 2 kattintás meg egy ctrl+c ctrl+v. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2767) Kiki18 válasza föccer (#2766) üzenetére


Kiki18
őstag

A díjat olyanér kéri az oldal,ami megkerülhető,és ismét teljes értékű lesz. Ebből következnik,hogy nincs olyan ember a földön,aki ezért fizetne. :K

(#2768) Cink_Elek


Cink_Elek
tag

Hello!

Nem tudom itt-e kell megtenni de megteszem:)
Van egy olyan apró gondom hogy a hirdetésemet nem tudom meghosszabítani,holott felajánlja.
"Hírdetés nem meghosszabítható" üzenettel elutasitja.
Most ilyenkor mi a teendő?
(vagy vegyem tudomásul?)

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2769) föccer válasza Kiki18 (#2767) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze, de azért jól esik egy kicsit hisztizni miatta ugye? :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2770) Kiki18 válasza Cink_Elek (#2768) üzenetére


Kiki18
őstag

Épp aktuális,pár hsz-el olvass vissza.

Jósok hasonló kérdés fog jönni,egymás után,mert épp 8 hete indult az apró. :DDD

föccer,nem hisztizem,ezt te is tudod.Csak igyekszem megérteni azt,aminek nincs sok értelme.Gondoltam rávilágítok a "logikai bakira",hátha el lesz ismerve,hogy így nincs sok értelme.De ha nem hát nem. :N

(#2771) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Lenne egy kérdésem.
Egy hirdetés érvényessége 2 alkalommal ingyenesen meghosszabbítható további 4-4 hétre.
Ez azt jelenti, hogy a 2 alkalom után már nincs is lehetőség hirdetni az adott terméket ingyenesen? Csak újként vihetem fel megint?

Elnézést ha már volt ilyen kérdés. A rendszer nem jelzett, hogy lejárna a hirdetésem csak akkor amikor beleléptem a Hirdetéseim adminisztrációjába és most már nem tudom hosszabbítani.

(#2772) Cink_Elek: milyen hisztiről beszélsz? Én csak kérdeztem valamit. Ellenben veled aki csak hsz-t gyűjt.

[ Szerkesztve ]

(#2772) Cink_Elek válasza F_Zolee (#2771) üzenetére


Cink_Elek
tag

:)
Ne hisztizz,mindjárt jön a válasz! :R

Nem én kezdtem a "hisztizés" kifejezés használatát.
Olvass visszább. :R

[ Szerkesztve ]

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2773) Bjørgersson válasza Cink_Elek (#2772) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi volt ezen a hiszti? :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2774) Cink_Elek válasza Bjørgersson (#2773) üzenetére


Cink_Elek
tag

Ezt senki sem érti... :U

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2775) Bjørgersson válasza Cink_Elek (#2774) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Viszlát!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2776) danih válasza F_Zolee (#2771) üzenetére


danih
addikt

Szintén ezügyben néztem be most ide... Az sem zavarna ha pénzért lehetne hosszabbítani, csak lehessen :)

(#2777) Ndruu válasza danih (#2776) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lehet majd, hamarosan...

Harrrr!!!!

(#2778) Cink_Elek válasza danih (#2776) üzenetére


Cink_Elek
tag

Én is vevő lennék rá....

Addig is akkor ctrl-c,új hirdetés,ctrl-v és nincs bünti?!

[ Szerkesztve ]

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2779) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ja értem, pár sorral feljebb írt be más is ez ügyben. Én se bogarásztam ki a tengernyi hszt. Csak most hirtelen sok embernek ez lett a gondja.

Akkor probléma megoldva, sorry a beírásért.

[ Szerkesztve ]

(#2780) Bjørgersson válasza Cink_Elek (#2778) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Komolyan ennyire nehéz a második hosszabbítás után 1:1 átmásolni a hirdetést? Fél perc alatt megvan, ezt nem gondolhatjátok komolyan.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2781) Cink_Elek válasza Bjørgersson (#2780) üzenetére


Cink_Elek
tag

Én abban a szellemben voltam még mindig hogy ezért bünti jár (30 nap szünet,mint volt),nem kaptam ez ügyben felvilágosítást senkitől.(innentől kezdve ne rója fel senki hogy ezt tudnom kellett volna,gondolom ezzel más is így van,sőt tuti)
Akkor ha rákérdez az ember hogy mi van ekkor ne keljen már hülyének éreznie magát mert megkérdezte.
Nem a copy a gond hanem a felvilágositás hiánya........stimm,már tudom ,új hirdetés,másolás,feladás.

Részemről megkaptam a választ,bár nem attól akitől vártam volna,de meglett!
Jó tudni hogy van ?kihez? fordulni ha kérdésed van:)

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2782) Bjørgersson válasza Cink_Elek (#2781) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már nem azért, de a két hosszabbítás jóval több, mint 30 nap, úgyhogy tényleg nem értem hol a gond. Feltöltöd: 28 nap, meghosszabbítod: +28 nap, meghosszabbítod még egyszer: +28 nap, az már majdnem három hónap, utána meg feltöltöd újra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2783) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Viszont a rendszer nem valami jó ha már csak akkor jelzi ha lejárt, hogy ha belelépsz az adminisztrációba. Egész addig nem is "tudatja" veled pedig jártam az aprón párszor, mihelyst beleléptem már 3 hirdetést is kivágott. Mondjuk nem vág földhöz csak furcsa.

(#2784) Bjørgersson válasza F_Zolee (#2783) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pár nappal a hirdetés lejárta előtt az adminisztráció mellett szokott lenni egy kis felkiáltójel, és még azt is írja hány hirdetés fog lejárni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2785) Cink_Elek válasza Bjørgersson (#2782) üzenetére


Cink_Elek
tag

Nincs gond,a következő már rutinszerüen fog menni kérdés nélkül. :R
(bár az értelmét nem látom)

[ Szerkesztve ]

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2786) F_Zolee válasza Bjørgersson (#2784) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt a jelölést ismerem, csak kint is jelzi, mint ha pü-t kapsz.

Na ez nem volt csak ha már beleléptem.

[ Szerkesztve ]

(#2787) danih válasza Bjørgersson (#2780) üzenetére


danih
addikt

Nem igazán ez a gond - ha régebbi egy hirdetés, és mondjuk sok jó visszajelzés van benne, az önmagában kisebb értéket képvisel... Ezért lenne jó, ha meg lehetne tartani a hirdetést. Mert megértem, hogy ez szűri a bentfelejtett szemetet, de ha fenntartod, vigyázol rá, akkor jó lenne ha megmaradhatna.

(#2788) 1 among many válasza Cink_Elek (#2785) üzenetére


1 among many
tag

föccer: "Nem kell újra feltölteni. Díjfizetés ellenében tovább is hosszabbítható."

Az értelme ennek is az akar lenni, hogy fizetős szolgáltatás vásárlására ösztönözze a felhasználókat. Ha fizetsz, nem kell szórakozz a másolgatással. Pl. időzített up-ot is csak a fizető felhasználók tudnak beállítani. Aki nem fizet, az a napi 5 upját sem időzítheti.

Vannak egy ekkora oldal üzemeltetésének költségei. Teljesen érthető, hogy bevételhez akar jutni, aki dolgozik valamivel. Sok esetben én is szívesebben fizetek egy korrekt, mérsékelt (!) összeget cserében azért, hogy egy színvonalasabb szolgáltatáshoz, termékhez jussak, mintha teljesen ingyenes lenne az adott dolog.

Az egyszerre futó hirdetések limitálása, az upok limitálása pl. teljesen érthető, racionális döntés. Akinek az átlag alkalmi eladónál többre van szüksége, az valószínűleg maga is üzletszerűen kereskedik, tehát a bevételéből járuljon hozzá ahhoz a szolgáltatáshoz, aminek a segítségével többek közt hozzájut a bevételéhez.
Tiszta sor.

A probléma azzal van, ha olyan limiteket használ egy szolgáltató, ami teljesen fölöslegesen rabolja az emberek idejét, energiáját. A sok kicsi időpazarlásból igen tisztes munkaóra szám jön egyébként össze az összes felhasználó tekintetében. További kellemetlenséget jelenthet a hirdetéshez kapcsolódó hozzászólások elvesztése. Bár ez egyeseknek kifejezetten jól jöhet, a többségi érdek szerintem nem ez. Az ilyen béklyók kevés alkalmi felhasználót ösztönöznek szolgáltatás vásárlására, de az egyértelműen fölösleges idő és energiapazarlás kis mértékben is sokakat dühít.

Aki eddig sem fizetett kiemelésért, előre sorolásért, plusz upért, az a legtöbb esetben nem fog fizetni azért sem, hogy a szolgáltatás használatát lassító, kényelmetlenebbé tevő béklyóktól megszabaduljon. Ezért tartom ezt negatív lépésnek, nem a tisztességes bevételre való törekvést.

Természetesen egy szolgáltatás üzleti stratégiáját annak döntéshozói határozzák meg.

(#2789) randras


randras
veterán

Miért nem tudom meghosszabbítani ezt a lassan két éve futó hirdetést? :Y

(#2790) essexboy válasza randras (#2789) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Még ezen a héten meg lesz oldva a fizetéses hosszabbítás.

essexboy

(#2791) randras válasza essexboy (#2790) üzenetére


randras
veterán

Szóval fizetnem kell majd, hogy tovább hirdessek egy ingyenes szolgáltatást?

(#2792) zoltan6


zoltan6
őstag

hogy ez mekkora egy hülyeség,hogy újból fel kell tölteni a hirdetéseket,be lehet majd linkelni a lejárt hirdetéseket,hogy megmaradjanak az értékes hozzászólások? vagy teljesen eltűnnek a rendszerből? :(

(#2793) jaja1981


jaja1981
addikt

Kollégák!

Valós dolog, hogy nem lehet akár hányszor hirdetést hosszabbítani?
És ha nem adtam még el, vagy több darab van?

Ha ez igaz, akkor itt befejezem a hirdetéseket 8 év után.

Köszönöm.

Na visszaolvastam.
Ha ezt tényleg így lesz, lassan senki nem fog itt hirdetni. A vatera sokkal jobban pörög és nincsenek ilyen hülyeségek.

[ Szerkesztve ]

(#2794) Winner_hun válasza randras (#2791) üzenetére


Winner_hun
félisten

ingyenes:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2795) tajcsi


tajcsi
senior tag

:)) az erdekel, hogy mier tnem lehet meghosszabbitani a hirdeteseimet?

Na most nezem az elozo hozzaszolasokat...komolyan szukseg van erre? :F es akkor ismet megkerdezem, komolyan? :(

Mert az egy dolog, hogy most ugralgatnom kell a forum es az apro kozott a ph-n, az is egy dolog, hogy eme fantasticumos szinsema miatt ALIG latni ha van ertesites, legyen szo akar uj hozzaszolashoz az aproban, vagy a sok csillagozott privat uzenet mellett egy bejovo uj uzenetre...(ja, tudom a valaszt, csereljek monitort, vagy kalibraltassam nem?)..de az, hogy ennyit kell tokolni az aprok korul, es ha ez tenyleg igaz....?

[ Szerkesztve ]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#2796) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Izé, figyeljetek már. A hirdetéseimet miért nem tudom meghosszabbítani? :F

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2797) Chaser


Chaser
titán

Logikát én sem fedeztem fel, mért nem lehet hosszabbítani. Ennek ugye az lenne az értelme, ha valaki feldob valamit és eltűnik egy idő után a hirdetés kerüljön archív státuszba. Ez jó is. De aki itt van és mondjuk a hsz-ek felérnek egy kis kézikönyvvel esetenként, mért nem lehet tovább hosszabbítani? :F tudom, "mert csak"..de azért szívesen látnék valami logikus magyarázatot, hátha én vagyok a zokni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2798) SUPREME7 válasza Chaser (#2797) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mert ha kellenek a hozzászólások, akkor fizess. Ezek a "kommentes" hirdetések általában az üzletszerűen kereskedőké, akik több éve-hónapja foglalkoznak valamivel, sok a visszajelzés. Persze meg lehet magyarázni, hogy denemisvagyoküzletszerű, dehát na.

Aki meg nem üzletszerű, az meg újranyitja copy-paste és boldog. Aki meg üzletszerűen csinálja, de nem szeretne fizetni, az linkeli az előző hirdetést.

[ Szerkesztve ]

(#2799) randras válasza Winner_hun (#2794) üzenetére


randras
veterán

Várom a jobb szót a becsületkasszára.

(#2800) zoltan6 válasza SUPREME7 (#2798) üzenetére


zoltan6
őstag

nem feltétlenül erről szól a dolog,hanem tegyük fel valaki több mindent árul egy hirdetésben,mivel a hirdetésben nem tud annyi mindent megadni,ezért a hozzászólásoknál letudja írni a termékeinek a részletes infóját,tulajdonságai,paramétereit.és akkor nem kell mindenkinek kérdezgetnie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.