Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) SUPREME7 válasza zoltan6 (#2800) üzenetére


SUPREME7
őstag

És azt nem lehet átmásolni az új hirdetésbe? 100 kommentbe fér csak ki a specifikáció? :) Egyébként meg SZERINTEM egy termék-egy hirdetés. Könnyebb megtalálni, könnyebb karbantartani blablabla. És egyébként nem a HA-t védem, mert én is észrevettem magamon, hogy "leszoktam róla", mert egyszerűen nem jön be, pedig nem is a külsővel van gondom, mert azt megoldottam. Túl van picit bonyolítva, a lényegesebb dolgokra nincs hangsúly fektetve, lassan megy a debug, sok javascript, meg szinkron miatt lassú is stbstb, mire itt elérnek egy 99%-os szintre és még a dizájnnal is kezdenek valamit, addigra sokan el fognak pártolni, Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2802) Chaser válasza SUPREME7 (#2798) üzenetére


Chaser
titán

Van olyan cuccom amiből évente 10 darabot se adok el. De nem látom, hol lehetne vásárolni hosszabbítást, nálam nincs olyan opció. UP-ot lehet vásárolni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2803) SUPREME7 válasza Chaser (#2802) üzenetére


SUPREME7
őstag

Másik topicban parci írja, hogy ma éles lesz a fizetős rendszer.

(#2804) ravail


ravail
senior tag

Sziasztok!
Én sem tudom meghosszabbítani a hirdetéseimet.
Miért?
A hítdetések meghosszabbítása is be lett korlátozva?
Vagy ez is fizetős lesz?
Van ennek értelme?
Akkor most adjam fel újra a hírdetéseket?
Én sem seftelek, a saját fölösleges dolgaimat illetve a családom fölösleges dolgait hírdetem. Eddig a HardverApró ilyen szempontból teljesen korrekt és normális volt. Mostmár itt is minden a pénzről szól?

(#2805) Jamal888


Jamal888
újonc

Sziasztok!
Nem kapok email értesítést a PÜ-kről és nem is találtam sehol beállítási lehetőséget. Egy ismerősöm mondta, hogy ő kap róla, szóval van nálatok erre lehetőség. Az a kérdés, hogy én miért nem kapok? Ez hiba vagy valahol kérni kell vagy az új felhasználóknak már nem él ez a lehetőség?
Az értékelési kérelemről kapok emailt, jó email címem van megadva.
Köszi a segítséget!

(#2806) zoltan6 válasza Jamal888 (#2805) üzenetére


zoltan6
őstag

rámész a hirdetésem adminisztrációjára,majd megnyitod az egyik hirdetésedet,a jobb felső sarokban lesz egy kis plusz jel.

arra rákattintasz,és akkor ott lesz jobb oldalon a kedvenceidnél,majd rákattintasz a jobbszélső kis botítékra,hogy mostantól szeretnél email értesítőt kapni.

(#2807) Ndruu válasza Jamal888 (#2805) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Menj át a fórumra, lépj be és a beállításaidban a Felhasználói beállításoknál az E-mail értesítő privát üzenetekről legördülő menüben állítsd az értéket minden üzenetről kérekre. Ha ez után sem lenne jó, akkor az e-mail szolgáltatóddal van valami gond, vagy esetleg a spambe kerülnek a levelek.

Harrrr!!!!

(#2808) Jamal888 válasza Ndruu (#2807) üzenetére


Jamal888
újonc

Nagyon szépen köszönöm! :R :R
Még új vagyok az oldal-családnál és nem tudtam, hogy máshol vannak a beállítások!

Akkor egyből javaslat is: erről vagy egy linket jó lenne hardverapróra rakni vagy beleintegrálni a beállításokat! Köszönöm! :))

(#2809) Winner_hun válasza randras (#2799) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyszer már leírtam hogy ingyenesnek akkor ingyenes ha visszaküldöd a megmaradt pénzt. Azt válaszoltad hogy ez meg se fordult a fejedben. Attól hogy nem fix. árral / százalékkal csinálod attól még nem ingyenes.
És ez így nem is becsületkassza. Az akkor lenne ha valóban ingyenesnek hirdetnéd (de már a hirdetésed szövegében sem így van) és ezek után mondaná valaki azt hogy nem kell a visszajáró.
A nem meghatározott összeg az sem az ingyenességgel, sem a becsületkasszával nem egyenlő.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2810) randras válasza Winner_hun (#2809) üzenetére


randras
veterán

Jó, és most jobb, hogy tudsz szavakon lovagolni, meg sárt dobálni? Ha évente egyszer át kell esnünk ezen, akkor legyen, de nyugtass meg, hogy azért tudsz aludni éjszaka.

A szövegből az ingyenességet pedig TE VETETTED KI.

[ Szerkesztve ]

(#2811) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,

nem mondjátok hogy pár kacat x-i meghosszábbítása már 180 Ft/kacatba kerül?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#2812) Ndruu válasza syl5 (#2811) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egyelőre úgy áll a dolog, hogy a kétszeri meghosszabbítás után, ha szeretnéd továbbra is megtartani a hirdetést és a hozzá tartozó hozzászólások is fontosak, akkor fizetned kell az újabb hosszabbításért.
Ha nem fontosak a hozzászólások, akkor a két ingyenes hosszabbítás és az érvényesség lejárta után (de leghamarabb a feladás utáni 29. napon) ismét feladhatod a hirdetést, ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2813) ravail válasza Ndruu (#2812) üzenetére


ravail
senior tag

De akkor miért nem tesztek be egy lehetőséget az ujra feladáshoz, amivel x napon belül a lejárt hirdetés változatlan formában ismét megjelenne, feladható lenne? Nyilván mivel a szerkesztés működik, akár át is szerkeszthető. Az nem probléma, hogy az így ismételten feladott/megjelentetett hirdetés újnak minősül és a régihez tett hozzászólások nem lesznek meg, és az sem gond, hogy a feladás dátuma az ismételt feladástól datálódjon. Ezt miért nem teszitek lehetővé?

[ Szerkesztve ]

(#2814) Ndruu válasza ravail (#2813) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az oldal üzemeltetői és fejlesztői majd eldöntik, hogy lesz-e ilyen lehetőség, vagy sem.

Harrrr!!!!

(#2815) tajcsi válasza Ndruu (#2814) üzenetére


tajcsi
senior tag

This is madness!!! ;]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#2816) Winner_hun válasza randras (#2810) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze hogy kiveszem mert arra támaszkodsz, azt veszed alapnak amikor te is tudod hogy ez nem igaz. Szavakon lovaglás meg sárdobálás mert leírtam hogy nem úgy van ahogy te azt állítod? Meg lehet sértődni, alanyi jogod van hozzá. A tények ettől független makacs dolgok. Amennyiben folytatni szeretnéd itt lehet, ez a topik nem erre való. Itt ez részemről lezárva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2817) Cink_Elek válasza Winner_hun (#2816) üzenetére


Cink_Elek
tag

A lényeg hogy legalább már van mód hogy ne bukja el az ember a hirdetésében szereplő kommenteket.(azért sokat elmond az eladóról ha kifejezik a megelégedettségüket az emberek az általa eladott vagy hirdetett szolgáltatásról) ez akár még 1-200 forintot is megér,legalább is nekem.A semminél ez is jobb!

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2818) Kiki18 válasza Cink_Elek (#2817) üzenetére


Kiki18
őstag

azért sokat elmond az eladóról ha kifejezik a megelégedettségüket az emberek az általa eladott vagy hirdetett szolgáltatásról

Én úgy tudom,hogy erre van az értékelési rendszer.Vagy nem? :F

(#2819) Cink_Elek válasza Kiki18 (#2818) üzenetére


Cink_Elek
tag

Az is egy lehetőség,ez meg egy másik!
Az én hirdetésembe pld.kb. 10 ember hozzászól,1-2 értékel.
Most ilyenkor mi van?(erre jó ha van mindkettő,legalább is nekem)

[ Szerkesztve ]

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2820) Cink_Elek válasza Ndruu (#2814) üzenetére


Cink_Elek
tag

És azt nem tudod véletlenül hogy egyszerre lehet több hónapot is fizetni (hogy ne keljen mindig s*arakodni vele) vagy csak 1-et?

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2821) Winner_hun válasza Cink_Elek (#2820) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyelőre csak egyet lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2822) Cink_Elek válasza Winner_hun (#2821) üzenetére


Cink_Elek
tag

Azért én értékelem hogy tegnap ilyenkor még semmi lehetőség nem volt,most meg azért van valami!:R
ÉN elégedett vagyok ,legalább foglalkoztak a dologgal! ;)

[ Szerkesztve ]

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2823) Livius


Livius
őstag

Hm, ez komoly? Most már a hosszabbításért is fizetni kell? Van három hírdetésem, amire eddig kiírta hogy már nem lehet többet hosszabítani, most meg azt hogy 180Ft. :W Remek!

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#2824) GeryPc válasza Livius (#2823) üzenetére


GeryPc
senior tag

Ez engem is érdekelne,eddig ingyen tudtam hosszabbítani de most már az összes hirdetésemnél 180ft-ot kér vmelyiknél 200-at,amit szinték nem értek...

jófogás lett a hardverapróból?

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#2825) essexboy válasza Livius (#2823) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak ha szeretnél, lehet újra is feladni azonos tartalommal.

(#2824) dárenbézer A +20 Ft a paypalos fizetés miatt van. A többi fizetési mód a jövő hét első felétől lesz majd elérhető, mint azt már Parci említette.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2826) zoltan6 válasza Livius (#2823) üzenetére


zoltan6
őstag

vajon egy darab 180 ft vagy az összes?mert ha az összes akkor az kurva drága 2700 ft 15 hirdetésnél? ezt azt fogja eredményezni,hogy mindenki 1 hirdetést fog felrakni,aztán abba lesz miden ömlesztve a biciklitől kezdve a mobiltelefonig,alaplapig,aztán azt az egyet fogja uppolgatni 1 nap 5x,vesz rá kiemelést,szerintem tuti így fognap átalakulni a hirdetési szokások ez miatt. :(

(#2827) essexboy válasza zoltan6 (#2826) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

És pontosan miért is történne mindez? Miért lenne ömlesztve, ha fel tud adni 15 darab ingyenes hirdetést megint?

essexboy

(#2828) GeryPc válasza essexboy (#2827) üzenetére


GeryPc
senior tag

csak pont ezt utálom jófogásban is, hogy állandóan törölgetni kell a hirdetéseket.
mondjuk ott ingyen "up" sincs
de állandó feltöltögetés, képek felrakása, azért ez mondjuk 10-15 hirdetésnél már nem kevés idő...

magyarán aki nem akar fizetni a hosszabításért, annak ezt havonta 1x meg kell csinálnia,ha jól értelmezem a szabályokat?!

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#2829) Livius válasza zoltan6 (#2826) üzenetére


Livius
őstag

Darabonként írja a 180 Ft-ot!

Igazából így a nagy átalakulás és pénzbeszedéses stílus kilakulása után, most már arra vágyom hogy vigyék el a holmijaimat minél hamarabb a francba, hogy ne kelljen a jövőben ezekkel vacakolnom.
Ez a rendszer semmivel se lesz jobb mint egy átlagos expressz, vagy jófogás. Drasztikusan csökkeni fognak a hírdetések, és esetleg jönnek az elöbb említett parasztul összeömlesztettek, csak hogy olcsóbb és könnyebb legyen meghírdetni a dolgokat.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#2830) essexboy válasza GeryPc (#2828) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

3 havonta kell megcsinálni. 2x hosszabbíthatod ingyen, tehát összesen 3x28 napig érvényes egy hirdetésed. Azaz egy évben 4x kell újraraknod, ha nem szeretnél fizetni, azért szerintem ez nem annyira megterhelő...

essexboy

(#2831) Winner_hun válasza GeryPc (#2828) üzenetére


Winner_hun
félisten

Negyed évente. Ha felteszel egy újat az érvényes 28 napig, majd 2x28 napig meg lehet hosszabbítani..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2832) Livius válasza Winner_hun (#2831) üzenetére


Livius
őstag

És még akkor számoljuk már bele azt is hogy mondjuk 5 hírdetés fut egy adott hírdetőnél, és mind az öt mondjuk nem azonos időben volt feladva, hanem egyhónap különbségekkel. Így aztán kb félév alatt havonta akadna majd egy hírdetés, amit újra kell rakni, a nulláról, mert többet nem lehet hosszabítani.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#2833) essexboy válasza Livius (#2829) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Leírnád légszíves, hogy szerinted miért lenne összeömlesztve? A jelenlegi rendszeren annyit változtattunk, hogy akinek fontosak a hozzászólásai, netalántán nem akar vacakolni az újra felrakással 84 nap után annak legyen egy lehetősége, hogy megtartsa a hirdetését. Tehát semmit el nem vettünk tőletek, hanem egy újabb kaput nyitottunk. Az jobb lenne szerinted, ha nem lenne erre lehetőség?

essexboy

(#2834) essexboy válasza Livius (#2832) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"amit újra kell rakni, a nulláról"

Ott van az előző hirdetése, crtl+c és a másikban ctrl+v, szerintem így feladni olyan 1 percembe kerül egy hirdetést.

essexboy

(#2835) Livius válasza essexboy (#2833) üzenetére


Livius
őstag

(#2826)
Minden találékony magyar első gonodlata ez. A jóslattal teljesen egyetértek.

Az hogy meg, meg van a lehetőség arra hogy újra fel lehessen rakni, véleményem szerint nem igazán egy tervezett megoldás, hanem egyszerűen ilyen a rendszer, meglehet tenni és kész. Szerintem nem lett semmi újabb kapu nyitva, ez eddig is volt.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#2836) essexboy válasza Livius (#2835) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Egyébként azt is lehet, viszont csak a bazáros szekcióban. Tehát ha valaki bazárt szeretne nyitni és minden termékét oda belerakni, akkor tegye azt.

A fizetéses hosszabbításra gondoltam, amikor egy újabb kaput emlegettem.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2837) Fritotel


Fritotel
csendes tag

Létezik, hogy a hirdetésfeladásért 180ft.-ot kell fizetni?

Idióták, okoskodók, retardáltak kerüljenek...

(#2838) essexboy válasza Fritotel (#2837) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Amennyiben ezzel együtt több hirdetésed lenne mint 15, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2839) Fritotel válasza essexboy (#2838) üzenetére


Fritotel
csendes tag

köszönöm :R

Idióták, okoskodók, retardáltak kerüljenek...

(#2840) Morris


Morris
veterán

Egyébként nem tudom mire ez a nagy lázongás. Ha valaki hirdet valamit, akkor nyilván eladni szeretne és nem árulgatni! Én például nem szeretném hónapokig árulgatni a termékeimet. Tisztában kell lenni a termékek piaci árával és akkor nincs semmi gond. Aki ennek ellenére "csak" árulgatja, akkor viselje a következményeket.

Akinek folyamatosan rendelkezésre álló készlete van annak fontos lehet, hogy megmaradjanak a (pozitív) hozzászólások is. Ennek viszont akkor ára van.
A másik dolog pedig, ebben az esetben enyhén üzletszerű kereskedésről van szó, aminek mondjuk ki, megint csak ára van!

[ Szerkesztve ]

(#2841) fricz19 válasza essexboy (#2838) üzenetére


fricz19
őstag

:F
Ez tervben van v wtf?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2842) Ndruu válasza fricz19 (#2841) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Már be van vezetve, úgy tudom.

Harrrr!!!!

(#2843) fricz19 válasza Ndruu (#2842) üzenetére


fricz19
őstag

Több mint 15 hirdetésem van és új feladásnál nem dob fel semmi fizetési lehetőséget

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2844) essexboy válasza fricz19 (#2843) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Mikor a feladás végére érsz, azaz a második oldalon feladod a hirdetésed, nem jön fel egy ablak, hogy ez a 16-ik hirdetésed?

essexboy

(#2845) fricz19 válasza essexboy (#2844) üzenetére


fricz19
őstag

Addig nem néztem, de most megnéztem és
valóban kér 180Ft :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2846) fricz19


fricz19
őstag

Jegelt hirdetés hova kell számolni?
szóval ha van 14 aktív hirdetésem 1 jegelt
akkor az most 15 vagy 14 hirdetés?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2847) syl5


syl5
őstag

Halálra van ítélve az apró és haláltusáját meg is kezdte az új site publikálásával.
Hiába próbálják az apródok megmagyarázni a megmagyarázhatatlant.

Két tény adott:
-magyar ember nem dobálózhat 200 Ft-al sem,
-nem jó használni az oldalt.

Ez ellen lehet küzdeni, de ezek tények.
Elég csak magamat nézni. Régen napi rendszerességgel megnyitottam az oldalt, és akár órákat is böngésztem rajta. Mindig volt fent valami kacatom, ami másnak hasznos lehetett. Most már szinte nem is járok fel hardverapróra, csak prohardverre; és pár száz Ft-os dolgokkal nem fogok vacakolni inkább majd kidobom őket. Ezzel más is így lesz, pedig ez is egy nagy előnye volt a régi HA-nak hogy szinte bármi apróságot megtaláltál, ami másnak lom volt, neked meg egy értékes alkatrész.

Kíváncsi lennék az oldalletöltések és átlagos oldalon eltöltött idő mutatók alakulálására, biztos nem felfelé haladnak az új site óta...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#2848) Ndruu válasza syl5 (#2847) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem is kell dobálózni senkinek, hiszen a hirdetésfeladás ingyenes, egyszerre 15 aktív hirdetése lehet egy felhasználónak (ezek közt lehet akár egy bazár is, ahol a sok apróságát együtt hirdeti). Ha egyszerre 15-nél több hirdetést szeretnél futtatni, az kerül pénzbe. Átlagos felhasználónak bőven elég a 15, akinek ennél többre van szüksége, az valószínűleg vagy komolyan üzletel (bolt, bazár, ebből él) vagy a befolyó összegekből tudja fedezni azt a pár száz forintot.

A hirdetések automatikusan lejárnak (nagyon sokan kérték, hogy az elhagyott hirdetések eltűnjenek, hát most eltűntek/eltűnnek végre), de kétszer meg lehet hosszabbítani őket, ezzel akár 12 hétig (~3 hónap!) is életben lehet tartani egy hirdetést. Ha ez is lejárna és még nem kelt el a hirdetett termék, akkor újra fel lehet adni, teljesen ingyenesen. Ha fontosak a hirdetéshez kapcsolódó hozzászólások, vagy csak a kényelmesebb utat választod, akkor lehet (nem kötelező!) újabb hosszabbítást vásárolni.

Az upokat be kell osztani, de itt is igaz, hogy aki komolyabban foglalkozik az üzleteléssel, az ki tudja fizetni azt a pár száz forintot. Aki pedig keres, az a kereső használatával úgy is megtalálja, legyen az akár upolt, nem upolt, kiemelt vagy nem kiemelt hirdetés.

A felület (design) is meg fog egy kicsit változni, ezt már az elején megígérték. Olyan nem lesz, mint a régi, ezt senki se várja.

"Halálra van ítélve..." - Nem hinném.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2849) Ádyka válasza Morris (#2840) üzenetére


Ádyka
őstag

Mindennek ára van. És most nem a részben fizetőssé tételre gondolok.
Azt mondják az üzemeltetők, hogy milyen rendesek velünk, mert kikérték a véleményünket az átállás előtt / alatt, amit egyik másik oldal sem tesz meg a látógatóival.
Az eredménye lett az új design, amit kb 80%-unk abszolút nem szeretett volna. De legalább meghallgattak minket.

Sokan hangoztatták, hogy fizettek volna a régi oldalon, ahogyan én is.
És miért? Pont azért, amitől én is tartottam.
Mert mióta átállás volt, kb 1/4-e lett az érdeklődés / eladás pl nálam. Itt fizettük az első árat, mert ugye mindennek ára van. És ezt magamról is tudom, hogy azelőtt napi 1,5 órát csak bambultam, böngésztem, néha vásároltam, akár olyat is ami nem nagyon kellett, csak occsó volt. Mostanában 5 perc után feladom.
Azaz valszeg már jópáran elhagyták az oldalt, legalábbis nem töltenek vele annyi időt, de ne legyen igazam. Ja, és mindezek után még lehet vásárolni hosszabbítást / uppot, egy gyengébb forgalmú oldalra.

Mindezt mondom úgy, hogy bizonyos dolgokon már tényleg kellett változattni: pl 5 éves hídetések már ne legyenek meg, de az 1 hónap is elég kevés szvsz.

Gondolom a kommentem után én is megkapom a magamét, hogy ne gerjesszem a többieket stb stb.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#2850) fricz19 válasza Ndruu (#2848) üzenetére


fricz19
őstag

Nem gondoljátok h drágák a szolgáltatások?
Kiemelés vatera 400ft 3hétre, itt 180Ft/nap
Termék feltöltés 180ft 15 hirdetés után, vateran ez is olcsóbb
up vásárlás se olcsó, ha annyit akarnék uppolni mint régen akkor ez is havi szinten rohadt drága lenne.
Tudom vateran van jutalék, de azt is nézzük, hogy csak akkor kell ott fizetni, ha el is adom.
Ehhez sokkal jobb oldalt kapok; nagyobb user számmal, jobb marketingek.

Ráadásul ezeket a fizetős szolgáltatások úgy lettek bevezetve, hogy csak PP-vel lehet fizetni... :(

Nekem nincs gondom azzal, hogy fizetni kell, csak maga az árral.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.