Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Morris válasza +váltó (#3150) üzenetére


Morris
veterán

Semmi köze a rangrendszernek a pozitív vagy negatív értékelésekhez!

(#3152) canniball válasza +váltó (#3150) üzenetére


canniball
nagyúr

Rangrendszer a Prohardver lapcsaládon
A megbízható kereskedő a többiek tapasztalata alapján lesz az, nem a rangja miatt. ;)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3153) Sipi85


Sipi85
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy nem tudok mindenkinek válaszolni mert letilt a szerver spam veszély miatt. A kérdésem az lenne hogy ellenőrző kód sincs hogy tovább válaszolgassak erre milyen megoldás lehetséges? A választ előre is köszönöm!

Elérhetőségem: 709465477

(#3154) essexboy válasza Sipi85 (#3153) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Több lehetőséged is van:
1, Egy 24 órás ciklusra van megadva, hogy hány privátot küldhetsz, mivel tegnap ilyenkor is privátokat küldtél ezért az is beleszámítódik, várj egy kicsit.
2, Írd ki az aláírásodba, hogy e-mailt küldjenek, mert nem tudsz több privát üzenetet küldeni.
3, Esetleg még azt is lehet, hogy azoknak az embereknek akiknek privátot szeretnél küldeni, megnézed az e-mail címüket az adatlapjukon, és úgy válaszolsz nekik, az előzményt is bemásolva, hogy tudják miről van szó.

essexboy

(#3155) fricz19 válasza essexboy (#3154) üzenetére


fricz19
őstag

Ezen változtatni fognak az illetékesek?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3158) jaja1981


jaja1981
addikt

Ha az archiv-ban van hirdetésem, de nem tudom pénzért újra indítani, akkor mi van? Azt hogyan kell?

Köszönöm.

(#3159) Bjørgersson válasza jaja1981 (#3158) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk feladod újra a hirdetést.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3160) jaja1981 válasza Bjørgersson (#3159) üzenetére


jaja1981
addikt

És a hozzászólások? Vannak köztük több éves hirdetések is.

(#3161) essexboy válasza jaja1981 (#3160) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Melyik hirdetésről van szó? Mikor járt le?

essexboy

(#3162) jaja1981 válasza essexboy (#3161) üzenetére


jaja1981
addikt

Pl.
[link]

De nincs ott a meghosszabbítás lehetősége.

(#3163) Edorn válasza jaja1981 (#3158) üzenetére


Edorn
aktív tag

Én is erre lennék kíváncsi, hogy lesz-e lehetőség archív hirdetést újra aktiválni? Vagy ha már van rá lehetőség, akkor hogyan?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#3164) Winner_hun válasza Edorn (#3163) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aktív hirdetést bármikor, archivált hirdetést pedig a lejárat után maximum 2 hétig lehet még hosszabbítani.

Érvényességi idején belül az általad archivált hirdetéseket újra aktiválhatod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3165) jaja1981 válasza Winner_hun (#3164) üzenetére


jaja1981
addikt

Akkor ennek annyi?

(#3166) szab.tam válasza Winner_hun (#3164) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez így elég béna.
miből állna egy lejárt hirdetést akár egy év múlva újból aktiválhatni, ha újból aktuálissá válik.
most hirtelen nekem legalább 10 ilyen van. csomó képpel, szöveggel...

***

más.

régebben panaszkodtam, hogy az új apró rettentően lassú, procizabáló az xp + ie8 alatt.
akkor az volt a válasz, ne használjak elavult böngészőt, nem lesz már rá optimalizáció.

most felmentem, mert nagyon keresek valami.
és láss csodát, hasít, mint a villám.
pár % cpu használat, a megelőző 80 + 100-hoz képest.
faragtatok rajta valamit, vagy ez tőletek független javulás?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3167) essexboy válasza szab.tam (#3166) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Beszéltem Parciékkal, meg lesz csinálva. Van még pár dolog előtte a fontossági listán, de meg lesz oldva, hogy bármelyik archiv hirdetést lehessen újra aktiválni. :K

Egyre kevesebb bug van, így van lehetőség arra is, hogy ilyenekkel foglalkozzanak a fejlesztők :)

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3168) szab.tam válasza essexboy (#3167) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3169) jaja1981 válasza essexboy (#3167) üzenetére


jaja1981
addikt

Na az jó.
Akkor várok és figyelem, mikor tudom újra indítani.

Köszönöm.

(#3170) etejedu


etejedu
őstag

A hirdetés feladása előtt az elölnézeti kép után, miért nem lehet módosítani, szerkeszteni a hirdetést?
Nem az lenne a célja, hogyha kifelejtettem valamit , tudjak módosítani?

(#3171) kroy83


kroy83
tag

Hali!

Olyan gondom van, hogy összesen 8 aktiv hirdetésem van, mégis valamiért a rendszer úgy gondolja hogy 15.
Látok egy rakás inaktiv hirdetest, de nem tudom őket törölni. Mi lelehet a baj? :U

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#3172) szab.tam válasza kroy83 (#3171) üzenetére


szab.tam
nagyúr

topikcím:
ÚJ HARDVERAPRÓ - általános észrevételek, javaslatok /Bugreportoknak külön topik van!!/
-> [link] :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3173) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Megoldható lenne a videokártyáknál olyan kategorizálás még az AMD / nVidia oldalon belül, hogy pl. FirePro / Radeon és Quadro / GeForce széria azon belül pedig 6000, 7000 / GTX600, GTX700? Mint ahogy pl. a Nokiánál is van, 1000-es, 2000-es, stb. sorozat.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3174) szab.tam


szab.tam
nagyúr

próbáltam rákersni egy konkrét júzer hirdetéseire, mert tudom, hogy árul egy vga-t.
bemásztam a vga hirdetésekbe.
ott nézem a "részteltes keresés" kapcsolót a fősorban, ahol gondoltam, hogy beütöm a júzer nevét, és kidobja a hirdetést.
de nem találom ezt a részletes keresési lehetőséget...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3175) Ndruu válasza szab.tam (#3174) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nyisd meg az illető hardveraprós adatlapját, ott megtalálod az összes aktív hirdetését.

A kereső is működik, úgy látom.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3176) canniball válasza szab.tam (#3174) üzenetére


canniball
nagyúr

Pedig ott van és elég nagy is, a bal oldali menüben a Keresés opció.
Megint lassú voltam...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3177) szab.tam válasza Ndruu (#3175) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Nyisd meg az illető hardveraprós adatlapját"

köszönöm, megvan.
csak én "rutinosan" a részletes keresés kapcsolót kerestem. :D

****

(#3176) canniball
ok. :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3178) lacuspapus


lacuspapus
tag

Sziasztok.
mi van ezzel az sms fizetéses dologgal? miért nem tudom igy kiemelni a hirdetésem? köszi a választ előre is. üdv.

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#3179) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Sziasztok!

Szerintem nagyon megtévesztő és logikátlan a mostani pozitív értékelések visszajelzése. A pozitív értékeléseket adás-vételenként kéne számolni és nem a részeredményeket szummázni.
A részeredményeknél pedig lehet jobban érzékelhető lenne a százalékos visszajelzés. (vagy magában, vagy a mostani mellett)

[ Szerkesztve ]

(#3180) Ndruu válasza lacuspapus (#3178) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Idén jön.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3181) lacuspapus válasza Ndruu (#3180) üzenetére


lacuspapus
tag

Köszi. :R

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#3182) canniball válasza JackFeryll (#3179) üzenetére


canniball
nagyúr

Egyetértek; viszont ha jól emlékszem ez már korábban is felmerült és nem nyert.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3183) donjohnson


donjohnson
addikt

alakul a színvilág. ez már jobban hasonlít a régi hardverapróra. :))

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#3184) Dronte válasza JackFeryll (#3179) üzenetére


Dronte
aktív tag

Énis így gondolom. 5 pozitív értékelés egy eladásért, igencsak megtévesztő lehet.

(#3185) fricz19 válasza donjohnson (#3183) üzenetére


fricz19
őstag

jah, igaz elég félkésznek nézz még ki
de már így is mérföldekkel jobb mint az előző

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3186) celka5 válasza fricz19 (#3185) üzenetére


celka5
tag

Én is először azt hittem nem töltötte be a css-t rendesen :D, rá is feküdtem a CTRL+R-re :)
De maradt ilyen félkész )

[-CeLkA-]

(#3187) Neoteric


Neoteric
addikt

Na ezek az új színek már tetszetősebbek! :)
Már csak a felső logónak meg az alsó láblécnek kéne igazodnia hozzá.

A színezéssel kiemelt hirdetések háttérszíne viszont egy hangyahímvesszőnyivel világosabban szvsz jobb lenne.

PSN: ne0teric_sAN

(#3188) JackFeryll válasza Neoteric (#3187) üzenetére


JackFeryll
őstag

+1
Egyetértek. Zavaró a kontraszt. A nagyon világos háttér, sötétbarna háttér, fekete félkövér betűk közt azt se tudom hova nézzek.

[ Szerkesztve ]

(#3189) ClioRS


ClioRS
őstag

Én azt nem értem, hogy minden lapcsaládnak jól el van találva a színvilága, ezzel a hardverapróval meg valahogy nem sikerül. Ez most konkrétan rosszabb, mint a régi volt szerintem, nagyon bántja a szemet. :U
Nem lehetne a régi hardverapró színvilágát átvenni?

(#3190) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Kezd jó lenni a színvilág. Néhány észrevétel a már említetteken felül: Baloldalon a Help fülecske nagyon nem illik bele, azt is igazítani kellene árnyalatban az oldalhoz, a kedvenceim mezőben a gombok (lista elejére hozás, törlés, email értesítés..stb) kicsit zöldes árnyalatúak, azon is faragni kellene.
A másik pedig ha egy hirdetés Jegelt, pluszban ki is van emelve, akkor nagyon rosszul néz ki a narancssárga szín a barnán.
Egyébként ez már most sokkal sokkal jobb mint az előző. :R

Szerk:
Mire leírtam, a Help fülecske máris máshogyan néz ki. :C

[ Szerkesztve ]

(#3191) bullshit98


bullshit98
csendes tag

na végre,az már sokkal jobb..gratulálok..csak így tovább..köszi :R :R :R :R :R

(#3192) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Jó lett az új hardverapró, nekem a régi is elfogadható volt, de ez fejlődés ahhoz képest.

(mán' csak azt a fránya "emailes értesítést kérek ha új hozzászólás jön" megerősítő ablakot kén' megcsinálni, hogy aki vak az se pipálja be véletlenül ;) )

[ Szerkesztve ]

(#3193) HuMarc


HuMarc
addikt

:R - Ennyit szerettem volna mondani! Nagyon jó! (Mondjuk most mobilról néztem)

(#3194) canniball válasza DeFranco (#3192) üzenetére


canniball
nagyúr

Hol az a "megerősítő ablak"? Én HA alatt (még?) nem látok ilyet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3195) HuMarc válasza canniball (#3194) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem pont az a gond, hogy nincs ilyen :)

(#3196) Viktoár


Viktoár
addikt

Na végre valami ami nekem is tetszik. :C

Üdv:Viktor

(#3197) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

A kedvencekhez adás gomb a kiemelt hirdetéseknél szinte teljesen eltűnik, valami más színt kellene ott használni. A Saját apróhirdetéseknél, a hirdetések melletti opció fülnél lévő lefelé mutató nyilacska pedig narancssárga maradt.

[ Szerkesztve ]

(#3198) canniball válasza HuMarc (#3195) üzenetére


canniball
nagyúr

Hát ha DeFranco is így gondolta akkor egyetértek (csak a véletlen bepipálásról szóló mondatrészt nem tudom hová tenni).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3199) animatrix11


animatrix11
őstag

már megszoktam az oldalt színét design-ját, erre most ha pl. a hardver fülre kattintok előjön valami új ocsmányság... mindegy majd megszokom

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#3200) zoo8800


zoo8800
veterán

Habár nem igazán használom, de sokkal jobban tetszik a mostani kockább HA, mint az előző :)

rip and tear, until it is done

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.