Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) devilke válasza SUPREME7 (#2900) üzenetére


devilke
tag

http://www.similarweb.com/website/hardverapro.hu#/#aprod.hu,vatera.hu

erdemes megnezni hogy vatera /aprod kb 10x es forgalommal megy. mint fő versenyzők...

mondjuk a latogatottsag mintha nott volna de ez lehet szezonalis is. valami hosszabb idotavot kene megnezni.

(#2902) WhiteWalker válasza fricz19 (#2896) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Te húzod a szád az árakra... ;) Ha megnéznéd a hsz-eim számát a piaci résznél,láthatnád, hogy több mint 250 van...szerinted , nem árultam vagy vettem semmit? omg... :U , minél jobban ismerem az embereket annál jobban tisztelem az állatokat...

[ Szerkesztve ]

(#2903) fricz19 válasza WhiteWalker (#2902) üzenetére


fricz19
őstag

Te nagyon okos én a szolgáltatások vásárlásáról beszélek(up, kiemelés)....

Még mindig csak butaságokat beszélsz.
Azért örülök h másnak ennél több esze van és felfogta a mondandomat

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2904) WhiteWalker válasza fricz19 (#2903) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom miről beszélsz " nagyon okos" ;) Pont azért írtam , mert az kerül pénzbe...Részemről befejezve, fogtechnikusokkal nem tárgyalok :DDD

(#2905) fricz19 válasza WhiteWalker (#2904) üzenetére


fricz19
őstag

Ezen már csak röhögni lehet :D
Vicc...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2906) Fenyő válasza Morris (#2840) üzenetére


Fenyő
őstag

Mondjuk az nem merült fel az üzemeltetőkben, hogyha vki ritkább dolgot keres vagy esetleg rétegspecifikus dolgot árul, arra - főleg előbbi esetben - nem feltétlen elég 12 hét, ha már amúgy is 4 hetente hosszabbítgatni kell ezeket, miért nem lehet korlátlanul (aki nem különösebben áll lesben a hosszabbításokra várva - tehát akik az üzemeltető szerint kevésbé gondos gazdák - amúgy is bukják a hirdetésüket)?

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#2907) zoltan6 válasza Fenyő (#2906) üzenetére


zoltan6
őstag

úgy hülyeség az egész ahogy van,tényleg kezd elvaterásodni az oldal sajnos.régen én is szerettem itt ritkaságokat bogarászgatni,de sajnos igy elfognak az emberek vándolni,ha minden a pénzről szól.van már az oldalnak rengeteg alternatívája,egyre jobban megjelennek már a facebookon is az apróhirdetési kis kösségek zárt, csoportok.aminek én sem vagyok nagy hivője,de kénytelen vagyok használni,mert ott vannak a vásárlók.

(#2908) Fenyő válasza zoltan6 (#2907) üzenetére


Fenyő
őstag

Eddig leginkább csak amolyan szemlélő üzemmódban figyeltem, hogy mi fog kisülni ebből az új hardverapróból, gondoltam egy kis modernizálás ráfér, a fórummotor is többször átesett ilyesmin, ami eleinte furcsa meg szokatlan volt, de előbb-utóbb ugyanolyan "lakájossá" vált mint az előzőek, mert technikai újításokkal az arculat nem változott. Ezekkel az újításokkal viszont ez megváltozott, egyértelműen csökkent a "biodiverzitás", ami szerintem pont sikeressé tette a ph-et a konkurens hw portálokkal szemben, hogy nem csupán kisebb csoport "geek" belső körös nagyon szakmai tanyája vagy egy teljesen moderáció nélküli tag és hozzászólás hajhász oldal, hanem a szakmaiság kellő megőrzése mellett gyak. bárkit befogadott, aki kicsit is érdeklődött a számítástechnika iránt (na jó, ez lehet kicsit nyálas volt :DDD ).
Igazából az a bajom, hogy az újítások számomra (meg még gondolom jónéhány tag számára) nem szimpatikus irányba haladnak, olybá tűnik, hogy a cél kommersz holmik gyors árucseréje, aki vagy ami kilóg ezalól az keressen más fórumot magának.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#2909) Theonlymac válasza Fenyő (#2906) üzenetére


Theonlymac
csendes tag

Sziasztok, Szerettem volna hosszabbítani egy hirdetésem, 180 forint még elviselhető összeg lenne, de miért nem tudok bankkártyával fizetni? Ki van szürkítve ez az opció. Csak a PayPal-t engedi. (Ahhoz külföldi bankszámlám van kötve így a valuta váltás sokszorosítaná a valójában ráfordított összeget)
Van valami alsó határ (pl 1000 Ft?) ami alatt nem lehet kártyázni? Vagy hogyan működik? A súgóaban sem találta semmit :)

(#2910) essexboy válasza Fenyő (#2908) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kedves Fenyő!

Értem én, hogy a kis apró cseprő dolgait az ember is szívesen hagyná fent évekig a Hardveraprón, viszont nagyon sok ember a saját hirdetéseit elhanyagolta, ezért kellett az automatikus archiválás, ez alapból jelenleg 28 nap, amennyiben meghosszabbítod, akkor még 2x28 napig életben tartható. Azaz összesen 84 napig van élő hirdetésed. Ha ilyenkor szeretnéd még tovább hirdetni, akkor szerkesztve a régi hirdetésed kimásolod a tartalmát és egy új hirdetésbe beilleszted azt, ami újabb 84 napig életben tartható. Tehát ha azt akarod, hogy egy évig élő hirdetésed legyen, akkor 4x kell újra felraknod, és mindez ingyenes

Alapból nem volt lehetőség arra, hogy 2x-i hosszabbítás után lehessen hosszabbítani apró részen, de mivel több kolléga is kérte, hogy ő akár fizetne is érte, hogy megmaradjanak a hozzászólásai, ezért tettük ezt lehetővé.

Akkor összefoglalva milyen lehetőségek vannak az apróhirdetések hosszabbítását illetően (esetekre bontva):

Ezeket mind szabad:
1. eset
● Nekem van egy hirdetésem.
● 28 nap múlva lejár.
● Nem szeretném hosszabbítani
● Átmásolom egy új hirdetésbe a tartalmat.
● Újra feladom, miközben archív az a hirdetés amiből kimásoltam

2. eset
● Nekem van egy hirdetésem.
● 28 nap múlva lejár.
● Szeretném hosszabbítani
● 2x meg is teszem ingyenesen
● 3x mikor hosszabbítanám akkor pénzbe kerülne
● Nem szeretném hosszabbítani
● Átmásolom egy új hirdetésbe a tartalmat.
● Újra feladom, miközben archív az a hirdetés amiből kimásoltam

3.eset
● Nekem van egy hirdetésem.
● 28 nap múlva lejár.
● Szeretném hosszabbítani
● 2x meg is teszem ingyenesen
● 3x mikor hosszabbítanám akkor pénzbe kerülne
● Kifizetem, örülök hogy nem kellett másolgatni.

Amit nem szabad:
● Két teljesen ugyanolyan tartalmú aktív hirdetés, még ha 28 nap el is telt a kettő feladása között.

Az SMS-es, utalásos fizetés ezen a héten kiélesedik, a designon is fognak tekerni Parciék.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2911) Cink_Elek válasza essexboy (#2910) üzenetére


Cink_Elek
tag

Minden oldalról mindenkinek igaza van!
Csak működjön már az sms fizetés:)

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2912) Theonlymac válasza Cink_Elek (#2911) üzenetére


Theonlymac
csendes tag

És a bankkártyás fizetés???

(#2913) essexboy válasza Theonlymac (#2912) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#2914) randras


randras
veterán

Sikerült kiemelnem az egyik hirdetésem (azt most inkább le sem írom hogy...), de a két kérvényezett kiemelésből csak egy került rá, ilyenkor mivan? :U

(#2915) GeryPc


GeryPc
senior tag

Írta már más is hogy a paypalos fizetés nem működik (nálam sem) hosszabítani akartam, de nem történt semmi a fizetés után...paypal számlámról nem történt tényleges levonás.
más fizetési lehetőség meg ugye még mindig nem elérhető, hirdetéseim 2 nap múlva lejárnak és valószínűleg törlődnek.
kéne egy kis help :R

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#2916) fricz19 válasza GeryPc (#2915) üzenetére


fricz19
őstag

miért nem jó ha újra felrakod?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2917) GeryPc válasza fricz19 (#2916) üzenetére


GeryPc
senior tag

mert ez nem sima egyszeri hirdetés.

hanem olyan ami már x éve fent van (javítós "topicom") jó lenne ha nem törlődne

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#2918) fricz19 válasza GeryPc (#2917) üzenetére


fricz19
őstag

Lehet linkelni
Udi is csinalja pl.
De semmirol nem akarlak lebeszelni :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2919) cheatergs


cheatergs
senior tag

Hellósztok!

Egy hirdetésem holnap jár le (2x hosszabbítás után), de értékelni a lejárat után tudják, akkor addigra meg már archivált lesz. Ez esetben végleg elveszett az értékelés lehetősége, vagy tegyem fel újra a hirdetést, és akkor azt értékelje a vevő?

A másik, hogy a 28 napos hirdetésfeladási minimum a felhasználó minden hirdetésére vonatkozik (tehát nem rakhatja fel egy másik termékét csak 28 nap múlva), vagy csak ugyanannak a terméknek a végleges lejárata utánra? Utóbbinál számít-e a a hosszabbítás, vagy a hirdetés megjelenésétől indul a 28 nap?

Kösz!

Mindig minden mindegy

(#2920) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Kaptam 1-1 értékelést 1-1 eladótól,
én is adtam profilomban
4 értékelést látok azért mert ebben benne van az is amit adtam nekik?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#2921) essexboy válasza DonThomasino (#2920) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

1értèkelés esetén, ha vevő vagy, akkor az eladó 2 kérdésre ad választ egy- egy igennel vagy nemmel, azaz ahány kérdés annyi pozitív, negatívat kapsz. A te esetedben mindkét eladó 2-2 igen választ adott ezért van 4 pozitívod. Amikor egy vevő értékel egy eladót, akkor 5 kérdés van, tehát 5 pozitív, negatívat adhat.

essexboy

(#2922) essexboy válasza cheatergs (#2919) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Archiváld és rakd fel újra (Jegeljed természetesen) és azt értékelje a vevő.

Különböző termékeket bármikor felrakhatsz,, csak ugyanazt a terméket nem szabad kétszer felrakni, még ha le is telik a 28 nap. Ha valaki szeretné 28 nap után újra felrakni, megteheti, de a másik ugyanolyan termékről szóló hirdetését archiválnia kell. További esetekre olvasd el ezt a hozzászólásomat.

essexboy

(#2923) drtimot


drtimot
aktív tag

Nem tudom, szóba került-e már ez, de szeintem kiváló funkció lenne majd a jövőben, ha lehetne másnak ajándékozni UP csomagot vagy hirdetés-hosszabbító kreditet.

Így kis értékű dolgokért lehetne ilyen formában is fizetni, és így ráadásul az ilyen tranzakciók teljesen az oldal felületén zajlanának. (Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint ahogy a régi rendszerben sokan ajándékoztak el apróságokat piros pontokért cserébe, csak az persze egy megkérdőjelezhető tisztaságú módszer volt, itt csak a pénz útját rövidítenénk le.)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#2924) LonGleY


LonGleY
veterán

1. Ha lejár egy hirdetés, akkor automatikusan archiválásra kerül?

2. A jegelt miért jár le? Én azért tartom ott őket, hogyha kell, újraindítom őket, de nem kívánok hosszabbítással foglalkozni... Archívumba meg nem akarom őket pakolni, mert onnan nem tudom kirángatni őket.

3. Ha szeretnék archivált hirdetésből információt törölni, azt hogyan tehetem meg?

4. Van lehetőség az archivált hirdetések végleges törlésére? Nem vagyok kíváncsi az évekkel ezelőtti cuccaimra, és az általuk lefoglalt címre, másnak meg különben sincs joga megtekinteni ezeket, ha nem szeretném.

Jelenleg úgy oldom meg, hogy ne maradjon semmi ezekben, hogy archiválás előtt a leírást és a címet kicserélem egy darab pontra, a képet pedig törlöm. Ez amúgy ultragáz...

Ezúton kérnék teljes törlést az összes archivált hirdetésemre! Senkinek semmi köze ezekhez, nem kívánom közszemlére tenni a volt vagy keresett cuccaim.

[ Szerkesztve ]

(#2925) LonGleY válasza LonGleY (#2924) üzenetére


LonGleY
veterán

2.+ Ráadásul nem is tudok jegelt állapotból hosszabbítani... ez most komoly?

(#2926) essexboy válasza LonGleY (#2924) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"1. Ha lejár egy hirdetés, akkor automatikusan archiválásra kerül?"

1. Igen, mivel ezért vezettük be, mert a régi oldalon a hirdetések harmada már nem volt aktuális.

"2. A jegelt miért jár le? Én azért tartom ott őket, hogyha kell, újraindítom őket, de nem kívánok hosszabbítással foglalkozni... Archívumba meg nem akarom őket pakolni, mert onnan nem tudom kirángatni őket.
2.+ Ráadásul nem is tudok jegelt állapotból hosszabbítani... ez most komoly?"

2. Ugyancsak ismételném az előző jelentésemet: azért, mert az emberek kiírták hogy jegelt és még fél év múlva is az volt, ahelyett hogy érvénytelenítették volna... Az archívba is be tudod rakni a hirdetésedet, ugyanúgy a hirdetés érvényességi ideje alatt visszarakható akár aktívba, akár jegeltbe.
2.+ Jelenleg csak aktív állapotból lehet hosszabbítani, illetve archív állapotból a hirdetés érvényességének lejáratától számított két hétig még egyszer tudod hosszabbítani. Jegeltet miért hosszabbítanál egyébként? Mi az az élethelyzet ami indokolná ezt?

"3. Ha szeretnék archivált hirdetésből információt törölni, azt hogyan tehetem meg?"

3. Amennyiben az apróhirdetés az érvényességét kevesebb mint két hete vesztette el, akkor a hirdetés hosszabbításával megjelenik a hirdetés szerkesztése menüpont.

"4. Van lehetőség az archivált hirdetések végleges törlésére? Nem vagyok kíváncsi az évekkel ezelőtti cuccaimra, és az általuk lefoglalt címre, másnak meg különben sincs joga megtekinteni ezeket, ha nem szeretném."

4, Van, amennyiben megkéred az egyik HARDVERAPRÓDOT / MODERÁTORT és van is arra kapacitása, hogy ezeket meg tudja csinálni. A címek ugyanúgy lefoglaltak lesznek, ezáltal nem tudod azokat felszabadítani. Az archivált hirdetések a keresőből kikerülnek és bármilyen keresés szempontjából nem láthatóak. (Természetesen a keresők betárazzák, de ezek kihullanak egy idő után)

"Jelenleg úgy oldom meg, hogy ne maradjon semmi ezekben, hogy archiválás előtt a leírást és a címet kicserélem egy darab pontra, a képet pedig törlöm. Ez amúgy ultragáz..."

Ahogy mondtam az előbb, ha jelented és megkéred az intézkedő HARDVERAPRÓDOT / MODERÁTORT akkor törlik neked a hirdetésed, így nem kell neked úgymond "manuálisan" kitörölni a tartalmát.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2927) essexboy válasza drtimot (#2923) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Felhívtam a figyelmet erre a hsz-re a fejlesztő csapatnál, majd elválik, hogy lesz-e belőle valami :)

essexboy

(#2928) LonGleY válasza essexboy (#2926) üzenetére


LonGleY
veterán

Oké, a bentragadó hirdetések problémakörét értem - már nem tudtam módosítani az előző hsz-em ennek figyelembevételével.

Azt viszont, hogy milyen indokból nem lehet törölni, nem. Erre nem kaptam semmiféle választ. Hatásági kötelezvény?

És a címek foglaltsága miért lényeges? Azért, mert valamilyen oldalról hivatkozhattak valamelyikre?

Ha igen, akkor miért töröltethető modival / ha pedig semmi ilyesmi, nem gondoljátok, hogy a user el tudja magának ezt dönteni?

+ Minden hasonló jellegű oldalnál lehet törölni!

[ Szerkesztve ]

(#2929) LonGleY válasza LonGleY (#2928) üzenetére


LonGleY
veterán

A 3. és 4. bekezdést véletlen felcseréltem - és ismét kifutottam a szerkesztési időből. Ha úgy olvasod, ahogy terveztem, értelmet nyer.

(#2930) Gabesz137


Gabesz137
csendes tag

Sziasztok!

Mivel csak a paypal fizetés engedélyezett, így nem tudtam hosszabbítani a hirdetéseim. Aznap regisztráltam a paypal-ra, de még nem történt meg az átutalás tranzakció, közben lejárt a hirdetésem. Nehezményezem, hogy a hirdetések lejártakor csak a paypal az egyetlen fizetési mód. A hirdetések lejártának határidejét igazán ki lehetett volna tolni amíg az összes fizetési mód elérhető lesz, vagy a hirdetések lejártáig lett volna jó lehetővé tenni a fizetési módokat. Rendben van hogy dolgoznak rajta, de ez nem vigasz azoknak, akiknek lejár a hirdetésük, és nem tudnak hosszabbítani.
Feljebb olvastam, 2 hétig lehet hosszabbítani archív hirdetést, hirdetés szerkesztése linken. Nekem az a gondom, hogy sehogy sem tudom hosszabbítani vagy szerkeszteni az archív hirdetésem. Nem csak a hardver apró, hanem én is bevételtől esek el a fenti problémák által. Kérem a segítséget abban, hogyan tudom meghosszabbítani az archív hirdetéseimet.

u.i.: Én sem értem, hogy a jegelt hirdetések miért járnak le. Az élethelyzet amiért ez jó lenne például lehet az (ami most az én esetemben van) hogy várok a paypal egyenleg feltöltésére, hogy hosszabbítsam a hirdetést. Ha a hirdetés lejárta előtt jegelném, és befagyna a lejárat is, akkor ha módomban áll fizetni paypal-al, aktiválás után megtehetem azt.
De ha más esetet veszünk, és valaki 2 hét múlva kap fizut, és tudja feltölteni a paypal-t akkor is jó lenne ha a jegeléssel megállna a lejárat ketyegése is, és nem veszne el a hirdetése amiért fizetni szeretne.

Köszönettel: Gabesz

(#2931) essexboy válasza LonGleY (#2928) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"Azt viszont, hogy milyen indokból nem lehet törölni, nem. Erre nem kaptam semmiféle választ. Hatásági kötelezvény?"

A csalások visszaszorítása miatt nincs meg a törlési lehetőség. Gondolj bele milyen kavar lenne, ha bármelyik csaló törölhetné a hirdetését, mielőtt jelentenék az adott hirdetést.

"Ha igen, akkor miért töröltethető modival / ha pedig semmi ilyesmi, nem gondoljátok, hogy a user el tudja magának ezt dönteni?"

Lehet hogy nem hangsúlyoztam eléggé. Ez egy szívesség részünkről. És ismételném az előző mondatomat, azért használjuk az archiválást hogy a csalókat sokkal nagyobb hatékonysággal tudjuk kiszűrni.

"És a címek foglaltsága miért lényeges? Azért, mert valamilyen oldalról hivatkozhattak valamelyikre?

Az értékelési rendszerből fakadóan nem lehet újra kiadni azokat az url-ket.

essexboy

(#2932) Sasos válasza essexboy (#2931) üzenetére


Sasos
senior tag

Véleményem szerint, mivel törölni ugyan nem, de szerkeszteni bármikor tudom az aktív, vagy jegelt hirdetést, így a tartalmát törölhetem is. Ha valaki csalási szándékkal indul neki, annak van lehetősége a hirdetés manipulálására az archívba kerülés előtt. Félreértés ne essék, engem nem zavarnak a megmaradó archív hirdetések, de már több reklamációt is olvastam emiatt, és az okot nem látom igazán megalapozottnak. Ha a felhasználó adatlapján, az értékelések között lenne link az archív hirdetésre, hogy visszanézhető legyen, hogy ki milyen üzleteket kötött, vagy éppen milyen hozzáállással válaszolgat a hozzászólásokra, akkor érteném. Úgy megnézhető lenne, hogy 10 írható CD-t adott el egyesével 80Ft-ért és így lett 50 pirosa, vagy éppen két notit adott el a 300k kategóriából. Ebben az esetben „súlyozhatóak” lennének a pontok a körültekintőbbeknek.

(#2933) Rhino666 válasza Rhino666 (#2329) üzenetére


Rhino666
őstag

Na, ezt egyszer már sikerült megoldanom, most megint nem találom a módját... :B

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#2934) Gabesz137


Gabesz137
csendes tag

Sziasztok!

"Aktív hirdetést bármikor, archivált hirdetést pedig a lejárat után maximum 2 hétig lehet még hosszabbítani."

Nekem archivált a hirdetésem 1 napja, mert nem volt paypal-om Hogyan tudom aktiválni az archív hirdetésem? (persze immár paypal-al)

Gabesz

(#2935) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok!

"Örülök", hogy fizetős lett a hirdetés hosszabítás. Az értékelés mikor lesz fizetős? :Y :W Mikor lesz látható az Allegro Group HU Kft. aláírás? :F
A bankkártyás fizetési lehetőség feliratot mikor veszitek ki? Miért van odaírva, hogy előresorolás 180Ft/nap, amikor 200Ft/nap a számla vége? Szerintem ez nem túl korrekt. :U

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#2936) drtimot válasza Kerio (#2935) üzenetére


drtimot
aktív tag

Csak a 3. hosszabbítás lett fizetős. Ha ingyen akarsz hirdetni, várd meg, míg lejár, és rakd fel újra -> lesz újabb 3 hónapod ingyen.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#2937) Gabesz137 válasza Kerio (#2935) üzenetére


Gabesz137
csendes tag

Szia,

Én is néztem, hogy az első oldalon 180 Ft van, aztán csak a 200-ast lehet választani. Bár én kiegyeznék azzal, hogy ha választ kapnék a kérdésemre, mert a két hétből is kifutok.

[ Szerkesztve ]

(#2938) essexboy válasza Gabesz137 (#2934) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Jelenleg ez egy bug, Parci felírta a to-do lista elejére.

essexboy

(#2939) ivarg


ivarg
tag

A fizetős rendszer kezdetleges jellege miatt javasolnám, hogy egy adott hirdető felhasználó vásárolhasson csomagot (pl: X Ft -ért 10db hirdetés max 3 hónap hosszabbítással napi 2db up lehetőséggel, vagy pl évi egyösszegű X forintért egyszerre max 15-20 hirdetés korlátlan hosszabbítással éven belül és napi 2x up stb.), vagy valami hasonlót és lehessen ezt egyben rendezni, hogy ne kelljen szarakodni a tételes fizetgetésekkel, mert akkor keresnem kell valami más helyet.
A jelenlegi rendszerrel az a bajom, hogy sokszor inkább fel sem rakom a hirdetést, mert épp nincs kártya nálam vagy egyszerűen nincs idő szarakodni vele.

Éves szinten simán kifizetnék egy húszast előre a a fenti szolgáltatásért, de többet nem nagyon.

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#2940) Superhun


Superhun
addikt

Kérdés: ha folyamatosan uppolnak egy hirdetést, akkor miért jár le? Mi ennek az oka? Kinek jó ez? Nektek nem, mert szerepelni fog a rendszerben az archív és az újra feladott hirdetés is, és a hirdetőknek sem, mert újra fel kell adni, újra be kell állítani az aláhúzásokat, szövegkiemeléseket, törölni kell a régi hirdetést a kedvencekből és felvenni az újat stb stb... Egyszóval nem értem. Sokkal logikusabbnak látok egy olyan funkciót, ami az uppolatlan hirdetéseket mondjuk 1 hónap után automatikusan archiválja.

(#2941) Rhino666 válasza drtimot (#2936) üzenetére


Rhino666
őstag

Én eddig egyszer hosszabbítottam, még is fizetősnek írta. Gondoltam biztos azért van mert idő előtt akarnám hosszabbítani. Hát, az sem segített, hogy kivártam hogy lejárjon, mert most már EGYÁLTALÁN nincs lehetőség hosszabbítani valamiért... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#2942) essexboy válasza Rhino666 (#2941) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

2x hosszabbítottad, különben nem maradhatott volna fent az oldalon eddig a hirdetésed, a harmadik hosszabbítás az már pénzbe kerül. Most hogy lejárt, jelenleg nem tudod sehogy hosszabbítani, még pénzért sem, ez egy bug jelenleg. Amint Parciék megoldják, akkor lehet majd hosszabbítani fizetés ellenében. Kész is van. Ha nem szeretnél fizetni, akkor újra felrakod. Bővebben ebben a hozzászólásomban olvashatsz ahol az összes hirdetési esetet összeszedtem.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2943) Superhun válasza essexboy (#2942) üzenetére


Superhun
addikt

Az a baj, hogy ha lejár, akkor már szerkeszteni sem tudom, ergó nem tudom kimásolni a tartalmát, teljesen újra kell szerkesztenem a szövegkiemeléseket, linkeket, stb.

Szóval pénzért lehet tovább hosszabbítani... ok, most már értem...

(#2944) essexboy válasza Superhun (#2943) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Akkor mielőtt lejárna, kiszerkeszted belőle a tartalmat (figyelmeztet az oldal) felrakod az újat, és eközben archiválod a régit.

Igen, alapvetőleg nem is lett volna lehetőség erre egyáltalán, de van akinek fontos az összegyűlt hsz, és ezért szeretné hosszabbítani.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2945) zoltan6 válasza essexboy (#2944) üzenetére


zoltan6
őstag

ez engem is zavar hogy az archivat nem lehet szerkeszteni,nem lenne rossz azt beállítani,nem kellene megint a linkeket,termékinfókat összegyüjtögetni,hanem csak átmásolni az újba,mert ez így 22-es csapdája,úgye amíg nem jár le addig nem lehet feladni ugyanazt a hirdetést,ha lejár akkor meg nem lehet szerkeszteni,kimásolni,ráadásul még elolvasni sem lehet az arhivált pecséttől a szöveget, :(

(#2946) Superhun válasza essexboy (#2944) üzenetére


Superhun
addikt

Akkor a pénzkereseti lehetőség előtt mi volt az indok az aktív apróhirdetések automatikus archiválására? :F

(#2947) essexboy válasza Superhun (#2946) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az, hogy 3 hónap alatt talán eladja az ember a portékáját.

essexboy

(#2948) Superhun válasza zoltan6 (#2945) üzenetére


Superhun
addikt

Köztes megoldásként ki lehet másolni ideiglenes pl. jegyzettömbbe, archiválni a hirdetést, aztán felrakni az újat. A probléma nálam az, hogy ha az ember elfelejti, hogy lejár a hirdetése (én is így jártam), és az archívval nem lehet mit kezdeni. Én egyébként támogatni szoktam minden fizetős kezdeményezést a HA-n, a napi 5 upba is belenyugodtam, de itt egyszerűen nem látom az indokokat. Ha fizetős lenne a hirdetések feladása, akkor rögtön egyértelművé válna minden. De így sajnos nem. Szóval szeretném tudni, hogy az AKTÍV hirdetések automatikus zárása (és a 2x-i hosszabbítása) miért jó nekünk. :R

(#2949) essexboy válasza zoltan6 (#2945) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Dehogynem, mielőtt a hirdetés feladása gombra nyomnál az új hirdetésedben, akkor az előzőt archiválod. :D

essexboy

(#2950) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

sziasztok a legújabb értékelésemnél megjelet a 18 pozitív, tehát kaptam 5 pirosat az eladás miatt. de nekem még mindig csak a előző vevő 1-1-1-1-1-ét mutatja. ez bug vagy nem pontozott be semmit? de akkor meg nem adná hozzá a meglévő 13-hoz az új 5 pontot.

egy kis segítséget kérnék.

powered by Tiger Lake & GA10x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.