Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Ndruu válasza fricz19 (#2850) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tőlem ne kérdezd, nem vagyok a fejlesztő csoport tagja, semmi beleszólásom a dolgokba. Hardverapródként és moderátorként próbálunk itt segíteni, megválaszolni a kérdéseket, mást nem tudunk tenni.
Én személy szerint nem tartom kizártnak, hogy jelentős átalakulások lesznek még a közeljövőben, akár árak, akár funkciók tekintetében.

Harrrr!!!!

(#2852) fricz19 válasza Ndruu (#2851) üzenetére


fricz19
őstag

Remélem azért nektek is jut valami, ha már ennyi pénzt szednek be

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2853) SeniorTilla válasza fricz19 (#2850) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Jaja, teljesen igazad van.

Most sem lehet csak paypal-al fizetni, holott már régen megígérte az üzemeltető csapat, hogy hamarosan lesz más fizetési mód. Már több hete be kellett volna vezetniük, a saját ígéretük szerint. Nem értem, miért nem lehet fizetni normális fizetési móddal, ha már egyszer kötelező. Nem fogok paypal fiókot csinálni a hardverapró kedvéért. Azzal, hogy nem tudnak sms és utalásos fizetést biztosítani, és nem is foglalkoznak vele, a saját pénzük ellenségei. Ha nekem fizetni akar egy ügyfelem, lehetővé teszem neki, olyan módon ahogy az emberek fizetni szoktak és szeretnek. Itt is már a kezdet kezdetén meg kellett volna oldani a kártyás és utalásos fizetést, de ez a mai napig nem történt meg, és szerintem nem is fog. Dübörög a szezon, most kellene nyomni gyerekek, nem februárban!

Itt valami nagyon nincs rendben...

Figyeltétek, hogy pont akkor áll le vagy lassul be a hardverapró szervere, amikor a vateráé? Utóbbi időben többször előfordult, egyszerre lassult be mindkettő. A többi hirdetési oldal viszont nem. Majd kapjuk a választ, hogy ez csak urban legend, de biztos vagyok benne, hogy a háttérben más dolgok zajlanak, amiket titkol a csapat, és azért ez a sok bénázás, meg a félig működő oldal, mert az üzemeltetőjükkel nem kerek minden.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#2854) Winner_hun válasza SeniorTilla (#2853) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2855) SeniorTilla válasza Winner_hun (#2854) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Kösz a linket, remélem így is lesz.

Az meg majd kiderül hosszú távon, hogy sikeres lesz-e ez a rendszer, főleg ezekkel az árakkal. Nagyon komoly konkurenciái vannak a hardveraprónak, ahonnan komolyabb forgalom jön. Velük szemben pont a régi oldal milyensége volt a fegyvertény. Ez mára elveszett, ahogy az előttem szólók is mondták.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#2856) WhiteWalker válasza SeniorTilla (#2853) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg örülök hogy van PP... :C , sokkal egyszerűbb igy fizetni , mint utalgatni.. :U , és ugye a PP-t nem csak itt tudod használni ,vagy csak ez az oldal miatt kell , hanem szinte minden más normális oldalakon default ez a fizetőeszköz...

[ Szerkesztve ]

(#2857) zoltan6 válasza WhiteWalker (#2856) üzenetére


zoltan6
őstag

én is,úgyis lehet már mindenhol fizetni vele,már magyar boltokban is.regisztrálni meg kb 10 perc,még aki nem tud angolul annak is vannak oldalak leírásokkal meg szájbarágós videók róla.

(#2858) SUPREME7 válasza zoltan6 (#2857) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szerintem nem az volt a lényeg, hogy paypal vagy nem paypal (bár ugye aki nem használja, nem akarja használni annak ez is gond) hanem, hogy drágább, mint a normál banki utalás, ami kicsiben kevés, de 10 vásárlásnál már egy újabb vásárlást jelentene.

(#2859) pepe091 válasza WhiteWalker (#2856) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Fizetőfelület, nem fizetőeszköz. :)

(#2860) Konflikt válasza Konflikt (#2679) üzenetére


Konflikt
addikt

erre egy hardverapros illetekes adna visszajelzest? koszi.
edit: az alkategorias RSS kozben megvalosult, koszonom. a kulcsszavas maradt akkor :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2861) fricz19 válasza WhiteWalker (#2856) üzenetére


fricz19
őstag

És ez hogy jön ide?
Vagy írta valaki h ne legyen PP?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2862) WhiteWalker válasza pepe091 (#2859) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, így helyes :B

(#2861) fricz19: én arra reagáltam , hogy a fórum társnak nem tetszik , hogy csak ez a fizetőfelület van.

[ Szerkesztve ]

(#2863) fricz19 válasza WhiteWalker (#2862) üzenetére


fricz19
őstag

Ami teljesen jogos is.
De még mindig nem értem h jön ide
Nem azt írta h szar, nem azt írta h tűnjön el a PP
csak annyit h legyen más is

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2864) Cink_Elek válasza WhiteWalker (#2862) üzenetére


Cink_Elek
tag

Nem csak neki nem tetszik sztem a PP-fizetés.... :R

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2865) WhiteWalker válasza fricz19 (#2863) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mindegy..teljesen máshogy értem.. :U

(#2864) Cink_Elek : nem tudom , ezen miért kell megrökönyödni...szerintem ez a szolgáltatás lassan elengedhetetlen lesz...előbb utóbb rákényszerül az ember , hogy legyen ilyen fiókja...ami szerintem egyszerűbb mint az utalás...most azt hagyjuk hogy jelen esetben (Hardverapró) Mo-n belül lenne a PP használata...a nemzetközileg mondom.

(#2866) fricz19 válasza WhiteWalker (#2865) üzenetére


fricz19
őstag

Talán azért mert rohadt drága a pp?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2867) Cink_Elek válasza WhiteWalker (#2865) üzenetére


Cink_Elek
tag

Mondjuk egy "mezeinek" nevezhető emelt díjas sms már nem is jó amit mondjuk Máripiripócsról a kis kondásfiú is eltud küldeni....? (csinálj te is PP-t mert az a divat amcsiba is.Akkor "Franky" leszel te is)

Magamból kiindulva,minek csináljak PP-lehetőséget mikor belföldön még annyira nem szükségeltetik hogy keljen.Aki olyan helyen mozog,vásárol és szüksége van rá az evidens hogy legyen is neki.De nekem aki itthon fizet miért nem lehet egy "mezei",kényelmes,könnyen elintézhető,stb,stb emel díjas sms opciót létrehozni a fizetésre?? Ez oylan baromi nagy dolog amikor itt annyi eszes,vérprofi hozzáértő ember van (allítólag)?!:) meg mellesleg ott is van az opciók közt csak aktiválni kéne.....

Egy szó mint száz,ha odafizetem azt a k*rva pénzt azért hogy itt legyek,akkor had fizessek már úgy ahogy nekem jó és kényelmes és had válasszak már.

1-PP.
2-SMS
3-Utalás

Ezen 3 fizetési móddal sztem mindenki megelégedne,megtalálná a nekivalót.(Én még az egyszerre több havi előre fizetést is preferálnám,és arra esetleg járna valami kedvezmény vissza :))

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2868) pepe091 válasza fricz19 (#2866) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

20 Ft neked "rohadt drága" ? :) Ne nevettess. Egyébként a PP-nak nincs semmilyen egyéb díja, nem kell havidíjat, éves díjat, stb.. fizetni, semmi. Egyedül a fogadó féltől vonnak jutalékot, ezért is kerül kemény 20 Ft-tal többe pl a kiemelés...

[ Szerkesztve ]

(#2869) Cink_Elek válasza pepe091 (#2868) üzenetére


Cink_Elek
tag

Elnéztél valamit.
Senki nem akadt ki 20Ft-on.

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2870) essexboy válasza Cink_Elek (#2869) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

De

essexboy

(#2871) pepe091 válasza Cink_Elek (#2869) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#2866) fricz19 -> "Talán azért mert rohadt drága a pp?"

Szerinte drága a PayPal fizetés... :U

(#2872) Cink_Elek válasza pepe091 (#2871) üzenetére


Cink_Elek
tag

Én személyszerint s*arok a 20 forintra....
Nekem az sms lenne a legpraktikusabb! (még ha többe is lenne...de nem nagyon érdekel senkit ahogy látom:) )

Egyszerű szavazást miért nem lehet csinálni?így tiszta lenne mindenkinek minden és tudnák a górék is hogy merre menjenek,mi lenne a legkifizetődöbb ha már egyszer perkálni kell.

[ Szerkesztve ]

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2873) essexboy válasza Cink_Elek (#2872) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Winner_hun kolléga linkelte 18 hsz-el feljebb a tényállást

essexboy

(#2874) WhiteWalker válasza Cink_Elek (#2872) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A kocsiba meg szemrebbenés nélkül tankolnak az emberek 30-40K-t... 20 ft-n meg megy a fennakadás.. :U

"Mondjuk egy "mezeinek" nevezhető emelt díjas sms már nem is jó amit mondjuk Máripiripócsról a kis kondásfiú is eltud küldeni....? (csinálj te is PP-t mert az a divat amcsiba is.Akkor "Franky" leszel te is)"

A kis kondás fiú meg nem hiszem hogy a neten fog árulgatni...Mi köze a PP-nak a divathoz és amcsihoz?? Értem mire célzol...lásd Üvegtigris: "vegyél Impalát..mert ámerikai" .De ne legyünk már ennyire szűklátásuak.
Aki használja a netet , netán vásárolna is rajta,annak előbb utóbb elengedhetetlen lesz egy ilyen fiók...de ezt irtam már feljebb...Olyan deafult mint androidosoknak a gmail fiók... :U
De nem vagyok az ellen , hogy legyen más lehetőség is a fizetésre... csak a PP sokkal gördülékenyebb...

Tudod , mit , ezért nem lehet a Vaterán sem fizetni ezzel (PP) , mert nagyon megszívná ez a cég. Mert ha reklamálna az user, akkor még a pénzét vissza tudná kapni utólag...Ellentétben a régimódi utalással szembe...de ez már egy másik történet

[ Szerkesztve ]

(#2875) SUPREME7 válasza essexboy (#2870) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én nem akadtam ki rajta, mert baromira nem érdekel, sose volt szerintem 5-nél több hirdetésem itt :) Csak ténymegállapítottam.

Cink_Elek: Az sms-t fogják szerintem a legkésőbb beüzemelni, mert azon a legkevesebb a haszon, pedig azt lenne a "legkönnyebb" megoldani, csak ott a nagy százalékát lenyúlja szolgáltató ;)

Csak a miheztartás végett, egy átlag szolgáltató jutaléktáblázata.

[ Szerkesztve ]

(#2876) Cink_Elek válasza SUPREME7 (#2875) üzenetére


Cink_Elek
tag

supreme7 egyetértek veled!

Nem nagy hajlandóság van itt úgy látom ....
Akartam fizetni,fel is vettem a kapcsolatot ez ügyben Winner_hun-al de visszamondom.(nagyon készséges egyébként)
Fizessen a t*köm egy ruppót is ezért.
Jó lesz a belinkelt archivált hozzászólások is,nem azon fog múlni bármi is!

Üdv.CE :R

[ Szerkesztve ]

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2877) pepe091 válasza Cink_Elek (#2872) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Milyen szavazást? Ne hülyéskedj már. Miért nem tudsz várni egy kicsit? Folyamatosan dolgoznak az aprón, lehet fizetni PP-lal, kb 1 hét múlva kártyával is, ez a kettő a legolcsóbb és legegyszerűbb megoldás. A rengeteg munkáért, és plusz szolgáltatásokért nem érdemelnek meg egy kis türelmet? Az anyagi támogatást már nem is említem.. :U

[ Szerkesztve ]

(#2878) fricz19 válasza pepe091 (#2868) üzenetére


fricz19
őstag

én azt látom 1800ft ba kerül, és 2000ft-t fizetek

máshol is a pp drágább, szóval ezt a 20ft nem tudom honnan vetted

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2879) DonThomasino


DonThomasino
veterán

A korábbi fél hivatalos értékeléseket
nem lehet vhogy összehozni az új hardveraprón megjelent értékeléssel? :U

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#2880) Cink_Elek válasza DonThomasino (#2879) üzenetére


Cink_Elek
tag

Az is jó lenne.
De akkor jönne a kérdés hogy minek kell egyáltalán lekorlátozni 2 megújitásra.

►Foglalat és processzor javítás nálam◄ ►Kitört,elhajlott láb pótlása,igazitása◄ ►AMD,Intel®◄ ►Tel.számom - ◄

(#2881) föccer válasza DonThomasino (#2879) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem volt félhivatalos értékelés, de ha lett volna is, akkor sem lehetne összehozni a kettőt.

Linkeljétek be a hirdetésbe úgy mint régen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2882) DonThomasino válasza föccer (#2881) üzenetére


DonThomasino
veterán

Szóval akkor a nem hivatalos is megy szépen tovább
csak külön utakon járnak. :)
Nem fog megszűnni?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#2883) föccer válasza DonThomasino (#2882) üzenetére


föccer
nagyúr

Amíg az azt üzemeltetők (akik ugye nem egyenlőek a PH!-t üzemeltetőivel) meg nem szüntetik. Erre viszont a PH-nak semmi rálátása vagy ráhatása nincs.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2884) Winner_hun válasza föccer (#2883) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pedig nagyon időszerű lenne már bezárni azt a topikot. Vannak még akik nem használják az új rendszert, inkább a régibe írogatnak. Pedig idővel biztosan meg fog szűnni, akkor meg már nem sokat fog érni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2885) föccer válasza Winner_hun (#2884) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha bezárásra is kerül az adott topik, a régi pontok akkor is linkelkehtőek lesznek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2886) Winner_hun válasza föccer (#2885) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom. De akkor végre mindenki csak az új rendszert használja. Vagy semmit

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2887) pepe091 válasza fricz19 (#2878) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Már nem azért, de amikor 21 hirdetésed van, nem hiszem, hogy az a 200 Ft fog földhöz vágni, ha már üzletszerűen használod az aprót. :U
De mint már írva volt kb 1 hét és élni fog a kártyás fizetés is.

(#2888) fricz19 válasza pepe091 (#2887) üzenetére


fricz19
őstag

szóval mégsem 20ft :U
Már nem azért de semmi közöd hozzá!
Talán az ilyenekből akar megélni az oldal?!

Lehet itt arcoskodni, de amíg az én pénzemről van szó, addig hagyj döntsem el, hogy akarok fizetni...
(csak halkan jegyzem meg, már vásároltam upokat)

Jöjjön egy kis matek:
15aktív hirdetésnél, napi 2up/hirdetés az 25up
az havi szinten 750up ami 15000Ft,
ha csak 1800ft akkor 13500Ft, így egy kereskedő éves szinten 18.000Ft spórol..
Ehhez még jöhet a kiemelés esetleg + hirdetés vásárlása...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2889) pepe091 válasza fricz19 (#2888) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A kiemelésről beszéltem az elején. Kártyával 180 Ft, PP-lal 200. 20 Ft a differencia. Persze itt jön elő az, hogy de hát több hirdetésnél sokszorozódik, stb, stb.. Aki üzletszerűen hirdet, támogassa az oldalt!
Még egyszer megkérdezem: Nem tudsz várni bő 1 hetet? :U

(#2890) fricz19 válasza pepe091 (#2889) üzenetére


fricz19
őstag

Ezzel pont nem az oldalt támogatom
Tudok várni, hónapok óta azt csinálom.
Leírtam a véleményemet, tudtommal ezt szabad :U

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2891) WhiteWalker válasza pepe091 (#2889) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, jó lenne ha minden ingyen lenne...az hogy fizetni kellene valamiért az már nonszensz... :U

(#2892) fricz19 válasza WhiteWalker (#2891) üzenetére


fricz19
őstag

Tulaj vagy? Esetleg fejlesztő?
Miből gondolod h nem fizetnek?

Más is leírta, én is leírtam.
Nem azzal van a gond h fizetni kell.
Sőt most is elég szépen fizetnek a userek, elég csak a kiemeléseket megnézni(ami vicc árban is van).
Azt is vegyük számításba h pp kivül más fizetési lehetőség nincs, és az oldal...(ezt inkább nem véleményezem)
Az a gond, h DRÁGA.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2893) essexboy válasza fricz19 (#2892) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Vettük, hogy drága. Szerinted mennyi lenne a reális ár? Amennyiben tényleg segíteni akarsz, akkor csinálj egy konkurencia elemzést. Mi szívesen vesszük a kritikát, de ha javaslat is van mellé, hogy miként tudnánk azt megoldani, akkor az már sokban segítené a fejlesztők munkáját.

essexboy

(#2894) WhiteWalker válasza fricz19 (#2892) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem, egyik sem vagyok...de a rendszer fenntartása pénzbe kerül..és ezt fedezni kell innen-onnan...Szabtak egy fix árat.Pont.

De megkérdezem, ha lenne olyan lehetőség, hogy hirdetésenként lehetne szabadon választható összeget befizetni,de minimum 1 ft volna...akkor hányan fizetnének ennél többet...? A válasz senki..mert amire itt pénzt kell áldozni azt próbálják megkerülni...Agyarország... :W

Aki nagyba nyomja,az fizessen többet! Csak így tovább PH! :K Csak a többi fizetési felületet kell megvárni,ami csak napok kérdése..

[ Szerkesztve ]

(#2895) randras


randras
veterán

Ti tudtok fizetni PayPal-lal? :W Nekem nem megy.

(#2896) fricz19 válasza essexboy (#2893) üzenetére


fricz19
őstag

Én azt tartanám reálisnak ha kb a vatera felébe kerülne, de már annak is örülnék ha olcsóbb lenne.
Kiemelés nagyon drága, és nem jó h előre meg kell vennem.
Az up is drága, most kb havi 6e ft fáj neked, pedig naponta egy UP, és nem is minden hirdetésem uppolom.

(#2894) Giinos
Kimondta h legyen ingyen?
Te jössz h nem akarunk fizetni miközben én látom naponta a kiemeléseket +upokat.
Te vettél már itt valamit? Vagy csak észt osztasz?
Tudod mit, ne is válaszolj veled befejeztem....

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2897) lezso6 válasza fricz19 (#2896) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hardveraprón nincs jutalék, ezt azért nem ártana figyelembe venni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2898) fricz19 válasza lezso6 (#2897) üzenetére


fricz19
őstag

Vateran meg nincs up fizetés(amit akkor is kell fizetni ha eladok ha nem), ezt sem ártana figyelembe venni.

Blogomban talán látható, h nem szeretem a vaterat, sőt...
De itt a pénz dominál

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#2899) devilke válasza fricz19 (#2898) üzenetére


devilke
tag

engem inkabb egy latogatottsag erdekelne. mert amiota az új apro van én kb nem adtam el itt semmit.(privatok jonnek a sok csorotol de azok beszelgetnek nem vesznek) persze nem is foglalkoztat mert egy halott dolog de ez azert erdekelne

ha valakinek van latogatottsagi statisztikaja linkelje be legyenszives. aztan szamolhatunk mennyi a sok vagy keves.

de nagyon ugylatom az lesz a sorsa ennek az oldalnak is mint a hwsw nek, vagy az apronet nek. le akarják rabolni a nepet a korrekt üzlet helyett... ez nem szokott tartosan mukodni... foleg hogy allegroup is nagyon tolja az aprodot. (nem a vatera hanem az aprod a konkret konkurencia)

(#2900) SUPREME7 válasza devilke (#2899) üzenetére


SUPREME7
őstag

"Napi 35+ ezer látogatójával a Hardverapro.hu apróhirdetési portál a piac egyik meghatározó szereplőjévé vált az IT vertikumban (számítástechnika, mobil, fotó, videó, szoftver, játékkonzol, házimozi, hifi). A hirdetési felületeket leginkább azoknak a kis- és középvállalkozásoknak ajánljuk, amelyek a megjelölt témákban szeretnék értékesíteni termékeiket, szolgáltatásaikat"

Médiaajánlat

Egyébként szerintem is rendesen fölé lett árazva, bár nagyon más ilyen informatikai fókuszú szakmai hirdető oldal tényleg nincs (bár jelenleg ez a barbie kinézet nem ezt tükrözi) így lehetnek picit mohók, de biztos többen fizetnének a nem üzletszerűen kereskedők is ha picit olcsóbb lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.