Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) teratti válasza TechRobot (#3791) üzenetére


teratti
senior tag

+1 :K A kérdés, hogy minek kellett "hozzányúlni" egyáltalán? Nem értem minek kell mindent elcseszni kezdve az új arculattal..... :U

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#3802) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali

Nem tudom mi tortent az oldallal de mobilon,chrome bongeszovel ossze ment a kep.szinte hasznalhatatlan.most nem tudom a telefonommal lett vmi vagy meglett valtoztatva.ha meglett kerem gondoljak at mert sztem szinte hasznalhatatlan lett.

Asus Rog Phone 6

(#3803) Ndruu válasza Csillag01 (#3802) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Töröld az előzményeket és a sütiket, aztán görgess le az oldal aljára, ott tudsz váltani a mobil és a dekstop nézet között.

Harrrr!!!!

(#3804) Bjørgersson válasza zoltan6 (#3798) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi, erről lemaradtam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3805) ClioRS


ClioRS
őstag

Köszönjük a váltás asztali nézetre gombot :R

(#3806) BénaNyurga


BénaNyurga
aktív tag

Üdv némi érdekesség:
Privát üzeneteim PH hozzászólásaim szerint Senior Tag a rangom!
Hardverapro Adatlap szerint Fanatikus tag vagyok! És az értékeléseknél ahol hozzászólok is így gondolja a rendszer! Hozzászólásaim alapján viszont tényleg Senior Tag vagyok!!
Másik hogy egy reggel 7-kor leadott értékelésre nem tudtam viszont értékelést adni!

(#3807) BénaNyurga válasza BénaNyurga (#3806) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Képek:

(#3808) vittorio7 válasza BénaNyurga (#3807) üzenetére


vittorio7
őstag

"Privát üzeneteim PH hozzászólásaim szerint Senior Tag a rangom!
Hardverapro Adatlap szerint Fanatikus tag vagyok!"

Nálam is volt ilyen. Ekkor a hardverapron az Adatok Szerkesztésére kattintottam, majd az adataim módosítására. És már meg is oldódott a dolog.

Mellesleg most így néz ki az "adataim módosítására" nálam.

[ Szerkesztve ]

(#3809) BénaNyurga válasza vittorio7 (#3808) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Tényleg megoldotta! Viszont azt még nem értem miért nem kaptam visszajelzést az értékelésről? Így hogy értékeljem a másik felet? Hiszen vevőt nem lehet értékelni vagy rosszul tudom?

(#3810) vittorio7 válasza BénaNyurga (#3809) üzenetére


vittorio7
őstag

A vevő kezdeményezi az értékelést. Ha gond van akkor Hirdetés jelentése és leírod a történteket.

[ Szerkesztve ]

(#3814) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Sziasztok!

Bug vagy feature?

Korábban ha jól emlékszem, a hardverapróra belépve és átlépve a prohardverre, a belépésem megmaradt. Mostanában pedig kidob és a prohardverre külön be kell jelentkeznem.
Sőt, ha külön fülön van megnyitva mindkettő (belépett állapotban) és ráfrissítek a hardverapróra, kidob a prohardverről. (fórum)

A környezet, Ubuntu 12.04, Chromium Browser.

Üdv

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#3815) Aethelstone válasza Aethelstone (#3814) üzenetére


Aethelstone
addikt

Sőt, ha FF-en bejelentkezem a harvderapróba, miközben a prohardver fórumban is bent vagyok Chrome-mal és ráfrissítek a hardverapróra, simán kivág a fórumból. Miközben visszafelé nincs ilyen, tehár fórumos frissítés nem vág ki a hardverapróról.

Nekem ez valami szerver oldali "okosságnak" tűnik, mivel nem valószínű, hogy a chrome kinyírja a FF cookie-kat :)

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#3816) PiEm-14B


PiEm-14B
csendes tag

Tök jó dolog, hogy vannak értékelések, de bizonyos helyzetekben nem segítenek eléggé. Adott egy eladó, akinek van 15 plusz pontja, de ettől még nem lesz isten, mert ez mindössze 3 jó tranzakciót jelent. Szeretném postán megkapni a terméket, de ebben nem nyújtanak támpontot az értékelések. Jó lenne valahogy szétválasztani az értékelésnél, hogy a tranzakció személyesen vagy postai úton történt. Mert a postai esetekre vonatkozóan jó lenne egy ilyen "előreutalásos szemponból megízható" jellegű értékelés. Persze akkor megint nehéz elindulni mindenkinek ilyen 0-ról, de előbb utóbb beindulna a dolog...

(#3817) xuldar


xuldar
őstag

Sziasztok! Kaptam egy üzenetet a gépháztól, hogy csaláshoz feltörik az accountokat. Hol lehet megnézni azon e-mail szolgáltatók listáját, ahova nem küldtök jelszó-emlékeztetőt? (Remélem, jó helyre írtam)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3818) Kalandor válasza xuldar (#3817) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha jobban belegondolsz, akkor érthető, hogy ez a lista nem publikus.

(#3820) Kalandor válasza PiEm-14B (#3816) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eleve nem pártoljuk az előreutalást, nem véletlen írjuk ki mindenhova, hogy " ne utalj előre", így ezt a kérést sajnos nem tudjuk teljesíteni :(

(#3821) BlackPriest válasza Kalandor (#3820) üzenetére


BlackPriest
őstag

En ezt tovabbra sem ertem. Ha teszem azt arulok egy 20k-s videokartyat es elore elkuldom, majd az illeto soha nem fizet, mennyivel jarok jobban, mintha vennek egy ugyanipyen termeket es sosem kapnam meg? Utalasnal legalabb egyertelmu a szamlaszam tulajdonosa, a kozlemeny rovatba beirom melyik oldalon mit vettem milyen felhasznaloval. Ha meg feladom postan, onnantol kb vege. Csomo ajanlott kuldemenyemet pl a szomszed vette at, vagy csak bedobtak a kertbe. Szabalytalan, de nem tudom bizonyitani. Szoval en nem ertem miert ne utaljon a vasarlo elore...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3822) xuldar válasza Kalandor (#3818) üzenetére


xuldar
őstag

Valahol érthető, de a fegyver másik éle, hogy ha a jogos tulajdonos kér jelszó-emlékeztetőt, akkor sosem fogja megkapni, így belépni sem tud. Aki cookieval jegyezteti meg a jelszavát - mondjuk 8 pötty, és pár év múlva újratelepíti a rendszert, nem biztos, hogy emlékszik, mi volt az. A fórumba írni, PM-et írni csak accounttal lehet, ehhez regisztrálni kell egy másik felhasználót, ami tilos. Ha ezt nem akarja, másik e-mail címről hiába ír, nem fogtok hinni neki. A kör bezárult.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3823) MC Pite válasza Kalandor (#3820) üzenetére


MC Pite
veterán

Párszor segíthet ha nem utalunk...

DE!

Pár ember kéri küldjem utánvéttel. Jó, ha fizeti a felárat oké.
Postás kiviszi, kifizeti, kibontja, jé, féltéglát küldtem vagy 2 tucat régi cédét.

Utalásnál jött már jól hogy könnyebben előkeríthető a másik fél. Más kérdés hogy érdemes-e, mert a rendőrség vagy tehetetlen, vagy csak hatalmas nagy ívben ****, bármennyire is egyértelmű a helyzet, és könnyű lóvé lenne nekik.

Nem tudom mi lenne a jó általános tanács csomagküldéses verziónál - de szerintem csak drágább, ha a csaló veszi a fáradtságot hogy feladjon egy bármit... Ha a csaló erre is lusta, akkor segíthet ha nem utalunk hanem utánvétes - bár gondolom akik már így akarnak nyerészkedni, kicsit hajlandóak dolgozni a lóvéért.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3824) Kalandor válasza MC Pite (#3823) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem is volt már ilyen: nem lehetett megoldani sehogy sem, akkor nem vettem meg és kész. De inkább nem veszem meg, mint hogy átverjenek.

xuldar:
ehhez regisztrálni kell egy másik felhasználót, ami tilos <-> nem fogtok hinni neki

Ez vagy-vagy :)

[ Szerkesztve ]

(#3825) MC Pite válasza Kalandor (#3824) üzenetére


MC Pite
veterán

Máshogy kérdezem: 1%-al is biztonságosabb az utánvét mint az utalás?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3826) Kalandor válasza MC Pite (#3825) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Passz, ez sokmindentől függ.

[ Szerkesztve ]

(#3827) MC Pite


MC Pite
veterán

Nem kötözködni akarok, de nem jöttem még rá a tutira... És idegesít amikor kezdők jönnek az utalásaztuti szöveggel, meg hogy én álljam a felárát.

Sajna személyes átvétellel sem vagyunk sokkal előrébb: Veszünk valamit, nem működik. Tegyük fel, hogy írtunk adásvételit! Ekkor mi lesz? Ha emberünk csaló, SEMMI. A rendőrség semmit sem fog tenni. Sajnos sokunknak ez a tapasztalata... Kamu webshop, részletre vett telefon, és egy csomó nagyon könnyen azonosítható eseménynél 2-3× be kell tolni az arcunkat, majd mindenféle furmányos okokkal megszüntetik a nyomozást. Szeretnék ellenpéldát mondani, de idáig kb 15:0 az arány amit ismerek. :(

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3828) BlackPriest válasza MC Pite (#3827) üzenetére


BlackPriest
őstag

Nezd meg a blogomban a csalos cikket, nkem kettobol kettonel visszajott a penz(meg sok mas embernek is azoktol az arcoktol)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3829) BlackPriest válasza MC Pite (#3823) üzenetére


BlackPriest
őstag

Igy igaz, ha csalni akarok, postan is megtehetem. Ha a postas meg is varna a csomag kibontasat, honnan tudna, hogy nem teglat vettem. Szoval szerintem az elore csomagkuldee semmivel sem jobb az elore utalasnal, sot, bekockaztatom, hogy nek veszi at es en bukom a postazas dijat is...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3830) MC Pite válasza BlackPriest (#3828) üzenetére


MC Pite
veterán

Elolvastam, mákod volt. Nekem pl a résztletre vett telefon (ezt nem lehet lekérni,c sak hoy feketelistás-e) ügyében a nyomozás 5 hónapig(!!! - létezik ennél egyszerűbb eset) tartott, majd akkora baromsággal utasították el hogy sírvafakadtm szinte (diák, vidéki tanulmányok, amit tudomására jutott befizette hátralékot, stb). Több munkatárs, ismerős szintén pórul járt, 2-3-4 szabadsága elment a feljelentésekre, idézésekre, de soha nem marasztalták el a csalókat, soha nem volt kártérítés. :U

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3831) adi mester válasza MC Pite (#3823) üzenetére


adi mester
tag

A legbiztosabb megoldás az, ha kérsz képeket a termékről, főleg működés közben és ha nagyon kötözködni akarsz, mert félsz, hogy átvernek, akkor a csomagolás pillanatairól is párat, ennyi. Ha nem küldenek, érdemes lehet tovább állni...

Kalandor:
Ha kifizetted az utánvétel árát a postásnak (50 - 100K mondjuk) és kibontasz pár téglát, akkor buktad a pénzedet. Ha a postás előtt bontod ki, van benne egy laptop, de már elment a srác és nem indul el, megint csak bukta a pénz, onnantól már csak a rendőrség állíthatja meg a pénz eljutását a feladóig, így ez sem tökéletes megoldás. Mondjuk a képek is csak 90%-ban biztosak.

Hoppá, szerkesztettem, ez nem az a topik :)

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#3832) MC Pite válasza adi mester (#3831) üzenetére


MC Pite
veterán

OKé, kapok pár képet, a cucc instabil/nem működik; ember nem ismeri. Innentől írkálhatok dühöngő cetlit, adhatok negatívat; vagy sok szabi elb*szásával mehet rendőrségre, de csak az idegeim és a szabijaim fogynak, ennyi :U . Vagy lehet hogy valahova messzi messzi helyre kéne menni, olyna örsre ahol csinálnak valamit, a környékbeli 3ból nulla (bár telefonomat bp-re továbbították, az is nulla).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3833) BlackPriest válasza MC Pite (#3832) üzenetére


BlackPriest
őstag

én feljelentésenként egyszer voltam rendőrségen, 0 nap szabim ment el. az egyik ügyben be akartak hívni, elmondtam, hogy másik kapitányságon már jártam, ennyi volt.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3834) adi mester válasza MC Pite (#3832) üzenetére


adi mester
tag

Igen, a képeknél ez a pont jelenti az esetek 90%-át és a postán tönkrement alkatrészek, mert olyan is van. Esetemben mindig kérek egy Everest képet az adott alkatrészről, amit meg szeretnék venni. Ha egy alaplapról van szó, akkor telepíteni is kell arra rendszert, ha processzor, memória, videokártya, akkor azok esetében is be kell töltenie az OS-nek. Videokártya szemetelést VGA memória tesztprogrammal lehet kiszűrni, amelyről lehet képet is kérni.

Mivel általában 1-1 alkatrészt vásárolnak az emberek, így kevés képet kell készítenie az eladónak, amit simán meg is tesznek... általában. Az instabil cuccok pedig nem jutnak el az OS betöltéséig sem. De ha még is úgy alakul, hogy valamiért hibázik / rossz az alkatrész, akkor azt szép szóval, gari időn belül, közösen kikalkulált árral lehet rendezni. Bármikor veszel egy alkatrészt, azonnal teszteld azt, ne várj vele napokig!

Persze mint írtam, ez sem tökéletes megoldás, de képek kérésével nagyban ki lehet ezen problémákat szűrni. Illetve vannak olyan emberek is, akik szándékosan vagy szándék nélkül nem akarnak pénzt visszautalni, azokkal sincs gond. Nyugodt hangvétellel megírod nekik, hogy feljelented őket és kész. Ha betojnak akkor utalnak, ha arcoskodnak, max annyit írj vissza, hogy "Már döntöttem.", előbb - utóbb úgy is megjelenik a mackó a gatyóban és kézzel - lábbal szeretne utalni. 1 hét a várakozási idő, ha ez alatt nem írnak vissza, akkor lehet menni rendőrségre.

Ha csalóba futsz és fotoshop-ol pár képet, akkor az szándékosan elkövetett csalás címszó alatt rendőrségi ügy lesz előbb utóbb, azok ellen nincs védelem. Ezek ügyek elkerülése a szerencsén és azon múlik, mennyire tudja eladni a sztoryt a tag, esetleg azon, mennyire vagy szemfüles a hibáira. Mert a kitalált sztorykban egy cuccal kapcsolatban vannak hibák, amelyeket észre lehet venni. Ha egyszer ismerőséé volt a cucc, máskor a sajátja, ne adjisten kitér minden lehetséges módszerrel a képek készítése elől, akkor hagyd a dolgot, nem éri meg kockáztatni.

Rendőrség: Lóf**zt se csinálnak, nyilván. Ezek piti dolgok, nem nézik az átlag ember pénzét semmibe, addig amég nem az ő lóvéjukról van szó. Ha feljelentesz valakit, maximum 1-2 alkalommal behívják, de örülj neki, mert legalább ezzel is stresszeled azt, aki behúzott, még akkor is ha kidumálja magát a dologból. Ha csalóval van dolgod, akkor pedig az egyetlen okos dolog, minél több megkárosítottat találni és szinte egyszerre beadni a feljelentést.

Off: lehet privibe kellett volna írni, de jobb ha elolvassa más is, mert nem teljesen hülyeség a képek kérése.

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#3835) Dinter


Dinter
addikt

Az olyan idegesítő, hogyha elvittek egy terméket, a vevő nem szedi le a hirdetését, de még csak nem is jegeli. Aztán miután megvártad a válaszát, írja, hogy már elkelt. :(((

(#3836) canniball válasza Dinter (#3835) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezért van az, hogy az új rendszerben egy hónap után automatikusan lejárnak a hirdetések.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3837) Ice&Lime válasza canniball (#3836) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Egy hirdetést ingyen hányszor lehet meghosszabbítani?

(#3838) BlackPriest válasza Ice&Lime (#3837) üzenetére


BlackPriest
őstag

ha már eladta, miért hosszabbítaná meg?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#3839) Ice&Lime válasza BlackPriest (#3838) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Nem, ha még nem adta el (bárki).

[ Szerkesztve ]

(#3840) vittorio7 válasza Ice&Lime (#3839) üzenetére


vittorio7
őstag

Hirdetés hosszabbítása (28 nappal) ezt kétszer lehet megtenni.

(#3836) canniball
"Ezért van az, hogy az új rendszerben egy hónap után automatikusan lejárnak a hirdetések."

Ez már jó dolog nagyon. De lejárhatnának akár 2 hét után is. Akinek fontos, az csak belép kéthetente meghosszabbítani.

[ Szerkesztve ]

(#3841) Ice&Lime válasza vittorio7 (#3840) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Köszi! Akkor csak 2x.

(#3842) samfishR


samfishR
senior tag

sziasztok,

esküszöm nem találom azt, hogy hol lehet egy tőlem megvett termék vevőjét értékelni.... pozitívan szeretném értékelni. tudnátok segíteni? a jelentésnél kell bepipálni azt, h értékelni szeretnék? :B :R

(#3843) Ndruu válasza samfishR (#3842) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Értékelést a vevőnek kell kezdeményeznie. Vedd rá, hogy nyomjon rá a hirdetésednél az Értékeld! gombra, ekkor te kapsz egy privátot és egy e-mailt, az ebben lévő linkre rákattintasz (Kattints ide, ha a terméket valóban eladtad neki!), ezután ismét kapsz egy üzenetet, amiben értékelheted a vevőt (Kérjük, most kattints ide és értékeld xy vevőt!).

Ha nem érkezik sem privát sem pedig e-mail, akkor lehet a Jelentéses rendszerhez fordulni.

Harrrr!!!!

(#3844) Zotyipotyi


Zotyipotyi
csendes tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy eladtam egy terméket, és a vásárló értékelt, meg is jelent +5 pont és a szóbeli értékelése is, majd rányomtam a hirdetés archiválására, és erre eltűnt a +5 pont, csak a szóbeli értékelés maradt meg. Ilyenkor mit tehetek, kinek tudok szólni? Vagy ez van, így jártam?

Köszi!
Zoli

(#3845) korion


korion
senior tag

hol találok egy Admint?
arra van szükségem,h vkinek negatív értékelést adjak!
átvert,hülyének nézett,lekezelő volt!(hsmobil)
írtam neki,h szükségem vabn egy monitorra!(23-dikán hétfőn)
megadta a címet,és,h este 6-ig mehetek!
előző nap felhívtam,h lássa tényleg érdekel(persze nem jegelte) (24-dike)
akkor is azt mondta!(sugallta,h ők egy bolt,és menjek nyugodtan!)
másnap mentem,igaz nem csörögtem rá,de azt mondta minden nap 6-ig ott van.
odamentem (25-dike) volt a címen jó pár bolt,mindegyikbe bementünk,monitorról nem hallottak semmit,
vártam rá 45p,és hivtam kb 8* semmi válasz!
persze a söförnek el kellett mennie,mert arról nem volt szó,h még 45p várunk,ezért hiába fizettem benzint,mehettem haza bkv-val,ami megint plusz pénz volt!
ráírtam (26-dikán),és hívtam is,de hiába lépet be,választ nem kaptam,telefont nem vette fel.
erre ma rámír,h elvitték a monitort!(nem vette fel a telefont,nem válaszolt,hogy adta el? :D )

felhivtam,h jól megszivattál,erre ö csak azt hajtogatta,h Öt mennyien verik át állandóan,és miért nem csörögtem rá,mielött elindulok!(ebben van vmi igazság,de én azt hittem egy bolt)

mondtam semmi baj,az időmet nem tudod visszaadni,viszont adj 1850 ft kedvezményt,de csak hajtogatta,h neki hányszor ígérték,h jönnek,és nem jöttek!

ki kellett írnom magamból,mert be kellet kötnöm egy ezer ft bill.t hogy rácsapjak párat,majd kihúzzam,és visszadugjam a G15 :(((

üdv!András!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#3846) vittorio7 válasza korion (#3845) üzenetére


vittorio7
őstag

El sem tudod hinni, hogy nekem hányan mondták már telefonban is, hogy azonnal érte jönnek, és egy óra múlva már el is viszi a cuccot. Persze sose jöttek! Aztán azóta is várhatnám őket.

Nem mindig az eladó a hibás. Postázzak egy kondigépet, utánvéttel akár a "gyereke" életére is esküszik, hogy átveszi. Hát persze. Meg kenyérpirítót akar cserébe adni....

Milyen monitor az amihez sofőr kell? Mert a srácnál csak LCD-ket látok, azokat meg kézben is el lehet vinni.

(#3847) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv!

Hogyan tudom megváltoztatni a belépő email címem? Mert minden rendszerüzenetet arra kapok, nem az aktuálisra.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#3848) vittorio7 válasza korion (#3845) üzenetére


vittorio7
őstag

Meg ilyenekért negatív értékelést akarsz adni... :W :W

Kezdek félni az itteni vevőktől...

(#3849) korion válasza vittorio7 (#3846) üzenetére


korion
senior tag

Nem szeretnék vitatkozni,belelehet csúszni,Nekem konkrétan 1 volt,aki felhívott,h jön,és nem jött!(ahhoz képest,h "hobbiból csinálom" elég sok üzletem volt)
Szerencsére most már nagyon egyszerűen meglehet állapítani az emberekről,h milyen!(megnézed az értékeléseket róla..)38* vevőként,37* eladóként ,sajnos azt nem tudtam megnézni,h kitől kaptam az egy negatív értékelést.

Szóval igenis elvárom,h ezek után komolyan vegyenek!(a régi Aprón 330 üzletem volt,0 negatívval ) jut eszembe ;]

De a legrosszabb,h elsőnek felajánlottam,elmegyek hozzá megint,vásárolok,csak amit elbuktam azt vonja le!

Volt olyan,h elfelejtettem vkit,mire kiértem elment,mert ment a vonata,felhívtam,erősen kértem a bocsit,és mondtam,h természetesen olcsóbban odaadom!(azóta már többször jött)

szerinted nem jogos,h szeretnék negatív értékelést adni Neki?
üdv!A.

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#3850) vittorio7 válasza korion (#3849) üzenetére


vittorio7
őstag

Szerintem ezért nem jogos: "miért nem csörögtem rá, mielőtt elindulok!(ebben van vmi igazság,de én azt hittem egy bolt)"

Meg nem jött létre az üzlet. És, ha a nagymamát kellett sürgősen kórházba vinni, és valaki ezért nem lesz otthon, akkor hozzon orvosi igazolást? Vagy megy a negatív? (De ez szerintem inkább már privát beszélgetés, nem is off topic...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.