Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Hossel


Hossel
tag

Az miért is van, hogy vettem a mai napon 20 up-ot sms üzivel 3 órája kb és még most is azt írja ki hogy nincs felhasználható UP?

(#3902) föccer válasza Hossel (#3901) üzenetére


föccer
nagyúr

Valószínűleg a szolgáltató még nem utalta át a PH részére a tranzakció ellenértékét. A rendszer akkor élesíti a megvásárolt szolgáltatást, amikor beérkezik a befizetett összeg. Kis türelmedet kérjük, hamarosan automatikusan elindul a kifizetett szolgáltatás.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3903) Hossel válasza föccer (#3902) üzenetére


Hossel
tag

hááát még most sem.. Ilyen lassú a rendszer?

(#3904) föccer válasza Hossel (#3903) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem a HA rendszere ilyen lassú, hanem a mobil szolgáltatód (illetve a bankrendszeren) nem jött még át az utalás. Amint beérkezik az átutalás a PH számlájára, azonnal, automatikusan aktiválódik a szolgáltatás. Ez nem a HA-n múlik sajnos :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3905) TnR OFFICIAL


TnR OFFICIAL
csendes tag

üdv egy adott tagnál miért nem látom az eddigi hirdetéseit amit már értékeltek ? annyit látok hogy mit irnak róla illetve ->hirdetés : -

ez normális dolog vagy mi ? üdv

Felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy az oldalon közölt adatok a valóságnak megfelelnek. ! Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el "

(#3906) föccer válasza TnR OFFICIAL (#3905) üzenetére


föccer
nagyúr

Linket kérek szépen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3908) TnR OFFICIAL válasza föccer (#3906) üzenetére


TnR OFFICIAL
csendes tag

hardverapro.hu/tag/acer

Felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy az oldalon közölt adatok a valóságnak megfelelnek. ! Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el "

(#3909) föccer válasza TnR OFFICIAL (#3908) üzenetére


föccer
nagyúr

Mert mielőtt archiválta a hirdetését, átírta a címét egy "-" karakterre.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3910) TnR OFFICIAL válasza föccer (#3909) üzenetére


TnR OFFICIAL
csendes tag

akkor nincs gond , köszönöm kicsit megijedtem :R .

Felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy az oldalon közölt adatok a valóságnak megfelelnek. ! Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el "

(#3911) Jazoja


Jazoja
csendes tag

Nem tudom nekem probléma-e csak, de én se a saját, se mások adatlapján nem látom az elérhetőségeket. (prohardveren igen, itt hardveraprón nem)
Szerkeszteni tudom a sajátomat, ki is van töltve, de mégsem jelenik meg.
Szóval ha nem csak én néztem el valamit, akkor szerintem jó lenne ha ezek az adatok tagok számára valahogyan elérhetőek lennének.

(#3912) canniball válasza Jazoja (#3911) üzenetére


canniball
nagyúr

Direkt van így. Ha esetleg gubanc van akkor legyen valami bizonyíték (kérdés, privi etc.).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3913) Jazoja válasza canniball (#3912) üzenetére


Jazoja
csendes tag

Értem. Jogos. :-)

[ Szerkesztve ]

(#3914) tommmy21


tommmy21
csendes tag

kovab0de kollegát nem tudom értékelni hiába kezdeményeztem, és ő visszajelzett! mi a teendő? köszi

(#3915) Morris válasza tommmy21 (#3914) üzenetére


Morris
veterán

Jelentsd!

(#3916) tommmy21 válasza Morris (#3915) üzenetére


tommmy21
csendes tag

Köszi

(#3917) Tim82 válasza tommmy21 (#3916) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nézd meg az emailjeidet, valószínűleg kaptál oda értesítést és onnan a megfelelő linkre kattintva tudsz értékelést adni, csak privát nem érkezik róla.

Ugyanebbe belefutottam, én jelentettem is a hirdetésnél, hogy nem tudom értékelni, a jelentésem persze nem látszik.

Most megnéztem az emailjeimet, oda jött levél, onnan kiindulva tudtam értékelni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3918) bozsozso válasza thomeef (#3868) üzenetére


bozsozso
őstag

Szerintem ez teljesen jó ötlet én is pont ezért jöttem a topikba, mert ezt szerettem volna kérni.

szerk.: vagy ez csak kettőnknek probléma?

[ Szerkesztve ]

(#3919) Bjørgersson válasza bozsozso (#3918) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tavaly nyáron is javasoltam már hasonlót, aztán látjátok mi lett belőle. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3920) bozsozso válasza Bjørgersson (#3919) üzenetére


bozsozso
őstag

Akkor úgy látszik nem haladnak ebbe az irányba.

(#3921) Bjørgersson válasza bozsozso (#3920) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az utóbbi időben inkább már csak visszafele. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3922) #90933760


#90933760
törölt tag

Hali.

Volt egy hirdetésem ami lejárt tegnap, már nem lehetett hosszabbítani ingyenesen csak fizetés ellenében. Ha most újra visszarakom új hirdetésként akkor azért jár bünti mert megkerültem a fizetést?

(#3923) Bjørgersson válasza #90933760 (#3922) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dehogy jár, miért lenne kötelező fizetni? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3924) #90933760 válasza Bjørgersson (#3923) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jó, majd ezt mondom a boltba is. ;]
Akkor miért kell fizetni X újrahosszabbítás után ha egyszer simán törlöd és létrehozhatod újra megint ingyen?

(#3925) föccer válasza #90933760 (#3924) üzenetére


föccer
nagyúr

Kényelmi funkció. Illetve van akinek fontos, hogy megmaradjanak a hozzászólások. Ilyenekért. Szabad a választás.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3926) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Egy kis HELP...

Barnamacko kolléga értékelést kezdeményezett,
én ezt az email-emben láttam, az értékelés a részemről megtörtént,

viszont ő sehol sem talál semmilyen üzenetet
( hardveraprón/emailben) ahonnan ezt ő is megtehetné...

ilyenkor mi a helyzet? :F

:R

A.

(#3927) Bjørgersson válasza AndrewBR (#3926) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Figyelmesen elolvasni a topik nevét, az alapján megtalálni a megfelelőt, majd elolvasni a téma összefoglalót.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3928) AndrewBR válasza Bjørgersson (#3927) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Bocsika, csak előttem szólóknak is volt hasonló problémája!

Köszi! :R

A.

(#3929) Bjørgersson válasza AndrewBR (#3928) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy látom a hozzászólásomat és az ottani téma összefoglalót csak nem sikerült figyelmesen elolvasni, pedig ott van benne a megoldás. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3930) #90933760


#90933760
törölt tag

Ja közben megtaláltam én is csak este már lassú vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3931) canniball válasza #90933760 (#3930) üzenetére


canniball
nagyúr

[link]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3932) Mikike2 válasza Hossel (#3901) üzenetére


Mikike2
csendes tag

Az egyik ismerösöm nemtud belépni a jelszavàval és màsik emailon sem kapott belépési kodot mit tud tenni jelszo elvesztése menüponton keresztül sem kap ujj jelszòt forumtàrsunk neve: Bazsi1980 fekete.zsolt@vipmail.hu ra vàrnà az uj jelszót.Segitségeteket elöre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#3933) föccer válasza Mikike2 (#3932) üzenetére


föccer
nagyúr

Írjon e-mailt Kalandornak, amiben röviden, pontosan leírja a történteket és várjon türelemmel. Lehet pár napba beletelik, amíg válaszol, de ő az illetékes, segíteni fog.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3934) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Lehet volt már téma csak nem tudom, hogyan keressek rá így leírom hátha...
Nem lehetne azt bevezetni, hogy ha már van kereső akkor több minden alapján is lehessen szűrni?
Nem olyan rég pl nagyon hasznos lett volna olyan funkció, hogy ár szerint -tól -ig be lehetne lőni és nem 100 hirdetést átbújni feleslegesen...
Vagy nem itt kellene ezt bedobni?

(#3935) gianni85


gianni85
veterán

Szaisztok! Se a FAQ-ban, se a Szabályzatban nem találtam választ, moderátort meg nem szeretnék privátban zaklatni, ezért itt tenném fel a kérdést...
Szeretném elkerülni az esetleges figyelmeztetést, így érdekelne, hogy duplázásnak számít, ha ugyanazt a terméket 2 különböző főkategóriában meghirdetem? (Hardver / Szoftver-Játék)
Egyelőre egyet választottam, de mindkettőbe beleesik a termék, és potenciális vevők így teljesen elkerülhetik.

Ha van más hivatalos módja ilyen kérdések feltevésének, akkor szívesen venném az infót. Értelemszerűen a saját useremet és hirdetésemet nem tudom jelenteni, és az aprós moderációs topik meg le lett zárva. :R

(#3936) kovy29
:R
az sajnálatos :(

[ Szerkesztve ]

(#3936) Bjørgersson válasza gianni85 (#3935) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, duplának számít. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3937) ellenlab


ellenlab
csendes tag

Helló!
Az aktív hirdetésem valamiért ma reggelre az archívba került és nem tudom visszarakni. A hirdetés határideje még nem járt le, néhány napja hosszabbítottam meg fizetéssel. Mi lehet a hiba oka? Előre is köszönöm!
A hirdetésem:
http://hardverapro.hu/apro/intel_pentium__2_x_280_ghz_ketmagos_processzorok__eladok

Már aktív.

[ Módosította: Kalandor ]

(#3938) ellenlab válasza ellenlab (#3937) üzenetére


ellenlab
csendes tag

Köszönöm!

(#3939) Gabbroirvine


Gabbroirvine
csendes tag

sziasztok :)

mostanában egyre többször fordul elő hogy bejelentkezés - sikeres belépés - után nem enged be...

sikeres belépés úgy marad az oldal és se előre se hátra....

túlterhelt lenne a szerver vagy a firefox sz@rakodik?

köszi

gabbroirvine felhasználónak 71 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#3940) bozsozso válasza Gabbroirvine (#3939) üzenetére


bozsozso
őstag

Nekem chrome-ban is szokott lenni ilyen.

(#3941) Gabbroirvine válasza bozsozso (#3940) üzenetére


Gabbroirvine
csendes tag

és ez mitől lehet :F

gabbroirvine felhasználónak 71 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#3942) bozsozso válasza Gabbroirvine (#3941) üzenetére


bozsozso
őstag

Nem tudom csak azért jegyeztem meg én is, hogy nem egyedi probléma és nem böngésző függő.

(#3943) #90933760 válasza Gabbroirvine (#3941) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szerver leterheltség vagy pillanatnyi netprobléma, nálam is van néha és PH alól is nem csak HA alól. Rá kell kattintani a frissítésre és kész.

(#3944) Gabbroirvine válasza #90933760 (#3943) üzenetére


Gabbroirvine
csendes tag

frissítettem akkor vagy 20x de semmi aztán egyszer csak beengedett...

gabbroirvine felhasználónak 71 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#3945) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Egy hirdetés mennyi ideig él a rendszerben?

Épp agp-s videokártyát nézegettem, mikor feltűnt, hogy tavaly nyáron upolt hirdetést nézegetek [link], gondoltam rákérdezek hogyan is lehet ilyen hirdetés a rendszerben.

read-only mode on the forum

(#3946) TaaT


TaaT
veterán

Sziasztok!

Ezt a hirdetést tudom majd értékelni ha esetleg szükség lenne rá? [link]

Give them hell Ukraine!

(#3947) canniball válasza TaaT (#3946) üzenetére


canniball
nagyúr

Archivált hirdetést tudtommal nem lehet értékelni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3948) vittorio7 válasza canniball (#3947) üzenetére


vittorio7
őstag

De lehet. Csak jelentést kell írni. Leírja, hogy értékelni szeretne. Csak volt már itt olyan aki 4 hónap után írt negatív értékelést... Szerintem azért előbb ki kell, hogy derüljön, ha van valami probléma.[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#3949) TaaT válasza vittorio7 (#3948) üzenetére


TaaT
veterán

Köszönöm! :R

Give them hell Ukraine!

(#3950) Szaki Bácsi


Szaki Bácsi
tag

Sziasztok. Esetleg tudnátok segíteni? peterszabo46 kolléga vásárolt tőlem. Kaptam a privit, hogy igazoljam vissza a vásárlást, de sajnos nem tudom őt értékelni. Neki sikerült. Valaki esetleg tudna ezzel kezdeni valamit? Előre is köszönöm. :R

Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.