Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Parci válasza gtamate2 (#2199) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne haragudj, de ezt a kérdést az elmúlt hónapban körülbelül nyolcvanszor rágtuk le, oda és vissza, így nem válaszolunk most rá semmit, már megtettük a topikban

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2202) Zoli133 válasza gtamate2 (#2199) üzenetére


Zoli133
őstag

Az általad felvetett ötletek/kérdések nagy része megválaszolásra került már.
A hely: Az új hirdetéseknél már csak 3 város adható meg maximum, a régi áthozottaknál van még több, de azok nagy rész úgy is lejár hamarosan.
Oldalsáv: Sajnos még mindig rengeteg a 4:3as képarányt használók tábora, nem elanyagolható, hiába "hódit" a 16:9.
Volt egy halom bétateszt, ott sok hiba nem jött ki, csak élesben. A régi és új apró pedig nem tud párhuzamosan működni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2203) gyulaszu válasza zoltan6 (#2187) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ez a Te véleményed a workourond-ról, vagy volt ebben a témában már "hivatalos" állásfoglalás?

gyulaszu

(#2204) gtamate2 válasza Zoli133 (#2202) üzenetére


gtamate2
veterán

Értem én, csak akkor minek az új design, meg a változás ha nem haladtok ti sem a korral ilyen téren. A lapcsalád többi oldala tökéletesen meg van oldva 16:9-re, az ÚJ hardveraprot meg 4:3-ra tervezitek, hát csodás :)
Esetleg a nem valós árat megadókat nem lehetne kiszűrni? Ha keresek valamit, iszonyúan zavaró hogy tele van 1Ft-os árral, meg cseréle mindenki, így az én dolgomat nehezítik meg ha venni akarok valamit.

*Sn0w

(#2205) Winner_hun


Winner_hun
félisten

E-mail értesítőt tényleg csak akkor lehet kérni ha a kedvencekhez hozzáadtam a hirdetést vagy csak nem veszem észre ezt a lehetőséget?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2206) Zoli133 válasza gtamate2 (#2204) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem tudom milyen PH!-t nézel, de nálam bizony 4:3-ra optimalizált az oldal.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2207) essexboy válasza gtamate2 (#2199) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"Esetleg azt tudtam volna még elképzelni hogy egy kép van a hirdetés címe mellett, vagy valami ilyesmi."

A listázási nézetet változtattad meg már valaha? Három nézet van:
(Ha a képekre kattintasz, nagyban is megnézheted)

csak szöveg:

szöveg+kép:

szöveg+kép egy boxban:

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2208) wazo válasza Ndruu (#2200) üzenetére


wazo
aktív tag

közben eltűnt köszönöm a segítséget. :C

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2209) essexboy válasza gtamate2 (#2204) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"Esetleg a nem valós árat megadókat nem lehetne kiszűrni? Ha keresek valamit, iszonyúan zavaró hogy tele van 1Ft-os árral, meg cseréle mindenki, így az én dolgomat nehezítik meg ha venni akarok valamit."

Ezt olvasd el: [link]

essexboy

(#2210) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szvsz a Súgóba mehetne is ez a posztom (#2207) egy ilyen kérdéssel:

- Nagyon összefolynak a hirdetések, mit tudok tenni? »

[ Módosította: BomiBoogie ]

essexboy

(#2211) Parci válasza essexboy (#2210) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

súlyos agyhalál ellen azért nem tud védeni a súgó sem :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2212) gtamate2 válasza essexboy (#2207) üzenetére


gtamate2
veterán

De megvan ez a funkció természetesen, csak amíg így néz ki: [link]
Nem sok értelme van, mondjuk tényleg kellemesebb és nem folyik össze annyira az igaz.
A másik pedig, hogy az 1ft-os árakkal tele van még jelenleg, akkor jelentgetni kellene folyamatosan a megfelelő topicban ha nem 1ft-ért akarja eladni?

Parci: Ha valami könnyen használható akkor súgóra nincs szükség, esetleg a nagyon kezdők számára...

*Sn0w

(#2213) Parci válasza gtamate2 (#2212) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ki kell majd még alakulnia a szokásoknak, de alapvetően igen, az 1 ft-os árakat majd fel kéne számolni a rendszerből szép lassan

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2214) zoltan6 válasza gtamate2 (#2212) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem nincs gondom az 1 ft-os árakkal,tény hogy egy kicsit megnehezíti a keresést,szerintem beleférne az alkú,és megegyezés szerinti hirdetés is.hiszen hogy lőnél be árat egy olyan hirdetésre aki pld. szolgáltatást hirdet,egy javítást vagy akármit,aminek az ára függ a munka nagyságától hosszától,anyagköltségtől,meg egyéb dolgoktól.meg mivan akinek nem kp kell?hanem csere-berélni akar.

(#2215) Parci válasza zoltan6 (#2214) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem senki sem ezeknél a hirdetéseknél elkövetett 1 ft-os árakra gondolt

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2216) parkr


parkr
őstag

De miért nem lehet ár nélkül feladni egy hirdetést?
pont ma adtam fel egy "keresek" típusú hirdetést és kénytelen voltam 1Ft-ot írni árnak mert úgy látszik, az alku szerint dolog már létezik.

(#2217) zoltan6 válasza Parci (#2215) üzenetére


zoltan6
őstag

(#2212) gtamate2 a linkelt képnél pont 2 olyan hirdetés van ahol az egyik illető 30 féle videókártyát hirdet,nyilván az is megtévesztő lenne keresésnél,ha mondjuk a hd 7770-es vagy a lególcsóbb kártya árát írná ki,mert ha valaki 7870-est keres akkor is kidobná találatnak a huszonakárhányezres árat.a másik 1ft-os meg csak cserélni akar.

(#2218) Parci válasza parkr (#2216) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert arra használta a sok jóember ezt a feature-t, hogy lenovo x1 carbonokat hirdessen ár nélkül, és ha után 10 ember megkérdezte, hogy mennyi, akkor ment mindenkinek a "pü", meg "re pü" és egyébként cukcsiságok.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2219) zoltan6 válasza Parci (#2218) üzenetére


zoltan6
őstag

mert nem akart a nav látókörébe kerülni :DD

(#2220) föccer


föccer
nagyúr

Ha uppolok egy hirdetést, akkor a sikeres upról is érkezhetne egy felugró pupupp ablakocska, hogy siekres upolás, m int pl a a hirdetés meghossazabításánál is. Ugyan a számláló szépen mutatja, hogy felhasználódott egy up, de szerintem sokan nem veszik a lapot és reflexből rányomnak még párszor az uppolom gombra.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2221) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A feltételeknél a minden gyártó szürke. Ha ráviszem az egeret akkor kézzé átalakul. Muszáj?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2222) AGE-T


AGE-T
senior tag

Hangkártyáknál lehetne csinálni egy szeparációt, PCI és PCI-E csatolókra? Szerintem oda már aktuális lenne egy ilyen jellegű fejlesztés. :R

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#2223) johnyblaze válasza Ndruu (#2180) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

amikor írod a privát üzenetet 1-50-ig mutatja oldalanként,és nem ugrott át automatikusan a köv oldalra.én pedíg azt hittem hogy nem küldte el az üzenetet.a köv oldalon pedíg gyűlt.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#2224) johnyblaze válasza johnyblaze (#2223) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

és azt mondom hogy nem-e lehetne valahogy megoldani hogy automatikusan oda ugorjon ahol tart az ember hiszen nyílván ott is fogja folytatni az írást.ne kelljen mindíg ugrálni a köv lapra.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#2225) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Srácok! Majd amikor sor kerül a kinézet átszabására, tartsátok szem előtt az itteni első reakciókat, és a Logout első reakcióit. :) Valahogy olyasmi dizájn kellene itt is majd, mert akkor sokkal egységesebb lenne az egész arculat, főleg hogy most már a Logout sem lóg ki a sorból. :)

(#2226) Parci válasza pepe091 (#2225) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem lesz ugyanilyen design, az biztos, nem is cél. de a tartalom is más. de abba az irányba lépünk egy kicsit, viszont a mostanitól, szóval valahol a kettő között. ki lesznek pucolva a színek, a lekerekített box-a-boxban stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2227) pepe091 válasza Parci (#2226) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Remek. :K Kíváncsian várom.

(#2228) HuMarc


HuMarc
addikt

Mitől függ a kiemelt hirdetéseknél, hogy színesek-e, vagy nem? Vagy a színezés és a kiemelés nem ugyanaz a dolog? :B

Szerk.: Kösz, Winner :)

[ Szerkesztve ]

(#2229) Winner_hun válasza HuMarc (#2228) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kiemelés előre hozza a fenti fix részbe, a színezés meg ad egy zöld háttérszínt. A kettő egymástól független.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2230) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Számomra – többek között – az nem érthető, miért nem lettek átmentve az eddig készült értékelések, akár egy külön számlálóba, ha már feltétlen az új rendszer lépett érvénybe. Ez jó pár év eladásait (és könyörgéseit) tükrözi, így viszont közel van ahhoz, hogy a kapott visszajelzések kárba vesszenek.
Amíg pedig logoutos regisztrációval lépnek be az emberek, hiteltelen az oldaltól való függetlenedés, mint indoklás.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2231) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, kérdés: ha jelzi, hogy egy apróm le fog járni, akkor azt hogyan tudom meghosszabbítani?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2232) HuMarc válasza szaszlaci (#2230) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért, mert az egy NEM HIVATALOS rendszer volt. A Hardveraprónak nem volt hivatalos értékelési rendszere, így nem volt honnan átemelni a pontokat.

Kb. 10 000-szer lett ez már leírva.

(#2233) Winner_hun válasza Zirowe (#2231) üzenetére


Winner_hun
félisten

Komolyan ennyire nehéz (lusta vagy) körülnézni? Ott van a hirdetés mellett az opciók, hajrá.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2234) Zirowe válasza Winner_hun (#2233) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, nem vagyok lusta, csak nem találtam, mert rossz helyen néztem.

Köszönöm az útbaigazítást, de lehetett volna normális hangnemben is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2235) szaszlaci válasza HuMarc (#2232) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ó, ez nem állja meg a helyét, feltételezem, te is sejted; még ha becslésed szerint tízezerszer is lett leírva. – Hiszen ha precízek szeretnénk lenni, az egyéni statisztikában helyet kaphatna a Nem hivatalos értékelések mezőben.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2236) Parci válasza szaszlaci (#2235) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van az a pont, amikor már tényleg csak azt tudom mondani, hogy amikor majd csinálsz egy apróhirdetési oldalt, akkor bizonyára jobban oldod majd meg. :(( tőlünk most ennyi tellett.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2237) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nem lehetne azt megoldani, hogy kötelező legyen a másik fél értékelése? Borzasztóan rossz, hogy valakit értékelsz az meg cseszik kettőt kattintani.

Vagy valamilyen automatikus értékelést küldhetne a rendszer 1 hónap után.

(#2238) Parci válasza Vasinger! (#2237) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és mégis hogyan? addig ne tudjon belépni? keressük fel a lakhelyén és adjunk két kokit meg egy sallert?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2239) zolee5016


zolee5016
őstag

A kb másfél évvel ezelőtti HA-s próbálkozáshoz ,ez a jelenlegi tök rendben van....egy-két bug még van,de kis türelemmel simán szokható kezelhető...
:)
(egy kicsit az zavar,ha a lap tetején lépnék vissza a PH-ra akkor külön lapon nyitja meg...na de megoldom,mert ha közben egy általam is járt topicban jön egy komment arra kattintva egyből a PH-n vagyok.....)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2240) Bjørgersson válasza Parci (#2238) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aki nem értékel, kapjon negatívat. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2241) Parci válasza zolee5016 (#2239) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt a legegyszerűbb orvosolni, szóval ennél nagyobb bugunk ne legyen :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2246) Taposo válasza pepe091 (#2225) üzenetére


Taposo
aktív tag

Amúgy +1 én is támogatnám, elég lett volna olyan szolid frissités külsőre mint Logoutnak mert azt nagyon eltalálták bejövős :K

(#2247) Vasinger! válasza Parci (#2238) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én úgy gondoltam, hogy miután belép akkor nyomja az arcába az értékelőlapot és addig ne tudjon semmit se csinálni, amíg nem tette meg az érékelést. Vagy ha ilyen drasztikusan nem is, de ne tudjon addig böngészni a hirdetések között, hozzászólni vagy PÜ-t írni, amíg van olyan üzlete amíg nem értékelt vissza.

[ Szerkesztve ]

(#2248) zoltan6 válasza Vasinger! (#2247) üzenetére


zoltan6
őstag

ez jó ötlet. :C

(#2249) whiteman0524 válasza Parci (#2238) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Nem kell kokit adni, de a kötelező "visszaértékelésnek" a valamilyen formája szerintem sem egy rossz ötlet. Én már évek óta nem számolom, hogy hányan nem küldtek vissza piros pontot, miközben én mindig mindenkinek adtam. Jó persze nem volt kötelező de na. Mégis csak rosszul esik az embernek, nem feltétlenül 1-2 pirostól elesni, de ha már tömegesen képtelenek rá az emberek akkor igen.

Egy ilyen fajta "kötelező visszaértékelésnek" viszont szerintem egy másik, komplikáltabb dolog is a vonzata kéne hogy legyen. Konkrétan az, hogy a vásárlás lehessen anonim. Más szóval jól jönne egy olyan opció, hogy amikor ráböksz valamire hogy megvetted mint vásárló, akkor legyen olyan lehetőség hogy teljesen anonim maradsz és ezáltal a "közönség" számára nem fog kiderülni hogy ki volt a vevő. Erre azért lenne szükség mert igen is sokan éppen azért nem szeretnek értékelgetni, mert akkor általában bizony nyoma marad annak hogy mit vettek meg. És nyom alatt itt most a nyíltságot értem, tehát a rendszer az nyilván tudjon róla hogy ki kivel üzletelt de egyébként ez általában csak az eladóra meg a vevőre tartozik és senki másra. Az anonimitástól függetlenül pedig természetesen továbbra is lehetne értékelni, maximum anonim lenne maga az értékelés is. Szerintem ez mindeképpen egy nagyon jó fícsör lenne.

(#2250) AtHoS válasza whiteman0524 (#2249) üzenetére


AtHoS
nagyúr

hehe ez érdekes felvetés, mivel...[link]

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.