Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#942) sheepmilk


sheepmilk
csendes tag

Tiszteletem az egybegyulteknek!

Eleg nagy dilemmaban vagyok, az elkovetkezo hetekben szeretnek beujitani egy laptopot, de meg nem egeszen tisztult le mi is lenne a legjobb valasztas.
Jelenleg Skocia egyik kevesbe naposabb szigeten terelgetem a teheneket meg fel evig ezert is gondoltam laptopra, ha tovabbalok ne legyen gond a cipekedessel.
Amire hasznalnam a gepet: foleg netezni, szoval a wifi kotelezo, neha megnezni egy-ket filmet, nem fontos a nagy lcd mivel van itt szamitogep, csak hat 500 Mhz 80 Mb ram egy 8 megas videokarival eleg harmatos, viszont a 15-os monitor egesz jo, ja es van szep nagy tv azon mar mutat valahogy:)
Ha unalmas perceimben az oreg Diablo vagy Heros tipusu jatek elpotyog a gepen az sem problema, ennel komolyabb jatekokra van otthon gepem.
Minderre ugy 300 fontot szanok, az kicsit tobb mint 100 000 HUF.
Szimpatikusak a Dell es az IBM gepek, de a Toshiba sokkal jobban tetszik es ahogy olvasgatom itt minosegben es tudasban sem marad alul.

Amit utoljara kineztem magamnak az egy Toshiba Portege M100, elotte a Tecrakkal szemeztem, de azok eleg huzos arban vannak es mostanaban inkabb a hordozhatosag tunik fontosabbnak mivel valszeg szeptemberben kezden a fosulit es ott igen jol jonne egy konnyu gep.
Fontos, hogy jo minosegu stabil gep legyen, ezert is gondoltam inkabb, hogy hasznaltan veszek valamit, mivel egy uj gep ami tenyleg jol osze van rakva ugy latom legalabb 200 ezer.

Ha tud valaki kicsit bovebben az M100-rol az ossza meg velem a tapasztalatait vagy hogy a Toshiban belul merre erdemes nezelodni ezekkel az igenyekkel!
Elolre is koszonom az epito jellegu tanacsokat, otleteket, tippeket!

Udv: Imi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.