Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#680) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Megnéztem a 2x11 részt.

(Spoiler !!!!)

Hát az eleje elég vontatott volt. Most az hogy azon vitázni hogy megöljék-e a srácot vagy sem, felesleges volt, a késő délutáni tárgyalást meg már reggel megkellet volna ejteni, és akkor nincs ez a ne öljük meg, de öljük meg szópárbaj. Én személy szerint Dale-nek adtam igazat, mert ő végre felnyitotta a csoport szemét, hogy gondolkozzanak, emberiség is van a világon, hiába lett vége annak a világnak amiben ők anno hittek, és nem lehet csak úgy halálra ítélni a srácot. De ha már tényleg meg kell ölni, akkor kísérjék oda 4-5 a pajtához, és csak Shane menjen be, és ő intézze el a dolog piszkos részét, úgyis imád gyilkolászni. Glenn-t és T-Dogot egy kicsit többet kellene szerepeltetni, több szöveget adni nekik, vagy valami, mert így olyan mintha ott sem lennének a farmon.

A kis s*ggdugasz sherrif helyettes fiának meg csak gratulálni tudok, mert nem az hogy amint meglátta volna a zombit és dirr headshot, hanem még odamegy és szórakozik egyet a zombival, meg kővel dobálja, ha már 1x talált egy pisztolyt, akkor legalább megnézhette volna hogy van-e benne golyó, és ha nincs akkor vissza szülőkhöz kérni bele, és csak úgy elindulni egyedül az erdőbe. Mondjuk ez a szülők gondatlansága is, én nem hagytam volna csak úgy egyedül a sheriff helyettes fiát. Daleért meg egy kicsit kár, végre egy értelmes öreg ember, erre a készítők egy idegesítő karaktert csináltak belőle, úgy hogy jobb is hogy kiírták a sorozatból.

Szóval az előző rész mintha jobb lett volna, ez egy picit unalmas volt. Remélem az évad befejező rész ennél azért izgalmasabb lesz.

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.