Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) keIdor válasza kenwood3 (#1450) üzenetére


keIdor
titán

Én a Retribution-t még nem láttam, de mindenképpen meg fogom nézni azt is, már csak Ada Wong meg Leon miatt is, őket még nem láttam a filmben, a játék 6. részének két főszereplői is ők, és közös múltjuk is van. (RE2-RE4)
Az is tetszett a trailerben, hogy az RE5-ből is vettek ötleteket pl. Jill nyaka alatt is ott az a piros valami. Ez a játékban is így volt, csak teljesen más környezetben, mikor Chris meg Sheva harcolt vele. Bár már az Apocalypse-ben is az RE2-3-ból vettek sok mindent és jó is lett a film csak kurva rövid.
Úgyhogy érdekel a film, még ha csalódás is lesz... :)

Szerk.: Off

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1452) Kassadin válasza keIdor (#1440) üzenetére


Kassadin
addikt

Ugyanazt, amit te. Csak már nem tegnap...

[ Szerkesztve ]

(#1453) oriic válasza keIdor (#1451) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha már RE, a két animációs filmet tessék megnézni, veri az összes filmet...

Live-Die-Respawn

(#1454) moha21 válasza oriic (#1453) üzenetére


moha21
addikt

Milyen két filmet?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#1455) leslieke válasza oriic (#1448) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Zombi filmek alapelve ez. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1456) leslieke válasza moha21 (#1454) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Resident Evil: Degeneration

Resident Evil: Damnation

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1457) Avicularia válasza kenwood3 (#1444) üzenetére


Avicularia
veterán

28 nappal/héttel későbben a fertőzöttek nem zombik voltak,illetve nem voltak halottak csak fertőzöttek,ezért tudtak éhenhalni.

(#1458) moha21 válasza leslieke (#1456) üzenetére


moha21
addikt

Köszönöm! :)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#1459) keIdor válasza oriic (#1453) üzenetére


keIdor
titán

Láttam őket, nem rosszak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1460) mepet válasza oriic (#1453) üzenetére


mepet
addikt

Nekem nem tetszettek. Mondjuk lehet azért, mert még sosem láttam olyan animációs filmet, ami tetszett volna. :)

(#1461) szmatyi93


szmatyi93
tag

Ami tetszik hogy a főcím az baromi hasonló a 28nappal később-nek a főcíméhez ez mondjuk jó ötlet meg jól is néz ki amúgy meg az említett film volt szerintem addig az egyik legjobb zombis film amíg azt a walking dead el nem vette :)

Az új rész meg valami hatalmas lett megint (ep2), van benne csavarás meg hentelés is bőven de nem csak az kapta a főszerepet, szóval ha tartják ezt a színvonalat és megtartják ezt a hentelést meg csavarásokat akkor ez lesz a legjobb évad a sorozat történetében szerintem, aki ezt alátámasztja a következő rész promója, amit most sajnáltam hogy nem kapott szerepet benne kedvenc szamurájkardos amazonom :D de a harmadikban bőven lesz szerintem.
Aki valamennyire vágja az angolt az felirat nélkül is megértheti a rész 80%át szerintem, de estére remélhetőleg lesz magyar felirat de kb délben meg jön az angol :P

Szerk: autokorrekt beleszólt egy két szónál :)

[ Szerkesztve ]

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1462) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

:DDD

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1463) hdman válasza X3B6O0X (#1462) üzenetére


hdman
őstag

Ááááá :DDD

Sopron city :)

(#1464) leslieke válasza X3B6O0X (#1462) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remek! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1465) Avicularia válasza X3B6O0X (#1462) üzenetére


Avicularia
veterán

szívás :D

(#1466) rizso


rizso
addikt

Azt hiszem a ma esti program is megvan a 3. évad első két részével:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1467) kenwood3


kenwood3
őstag

Aki esetleg várja annak jelezném, hogy kész a felirat :)

(#1468) orichalcos én is később nézem meg :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1468) oriic válasza kenwood3 (#1467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R Este majd megnézem. :)

Live-Die-Respawn

(#1469) bok92 válasza kenwood3 (#1467) üzenetére


bok92
addikt

Nagyszerű!
Töltöm is... :))

(#1470) Kassadin válasza rizso (#1466) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha nem írod, el is felejtem. :)

(#1471) rizso válasza Kassadin (#1470) üzenetére


rizso
addikt

Én meg csak ma láttam meg, hogy már két rész kint is van:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1472) szmatyi93 válasza rizso (#1471) üzenetére


szmatyi93
tag

Öreg hiba emberek, hétfő reggel már elérhető nézhető formában, végre valami jó a hétfőkben :P

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1473) rizso válasza szmatyi93 (#1472) üzenetére


rizso
addikt

Több jó dolog is van a hétfőben, pl Dexter is ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1474) feka007


feka007
nagyúr

Na ez már rohadt jó volt. :C Nagyon kezd átjönni ez a brutálabb feeling. Rick is kezd egyre jobb arc lenni, tetszik, hogy nem szarozik :D

SPOILER

Hershel először azt hittem zombiként jött vissza, mikor élesztette a Lori.. :D Mondjuk hülyeség is lett volna ha most meghal, mert azért elég nagy baklövés volt első részbe az egyetlen orvosukat kivinni a felderítésre..

(#1475) szmatyi93 válasza feka007 (#1474) üzenetére


szmatyi93
tag

Spoiler
Mondjuk télleg kockáztatni az egyetlen orvosukat hülyeség de az ilyen csavarok adnak bele még több élményt szerintem.

Egyes neveket nem nagyon tudok megjegyezni de a rész végén a rövid hajú csaj császár metszést akart gyakorolni a zombi kisasszonyon ? Csak hogy jól értettem e :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1476) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ütős volt. Bár a kövi ahogy nézem az előzetest durvább lesz. :C

(#1477) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

A Walking Dead nekem olyan mint gyari munkasnak a joban rosszban. ;]

(#1478) szmatyi93 válasza horvathkrisz (#1477) üzenetére


szmatyi93
tag

:R Taníts Mester, megfogalmaztad az Isteni igét :)

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1479) kenwood3 válasza szmatyi93 (#1475) üzenetére


kenwood3
őstag

Spoiler:

Igen

Mi az az ekezet dragasag??

(#1480) feka007 válasza Gyufaaa (#1476) üzenetére


feka007
nagyúr

Én a végén most nem vártam meg az előzetest, sok a spoiler benne

Ráadásul nem is csak a kövire utal kizárólag, 1. végén pl benne volt a governor is már

[ Szerkesztve ]

(#1481) bok92


bok92
addikt

Áhh ismét remek rész volt! :C Nagyon jó eddig az évad(kopp-kopp) :)) Nem gondoltam volna,hogy az előző évadi bénázásokból ilyen jó kis storyt rittyentenek... :DDD

(#1482) mepet


mepet
addikt

Az S03E02 szerintem pocsék.

*** SPOILER ***

Teljesen kiszámítható volt, hogy a rabokkal nem jönnek ki majd túl jól, az egész totál erőltetett volt. Már igen hamar tudtuk, hogy mi lesz a vége, mégis megkötötték azt a nagyon okos alkut. Mivel csak egyetlen lőfegyverük volt, az lett volna a leglogikusabb, ha kapásból kinyírják őket, és elveszik a kaját. Meg már elvileg ugye nagyon éhesek voltak, a kajának meg neki sem estek hirtelen, nem ujjongtak, meg semmi, mikor hozták a tápot...
Szóval megvárták, míg életveszélybe kerülnek, és utána kinyírták a brigád felét, akkor sem az egészet. Tehát a szomszédjukba költöztették a halálos ellenségeiket.

Arról meg szó sem esett, hogy most akkor az összes ételt magukhoz vették, vagy tényleg annyira idióták voltak, hogy a maradék két rabnak odaadták a felét...

Lori meglepő módon alig kavarta a szart a részben, ez pozitívum. ;]

Talán az egyetlen amiért megérte megnézni a részt, az a jelenet volt, amikor a zombi kitépte a rothadó kezét a bilincsből, és azzal támadta meg a "picúrt". :K

[ Szerkesztve ]

(#1483) keIdor válasza mepet (#1482) üzenetére


keIdor
titán

szpojler

Szerintem a bajszos rab nem volt rossz ember.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1484) bobsys


bobsys
addikt

Most nezem az s03e01-et
Ezek a zombik nem halnak ehen soha? Borton udvaran boklasznak honapok ota kaja nelkul

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1485) bobsys válasza bobsys (#1484) üzenetére


bobsys
addikt

Vagy amelyik a cellaban van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1486) juliabrilke válasza bobsys (#1484) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem, sosem halnak éhen. :N

(#1487) szőröscica válasza juliabrilke (#1486) üzenetére


szőröscica
addikt

Akkor miért esznek? :F

(#1488) Kassadin válasza bobsys (#1484) üzenetére


Kassadin
addikt

Maximum szétrohadhatnának, de még arra se láttunk eddig példát a sorozatban.

joamilestoné: Ösztön. De el is lett mondva még első évadban.

[ Szerkesztve ]

(#1489) juliabrilke válasza szőröscica (#1487) üzenetére


juliabrilke
addikt

Zombi ösztön. Friss emberi husi kell nekik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1490) keIdor válasza Kassadin (#1488) üzenetére


keIdor
titán

Meg csak vissza kéne olvasni, írtam én is 1-2 napja, meg régebben még vagy hatan.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1491) Apollyon


Apollyon
Korrektor

S0302 tényleg nem a legjobbak közé tartozik. Tetszik hogy Rick végre úgy bánik most már az exasszonnyal ahogy megérdemli.

BTW lehetne lassan kissé jobban eltérni a képregénytől és jöhetne valami speckó zombi. Mondjuk valami gyors, mutáns, radioaktív fertőző :DDD stb.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1492) Kassadin


Kassadin
addikt

Meglestem én is végre a második epizódot. Az biztos, hogy Rick helyében nem hajtottam volna el a rabokat. Habár azért felmerül az emberben ilyenkor, hogy vajon miért ültek börtönben...

Iscariah: A rohamrendőr zombik nem elég különlegesek? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1493) rétisün válasza Kassadin (#1492) üzenetére


rétisün
veterán

de igen, elég különlegesek, kérdés hogyan lettek zombik? mert ugye abban a cuccban nem nagyon tudták őket megharapni :N mivel mindenki fertőzött, elég ha meghaltak, és zombik lettek, de vajon mitől/hogyan halhattak meg?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1494) Apollyon válasza rétisün (#1493) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A lábukat átharaphatták. Ott nem véd a golyóálló mellény. Mondjuk nem tudom pontosan milyen felszerelésük van a rohamosztagosoknak, de valszeg fogalmuk nem volt arról mivel állnak szemben. A zombivilágos filmekben nincsenek tisztában az ilyenekkel, meg ott valszeg zombis filmek sincsenek:D

(#1483) Keldor papa:

"Szerintem a bajszos rab nem volt rossz ember."

Hogyne, tényleg tök jó fej volt, és önzetlen, és véletlenül sem akarta megölni Ricket :U :W

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1495) Kassadin válasza rétisün (#1493) üzenetére


Kassadin
addikt

Én is csak arra tudok gondolni, amire Iscariah. Leginkább a lábukat tudták megharapni, vagy pedig valami olyan lágy részt, amit nem védett a felszerelés.

(#1496) leslieke válasza kenwood3 (#1467) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor máris megvan az esti program. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1497) hamham


hamham
tag

A nagy négeren hogy tudott akkora sebet ejteni a zombi mikor az egyik kezét kvázi letörte a másik bilincsben. Nem harapásnyomnak nézett ki és nem is látszott hogy harapott volna, csak kotorászott a csonka kezével. :F

(#1498) horvathkrisz válasza hamham (#1497) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Gondolom a törött csonttal megkarcolota...

(#1499) Apollyon válasza hamham (#1497) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A szilánkosra tört, éles csonkkal hátba szúrta, aztán már kész is volt a baj... De ha csak felsérti a bőrét már az is problémás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1500) horvathkrisz válasza Apollyon (#1499) üzenetére


horvathkrisz
addikt

De miert? Amikor mar ugyis fertözöttek? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.