Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) Léolo


Léolo
csendes tag

Igaz, most már tényleg csak arról lehet értekezni, hogy miért bánjuk ezen a héten is, hogy még mindig nézzük, de… ilyen mélypontra nem voltam felkészülve. Tényleg ledöbbentett. Nagyon sajnálom, mert pl. a végén amikor a király hazatér megsemmisülve, az, ha felépítették volna az odáig vezető történetet, nekem nagyon átélhető tragédia lett volna.
Ezeken a pontokon nyilallt belém különösen a wtf (a teljesség igénye nélkül):
– újabb pátoszos beszédek és dialógok — már nem bírtam, bele kellett tekernem
– több olyan szituáció, amit hőseink nem nyerhettek volna meg, de hát az írók kegyesek voltak :/ Carol-gunfight, Rick-féle Zs-kat. autós üldözés — természetesen a hős Daryl gurul elöl...
– ugyanígy az egyszerű mozgások is továbbra is a hőseinknek engedelmeskednek, nem a fizika tövényeinek. A sorozat kezdete óta nem zavar senkit, hogy a kard / bot úgy hatol át a zombifejen, mint egy fingfelhőn. (=Odarajzolják a lényeget, de arra senki nem gondol, hogy ilyenkor hátra mozdul a fej.) Autós üldözés: pontosan egymás mellett haladnak, Rick átugrik, Rick autója totál egyenesen tovább halad. --- > Knight Rider.

– zombi-fight a patak átkelésénél… Néhány tocsmorgó zombi, akiken simán át tudtak haladni, de Ezekiel visszafordul, és “hősiesen” vagdosni kezdi őket… Na jó, itt kicsit gyanakszom, hogy velem van baj, itt már elveszítettem az érdeklődésem, és csak bambultam. Esetleg nem vettem észre, hogy ez amolyan megőrülési jelenet akart lenni? :/ És akkor jön Shiva, aki gyakorlatilag egy fantasy-elem (volt) a sorozatban… Na de ha tényleg ő az egyik fő “pillére” Ezekiel királyságának, miért nem vigyáz rá jobban, miért viszi magával, harcolni a golyózáporba?
Mondom, alapvetően én adnám ezt a vonalat, hogy rádöbben, hogy rohadtul nincs itt semmi pátosz ebben a világégésben, csakhogy nagyon is azt akarják sugallni, hogy Ezekiel téved ebben, így totál el van rontva az egész.

(#10002) mepet válasza @rglaaf (#10000) üzenetére


mepet
addikt

Ezen én is kiakadtam, egy mancssuhintással lefejezhette volna mindet kb...

Én a legjobbat azon röhögtem, mikor a király a rész elején elkezdte Negan szövegét szajkózni más szavakkal, nem azt mondta, hogy "We are Negan", hanem azt, hogy "We are One".
Na mondom ezek után meg is érdemelték a kaszálást. :))

[ Szerkesztve ]

(#10003) Pitterix


Pitterix
őstag

Mintha arra menne ki az egész, hogy minél kevesebb néző legyen és kaszálni lehessen.
Ez a lövünk mint a marha, csak úgy záporoznak a golyók a kocsin, de a gumi hihetetlen módon golyóálló, ez nonszensz. :(((

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10004) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig nekem meg kifejezetten tetszett. :K

A királlyal nem tom mi bajotok, kábé az egyetlen normális vezető már a vidéken. :U

A fsságok sora azért nálam is megvolt:

100 méterről egy szétszórt csapatot lelő az 50-es..... napersze. ha rájukszór egy sorozatot balr is jobbra is, kb az emberek 1/3-a esik el. Nemmind. Ha meg céloz, akkor tizede. :U

Egy embert a szekercés pofa - amúgy az egyik kedvencem :C - 1 csapásra széccsap egy emberi gerincet, de egy láncot nem. :))

50-esből egy sorozat a hűtőrácsra és kocsi megy tovább.... áh nem. széttépi a motorblokkot is. :Y

Ilyenek. De a király akkor is kedvencem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10005) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ami meglepett az az, hogy már négy rész óta folyamatosan megy a muridej. Lövöldöznek orrba-szájba, hullik mindenki mindenfelé. Pedig már szinte biztos voltam benne, hogy a harmadik-negyedik részt valamelyik jelentéktelen karakter backstoryjára fogják elbaszni (pl. a gólem a csatafejszével), de nem. Ez üdítő újdonság a sorozat történetében.
Amit még mindig nem értek az pedig az, hogy egy ilyen nézettségű, ennyi pénzt hozó sorozatba mért nem pumpálnak több pénzt, hogy igényesebb akciójeleneteket, speciális effekteket készíthessenek.
A végén a tigrises jeleneten meg hangosan felröhögtem. Egy ekkora tigris úgy kap szét 6-8 fegyvertelen embert, mint majom a zsebórát. Játékból tudnak olyan pofont adni, ami eltöri az ember nyakát. És akkor az a pár lomha szaros walker leteperi, és megeszik? kek.

(#10006) Léolo válasza Fitzgerald (#10005) üzenetére


Léolo
csendes tag

Valóban, de ez már a 25. lenne a ranglistán a valószerűtlen hülyeségek sorában.

+1 amit nem említettem, pedig rohadtul zavart -- hogy a testőr úgy szel ketté egy élő embert koponyától kábé derékig mint egy görögdinnyét. Az ilyesmi tényleg csak engem zavar? Ugye nem hiszi nézők zöme, hogy ez így nézne ki?

Az ördög ügyvédjeként annyit, hogy azért tigrisként nem számít rá, hogy a letépett karra az a valami nem úgy reagál, hogy visszavonul, hanem tovább harapdál... Meg hogy limitált számú szája van szegény tigrisnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#10007) S e t h válasza Fitzgerald (#10005) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is láttam hogy a tigris tudta hogy fejre kell támadni.
A sok lövöldözés meg szerintem azért van, mert tudják mennyire csökkent a nézettség az elmúlt évadokban és ezzel próbálják meg felrázni a nézőket, több akció, kevesebb pofázás. Csak sajnos nem jött be.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10008) Peti78 válasza Léolo (#10006) üzenetére


Peti78
őstag

De a z a szegény tigris is odébb mehetett volna időnként 10 métert. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10009) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Milyenek vagytok
Rohadjak meg nekem tetszik
Ami nagy baromság azoknál bezárom az agyam, de végre van akció, lőnek, meghalnak, hullák, testrészek

Én következő egy két részben várom a 0 történéssel elhúzott részeket

A sorozat szinte minden mozdulata lehetetlenség és olcsó megoldás, nem egy walking deadhez illő felépítés
De történések vannak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10010) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem olyan ördöngős dolog ez.
A tigris viselkedését meghatározza hogy nem a vadonban élt, egy állatkertben élve nem sajátította el azokat a túléléshez szükséges technikákat, amelyek jól jöttek volna egy zombi apokalipszis során.
Arról meg nem is beszélve hogy cgi tigris, szóval pláne fogalmatlan.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10011) Peti78 válasza S e t h (#10010) üzenetére


Peti78
őstag

A technikái ezek szerint csak arra korlátozódnak, hogy a legmegfelelőbb pillanatban előbukkanjon, levadássza akit kell, majd lefeküdjön a zombik elé. Parádés ;]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10012) Fitzgerald válasza Léolo (#10006) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, de még csak pofonokat sem osztogat, amit gyakorlatilag az összes macskaféle csinál. Az meg már csak a hab a tortán, hogy a walkerek emberi foggal átharapják a tigris vastag bundáját-és bőrét (ami ráadásul még él és mozog), de ez már a 26. dolog a valószínűtlen hülyeségek sorában. ;)

@S e t h #10007

Pedig tudta, mondta neki a rásztámán hogy "szmoki, a bóbitájára menjé' fiam!"
Amúgy a 2. évad után eddig ennek az évadnak a legrosszabb a nézettsége, de akkoriban még emelkedőben volt a nézőszám.

[ Szerkesztve ]

(#10013) szuszinho


szuszinho
őstag

Azt kihagytátok, hogy amikor a láncot le akarta kaszabolni, akkor kívül volt a lakat, de mikor jött G I Jane, akkor már belül :DDD (ha jól emlékszem)

(#10014) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Link. 2 sorozat előzi meg nézettségben... jó az egyik pont foci. :Y
Nézztéek a többi kábeles sorozat adatait. hihetetlen.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10015) Peti78 válasza Vladi (#10014) üzenetére


Peti78
őstag

Ott tartok, hogy a Feleségek luxuskivitelben című agyrém is szórakoztatóbb a TWD-nél.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10016) twine


twine
addikt

Egyszerűen fel nem fogom ezt a jelenséget....

Ha vannak műsorok, amik tényleg a legalját képviselik a "szórakoztatásnak", vagy ideáig süllyedtek, akkor azt miért nézik az emberek? Hiszen tudjuk, hogy a nézettség az isten, minden szolgáltatónál!
Folyamatosan hallom az emberektől, hogy ez, és az ,,meg amaz micsoda egy szar!
Kérdem miért nézed?
"Hátme'nincsmásmost mit nézzek, meg már olyan szar, hogy már jó!"

Miiiiivaaaan? :Y :F
Egyrészt szakadj ki a tv mögül,,,rengeteg gyönyörű dolog van a "valódi életben" is!
Senki nem "kényszerít" arra hogy azt a varázslatos színes dobozt bámuld!

Ha valaki, én aztán tényleg nem tartozom a sznob társadalmi rétegbe, de kb 4,5 éve nem nézek tv-t, 2,5 éve be sincs üzemelve!
Saját döntésem alapján taszítottam el magamtól, és nem azért mert "divat lett a nem nézek tv-t"!
Pedig régebben tipikusan a ,még éjszaka is üzemel a tv alvás közben rétegbe tartoztam...

MIndenki tudja, hogy azért vannak ilyen műsorok, mert van nézettség,,,azért ennyire fos a minőség, mert még így is nézik,, és még így is szemét sok pénzt hoz...minek csináljanak jobbat!?
Nézek filmeket, és igen nézek, és belefutok a szarba is, mint ahogy ezt a sorozatot is követtem egy ideig...

De nem repetitív módon napról napra, hétről hétre magamra erőltetve azt, miután már felfogtam, hogy szar!

Egyszerűen csak rajtunk múlik,,,mi "irányítjuk, irányíthatnánk" a médiának ezt a szórakoztatásnak nevezett szeletét, ha tudatosak lennénk/lennétek!

Ha nincs néző, nincs "szar" sem, vagy megszűnik, vagy javítanak rajta....

Én nem nézem már ezt a sorozatot sem!
Szar lett, nem érdekel....szart minek nézzek, annál értékesebb a szabadidőm, és rövid az élet....

Akit érdekel nézze....nem lebeszélni akarok róla bárkit, és a véleményemet ráerőltetni másra! Inkább csak azoknak szól, akik azt szajkózzák igazán vége lehetne a sorozatnak mert szar!
Nem lesz jobb, és nem lesz vége ha nézed ezt értsd meg!

Lehet velem kötözködni, hogy akkor meg minek olvasom a topicot...meg a "hőőő oszt mégis tudod, milyen műsorok mennek, honnan ha nem nézed?!"
"Onnan", hogy keci sokat olvasok, és nem határoltam el magam, és nem zártam be magam hermetikusan a "világomba",,,Tehát, attól hogy nem nézem, még belefutok főcímekbe, és tárolja az agyam a haszontalant is, nem csak azt ami érdekel!
Nem ezért jöttem hogy kötözködjek,,,,bár a stílus "megmondónak" tűnhet, isten az atyám nem volt cél,,,
Inkább csak gondolatébresztő...
Általánosságban....
és azért ide írtam mert ez az egyetlen sorozatos topic amit olvasok....

Köszönöm ha elolvastad, és még jobban köszönöm, ha nem támadásnak vetted, és nem olyan stílusban reagálsz.... :R :R
Üdv

Ps:
Tényleg bocs a félig, vagy teljesen nagyon OFFért....
MOst jött ki belőlem ez....talán a "luxusfeleségek hozta ki belőlem, ahogy egy topcban lett említve a raklapszar walking zombival" :B :B :DDD EZ már sok(kv)olt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10017) enginev3.0 válasza twine (#10016) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én rohadt sokáig fogok élni, nekem belefér

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10018) xors


xors
senior tag

Na már mindenki letette a sorozatot? Pedig izgi rész volt, kb az előző rész/2 fejleménnyel :D

(#10019) Grave_444 válasza xors (#10018) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem kifejezetten tetszett ez a rész :)

(#10020) S e t h válasza Grave_444 (#10019) üzenetére


S e t h
nagyúr

Öt részig kellett várni az első normálisabb epizódra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10021) Dani82 válasza S e t h (#10020) üzenetére


Dani82
senior tag

Az elso normalis resz volt. Az elso evad elso resze ulota ez volt az elso alkalom amikor a csajom megkerdezte h megnezzuk e az uj reszt es vonakodva mentem, de kb barmi mast szivesebben csinaltam volna. Ez szomoru.
Viszont jo resz volt es elismerhetjuk h az egesz evad Negan miatt nezheto. Kurva jo JDM, imadom :)

(#10022) mepet válasza Dani82 (#10021) üzenetére


mepet
addikt

JDM, japán belpiacos Negan? :B

(#10023) brownus válasza enginev3.0 (#10017) üzenetére


brownus
veterán

:DDD pacsi

(#10024) Woodslave


Woodslave
nagyúr

volt egy pár jó időzítés :C Remélem Rick ügyködése egy nagy terv jól kitalált része... :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10025) tween válasza Woodslave (#10024) üzenetére


tween
őstag

Úgy legyen ügyvéd úr! :R

(#10026) perempe válasza @rglaaf (#10000) üzenetére


perempe
addikt

a tigris szebb halált érdemelt volna.

elkezdtem a Fear-t, megnéztem az első évadot, egész szórakoztató.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10027) S e t h válasza perempe (#10026) üzenetére


S e t h
nagyúr

Harmadiktól lesz nagyon jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10028) perempe válasza S e t h (#10027) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10029) szuszinho válasza S e t h (#10027) üzenetére


szuszinho
őstag

Elsőt végigszenvedtem nagy nehezen, aztán hagytam is. Annyira mondjátok már, hogy jó azóta, lehet folytatni fogom. Végül is már csak másfél hetet dolgozom idén :P

(#10030) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Rakéta vetővel szétlőtt ember mi volt Már?? 😂😂😂 Kiégtem

Amúgy nézhető rész volt, végre latok haladást valamiben, nem csak toporognak meg gondolkodnak, hanem minden részben haladnak a cél felé

De jézustól már ki vagyok, mekkora "meglepetés " lesz hogy a fogjok megszöknek és valakit túszul ejtenek bumm....

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10031) S e t h válasza szuszinho (#10029) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én inkább azt mondanám, hogy a TWD-hez képest jó, önmagában véve ez sem váltja meg a világot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10032) feka007 válasza enginev3.0 (#10030) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem ez ötlik mostanában be a TWD akciójeleneteiről.

(#10033) twine válasza feka007 (#10032) üzenetére


twine
addikt

Ez feldobta az estémet :C

(#10034) enginev3.0 válasza feka007 (#10032) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezzel nem vitatkozom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10035) perempe


perempe
addikt

most nézem a Fear 2. évadot, és nem rossz, de valamit sokat ismételnek: állandóan zombivérrel kenik magukat.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10036) S e t h válasza perempe (#10035) üzenetére


S e t h
nagyúr

A túlélés érdekében kb. annyira fontos mint a levegő vétel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10037) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Jajj láttátok az e- heti epizódot? Magdi anyus már megint... izé akarom mondani. :DDD
Kezdek úgy lenni vele, hogy írják már ki az összes szereplőt, hátha lesz már valami sorozat is vagy nemtom. :O

Daryl mostmár mehetne. A csávó amúgy egyre kövérebb, észrevettétek? Én értem, hogy 40 felett aki nem így néz ki, az vagy csóró vagy beteg, de azért na.

Innen üzenem Darylnek, hogy:
Amíg kint a volker addig nem tudják kilőni mert ott a sniper és leszed. Ha bent a volker, akkor apránként lepuffogtatjuk, mert úgyse látjátok. Éééééétem?????? :DDD :O :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10038) Woodslave válasza Vladi (#10037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én nem szoktam bosszankodni de most tényleg idegesítő volt. Ha hülye valaki akkor tartsa magát a tervhez. Persze senki se tudja hogy hülye

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10039) twine válasza Vladi (#10037) üzenetére


twine
addikt

"Én értem, hogy 40 felett aki nem így néz ki, az vagy csóró vagy beteg, de azért na."
:C :C
EZt a verziót még nem hallottam, de nagyon tetszik.... :D

Viszont kíváncsivá tettél,rákerestem a csávóra...(mivel mint már említettem, nem követem a sorozatot, csak itt a topicban)

mit mondjak....akkora feje lett mint a villanyboyler :Y na-hát-na....van akinek a "javára válik" a zombi apokalipszis :DDD

(Vagy az alkohol,,mert némely képen az arca, kb. mint egy felpuffadt alkesz úgy néz ki :U )

(#10040) xors válasza Vladi (#10037) üzenetére


xors
senior tag

Én tegnap megnéztem, de mostmár kénytelen voltam átpörgetni csak, mert borzalmasan unalmasak ezek a semmitmondó dialógusok. A strory meg teljesen röhejes: Rick ahogy kiszabadult a konténeres emberektől ott nem hiszem, hogy volt bármi koncepció például...

(#10041) mepet válasza xors (#10040) üzenetére


mepet
addikt

Innen is látszik, hogy Rick nem több, mint az új Negan. Halhatatlan, és ő is így tudja....

(#10042) Grave_444 válasza mepet (#10041) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ezen mi a meglepő? A kezdő rész óta lehet tudni, hogy ő nem halhat meg.

(#10043) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Idáig 5 részt néztem meg a 8. évadból. A 7x02 után kezdett el olyan lejtmenetbe amit millióan leírtak már előttem. Negan karaktere menti meg részről részre a sorozatot. Számomra is borzasztóan unalmassá és semmitmondóvá vált, amit mi sem jelez jobban, hogy sokszor több hetes lemaradásban vagyok és csak nagy nehezen tudom rávenni magam, hogy megnézzem az új részeket. Semmi izgalmasat és újat nem tudnak, nem mernek a készítők belecsempészni a sorozatba Glen és Abraham kinyírása óta, pedig mindenki erre vár. Az "akció" jeleneteket pedig hagyjuk is inkább a 80-as évek B filmjei idéző szikraszórás az egész.
Azt sajnálom, hogy egy helyben topog a sorozat, a részekből össze lehetne vágni a Biblia harmadik részét, annyi hegyibeszéd volt már. Tudom, hogy ott a képregény stb, de össze lehetett volna sűríteni a 7-8. évadot kb. 6-7 részben és akkor senki sem fanyalogna. A trónoknál meg merték lépni, hogy amikor elértek a könyvek végére egyszerűen továbbléptek és 2 évadban letudják a sorozatot, nem pedig az utolsó könyvet 5 évadban elhúzzák...

(#10044) Peti78


Peti78
őstag

Nem is értem, miért idegesítem magam ezzel a sorozattal. Jade! Telik a munkaidőm.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10045) xors válasza Peti78 (#10044) üzenetére


xors
senior tag

Munkaidőben sorozatozni azért annyira nem lehet rossz ;]

(#10046) Peti78 válasza xors (#10045) üzenetére


Peti78
őstag

Menő, hogy van saját irodám. A munkában rutinos vagyok negyedannyi idő alatt megcsinálom, mint mások. A holnapi munkát pedig nem csinálom meg ma. :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#10047) #47205632


#47205632
törölt tag

(#10048) gerii


gerii
addikt

Pedig már nem is volt annyira idegesítő :Y

(#10049) xors


xors
senior tag

Na senki nem nézte a részt? Csak annyi spoilert olvastam, hogy kiírnak egy főszereplőt benne
Mindjárt meg is nézem, hogy tényleg lesz -e valami izgalom, bár nem sok reményem van ;]

(#10050) S e t h


S e t h
nagyúr

Több sokkoló momentum is volt a mai epizóddal kapcsolatban.
Először az amikor megláttam milyen hosszú.
Aztán 10 perc nézést követően, amikor rájöttem, erre én képtelen vagyok.
Az is kisebb fajta sokként ért, hogy rájöttem, nem érdekelne az sem ha egyszerre halna meg mindenki a sorozatban, egyszerűen nincs már semmilyen kötődésem egyik szereplővel sem, enélkül pedig nehéz élvezni a sorozatot.
Aztán a legnagyobb sokk akkor ért, amikor rájöttem, hogy a vlc képes gyorsítva lejátszani a tartalmat és először csak 1,1, majd 1,2, 1,3 és végül 1,4-es sebességre gyorsítottam az epizódot és nagyon jókat nevettem, olyan volt mint egy Benny Hill show.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.