Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Outlander válasza B1T3 (#7999) üzenetére


Outlander
őstag

Lehet, de én még valamikor 2011-12 körül láttam, azóta nem néztem újra, bennem ez a párbeszéd nem hagyott nyomott, de ez az én bűnöm.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8002) Carvus válasza Outlander (#8001) üzenetére


Carvus
senior tag

Elsőre én is a mostani évad első részére gondoltam, aztán agyalhattam mi akart lenni eza mém...de így h mondták a kollegák, viszont egyből beugrott! :)

(#8003) brownus válasza Jakesz (#7993) üzenetére


brownus
veterán

ez degeci :D

(#8004) Melorin válasza Jakesz (#7993) üzenetére


Melorin
addikt

Én sem vágom. Mikor volt kukás jelenet? (a tankos megvan) :U

(#8005) pilóta válasza Melorin (#8004) üzenetére


pilóta
nagyúr

Következő részben lesz ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8006) B1T3 válasza Melorin (#8004) üzenetére


B1T3
addikt

6. évad 3 része, Glenn feltételezett halála.

(#8007) Melorin válasza pilóta (#8005) üzenetére


Melorin
addikt

:W :C :B :R

(#8008) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Úr isten meghalt!!!

Egyébként nagyon tetszett A rész mert sok vér hulla és ember evés volt benne, amit közelről élethűen mutattak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8009) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Az is elég kemény lenne ha Glenn zombiként visszatérne a városba a zombihorda élén. ;]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#8010) Avicularia válasza Törzsúr (#8009) üzenetére


Avicularia
veterán

Az elég nehéz lenne, mert ennyi zombi után kb úgy nézne ki mint az első részben a csaj, aki szerepelt a webepizódokban és akit Rick fejbelőtt. Nemigen bírna menni, ha ennyi zombi megcsócsálná, mivel nem lenne mivel :D

(#8011) xors


xors
senior tag

Rick kezével mi volt?állandóan szorongatta meg kötözgette. Mintha megharapták volna.

(#8012) Avicularia válasza xors (#8011) üzenetére


Avicularia
veterán

Kiállt egy zombiból egy hosszabb kés és megvágta magát vele mikor leszúrta.

(#8013) enginev3.0 válasza Törzsúr (#8009) üzenetére


enginev3.0
félisten

Erre én is gondoltam, és szerintem nem lenne meglepő, hiszen dráma

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8014) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

6x03 után
Néhány gondolatom, képregényes spoilerekkel fűszerezve, szóval csak óvatosan

Én hagyom is ezt a Glenn meghalt témát. Egy pillanatig sem merült fel bennem, hogy meghalt e. Nem. Rick keze se para, bár ott meg lehetne lépni ami a képregényben van ugye..
Én úgy vagyok ezzel az évaddal, hogy ilyen "töltelék". Benne vannak a farkasok, majd letudják őket és jöhet Negan. És azon jár az agyam sokat. Vajon őt, hogy vezetik fel? Nem vagyok teljesen naprakész a képregényt illetően. De Negan-ról hírlik, hogy a legkeményebb ellenfél lesz. Brutális. Kíváncsi vagyok, hogy vezetik fel, mert keménységben ez a The Wolves se semmi, és a Temrinus szál is az volt, sőt még a kormányzó is. Szóval valami iszonyat brutált kell húzniuk ha tényleg sokkoltatni akarnak az írók. Van két tippem, de szerintem egyiket sem merik meglépni, pedig akkor meghajolnék előttük. MEGASPOILER KÖVETKEZIK: Ugye a képregényben ha jól tudom Judith nem él, Carl meg félszemű. Még azt is el tudom képzelni, hogy kiírják Carl-t. Mostanában nem nagyon tudnak mit kezdeni vele az írok. Babakocsit tologat ennyi kb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8015) enginev3.0 válasza .LnB (#8014) üzenetére


enginev3.0
félisten

Carlt szívesen megölöm ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8016) james001 válasza .LnB (#8014) üzenetére


james001
veterán

Képregény SP

Carl a képregényben elég nagy szerepet kap mostanában,volt vagy 2-3 szám amiben csak ő volt középpontban szóval szerintem marad még egy jó ideig a sorozatban is.
Negan meg a franc tudja hogy fog bemutatkozni,arra én is kíváncsi leszek,a képregényben ugye azzal kezdi hogy kinyírja Glenn-t elég durván,kérdés itt pl. azt hogy mutatják be,mert ugye a sorozat egy óvodai esti mese a képregényhez képest,se Rick kézlevágás,se Kormányzó megkínzás,se Judith halál... Én arra is kíváncsi leszek hogy a Carl szembelövését meglépik-e,de több mint valószínű hogy nem,azért a képregényben is hihetetlen volt :D
De Kirkman mondta hogy próbálnak új "utakat" bejárni a sorozattal,nem akarják teljesen a képregényt lemásolni. Meg egyszer elhintette azt,hogy Negan természetesen benne lesz,de "más módon" vagy valami ilyesmi,kérdés hogy érti ezt :D Viszont így félve várom mi lesz,mivel mint írtam a sorozat elég gyengus a képregényhez képest,lehet aztán nem fognak olyan durva dolgokat meglépni :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8017) Peti78 válasza enginev3.0 (#8015) üzenetére


Peti78
őstag

A majom apjával együtt.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8018) enginev3.0 válasza Peti78 (#8017) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát azért nem :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8019) Peti78 válasza enginev3.0 (#8018) üzenetére


Peti78
őstag

Hát azért én de! :DDD

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8020) dunc


dunc
nagyúr

Isten sorozat, de szerintem aki meghal a 6:3 ba tuti nem!

(#8021) Peti78


Peti78
őstag

Na ez egy ritka szar rész volt... Már vártam, mikor süllyednek el megint a semmitmondó időhúzás irányába.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8022) Törzsúr válasza Peti78 (#8021) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Újabb 1 hét várakozás.... :(( Jó rész volt ez, csak miért most?!

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#8023) Vladi válasza Törzsúr (#8022) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Most kellett egy epizód lazítás.
Szerintem nagyon jó volt, posztapok fíling, megtalált emberséggel + Morgan tehát rossz nem lehet. Nézem is, hogy csak 2 hsz? Ennyire szar volt? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8024) Kvelstadt válasza Vladi (#8023) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én még nem láttam de nem bánom ha csendes rész jön.
Én konkrétan nem is várom el hogy minden rész pörögjön. Szerintem az sem lenne jó ha mindig csak a darálás menne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8025) pilóta válasza Vladi (#8023) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na igen. Nem volt ez rossz, csak már megint megtanult valaki két hét alatt egy olyan harcművészetet 10 danig, amit egyébként egy életen át pici gyerek kortól szoktak...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8026) M3oH


M3oH
addikt

Hát, nekem ez a rész kissé unalomba fulladt...

(#8027) S e t h


S e t h
nagyúr

A fehér nindzsa kiképzett egy fekete nindzsát, majd úgy hárította a 2,5 km/ óra átlagsebességgel haladó zombit, hogy hátat fordított neki és háttal védte a támadást. Ennél csak az lett volna banálisabb, ha a botot a lábai közé dugja és úgy esik el.A kecskét meg elfelejtették bezárni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8028) L_YKing


L_YKing
addikt

En meg nem mentem melozni hetfon es azt hittem ma van hetfo. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8029) Peti78 válasza S e t h (#8027) üzenetére


Peti78
őstag

Hihetetlen életszerű. :K Az ilyen melléfogások miatt (is) lesz ilyen idegesítően másodosztályú ez a sorozet.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8030) Woodslave


Woodslave
nagyúr

azt hiszem ennyire nem érdekelt Morgan :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8031) Outlander válasza pilóta (#8025) üzenetére


Outlander
őstag

Mondjuk jah, viszont nekem volt igazam, életben van még a W-s csávó.
De egyébként fasság ez az ennyire megtértem téma, meg az egész "kiképzés".

Kérdés Spolyler:
A fia mikor halt meg? Nem igazán emlékszem....

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8032) pilóta válasza Outlander (#8031) üzenetére


pilóta
nagyúr

Már nem spoiler, mert sok évaddal korábban volt, amikor visszamentek fegyverekért Rickék a városba, és nála volt az összes, meg ilyen csapdákkal gyűjtötte a kóborlókat, amiben patkányok voltak, hogy a mozgásra odajöjjenek. Akkor volt azért beborulva, mert nem lőtte le az asszonyt, és az meg elkapta a gyereket.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8033) Jakesz válasza Peti78 (#8029) üzenetére


Jakesz
őstag

Egy sorozat nem attól lesz jó vagy rossz, hogy mennyire áll közel vagy távol a valósághoz. Ha az irreális dolgokat nézzük, akkor kezdjük ott, hogy ZOMBIK, és már kapcsolhatjuk is le, mondván ez csak egy bugyuta sorozat.

(#8034) pilóta válasza Jakesz (#8033) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez igaz, de azért van egy alaphelyzet: vannak zombik, és hogyan lehet túlélni ilyen körülmények között.

Persze simán beleírhatnák, hogy jön a fantasztikus négyes meg a transformerek és batman segítségével kiirtják az összes zombit, elfér a papíron, csak hát nem ez az alaphelyzet...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8035) Outlander válasza pilóta (#8034) üzenetére


Outlander
őstag

Egyébként a cippzár húzóka kontra beszögelt deszka részen csak én röhögtem hangosan? :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8036) Peti78 válasza Jakesz (#8033) üzenetére


Peti78
őstag

Azért vannak a blődségnek is határai, meg a barmolásnak is. Néha hülyére röhögöm magam ezen a drámának beállított WD-n. Az a dráma, hogy valaki az említett 2.5km/h sebességgel száguldó zombit a hátával állítja meg, vagy egyáltalán elkezd szaladni. Minek is? Vagy hirtelen kiugrik egy WD a 20cm átmérőjű fa mögül. Gondolom, tudatosan bújócskázik/pihen. Ez a gyorstalpaló kiképzés is egy baromság. Sajnos nem mertek 19-re lapot húzni a tudjuk ki kiírásával.

(#8035) Outlander Na az meg a másik :(

Kezd ez az egész Z.nation-re hasonlítani, ami a vicc kategóriát illeti, de az legalább nem akarja drámaként eladni a témát.

Mondjuk én ezt a zombis jövőképet annyira nem tartom elképzelhetetlennek valamilyen formában, ki tudja mit kotyvasztanak a titkos biológiaifegyver kutató intézetekben.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8037) jegenye77


jegenye77
addikt

Kecskét megnéztem volna, ahogy bezombul :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8038) Outlander válasza jegenye77 (#8037) üzenetére


Outlander
őstag

Jah, én is.... meg a rengeteg lovat is.

Egyedül kutyákról volt valamelyik részben egy kis 10 mp-es jelenet, de azok is inkább csak simán éhesek voltak mintsem zombik, állatokra nem térnek / nem dolgozták ki hogy velük mi van.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8039) B1T3


B1T3
addikt

Csak nekem ellenszenves még mindig ez a „minden élet értékes” szlogen?
W-s csávó: ha lehetőségem lesz rá, megöllek téged, megölök mindenkit, a gyerekeket is lemészárolom mind egy szálig.
Morgan: *hm, ez bizony egy értékes élet, itt hagyom, hátha ő is majdnem megöli Ricket*.

Ne má'. :D

(#8040) Woodslave válasza B1T3 (#8039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ekkor állt volna fejébe a bot hegyesebbik vége. Mondjuk ha rajtam múlik beszélgetésig nem jutunk :D (tudom qrva kemény vagyok ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8041) dunc


dunc
nagyúr

Nagyon jó rész volt! Kár hibákat keresni, akinek nem tetszik nézzen barátok köztöt! :))

[ Módosította: radi8tor ]

(#8043) Avicularia válasza B1T3 (#8039) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem csak neked. Konkrétan veszélybe sodorja az egész közösséget a hülyeségével.

(#8044) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nekem tetszett ez a rész, annak ellenére hogy az elején kételkedtem hogy minek Morganről egy teljes rész, ráadásul 1 órás, de egész jó volt, a fehér Yoda mester is jó karakter volt. :D Szerintem az se volt gáz ahogy megharapták, elég nagy darab ember volt, azért lehetett látni hogy néhol elég esetlenül a mozog, simán benne van hogy megharapják, meg valahogy az íróknak meg kellett ölniük, viszont a cipzár vs szögelt deszkán én is jót mosolyogtam :)

szokásos:

(#8045) Kvelstadt válasza dunc (#8041) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is tetszett!
Végre tudom Mirgan hogy lett ilyen. Meg is értem ezt gondolodásnódot de viszont ebben a világban ez nem működik. Sőt a fickó sztorija alapján meg ahogy ismerjük a világot már a normális világban sem müködött.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8046) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ezt a részt 10 percig bírtam nézni, grat az íróknak :W

(#8047) B1T3


B1T3
addikt

Amúgy Morgan is olyan, mint egy elmebeteg. Egyszer mindenkit meg akar ölni, aztán hirtelen már senkit sem. Várom, mikor durran el az agya, és akar megint mindenkit kinyírni. :D

(#8048) Peti78 válasza koxx (#8046) üzenetére


Peti78
őstag

Annyival le is lehetett volna tudni, WD résztől így még nem szenvedtem, pedig volt már pár gané rész, de ez... ez valami felháborítóan unalmas volt.

(#8047) B1T3 remélem, Ricket lerendezi, az meg bezombul, és leharapja Carl idióta fejét.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8049) B1T3 válasza Peti78 (#8048) üzenetére


B1T3
addikt

Remélem, Rick még sokáig marad, nekem speciel ő az egyik kedvencem. Ő sem a legtisztább elme (ez a börtönös részeknél jött elő leginkább, igaz, az felfogható ideiglenes állapotnak, elvégre nem aludt semmit, ki volt merülve, és még el is veszítette a feleségét), viszont sokkal életszerűbb az ő hidegvérűsége, mint Morgan szélsőséges emberközpontúsága.

(#8050) S e t h válasza Peti78 (#8048) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem fognak meghalni.Soha.Túlélik az apokalipszist.Nyugodj meg.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.