Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ZCoyote válasza Syl (#250) üzenetére


ZCoyote
őstag

Vissza is:-)

Köszi Mindenkinek!

Romani ite domum.

(#252) keIdor


keIdor
titán

Daryl-el mi lesz? Birom az urget, nem szarozik ha zombikkal talalja szemben magat.:D
A fivere elokerul meg? Varjatok... Ez utobbira ne valaszoljatok, annyi eleg hogy latjuk-e meg?
Shane-ert is kar lenne, kemeny gyerek az is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#253) Pitterix


Pitterix
őstag

Köszi mindenkinek! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#254) danih


danih
addikt

Na megnéztük, sok benne a rinya, gondolom hogy nők is nézzék azért. Egyelőre nagyon húzzák, ehhez képest egy képregény-szám egy tv-s szezon :)

(#255) Woodslave


Woodslave
nagyúr

én is megnéztem tegnap a 2-3 at, hát elég sok a dráma, nem biztos hogy erre van most szükségem, pedig imádom a zombis cuccokat. :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#256) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#257) ZCoyote válasza BITBOYS (#256) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ez jóóóó! :C Kéne!

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#258) ch003067 válasza BITBOYS (#256) üzenetére


ch003067
addikt

XD Ez mekkora már :D

Elfogadnám :D

(#259) dipeti


dipeti
senior tag

Háát. gyerekek egyelőre csalódás a 2. évad. Semmi izgi nincs és látszik, hogy nyújtani akarják, mint a rétestésztát.

//////SPOLIER///////
És szerintem nagyon kiszámítható a történet. Értem ezalatt azt, amikor anyu (Lori, aki csak szerintem überszexi?) csak elengedi a kisfiút az elveszett lányka után és persze, hogy történik valami. Egyébkét is milyen anya az ilyen? Nem tud nemet mondani? :F
Továbbá, mikor a gonoszrendőr megkérdezte a kövérvadászt, hogy mennyi tölténye maradt, már akkor tudtam, hogy lelövi, hogy egérutat nyerjen. :(

//////SPOLIER//////

Nem rossz a sorozat, de az első évadban rágtam a körmöm, ezért nagyon is vártam a másodikat. Erősítsetek meg, Ti képregényt is olvasók, hogy majd történet szempontjából is lesz előrehaladás, nem csak ilyen mellékszálak végig.
:R

Keldor papa: És ha már mondott sok nemet, akkor egy életveszélyes helyzetben illik meglágyulnia?

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#260) keIdor válasza dipeti (#259) üzenetére


keIdor
titán

1. évadban csomó nemet mondott.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#261) Apollyon válasza dipeti (#259) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Látom sokan panaszkodnak mert kissé lapos / eseménytelen a sorozat. Szerintem egyrészt érthető, amikor nem is történik úgy igazán annyi minden, de ha beleéled magad a dimenziójába az egésznek akkor már szerintem más a helyzet. Nem igazán tudom megfogalmazni, de akkor is hordoz magával egy feelinget, ha csak egy házban beszélgetnek, a házon kívül akkor is egy olyan világ van ahol halottak mászkálnak az utcán. És igazából ezt kéne átérezni – szerintem :)

A képregény sem éppen rohan a történettel.. Pl az eddig legújabb, 90. részben tényleg nem volt semmi lényeges, beszélgettek és kész. Megoldódott egy kisebb problémájuk, kb 5 ember között és ennyi volt a havi adag. De ott viszont olyan is van hogy a feje tetejére áll az egész részről-részre.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#262) dipeti válasza Apollyon (#261) üzenetére


dipeti
senior tag

A másik ilyen sorozat a szökés. Most kezdtem el nézni nem rég, és az első évadot imádtam (10/10) és kijutottak a börtönből és semmi nem történik. Megszűnt az a bezártság feelingje és unom. Még lehet megnézek pár részt, hátha erőre kap.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#263) ch003067


ch003067
addikt

Jó volt a 3. rész, izgalmas volt.

Spoiler :

Kicsit sajnáltam a vadász faszit, amikor ellőtte a lábát a másik faszi ( nem tudom hogy hívják...)

(#264) ZCoyote válasza ch003067 (#263) üzenetére


ZCoyote
őstag

Shane ;)

Romani ite domum.

(#265) ch003067 válasza ZCoyote (#264) üzenetére


ch003067
addikt

Jahh oké :)

(#266) Syl válasza Apollyon (#261) üzenetére


Syl
nagyúr

Igazad van. Ez nem egy olyan sorozat, hogy "leülök filmezni, mert van egy óra szabadidőm". Rá kell hangolódni. Én mindig hétfőn, későn éjjel nézem, fejhallgatóval sötét szobában. Így még a verandás dumaparti is nyomasztó tud lenni :DDD Állandóan azt vártam, most fordul be egy "walker" a sarkon.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#267) Woodslave válasza Syl (#266) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K pontosan, ezt írtam múltkor, qrvára nyomasztó tud lenni, ha beleéled magad

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#268) rétisün


rétisün
veterán

big bang theory, a képregényboltban...:

:))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#269) bok92 válasza rétisün (#268) üzenetére


bok92
addikt

ÁÁ ez durva!! :C Hogy nem vettem észre... :DDD

(#270) ch003067 válasza rétisün (#268) üzenetére


ch003067
addikt

Ez nem a Chuck-ba volt ? :D

(#271) rétisün válasza ch003067 (#270) üzenetére


rétisün
veterán

nem....tudom, mit néztem :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#272) Syl válasza rétisün (#268) üzenetére


Syl
nagyúr

Több epizódban is látható volt. :)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#273) rétisün válasza Syl (#272) üzenetére


rétisün
veterán

gondoltam, de én csak tegnap vettem észre....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#274) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Csak nekem tűnt fel, hogy amikor a S02 harmadik részben rágyújt Dale és mutatják a dobozt, ugyanúgy Morleynak van átkeresztelve a Marlboro, mint az X-Aktákban? :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#275) ch003067 válasza rétisün (#271) üzenetére


ch003067
addikt

Akkor jó :C

Csak onnan gondoltam, mert mintha ismerős lenne az ürge.

(#276) Apollyon válasza Kareszovics (#274) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pontosan ahogy mondod, ez nekem is feltűnt. :D Az X-Aktákban azt szívta a "Dohányos ember" is.

Hja és benne volt még egy "pár" másik sorozatban is :D [link]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#277) Syl válasza Apollyon (#276) üzenetére


Syl
nagyúr

Hollywoodban újságokkal sincsenek nagyon eleresztve :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#278) Apollyon válasza Syl (#277) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ehh:D ~40 éve ugyanazt az újságot olvassák :DD Most már a TWD-ben is ezt fogom figyelni:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#279) keIdor


keIdor
titán

Jó kis rész volt ez, én nagyon bele tudom élni magam ebbe a világba, szóval nem zavart az, ami majd többeket is fog megint. A kutas pecázás kurva nagy volt. :C Kicsit se volt ronda a lakója.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#280) keIdor


keIdor
titán

Fenébe már, hogy 1 hetet megint várni kell, kikészít ez. :W :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#281) ch003067 válasza keIdor (#280) üzenetére


ch003067
addikt

Péntekre lesz megint új rész nem ?

(#282) keIdor válasza ch003067 (#281) üzenetére


keIdor
titán

Nem hinném, miért lenne?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#283) ch003067 válasza keIdor (#282) üzenetére


ch003067
addikt

mind1.

(#284) Avicularia


Avicularia
veterán

Ez a rész kicsit tűrhetőbb volt,kevesebb drámázás,több akció.
Kutas rész nagyon jó volt :D
Csak haladhatna a story,mert kicsit egy helyben topognak.

[ Szerkesztve ]

(#285) Syl válasza Avicularia (#284) üzenetére


Syl
nagyúr

Gyerekek! Menten szétrúgok pár spoiler-ező segget! :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#286) ZCoyote válasza Syl (#285) üzenetére


ZCoyote
őstag

Segítek! :K

Romani ite domum.

(#287) rt06 válasza Avicularia (#284) üzenetére


rt06
veterán

jaja, tobb zombit, kevesebb szenvedest - az anyukat igazan megehetnek mar

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#288) rétisün válasza rt06 (#287) üzenetére


rétisün
veterán

"az anyukat igazan megehetnek mar"

:)) :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#289) keIdor


keIdor
titán

A kepregenyesektol kerdeznem... A kislany meglesz egyszer?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#290) rétisün válasza keIdor (#289) üzenetére


rétisün
veterán

ezek szerint még nincs meg.....SPOILER!! :((( :P

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#291) keIdor válasza rétisün (#290) üzenetére


keIdor
titán

Ooo bazz igaz, sry...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#292) ZCoyote válasza keIdor (#291) üzenetére


ZCoyote
őstag

:DDD

Romani ite domum.

(#293) Apollyon válasza keIdor (#289) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A képregényben nincs ilyen kislány. Rick, Dale, Andrea, Carl, Lori, az ázsiai srác, Shane. Egyedül ezek a szereplők egyeznek a két verzióban. A sztori is más, mire a képregényben eljutottak idáig, addigra Shane már halott volt. Szóval összeegyeztetni a kettőt hogy mi fog történni emiatt nincs értelme. ;) Hála égnek, így legalább még érhet meglepetés :D Főleg akkor, ha a sorozat is annyira véres lesz mint a képregény. Én bírom a belezést meg barátait, de volt egy rész amikor én is majdnem kidobtam a taccsot.. Michelle műve ugye ;]

Szóval légyszi írjátok ki ha spoilereztek, köszi :R

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#294) keIdor válasza Apollyon (#293) üzenetére


keIdor
titán

Nincs Daryl? LOL, akkor nem is er semmit:D, o a kedvenc karakter most, birom, hogy nem szarozik, meg bator, spoiler on: egyedul is el mer menni Spoiler vege...

Akkor mindegy, azert thx. Shane hogy hal meg? Ez nem tudom bojler-e, mert nem tudjuk itt mi lesz vele... Maradjon, mert birom ot is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#295) Apollyon válasza keIdor (#294) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már írták korábban mi történik Shanenel, olvass vissza ;)

Daryl? BITCH PLEASE! :P

Képregényben ott van Michelle... Daryl féléket reggelizik.. ;] És nem zombi ;p Sokkal poénabb és odavágósabb karatker.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#296) keIdor válasza Apollyon (#295) üzenetére


keIdor
titán

Nagyon kivancsi leszek erre a Misellre csak aztan durranjon.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#297) Avicularia válasza Syl (#285) üzenetére


Avicularia
veterán

Pontosan mi is volt a spoiler a hozzászólásomban ? :)
A kutat már fentebb említették,azon kívül semmi konkrétumot nem írtam.

(#298) Syl válasza Avicularia (#297) üzenetére


Syl
nagyúr

Bocsi, nem válasznak kellett volna lennie. Úgy általában szóltam a spoiler-ezés ellen.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#299) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Üdv. mindenkinek!

Tudom, hogy nem teljesen egyezik meg a film és a képregény, de a sorozat mostani cselekménye a képregény hányadik részének felel meg?

Aurea mediocritas

(#300) danih


danih
addikt

Megnéztük a 4. részt - hát ez egyre rosszab (szerintem)... Nagyon széthúzzák az egészet, sok a "filler" jelenet, ami nem tesz hozzá semmit a történethez. Ettől az első szezon fényévekre van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.