Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Woodslave válasza #57919488 (#1649) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sp

a kormányzó általi börtön ostom közben menekülés közben lövik szitává a csecsemővel együtt.. (nem Carolt :D )

Komolyan gyerekek, ne tapsoljunk már, hogy egy anya meghal, és nem láthatja a gyermekét :U :O
(tudom csak film, de akkor is ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1652) FoxiestFox válasza Woodslave (#1651) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én sajnálom, hogy kihagyták a babazombi-lehetőséget.
Lehet amcsiknak sok lett volna ;]

(#1653) #57919488 válasza Woodslave (#1651) üzenetére


#57919488
törölt tag

SP:

Senki nem annak örül hanem, hogy végre (elméletileg) megszabadult a sorozat attól a lehangoló csajtól;] :C
Szerintem még korai az öröm...

(#1652) dying_star:
Ha úgy születne egy gyerek akkor totál lecsó az egész mindenkire nézve. Habár Penge is csak keményebb lett... :DDD

(#1654) FoxiestFox válasza #57919488 (#1653) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem is korai még, simán lehet hogy túléli... :DDD

(#1655) Kassadin válasza FoxiestFox (#1654) üzenetére


Kassadin
addikt

SP

Szóval nem is lőtték fejbe? :D

(#1656) #57919488 válasza Kassadin (#1655) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azt nem mutatták, sajnos.

szerk:
(#1658) Kassadin:
Az a gond, hogy így még nem lehet temetni mert vissza térésre adhat okot majd valamikor :(((

[ Szerkesztve ]

(#1657) FoxiestFox válasza Kassadin (#1655) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet!

(#1658) Kassadin válasza #57919488 (#1656) üzenetére


Kassadin
addikt

Volt hangja a lövésnek, az nem elég?

(#1659) leslieke válasza Kassadin (#1658) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt hangja, de a golyó bármerre mehetett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1660) Avicularia válasza FoxiestFox (#1654) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor ez nem horror lenne, hanem átmegy sci-fi-be. Eléggé elképzelhetetlen,hogy valakit egy képzetlen személy egy zsebkéssel megcsászároz egy koszos raktárban mindenféle fertőtlenítés nélkül és az illető túléli. De ha túl is élte magát a műtétet,mindenképpen el kellett véreznie utána.

(#1661) FoxiestFox válasza Avicularia (#1660) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A bácsi is túlélte a minden bizonnyal tiszta baltázást :DDD

(#1663) Woodslave válasza #57919488 (#1656) üzenetére


Woodslave
nagyúr

monjduk abban látnék némi drámai fantáziát, ha nem lőtte volna fejbe és zombiként térne vissza egy fejlövés erejéig ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1664) Kassadin válasza #57919488 (#1656) üzenetére


Kassadin
addikt

Visszatérni csak egy állapotban tud (lévén elvérzett), de az sem fog sokáig tartani.

(#1665) #57919488 válasza Woodslave (#1663) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ja hát akkor nincs mit tenni...pár csapás baltával és rámenni a critical hit-re vagy headshooot ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1666) Avicularia válasza FoxiestFox (#1661) üzenetére


Avicularia
veterán

Igaz,de ha a két műtétet összehasonlítod,szerintem a láblevágás túlélése inkább hihető,minthogy kvázi kibeleznek.

(#1667) Kassadin válasza FoxiestFox (#1662) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem is belezték ki. :N

(#1668) Bencus88


Bencus88
nagyúr


(ezt nem hagyhattam ki)

Szóval nem tudom Ti hogy vagytok vele, de a generátoros bódéban ugye lelőtte a feka fiú a "társát" Én itt érzek még nagyon nagy fordulatokat.Most Rick meg fog bízni benne vagy legalábbis jobban mint eddig és jól át fogják verni őket és mehetnek megint az erőbe :DDD

(#1669) #57919488 válasza Bencus88 (#1668) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez ki ez?

(#1670) Bencus88 válasza #57919488 (#1669) üzenetére


Bencus88
nagyúr

SP így rövidítettem a Spoilert:D Amúgy biztos hallottál róla erősebbik nemhez vonzódik és énekel.Meg még nemtudom poén akart lenni:D

(#1671) mepet válasza Bencus88 (#1670) üzenetére


mepet
addikt

Én azt hittem, hogy justin bieber... ;]

(#1672) feka007 válasza Bencus88 (#1668) üzenetére


feka007
nagyúr

Spoiler

Nem hiszem, hogy veszélyesek lennének, ha akarta volna akkor lelőhette volna Ricket a generátornál, utána Darylt is kinyírhatták volna simán, onnantól meg a többi már nem lett volna akadály nekik és övék a börtön.
Sztem ő majd be lesznek áldozva vmelyik zombis résznél

[ Szerkesztve ]

(#1673) leslieke válasza feka007 (#1672) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Spoiler:

Daryl ott lopakodott a háttérben, ugrásra készen, hogy ha kell akkor leszúrja a néger rabot, ha nem akarja vissza adni a fegyvert. A másik fickó meg elve ott se volt, őt egy támadás után szvsz kérdés nélkül kinyírták volna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1674) feka007 válasza leslieke (#1673) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor még nem volt ott Daryl amikor megszerezte a fegyót, utána megy csak oda amikor már jópár mp-e Rickre fogja, látni is mikor mutatják. Szerintem nem azon múlott.
Másik fickó alatt a támadót értettem, nem a motortweakelőt

(#1675) Bencus88 válasza feka007 (#1672) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze, de Rick kicsit többet tud a kinti világról mint az aki ott él egy éve a generátoros szobában. Lehet kiszed belőle pár infót és lelécel.Érdekesen várom mindenesetre a foyltatást.

mepet: Ezek nem tudom, de szaporodnak egyre több ilyenről hallani.Kell is Magyarországnak 2-3 vetélkedő meg csilalgszületik szükségünk van rá tényleg.Na bocsi az offért.

[ Szerkesztve ]

(#1676) feka007 válasza Bencus88 (#1675) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem hiszem, hogy olyan hibát elkövetne, elvégre pont azért volt az a rész is előtte, hogy nem akarta bevenni őket a teambe se, mert bizonytalan volt a gyerekkel. De majd kiderül

(#1677) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fú nagy királyság volt a rész. Lori-ért mondanám hogy kár. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1678) Kassadin válasza oriic (#1677) üzenetére


Kassadin
addikt

De nem mondod. :D

(#1679) Vladi válasza Bencus88 (#1668) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoi!

Szerintem jó srác lesz a néger, így t-dog nélküli élet nem is élet... :O

Egyébként: baba nem zombult meg, igazam volt, vagy igazam volt??

Rick jelenete a végén azért elég emberes lett. Ilyen sírást! Mellbevágó! Annyira élethű. :Y

Csávó takarja a szemét zokogva, hogy nem is bírja látni. De azért csak kéne vígasztlani a kölyköt aki... hát lelőtte az anyját. :((( Na itt borult el az agya. Hogy most leszidja? Sajnálja? Vígasztalja? Oda a nő, oda a gyerek... ááá :(

Viszont a képes poént nem értem. :)

(#1674) feka007:

Az a jelenet azzal kezdődik, hogy fejbe dobja a kiscsókát egy akármivel. Tehát már eleve Rick mellett áll. Csak bizonyítani kell. Daryl hogy lopakodik már! Nagy csóka. :DD
Meg mennyire bízik Rickben és tiszteli. Amikor T nyavajog az emberi jogok miatt - jah aki ezzel a témával jön, megölik, a készítők se bírják a siránkozást. :DDD - akkor Rick csak ránéz, hogy akkor mi legyen. Szép jelenet az is.

Meg ami még megfektetett: Visszanéztem Merle belépőjét, amikor Andreáékkal először találkozik:
Valami ilyet mond: hát nem ölelitek meg a régi cimbit, Merlet? S olyan arcot vág, hogy bedőlök a röhögéstől. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1680) Bencus88 válasza Vladi (#1679) üzenetére


Bencus88
nagyúr

SP

Én amikor elkezdett Lori vérezni bevallom beindult a beteges fantáziám kicsit előjött bennem pár chuck Norris poén is, hogy nem megszületik, hanem lerágja az anyját :DDD

(#1681) #57919488 válasza Vladi (#1679) üzenetére


#57919488
törölt tag

Rick szerepét jól játssza a színész. A kezdeti jó zsaru átalakulása a mostani túlélőbe elég hiteles és tud alkalmazkodni a lehangoló részekhez is (néha tényleg eléggé életképtelen fejet tud vágni, vagyis ilyen döglött halfej vagy mi).
A sorozatokkal ez a gond, hogy nem minden színész tudja felvenni a karaktert és elrontja az egész filmet.

(#1682) Vladi válasza #57919488 (#1681) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen, Rick nagyon jól alakít. Emit neki. :DD

más! spo!

Sokan vacakolnak itt, meg más fórumon, hogy nem lehet túlélni az amputálást. Hát dehogynem. Így is.
Alulbecsülik az immunrendszert és túlbecsülik a modern orvoslást.

Több okból:
Egyrészt régebben is éltek túl emberek ilyen végtag csonkolást, első világháborúban, vagy a középkori lovagias ütközetekben. A traumát követően az artéria pár cm-re visszahúzódik a testbe. Nem emlékszem pontosan miért, talán a reflex. :F

A másik, hogy Rick elkötötte a lábát az övével nagyon okosan.
De egyébként is a börtönben a rabok folyton egymást szurkáljak mindenféle pengével. Úgyhogy raklapszámra bekészítik a tetanuszt. 110 %, hogy az öregbe is bevágtak egyet.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1683) feka007 válasza #57919488 (#1681) üzenetére


feka007
nagyúr

"(néha tényleg eléggé életképtelen fejet tud vágni, vagyis ilyen döglött halfej vagy mi)"

:DDD :C Sztem is jó színész am.

Ti milyen fórumokot olvastok?

(#1684) Ace owner válasza feka007 (#1683) üzenetére


Ace owner
addikt

magyar sampforum nevetséges méretű TWD topicját :DDD Most találtam ide valószínű hogy maradok.
Egyébként engem tavaly iskola utolsó hónapjában "fertőzött meg" az angol tanár a sorozattal (nem harapott meg...gyengepoénvolt) és egy hét alatt le is daráltam a 2 évadot. Eddig a 3. évadról csak pozitívat tudok mondani, látszik hogy tanultak az írók a farmos hibáikból..
Várom a hétfőt.

Galaxy Fold 4

(#1685) cipecati


cipecati
csendes tag

Végre v.mi jó rész :) Végre ettek a kis zombik! :)

SP
Mi volt már a végén?!?!
Sok és erőltetett volt Rick sírása...nem volt hihető!
Kisfiú vagy kislány lett? :D

(#1686) leslieke válasza cipecati (#1685) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

SP:

Abszolút nem volt erőltetett. Eddig ellökte magától, most ráébredt, hogy végleg elveszítette.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1687) Woodslave válasza Ace owner (#1684) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D nem volt gyenge :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1688) Avicularia válasza cipecati (#1685) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem aki azt mondja,hogy erőltetett volt Rick sírása,az még nem vesztett el senkit,aki közel állt hozzá nagyon,ezért nem is tudja igazán átérezni. Szerintem nagyon élethű volt.

(#1689) cipecati válasza Avicularia (#1688) üzenetére


cipecati
csendes tag

Májusban a húgomat,10éve édesapámat vesztettem el!Sok olyan filmet láttam már,ami igen is meghatott,de az nagyon nem!Látszik a rendező nincs toppon az ilyen jelenetekben!

(#1690) feka007 válasza cipecati (#1689) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez szomorú, de én is azt vallom, hogy semmi baj nem volt ezzel a jelenettel, sőt. Még azokat is meghatotta a vége, akik egyébként utálták Lorit végig, és nem bőgnek mindenféle Titanicos jeleneteken.. :))

(#1691) keIdor válasza cipecati (#1689) üzenetére


keIdor
titán

Ezzel eléggé egyedül vagy akkor, mert nekem is nagyon átjött meg mindenki másnak, te vagy az első, aki szerint erőltetett... de ugye tudjuk, hogy nincs olyan munka, ami mindenkinek megfelel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1692) Apollyon válasza cipecati (#1689) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valóban elég jó alakítás volt, látszódott hogy a karakter nem csak maga miatt hanem a fiáért is sír, amiért ez történt ebben a tehetetlennek alakult helyzetben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1693) Kassadin válasza cipecati (#1685) üzenetére


Kassadin
addikt

Elvileg kisfiú. Mntha lett volna himbilimbi. (?)

(#1694) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Kemény. Sokan már szerették volna. Most eljött az idő...

(#1695) keIdor


keIdor
titán

Sajnos az van, hogy idén már csak 4 rész lesz.:( December 2-án adják a nyolcadikat. Utána a kilencedik csak februárban lesz. Fuck breaks. :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1696) leslieke válasza keIdor (#1695) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Cserébe 16 részes lesz az évad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1697) keIdor válasza leslieke (#1696) üzenetére


keIdor
titán

Így legyen, IMDb-n csak 10-et látok még mindig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1698) leslieke válasza keIdor (#1697) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ott annyi van, itt meg 16: [link]

On August 10, 2012, Robert Kirkman confirmed that season 3 will comprise 16 episodes, split into two eight-episode halves, with the second half debuting in early spring 2013.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1699) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Spoiler

Végre sikerült megnéznem a 4. részt, meg kell hagyni, hogy ez a rész elég jó lett, de van egy olyan érzésem, hogy az Andrea akkor nagy k*rva, hogy vagy összejön Merlevel, amire elég kevés esélyt látok, vagy pedig Governorral. T-Dogot azért sajnálom, de ahogy az amcsik mondani szokták, egy feka el hullót, egy pedig jött helyette. A rész végén viszont kajak majdnem el érzékenyültem, és én azért sajnálom Lorit, mert lévén PB fan voltam amíg ugye futott az a sorozat, és ott eléggé a szívemhez nőtt a színésznő. Arra viszont kíváncsi leszek hogy amikor a két testvér újra össze találkozik, akkor hogy fogják majd egymást üdvözölni

best regards, egy fórumozó blogger

(#1700) mepet válasza Dyrtyho (#1699) üzenetére


mepet
addikt

Sarah Tancredit Lorihoz hasonlítani az előbbi emlékének tönkretételével egyenlő. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.