Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Vladi válasza keIdor (#734) üzenetére


Vladi
nagyúr

végig Spoi!

Hát igen, ez alátámasztja a kettős fertőzés elméletemet. :DD
De most végre mindenki örülhet, jön a zombi holokauszt.
Mondjuk arra nem emlékszem, hogy mikor súgott. :F

(#745) doc

Képregény 1 füzete pont így végződik, Carl megöli Shane-t mert az apjára támad. Igaz ott még nem zombi, de akkor is. Puhány jenkik gyomra csak ezt veszi be.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#752) po1son válasza Vladi (#751) üzenetére


po1son
addikt

Még első évad utolsó részében volt.
link

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#753) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Videó: The Walking Dead 2x13 Promo

SPOILERES!!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#754) doc válasza po1son (#752) üzenetére


doc
nagyúr

a masodik verzio sokkal utosebb lenne, de az meg kellett volna hogy latszodjon Rick viselkedesen, plane az utolso resz utolso jeleneteben, nem hiszem hogy siman elfelejtette volna...

(#755) Woodslave válasza doc (#754) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a képregényben is később derül ki, Rick visszamotorozik oda, ahol Shane-t eltemették, hogy fejbe lője biztos ami biztos...

Lehet amúgy kiment a fejéből, annyi minden történt. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#756) po1son válasza Woodslave (#755) üzenetére


po1son
addikt

Hát most már nem kell fejbe lőni :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#757) Avicularia válasza Vladi (#751) üzenetére


Avicularia
veterán

Pont ezt akartam írni. Próbálják azért követni valamennyire a képregényt,de itt a kissrác a zombie Shane-t lövi le,nem az élőt mint a képregényben.Ez ugye sokkal megbocsáthatóbb erkölcsileg :U
Kíváncsi vagyok Lorit hogy fogják a filmben elintézni.

(#758) doc válasza Avicularia (#757) üzenetére


doc
nagyúr

Kíváncsi vagyok Lorit hogy fogják a filmben elintézni.
remelem hogy jo gyorsan, kb. masfel evaddal tobbet szerepelt mint amit elviselek tole :D

(#759) leslieke válasza doc (#758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Haha, egyetértek. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#760) Gyufaaa válasza keIdor (#740) üzenetére


Gyufaaa
veterán

THX! Hazamegyek meg is nézem. A fordítót is megnézném, de az már más tészta :P :D :R

(#761) Avicularia válasza doc (#758) üzenetére


Avicularia
veterán

Jaja,én is így gondolom.Képregényes halálát szívesen látnám,de azt nem venné be az amcsi nézők gyomra.
Egyébként nem emlékszem pontosan,meneküléskor fejbe lőtték az újszülöttel egyetemben ,vagy ők is walkerek lettek? Vagy nem derült ki?

(#762) Woodslave válasza Avicularia (#761) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én úgy emlékszem, hogy nem fejbe lőtték, de egyelőre nem tért vissza..
Mondjuk egy csecsemő zombi azért elég kemény lenne :Y :D Bár láttunk már olyat is ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#763) Avicularia válasza Woodslave (#762) üzenetére


Avicularia
veterán

Pont pár napja néztem újra a dawn of the dead 2004-et,abban is akadt egy. Érdekes senki sem akarta megszoptatni :DD

(#764) Woodslave válasza Avicularia (#763) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D ja arra gondoltam én is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#765) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Nah. Ez már tényleg faja volt. Alakul ez!!! :C

(#766) Apollyon válasza Avicularia (#761) üzenetére


Apollyon
Korrektor

SPOILER
Amikor a Governor és csapata rátámadt a börtönre és bazinagy tűzharc alakult ki, akkor menekülés közben lelőtték Lorit és a babát, és ott azonnal meghaltak. Szitává lőtték őket, szóval ők nem jöhettek vissza a halálból.
Remélem a filmben is hasonló brutál kivégzése lesz, legalább élethű lesz tőle a történet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#767) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Hogy ti milyen rosszindulatúak vagytok, pfejj! ;] :P

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#768) rétisün


rétisün
veterán

az lenne az igazi véres évadzárás, az egész bagázst lehentelnék a zombik, a következő évadban meg jönne egy új csapat... 1-2 évadra :))

(#769) Ripper03: ilyen nickkel? :DDD küldd el a darabont-nak, hátha bukik az ötletre :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#769) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Az lenne a morbid, ha Lori leküzdené a vírust a baba viszont nem és kirágná magát a csajból:D:D vagy csak nekem vannak ilyen beteg ötleteim? :DDD

(#771) m1sk4r válasza Bencus88 (#769) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Hasonlót láthatnánk, csak egy babával: [link] :D

Aurea mediocritas

(#772) Bencus88 válasza m1sk4r (#771) üzenetére


Bencus88
nagyúr

fúúúúj:D:D De legalább felkészültem ha így alakulna a történet :DDD

(#773) leslieke válasza Bencus88 (#769) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Élénk fantáziád van! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#774) Bencus88 válasza leslieke (#773) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Így nézne ki:

(#775) leslieke válasza Bencus88 (#774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezen az amerikai érdekvédő szervezetek kiakadnának.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#776) M3oH válasza leslieke (#775) üzenetére


M3oH
addikt

Az tuti :)

(#777) Bencus88 válasza leslieke (#775) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hogy egy babából ilyet csináltak?

(#778) leslieke válasza Bencus88 (#777) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, mivel álszent népség.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#779) Bencus88 válasza leslieke (#778) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor a filmbe is bele szólhatnának?Vagy ott valami jogok védik?

(#780) m1sk4r válasza leslieke (#775) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Akkor ennél is kiakadtak?

Aurea mediocritas

(#781) leslieke válasza Bencus88 (#779) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt nem tudom, hogy bele is szólhatnak-e, de tiltakozni szoktak minden marhaságért.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#782) Bencus88 válasza leslieke (#781) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ja így már világos tipikus kötekedő banda:D

(#783) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez elég komoly volt azért az előzőhöz képest. :Y

Spoiler

Mikor Lori odament gyónni Shane-hez, már biztos voltam benne, hogy akkor őt tényleg kiírják, de azt hittem, hogy majd csak a final ep-be. Mondjuk így már nem nagyon sajnáltam, hogy ki akarta nyírni Ricket. Azt nem tudom hogy gondolta, hogy visszamegy, beadja a gyereknek meg a feleségének, átveszi a vezér és az apa szerepet Ricktől, és minden megy tovább..

De amúgy most akkor ott nyírta ki a farm kapujában nem? Végén háttérbe ott a ház. Az azért érdekes, most ott akarta kinyírni Shane Ricket 200m-re a háztól, beadva hogy a gyerek szökés közben lelőtte? :F

(#784) Воланд válasza feka007 (#783) üzenetére


Воланд
titán

spoiler

eleg csunyan meg lett keverve a resz vege. elindulnak az erdoben ket iranyba es Shane nem odavezetne Rick-et ahol kinyirta a gyereket, aaa, dehogy, hanem az ellenkezo iranyba. ezt hogy akarta beadni, hogy a mezo kozepen kinyirta a srac (persze, miert is nem menekult el ellenkezo iranyba?), o meg a vak sotetben beuldozte az erdobe es nem lelotte, hanem kitorte a nyakat? plusz majd a nyomolvaso nem talalja meg, hogy merre mentek eredetileg... a kis srac meg mit keresett mar megint kint az ejszaka kozepen egyedul? ennyire figyel ra az anyja (zombik + fegyveres szokeveny)? Shane mitol lett zombi? es a szokeveny? az a csomo zombi meg honnan jott elo ilyen hirtelen? nem lett rossz ez a resz, csak az ember ne gondolkodjon el ilyen dolgokon... persze lehet, hogy egy-ket kerdesre valaszt kapunk az evad utolso reszeben.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#785) keIdor válasza Воланд (#784) üzenetére


keIdor
titán

SP: Zombi hordák gondolom mászkálgatnak elég sűrűn mindenfele, a 2 lövést meg meghallották. A végén mikor Carl lelőtte zombi Shane-t, akkor mutatták, hogy a zombik felfigyeltek a zajra és elindultak az irányába.
Shane és Randall attól lettek zombik, amiről ma végig beszéltünk. A vírus ott van mindenkiben, csak az nem tiszta még, hogy most kétféle fertőzés van-e, vagy a harapásnál a több vírusszám öl-e meg. De akinek ép az agya az mindenképp visszajön, ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#786) Воланд válasza keIdor (#785) üzenetére


Воланд
titán

spoiler

eddig is jarkaltak a kornyezo erdoben, ennyivel megsem talalkoztak. persze, mondjuk mostanaban eleg nagy zajjal voltak a farmon, szepen, lassan kozelebb jottek.

a virusos reszt meg koszi, nem olvastam a tobbi hsz-t, csak amire valaszoltam. :R

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#787) keIdor válasza Воланд (#786) üzenetére


keIdor
titán

Igaz nem az erdőben, de a suliban voltak rendesen zombik, ahol Otis-t otthagyta Shane. Meg amikor Rick-ékre rálőttek, oda is sok járkáló jött és onnan is az erdőből.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#788) mepet


mepet
addikt

S02E12 véleményem:

Te jó ég. Az elején, amikor azt a pár zombit elintézték, akkor miért kellett egy pillanatig a temetést, majd a zombiölést, majd megint a temetést, majd megint a zombiölést mutatni? Semmi köze nem volt a 2 dolognak egymáshoz, de éles kontraszt sem volt köztük, így aztán ez pocsék rendezésről árulkodik, pedig ez eddig nem volt jellemző erre a sorozatra. :W

A másik, ahogy a halott Shane (végre kinyírták legalább, bár a másik rendőr is megmurdálhatna végre) fejében be-be villan, hogy a zombik marcangolják??? Ez mi, ilyen eddig nem volt, és nagyon jól elvoltunk nélküle! Katasztrófális, szörnyű, tényleg olyan, mintha a rendező elméjében kiújult volna a megalomániás skizofrénia a nárcisztikus neurózis alaptüneteivel. :F

Ha az utolsó pár másodpercből nem válik egyértelművé, hogy az évadzáróban végre hatalmas íííírtááás lesz, akkor én itt fejeztem volna be a sorozat figyelemmel követését...

(#789) Vladi válasza feka007 (#783) üzenetére


Vladi
nagyúr

sp!

"Azt nem tudom hogy gondolta"
Úgy, hogy agyilag megzakkant. Nem gondolkodott már reálisan, az elmebaj vezette. Ezt Rick is észrevette. Engem meglepett, hogy leszúrta, de azért lehetett már sejteni, mikor mondta, hogy akkor most visszamegyünk Lorihoz, meg kárlhoz... he? :F Ja jó. :C

A holdfényes este beállításnál azt gondoltam itt kóbojos pisztolyharc lesz, mint a bárban. :DD

(#785) Keldor papa: hehe, terjed az elméletem. :D

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#790) Gyufaaa válasza Vladi (#789) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Meglepett engem is. Egy kicsit azért neki szurkoltam, mert nekem már kezdett sok lenni a "jóserif". De hát ez van. De még az az intró, ami lezajlott benne, mikor átváltozott. :D Nem volt rossz.

Még egy rész lesz? Mert az kemény zombi invázió lesz. Vagy jön az új évad? :U

(#791) Keldor papa: :R

[ Szerkesztve ]

(#791) keIdor válasza Gyufaaa (#790) üzenetére


keIdor
titán

13 részes az évad. Tehát egy még van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#792) Vladi válasza Gyufaaa (#790) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jön, jön, majd október környékén. :D :W

Az intró, az inkább ilyen személyes élmény, eddig ebbe nem engedtek betekintést a készítők. Érdekes volt. A szemén is látszott, hogy az idegrendszerében aktivitás zajlik.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#793) Gyufaaa válasza Vladi (#792) üzenetére


Gyufaaa
veterán

SP:

Ja. Valóban. Először arra gondoltam, elb@asztak valamit a forgatásnál. Nem mondták neki, hogy ne pislogj, mert halott vagy. De nem. Az viszont érdekes, hogy a harapott zombik mennyivel gyengébbnek tűnnek. Amikor a gyerek zombi lett az erdőben, amelyik a fogjuk volt, az is, hogy ellökdöste őket. Volt benne kajak.

[ Szerkesztve ]

(#794) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a képregény szerint a zombik kószálnak, aztán csapatokba rendeződnek, aztán meg még nagyobb csoportba, már nem emlékszem, de konkrét kifejezést használ erre a képregény, aztán mennek amerre a többi (mondjuk az elsőt éri egy inger akkor követik). Aztán ez a párszáz- párezer zombi már elég komoly erőt képvisel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#795) Vladi válasza Gyufaaa (#793) üzenetére


Vladi
nagyúr

sp:

Nyilvánvaló, hiszen lényegében friss, szöveti szinten még ép testből lesz zombi. Megőrzött a test nagy része, még nem indult oszlásnak. Lassan az oszlással veszít az izomerejéből is.

Az első részben Rich lelőtt egy félig szétoszlott zombit a földön - ebből lett a logóképe a filmnek - na ott látszik a pusztulás hatása.

18! kép 18!

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#796) ch003067


ch003067
addikt

Megnéztem a 12. részt.... Számomra elég érthetetlen volt a vége...

Spojleres :

Hogy lett Shaneből zombi ? és hogy került oda a gyerek ? A azt a sok zombit már meg se merem kérdezni... Elég erőltetett volt a vég szerintem... Mondjuk Shane-ért nem kár... Már ideje volt, hogy vége legyen.... A sherrif is követhetné...

(#797) po1son válasza ch003067 (#796) üzenetére


po1son
addikt

Most derült ki, hogy aki meghal abból is zombi lesz.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#798) ch003067 válasza po1son (#797) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, de bakker... A semmitől ? Vagy akkor amikor a biztonsági őrök is a semmitől lettek zombik, annál a helynél, ahol ki akarták rakni a gyereket ?

Nem értem én ezt.... Kezdik elb*szni a egészet....

(#799) leslieke válasza ch003067 (#798) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos van a levegőben valami, ami zombivá teszi a halottakat, akiknek nem loccsantották ki az agyát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#800) po1son válasza ch003067 (#798) üzenetére


po1son
addikt

Nem csak a zombik, hanem az élő emberek is fertőzöttek és elméletileg ezért.

STEAMID/WOT nick: po1son_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.