Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Kassadin válasza leslieke (#1594) üzenetére


Kassadin
addikt

Oh. Rick is elég sokat változott az első rész óta, és nem feltétlen csak pozitív irányba. Mégis mindenki tud vele azonosulni.

Számomra kicsit irracionális (figyelembe véve az eddigi olvasott zombis könyvek és megnézett filmek után), hogy hiába egyre jobban fogy Rick eredeti csapata (vagyis fogyott), de nyugodt szívvel hagyta sorsára a rabokat. Tudom, nem jótékonysági intézmény ez, meg "túlélés" szempontjából is fontos, de nekem kicsit akkor is furcsa, hogy ilyen tempóban ölik az élőket is. Vagy ha nem ölik, akkor a sorsára hagyják őket.

Governor ugyanez. Valaki írta, hogy a katonák biztos megerőszakolták volna a nőket. Mintha csak a katonákban lenne ilyen hajlam... :U

[ Szerkesztve ]

(#1602) feka007 válasza Kassadin (#1601) üzenetére


feka007
nagyúr

Csak két rabot ölt meg, kettőt meghagyott, ha meg életben hagyja azt az eszelőset, akkor tuti kinyírta volna Ricket meg a csapatot előbb-utóbb. Az ilyen rohadék börtöntöltelékekkel így kell bánni akkor is, ha már csak húszan vannak az egész bolygón.

(#1603) leslieke válasza feka007 (#1602) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Bizony.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1604) mepet válasza Bencus88 (#1599) üzenetére


mepet
addikt

Mi itt a meg nem értett, szerintem túlságosan is szájbarágós az új évad...

Nem lehet beengedni olyanokat a városba, akik egyszer már láttak olyat, hogy átjutottak a zombik "a kerítésen", mert a kerítésbe vetett hit az ami összetartja Woodbury közösségét. Ezen mi a nem érthető?

(#1605) Kassadin válasza feka007 (#1602) üzenetére


Kassadin
addikt

Sehol se elleneztem eddig sem, hogy azt a barmot megölte, jól tette. A másik kettő még él előzetes alapján, a kiszaladt srácot meg nem tudom, miért nem mentette meg.

(#1606) keIdor válasza Kassadin (#1605) üzenetére


keIdor
titán

Mert elotte 1 perccel akarta agyonutni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1607) Kassadin válasza keIdor (#1606) üzenetére


Kassadin
addikt

És tényleg. :R

(#1608) Bencus88 válasza mepet (#1604) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És ezért fel kell deríteni a hol létüket és le kell mészárolni őket? :F

(#1609) #57919488 válasza Bencus88 (#1608) üzenetére


#57919488
törölt tag

4-5 katona igen nagy károkat okozhatna a táborban ha úgy érzik, hogy nekik vagy inkább a megmaradt katonaságnak kell diktálni és felül akarnak kerekedni az ottani lakosokon. Governor-on pedig látszik, hogy bármi áron meg akarja védeni+erősíteni a kis birodalmát.

szerk: nagyon sok fegyverük lehetett és ha csak kirabolják a katonákat könnyen bosszú gondolattal is számolhattak volna.

[ Szerkesztve ]

(#1610) Bencus88 válasza #57919488 (#1609) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Érthető csak én azért elmagyaráztam volna vagy közös nevezőre jutottam volna, hogy ez a helyzet, de biztos igazatok van.Nagyon elfajult az a világ már:D

(#1611) #57919488 válasza Bencus88 (#1610) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez olyan középkori felfogás lehet. -Szép a lovad...és már le is vágták a fejét mert hátha lopni akarta ;] :DDD

(#1612) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Spoiler !!!!

Áhhh, geccc, ez a rész is elég ütős lett, és ahogy látom az előzetesből, Andrea - Merlek és a a Governor elég szépen össze fognak melegedni. Mondjuk teljesen megértem a fazont, hogy amint kikérdezte a helikopter pilótát a többi katona hol létéről, egyből megkereste őket, és végzett velük, de azt nem értem, hogy azt a fazont minek kellet kivégezni...a többi katonát még megértem, de hogy a parancsnokot minek, mert az még jól jött volna mind fizikai erő, de hát Governor tudja, de ezek után most már Andreáékra is ez a sors vár ? Értem én, hogy eddig azért nem végezte ki őket, mert ismeri őket Merle, de ő nincs ott, akkor őket is kivégzik egy idő után. Vagy csak azért nem mert ők nők ? Ilyen szituáció után erősen elgondolkodnék én is, hogy maradjak-e vagy távozzak ebből a diktatórikus közösségből....

best regards, egy fórumozó blogger

(#1613) Bencus88 válasza #57919488 (#1611) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :C :C :C Ezen most nagyot nevettem! :R

(#1614) #57919488 válasza Dyrtyho (#1612) üzenetére


#57919488
törölt tag

Spoiler:
Ezaz, hogy Ők még nem tudják, hogy diktatúra van és nem minden happy.
Amúgy egy ilyen ember nem alkalmazná Marle-t hanem az első beszélgetés lelőné mert megbízhatatlan fenyegető a stílusa, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1615) Dyrtyho válasza #57919488 (#1614) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Spoiler
Ki tudja, hogy Merle meddig marad még a megbízatása alatt, lehet hogy még a végén át áll Rickékhez, bár ezt kétlem :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1616) mepet válasza #57919488 (#1614) üzenetére


mepet
addikt

Nekem úgy tűnt, hogy elég jól megvannak Merleel. Már rég elfogyott a herkája, azóta azért megbízhatóbb forma. :K

(#1617) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

SPOILER!!!

Nekem az tűnt fel, hogy a Governoron és a védőkön kívül egyetlen középkorú férfit sem láttam a városban, nyílván az említett kategóriába tartozó férfiakat kinyíratta, a többit pedig korábbról ismerhette, vagy meghunyászkodtak.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1618) oriic válasza X3B6O0X (#1617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háremet épít magának biztos. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1619) Dyrtyho válasza oriic (#1618) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Még nem számolt Darylel, és Rickkel, meg a többiekkel :D

best regards, egy fórumozó blogger

(#1620) Kassadin válasza Dyrtyho (#1619) üzenetére


Kassadin
addikt

Amíg Rick házas, addig nincsen félre kamaty. :N
Carlban nagyobb potenciált látok ilyen téren. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1621) Vladi válasza X3B6O0X (#1617) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoi!

pedig voltak. volt egy néger pasas, aki a Misonnal szemzett. Meg egy nagydarab is.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1622) X3B6O0X válasza Vladi (#1621) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Hmm mondasz valamit. Lehet még egyszer meg kéne néznem :B .

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1623) bok92 válasza Vladi (#1621) üzenetére


bok92
addikt

Sp!
Hát de az is mondhatni "védő" volt..Csak figyelt a csajszikra,hogy ne rosszalkodjanak... :DDD

(#1624) hdman


hdman
őstag

Még csak most volt időm megnézni a 3. részt, ez az évad eddig nagyon ott van!

Sopron city :)

(#1625) Bencus88


Bencus88
nagyúr

SPOILER

Emberek ezt nevezem:D Az első negyed órában nem rágtam le a körmöm, de utána nem pislogtam:D Baromi jó lett ez a rész a végén eskü még be is könnyneztem:D

(#1626) rt06 válasza Bencus88 (#1625) üzenetére


rt06
veterán

respoiler

"végén eskü még be is könnyneztem"
en is majdnem, az oromtol

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1627) Bencus88 válasza rt06 (#1626) üzenetére


Bencus88
nagyúr

spoiler

;] Igen azt hiszem sokak álma teljesült most, de remélem lesz még valamilyen fordulat a dologba:D

(#1629) feka007


feka007
nagyúr

Nagyon komoly rész volt. :C

Spoiler

Vége az nagyon ott volt. :Y Durva volt, de jobb lesz végre Lori nélkül nézni :DD

(#1630) keIdor


keIdor
titán

Durva rész volt, talán az egyik legjobb eddig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1631) #57919488 válasza feka007 (#1629) üzenetére


#57919488
törölt tag

Spoiler:

Annyira gyorsan nem temetném mert csak egy lövés hangot lehetett hallani ami nem jelenti, hogy a kissrác nem szándékosan lőtt csak egyet.
1x valamikor tuti visszatér és mindenki csak nézni fog majd, hogy még él és Ő meg azért mert ott felejtették...
Amúgy meg gondolom kell a vérfrissítés a sorozatnak, hogy kezdenek hullani szépen sorban ;]

[ Szerkesztve ]

(#1632) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Most kezdem el nézni a negyedik részt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1633) Bencus88 válasza #57919488 (#1631) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Spoiler

Ugyan erre várok én is.

Mellesleg kellettek már az új karakterek a sorozatba kettő jött kettő pápá ;] :DDD

(#1634) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na, ez remek volt. Sokan vártuk már ezt a részt. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1635) Tim82 válasza feka007 (#1629) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lori meghalt?! Tényleg?!

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1636) feka007 válasza #57919488 (#1631) üzenetére


feka007
nagyúr

Spoiler:

Ez is egy elmélet, ez eszembe se jutott. :D A végén az előzetesbe is sztem Loriért megy vissza Rick Glennel, aztán mintha már nem lenne ott.. Legalábbis nekem ez jön le. Az kemény lenne, ha zombiként kísértené őket mostantól :D

(#1637) Avicularia


Avicularia
veterán

Nagyon jó rész volt.

SPOLIER!!!
Igazam volt,hogy nem merik meglépni ami a képregényben volt. A csecsemő túlélte,legalábbis egyelőre.
Carolnak akkor most kakukk,vagy csak a fejkendője esett le?
Szökőévente egyszer fordul elő,hogy engem meghat egy jelenet,de a vége nagyon megható volt számomra ahogy leesett Ricknek,hogy elvesztette a feleségét.

(#1638) bok92


bok92
addikt

Hát ez nagyon durva rész volt...Csak így tovább.Hulljon a nép! :DDD

(#1639) Kassadin válasza leslieke (#1634) üzenetére


Kassadin
addikt

Azért jó szöveget nyomott a végén. :K

(#1640) bok92


bok92
addikt

A kis gyerkőcöt,mivel akarják etetni?Vagy van egy két suttyomban eldugott tehén vagy mi? :DDD Esetleg bébitáp a tatyóban? :D

(#1641) doc


doc
nagyúr

veeeeegre
(SPOILER)
......
......
......
kiirtak vegre azt az idegesito hulye p*csat aki miatt ugy ruhelltem nezni a sorozatot, nagyon ideje volt (sot, kb. ket evvel ezelott kellett volna...)

(#1642) Apollyon válasza Avicularia (#1637) üzenetére


Apollyon
Korrektor

SPOILER

Pont ezen gondolkodtam, hogy vajon mitől akadt ki jobban? Attól hogy nincs többé wife, vagy hogy a fiának mennyire lehetett sokkoló az egész... Mert az egyik részben eléggé távolságtartó lett Rick, mondhatni számára megtűrt személlyé változott Lori. Legalábbis én így gondolkodnék, hogy akit utálok mint a szart nem fogom ennyire megkönnyezni, hanem még talán jobban is érzem magam tőle...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1643) #57919488 válasza Apollyon (#1642) üzenetére


#57919488
törölt tag

SPOILER

Azért leesett a jó csajok populációja és annak kell örülni ami van (vagyis már nincs szerencsére az a hülye negatív p*csa :DDD ). Governor tele van jó nőkkel és golfozik, nekik meg ott a börtön meg a szappan mert hullanak a csajok.

[ Szerkesztve ]

(#1644) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Úgy néz ki, ebben az évadban már történik is valami^^

(#1645) Apollyon válasza #57919488 (#1643) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Legfeljebb majd gumit húz és elkap egy kevésbé lebomlott zombilányt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1646) keIdor válasza Apollyon (#1642) üzenetére


keIdor
titán

SPOILER

Biztos veled is volt már, hogy nagyon összevesztél valakivel, de a halálát nem kívántad, sőt... még ugyanannyira szar lenne. Szvsz ebben az évadban nem volt baj Lorival, én sajnáltam.

K_mester: SPOILER

Amíg van Maggie, addig baj nincs. Andrea is elég bejövős, úgyis szeretem a nálam idősebb nőket 30-35 környéke, jó is az. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1647) Kassadin válasza keIdor (#1646) üzenetére


Kassadin
addikt

Megnyugodtam, azt hittem, hogy Carol is bejön. ;]

(#1648) #57919488 válasza Kassadin (#1647) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na azt még elkapja majd a Legolas az tuti de az is, hogy azt a jelenetet lazán el clickelem majd :D

(#1649) #57919488 válasza Avicularia (#1637) üzenetére


#57919488
törölt tag

A képregényben, hogy volt?

(#1650) #57919488 válasza Avicularia (#1637) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mi ez a tömeges duplázás minden topikban? Már látom sokaknál előfordult de én is megszívom mindig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.