Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) baluka26 válasza feka007 (#1899) üzenetére


baluka26
veterán

SPOILER
Engem az egész második évad egy Plants vs. Zombies játékra hasonlított. szüttyögtek szépen lassan, kicsit uncsi volt, aztán a végén jött a HORDA :DDD
Viszont az egyik legjobban felépített jelenet innen van, a kocsmás lövöldözős. Eszembe is jutott a Becstelen Brygantyk. Mondjuk az egy kicsit még durvább volt :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1902) keIdor


keIdor
titán

Azért a második évadban is voltak jó részek szvsz, nekem az autópályás mindenképpen az volt, a Shane és Otis részek is, mikor bementek a suliba, na meg mikor Rick és Shane elvitték a gyereket, hogy otthagyják, és persze a vége. Ezek miatt nekem tetszett a második évad is, csak ugye az a baj, hogy erre 13 rész sok volt, ezt aláírom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1903) feka007 válasza keIdor (#1902) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, azért sztem is volt egy feelingje jópár résznek.

(#1904) Ace owner


Ace owner
addikt

Nekem ez a roadmoovie feeling hiányzik..

Galaxy Fold 4

(#1905) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Korrekt rész volt. Vége is tetszett. "Misonka"az alvajáró :D Szöszinek igen jó a kasznija... :P A két tesó meg összefuthatna már végre.

(#1906) mepet válasza Ace owner (#1904) üzenetére


mepet
addikt

+1
Sokkal jobb volt az első évad feszült menekülés jellege, mint az utána jövőké. Szerintem csak azért örülünk ennek a 3. évadnak, mert a 2. után még ez is csoda...

(#1907) McCartman


McCartman
senior tag

Engem egyre inkább fáraszt ez a sorozat.
Lassan eljutunk oda, hogy csak az első és utolsó 5 percben ha történik valami, a többi fölösleges, sablonos, erőltetett és unalmas szájtépés.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1908) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Részemről rendben volt ez a mostani rész is. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1909) leslieke


leslieke
Jómunkásember

The Walking Dead 3x07 Promo - "When the Dead Come Knocking" (HD)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1910) Kassadin válasza leslieke (#1908) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem volt egy nagy szám ez a rész.

(#1911) mepet válasza leslieke (#1909) üzenetére


mepet
addikt

Hát igen, a 6. részben a legrosszabb a 7. rész trailere volt. Sajnos előre tudjuk, hogy zombikra nem igazán számíthatunk, csak vallatásra, továbbá erkölcsi és világnézeti szembenállásból eredő konfliktusokra... Farm ahol élünkből, börtön ahol élünk. Börtön ahol élünkből városka ahol élünk. De remélem mostmár jön "a város, ahol halunk" rész is! :B

(#1912) szmatyi93 válasza mepet (#1911) üzenetére


szmatyi93
tag

Megnézném mi lenne ha véletlenül egy akkora horda tévedne a városhoz mint a 2ik évad végén, azzal most kiegyeznék szivesen :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1913) leslieke válasza szmatyi93 (#1912) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A decemberi részben kell lennie valami komolyabb jelenetnek, mert utána tavaszig szünet jön.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1914) #57919488 válasza leslieke (#1913) üzenetére


#57919488
törölt tag

Átépítik a börtönt egy óriási farmra :DDD

(#1915) ß3NC33


ß3NC33
tag

kicsit SPOILER!

ha valaki még nem látta volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1916) mepet válasza ß3NC33 (#1915) üzenetére


mepet
addikt

:DD :C

(#1917) Ace owner


Ace owner
addikt

Jajj a következő részben megint szemtanúi lehetünk ninja deryl lopakodási tudományának, előre várom :DDD

Galaxy Fold 4

(#1918) keIdor


keIdor
titán

Ma megjelent a játék 5. befejező része. Azt kell mondjam annyira zseniális szvsz, mint a film, vagy a comic, bár utóbbival nem ismerkedtem.
So cool! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1919) mepet válasza keIdor (#1918) üzenetére


mepet
addikt

Játékból nem csak ez az egy van?

(#1920) keIdor válasza mepet (#1919) üzenetére


keIdor
titán

Igen, de jovore lesz valami Daryl es Merle-s elozmeny is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1921) X3B6O0X válasza mepet (#1919) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

5 kisebb részre bontották.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#1922) Kassadin


Kassadin
addikt

Ki jósolta meg amúgy Carol halálát? Leslieke meg Keldor? ;]

(#1923) szmatyi93 válasza ß3NC33 (#1915) üzenetére


szmatyi93
tag

Gyáá nagyon adta :DD

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1924) keIdor válasza Kassadin (#1922) üzenetére


keIdor
titán

En nem is emlekszem mar, keress ra.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1925) leslieke válasza Kassadin (#1922) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem! Idézem magamat: Szerintem bolyong valahol a börtönben.
:P

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1926) Kassadin válasza leslieke (#1925) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha az ajtóbaszkurálás bolyongásnak minősül, akkor oké. :D

(#1927) leslieke válasza Kassadin (#1926) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valahogy oda kellett jutnia, hacsak nem tud teleportálni. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1928) baluka26 válasza Kassadin (#1922) üzenetére


baluka26
veterán

Spoiler felirat luxus lenne bakker?..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1929) Pitterix


Pitterix
őstag

Nem bírtam tovább és végignéztem mind a 6-ot.
Jó ez az évad!
Van vér, gyilok, szerelem, könnyek, mi kell még?!

Spoileres:

Egy újszülött csecsemőt kapásból táppal etetni, meg egy max két nap alatt, majdnem a kétszeresére nőtt....
Amit nem értek, ha annyira hiánycikk a gázolaj-benzin, mi a fenéért mászkál mindenki benzinzabáló dögökkel?!
Michonne legalább a száját kinyithatná néha. Nekem úgy tűnik, mintha nem lenne 100-as....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1930) #57919488 válasza Pitterix (#1929) üzenetére


#57919488
törölt tag

Senki nem tanult meg bánni az íjjal és már évek óta mindig csak lövöldöznek. Vannak érdekes dolgok még. Normálisabb közelharci fegyverekre ha rámennének kevesebb lőszert pazarolnának. De nem, a legtöbbnél van egy pisztoly 1 tárral és kész. Még egy normálisabb kés is luxus.

[ Szerkesztve ]

(#1931) cipecati


cipecati
csendes tag

Ez volt az első rész, amin sikerül elaludnom! :U
Hmmm...lehet azért,mert éjszakás után próbáltam megnézni?! :)
Na majd, ha több időm lesz meglesem! :)

(#1932) Avicularia válasza #57919488 (#1930) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem elég sok lőszer lehet a usa-ban szerteszéjjel,fegyverboltokban,katonai bázisokon,laktanyákban akár magánházakban.
Kicsit kerestem a wikin és ott azt írják minden évben 2.5 millió (napi 6850) alkalommal használnak lőfegyvert önvédelemre. [link]
Mennyi lőszer lehet az országban?
Itt azt írják,hogy 60 millió embernek több mint 200 milliós fegyverarzenálja van jueszéjben [link]

[ Szerkesztve ]

(#1933) Pitterix válasza Avicularia (#1932) üzenetére


Pitterix
őstag

Mégis mindig kevés a skuló......

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1934) #57919488 válasza Avicularia (#1932) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mindent kirabolnak mire valahova odaérnek...

(#1935) Avicularia válasza #57919488 (#1934) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor másnak kell duskálnia skulókban :)

(#1936) Ace owner válasza Pitterix (#1929) üzenetére


Ace owner
addikt

1 takarékos kocsijuk volt, az IX35.. Azt is csak azért mert Hyundai szponzorálja őket. De végülis valamilyen módon érthető, mert egy kis kocsival nem tudnának átmenni árkon bokron.. Pl. a városban is ilyen emelt tank kerekes öszvérekkel mennek vadászatra.. Meg ha arrébb kell tolni egy roncsot jól jöhet. Meg azt bírom hogy 3 évad óta kocsikáznak de kb. egyszer sem láttam őket tankolni vagy benzint keresni.. :D

Galaxy Fold 4

(#1937) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Mini SPOILER!

Eddig nagyon faintos az évad, de Andrea megint kiborít... Zsigeri naiv, "Misonnal" átvergődtek tűzön-vízen az Ő intuíciójának segítségével, de amikor mondja, hogy itt tuti nem klappol valami nem hisz neki... :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1938) Vladi válasza Pitterix (#1929) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoiler:

Van olyan. Kórházból kijön, anya nem tudja szoptatni, kapja a tápot és kész. Amúgy meg zombi apokalpiszisbe született, ossza be. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1939) Pitterix válasza Ace owner (#1936) üzenetére


Pitterix
őstag

Van odaát kicsi, de erős és takarékos terepjáró is. Egy sima Hilux is jó autót eltolni, fér bele cucc és nem is eszik sokat....
Na meg a "városba" is beviszik a gazdaságos hummereket..... :N

(#1938) Vladi: azt, amit a polcról-boltból szednek össze. Véletlenül se speciális tápot.
Nem szoktam belekötni az ilyenekbe, de ez bökte a csőröm.

(#1937) Kareszovics: sminkelve azért nem csúnya, meg jól mutat a lába az ágyban, ha nem lábdublőrt alkalmaztak....
Amúgy osztom a véleményed a naívságáról.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1940) Ace owner válasza Pitterix (#1939) üzenetére


Ace owner
addikt

Amerikában nem hiszem hogy olyan gyakori lenne a Hilux, főleg ott vidéken. Inkább az amerikai pick upok, suv-k. Hyundai adhatna egy i10-et nekik ;]

Galaxy Fold 4

(#1941) Pitterix válasza Ace owner (#1940) üzenetére


Pitterix
őstag

Tuti van ott is.
Annak idején a Heroesben volt qashqai is, csak rouge, vagy milyen néven futott....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1942) Ace owner válasza Pitterix (#1941) üzenetére


Ace owner
addikt

Csak az amerikaiak jobban szeretik a nagy V8-ast mint az európai dízelt, esetleg benzinest..

Galaxy Fold 4

(#1943) Vladi válasza Pitterix (#1939) üzenetére


Vladi
nagyúr

Á hagyd el, a filmekben mindig van furcsa dolog.

De egy zombi apokalipszis esetén én biztosan hiluxot választanék. hiaceünk van, 8-9 literrel elvan városban is, nagyon megbízható. hilux ugyan ez, csak más kasznival. :K

ez lehetne a toyota reklámszolgénje. :DD

(#1940) Ace owner:

Hiacet én láttam már filmben, plusz azok amit most Európába hoznak, na ugyan az megy amerikába is. :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1944) Ace owner válasza Vladi (#1943) üzenetére


Ace owner
addikt

Az lehet, de ezeknél a begyöpösödött falusi amerikaiaknál nem hiszem hogy komoly sikert aratnak az európai pickupok, erre céloztam.. :D

Galaxy Fold 4

(#1945) feka007 válasza Ace owner (#1936) üzenetére


feka007
nagyúr

"Meg azt bírom hogy 3 évad óta kocsikáznak de kb. egyszer sem láttam őket tankolni vagy benzint keresni.. "

Azt nagyon fontos lenne bemutatni, hogy megállnak egy kocsi mellett ha látják, hogy fogy a benyó a kocsijukból, leszívják belőle és áttöltik a sajátjukba, igen ;]

(#1937) Kareszovics: Nekem se szimpi. Egyáltalán nem tűnik olyannak, mint aki 8 hónapig bolyongott valahol két láncon tartott zombi mellett.. Azt mondjuk megértem, hogy nem akarta elhagyni a várost.

(#1946) brownus válasza Kareszovics (#1937) üzenetére


brownus
veterán

Hat, ha egyszer viszket neki :D

(#1947) Pitterix válasza brownus (#1946) üzenetére


Pitterix
őstag

Ott a pont! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1948) Kassadin válasza feka007 (#1945) üzenetére


Kassadin
addikt

Újabb autókból nem lehet kiszívni. De legyünk engedékenyek, biztos vannak régi autók is az utakon. :K

(#1949) keIdor válasza feka007 (#1945) üzenetére


keIdor
titán

Második évad, első részében beleszívott T-Dog a csőbe, hogy jöjjön a nafta a kocsiból.
Erre is már megint csak én emlékszem, mit néztek? :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1950) leslieke válasza keIdor (#1949) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az első évad elején meg Rick keres benzint egy kúton.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.