Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Kassadin


Kassadin
addikt

Az első részen át is estem, nagyon jó volt, kíváncsi vagyok, a többi milyen lesz.

Szerk: Csóri lovat azért sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#902) keIdor válasza Kassadin (#901) üzenetére


keIdor
titán

Van mit pótolni akkor.:) 2. évadban lesz egy-két laposabb rész, de az is nagyon jó lesz, utólagos csipogás ne legyen.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#903) ZCoyote válasza keIdor (#902) üzenetére


ZCoyote
őstag

Egy-két laposabb rész? Szerintem kb. 3 rész volt érdekes, a többi meg lapos.

Romani ite domum.

(#904) keIdor válasza ZCoyote (#903) üzenetére


keIdor
titán

Nyugodtan szorozd meg azt kettovel minimum. Nekem 1-2 resz nem tetszett csak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#905) ZCoyote válasza keIdor (#904) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ízlések és pofonok.

Romani ite domum.

(#906) feka007


feka007
nagyúr

Komoly rész volt, 9.5/10. :C Nagyon nagy volt, ahogy ott kocsiból meg motorról lövöldözték le a zombikat. :D Noname arcokat is jó, hogy kiírták többnyire, nem bírom mikor van 1-2 szereplő egy sorozatban akit csak minden 3. részbe látni pár mp-ig.. Fasza rész lett, mondjuk az egy kicsit érdekes volt, ahogy simán rohangáltak a walkerek között.
Az a csonkolt zombi rabszolgás alak nagyon beteg :D Sztem elég durva lesz a 3. évad a farmhoz képest

Egyébként ennyi idő alatt amíg ott voltak a farmon csinálhattak volna vmi védelmi rendszert, egy elég mély árok a ház körül sztem lelassította volna eléggé a zombikat. Vagy ha már azt nem, de legalább egy menekülési tervet készíthettek volna támadás esetére, mert azt se tudták merre menjenek a kocsikkal, csak a szerencse hogy összetalálkoztak végül. Ehhez képest azért viszonylag jól megúszták, azt hittem Shane nélkül nehezebb lesz

(#907) keIdor válasza feka007 (#906) üzenetére


keIdor
titán

Ott volt a mocsar, csak az tel kozeledtevel eltunik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#908) rt06 válasza Dyrtyho (#894) üzenetére


rt06
veterán

epp ideje volt mar, hogy kicsit megemberelje magat ,mert gyakorlatilag csak az nem setalt at rajta, aki nem akart

egesz evadban arra vartam, hogy shane-t lenullazzak (akar beidomitsak, akar kiirjak a szeriabol), rick helyretegye a bagazst, meg hogy azzal az ordask*rva felesegevel valaki megetessen egy puskacsovet (ez sajnos elmaradt)

es igen, jol ertelmezted a mondatot
ez egybol meg is magyarazza, hogy miert talaltak korabban is olyan zombikat, akiken nem volt harapasnyom, viszont felveti a kerdest, hogy akiket meghatraptak (de szet nem teptek), azok miert "zombultak meg" olyan serulesektol, melyek amugy meg ilyen nomad korulmenyek kozt sem lennenek halalosak

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#909) keIdor válasza rt06 (#908) üzenetére


keIdor
titán

Valószínűleg két vírus lesz a válasz, ahogy asszem a képregényben is. Gondolom az egyikkel elbír az immunrendszer, de ahogy az megszűnik úgy felülkerekedik a vírus is, ez a fajta levegőben terjed(t).
A másik sokkal agresszívebb, a szervezet küzd ellene, de minden hiába (ezért van magas láz) és órák/napok múlva megöl, folyadék útján terjed.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#910) feka007 válasza keIdor (#907) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja valóban. Hát igen, de azért azon is át tudnak menni, mint ahogy a Dale-t megtámadó is kijutott. Egy árkot azért biztos bevállaltam volna, 2-3 hét alatt kiássák, más dolguk meg úgy se nagyon volt sokszor. :D Így biztos nem aludtam volna ott nyugodtan a házba
Na de lényeg, hogy kijutottak :K

(#911) bok92


bok92
addikt

Na, ma este meg csekkolom az uccsó részt... Hújj de várom... :DDD

(#912) Woodslave válasza rt06 (#908) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a képregényben nem halnak meg. Van akinek levágják pl. a lábát és túléli a harapást, de ezt is írtam már :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#913) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Írjátok, hogy szpojler! Semmi fegyelem nincs itt? :O

De jó volt az évadzáró, végre egy kis szörvájvör életérzés. :DD
Nekem csak egy kérdésem van: ez mi az isten nyila? Van neki házi zombija?? :Y :C

(#895) Iscariah:

Zombi élettanból egyes. :(( Hát van nekik frontális lebenyük? Nincs. Elfolyósodott, mint láttuk sokszor. Tehát fájdalmat sem éreznek, láttuk sokszor. Ha mennek nem fáradnak, ellentétben egy 60 kilós nővel 20 kiló fegyverrel a hátán. Ezért bírták egész nap követni. :)

Vándorló életmódban meg nem lehet demokrácia, ezt láttuk az emberiség történelmében. Most ehhez alkalmazkodnak, Shane ugyan ezt vallotta, csak 2 dudás nem fért el egy farmon.

(#901) Kassadin:

Most azért irigyellek, neked még van egy csomó rész nézni.
De ne add fel a 2 évad közepén. :D

(#906) feka007:

Egyébként igen, jah. Addig drámáztak, hogy kicsit későn kezdtek el hosszútávon gondolkodni. A 11 vagy 12 részben már kezdtek berendezkedni, de már késő. :(

(#908) rt06:

Erre vannak fentebb agymenéseim, kettős fertőzés elmélet címen. :D

(#909) Keldor papa:

Erre az is magyarázat, hogy 3 hónap alatt az egész bolygót megfertőzte. Mikor jött az aktuális h1n1 vagy mi Mexikóból, az is kb ennyi idő alatt ért körbe, ha emlékeztek. De a hív vírusnak kellett vagy 10-15, hogy globális legyen. Igaz akkor még nem volt ennyire globalizáció, de előbbi légi úton, második testnedvekkel együtt terjed.
Jah és szólok, hogy mindkettőre van természetes immunitás a populáció bizonyos %-ban.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#914) Apollyon válasza Vladi (#913) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Amit nekem írtál, ott konkrétan mire is gondoltál?
Amúgy leírtam miért van az a házi zombi ;p Tessék már a képregényt elolvasni! ;p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#915) po1son válasza Vladi (#913) üzenetére


po1son
addikt

spoiler

Álcának használja őket, hogy a nagy zombi hordák ne támadják meg őt. Egyébként, ha minden igaz, akkor az egyik a barátja a másik meg a barátjának a legjobb barátja. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#916) Vladi válasza Apollyon (#914) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Arra, hogy nem tud elfutni előlük. Ezért nem tud elfutni, mert ő fárad, a zombik meg nem.

Képregény már megjött, de még nem olvastam. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#917) Gyufaaa válasza Vladi (#916) üzenetére


Gyufaaa
veterán

"Meghát" jönnek a Runnig Dead zombik is :DDD

(#918) keIdor


keIdor
titán

Amúgy ajánljatok még zombis filmeket, imádom ezt a témát, de sajnos kevés a jó alkotás, a sorozat meg most őszig megint szünetel. :O Egyik nagy kedvenc a Dawn of the Dead, meg ha kis röhögés is kell, Shaun of the Dead, ezeket is újranézem valamikor. :DDD
Na ránézek arra a listára logout-on majd, de akinek van még kedvence ne tartsa magában.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#919) rétisün


rétisün
veterán

ha már zomis filmek, ehhez nem tud valaki feliratot? az általam ismert feliratos oldalakon nem találtam :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#920) Gyufaaa válasza rétisün (#919) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Uh. Ebben már vannak kutyuk is :C WD-ben nem lesz? Vagy az is jó lett volna, ha a tehén is átváltozik :U Bár, úgy meg tele lenne animációval. Az meg eléggé ronthatna a helyzeten. Ezt meglesem én is.

(#921) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megnézem újra a zárórészt! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#922) feka007 válasza keIdor (#918) üzenetére


feka007
nagyúr

Zombieland? Humorzombi, sztem kicsit túlértékelt, de azért jó, csak túl komolytalan.
Shaun of the Dead, tényleg :D Újra kéne nézni, jó rég láttam.
Van vmi ilyen is. Mondjuk sztem ennek nem sok köze van a zombihoz, meg elég faszságnak is tűnik.. :D

Egyébként itt a csokor: [link]
Itt egy 1932-es :D

Vladi: mit uppolsz rám? :(( :D

[ Szerkesztve ]

(#923) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

uff!

A svéd sorozatot nézi valaki? Nem találom most. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#924) keIdor válasza Gyufaaa (#920) üzenetére


keIdor
titán

Ez a vírus csak emberekre hat egyelőre, úgy néz ki.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#925) Avicularia válasza Vladi (#923) üzenetére


Avicularia
veterán

Első részt láttam,másodikat letöltöttem,de még nem néztem meg. Itt van Den sista dokusåpan

(#926) leslieke válasza Avicularia (#925) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdemes megnézni? Felirat van hozzá?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#927) Vladi válasza Avicularia (#925) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, azaz. :R

Már csak felirat kéne, az északi nyelvek nem az erősségem. :F :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#928) feka007 válasza Avicularia (#925) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez meg mi, olyan mint a Dead Snow? :D

(#929) Avicularia


Avicularia
veterán

Nem hiszem ,hogy lenne hozzá felírat.
Első rész kicsit uncsi volt.Van egy másik svéd sorozat az meg robotos,van benne ázsiai szexrobot meg ilyenek,de az is uncsi,túl sokat pofáznak.

(#930) bok92


bok92
addikt

Na megnéztem én is...
Hát az első fele az nagyon adta,10/10, viszont a második fele nekem már elég lagymatag volt.Na jó volt a csuklyás emberke, de nagyjából ennyi.Én mondjuk a befejezést úgy képzeltem volna el, hogy este rátámadnak a zombik még egyszer(mert miért ne... :DDD ) a bandára... De na, sokat akartam már... :D
Mindenesetre nagyon remélem, hogy azért a színvonal ennél nem megy lejjebb, mivel a 2. évadban nagyon sokszor kasza közelbe került a sori, viszont ha továbbra is folytatják ezt, akkor továbbra is maradok a zombiknál...Szóval remélem a legjobbakat! :K

(#931) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kis rész volt a záróepizód, bár kicsit mosolyogtam a ninja csaj láttán. :) :D

A végén mi volt az az épület. Börtönre tippelnék.

Live-Die-Respawn

(#932) leslieke válasza oriic (#931) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Börtön. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#933) M3oH


M3oH
addikt

Hat nem volt rossz az utolso 2 resz. Bar az elso evad erosebb volt, most volt par lapos resz, Farm, ahol elunk stilusban. 3eved remelem porgosebb lesz. A szamuraj kardos, zombisetaltatos neni belepoje eleg durvara sikerul :) Varos a kovetkezo evad.

(#934) Kassadin


Kassadin
addikt

Első évadot megtekintettem, folytatás következik. :)

(#935) leslieke válasza Kassadin (#934) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És, milyen volt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#936) Kassadin válasza leslieke (#935) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon jó, kellemesen keverték az akciót és a szereplők közötti konfliktusokat. Mondjuk nagyon hiányolom a fertőzés megmagyarázását, mert azon kívül, hogy mit csinál az agyban, semmit sem tudok róla. Mi terjeszti, honnan jött, stb. Talán majd a második évad ad rá válaszokat.

(#937) feka007 válasza Kassadin (#936) üzenetére


feka007
nagyúr

Fog rá adni majd a vége felé ;)

(#938) Dyrtyho válasza keIdor (#918) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Dead Island (2010)

best regards, egy fórumozó blogger

(#939) po1son válasza Dyrtyho (#938) üzenetére


po1son
addikt

IMDB: Ratings: 2.6/10 ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#940) Tom5


Tom5
addikt

Ez volt a második évad utolsó része? Most akkor jó ideig megint semmi? :F

(#941) po1son válasza Tom5 (#940) üzenetére


po1son
addikt

Ez volt (13.) az utolsó rész a 2. évadba. Szeptemberbe vagy Októberben indul a 3. évad.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#942) Tom5 válasza po1son (#941) üzenetére


Tom5
addikt

gyászosan rövid...

(#943) leslieke válasza Tom5 (#942) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 3. évad már 16 részes lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#944) feka007 válasza po1son (#939) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor már ott van a játék

(#945) oriic válasza feka007 (#944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor már itt lesz a WD játék:

[link]

The Walking Dead – 8.991M volt a 13. rész nézettsége.
Szinte rekord, utóbbi hetekben amcsik nagyon rákattantak a sorozatra. :)

Kicsit más:
[link]
:DDD

Live-Die-Respawn

(#946) ZCoyote válasza leslieke (#943) üzenetére


ZCoyote
őstag

Az jó de remélem nem azért, hogy megint elhúzhassák mint a rétestésztát.

Romani ite domum.

(#947) feka007 válasza oriic (#945) üzenetére


feka007
nagyúr

Az se lesz rossz. Úgy látom nem a sorozatot követik, hanem a képregényt.

(#948) keIdor válasza feka007 (#947) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk én jobban örülnék, ha a filmes lenne, lenne CDC meg Shane.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#949) feka007


feka007
nagyúr

The Walking Dead (képregény) google maps
Alul lehet kattintgatni a helyeket időrendben történés szerint

[ Szerkesztve ]

(#950) Kassadin válasza feka007 (#949) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon nagy. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.