Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Avicularia válasza Woodslave (#449) üzenetére


Avicularia
veterán

van ellenszer,HECCSÁT :D
garantáltan megszünteti a betegséget :))

(#452) Gyufaaa válasza Avicularia (#451) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Az tuti! Egyből a fájdalomnál 6 ! :DDD

Remélem én is, hogy nem űzik sokáig ezt az unalmas farm életet. :(((

(#453) Vladi


Vladi
nagyúr

Na megy újra a földművelés. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#454) po1son


po1son
addikt

ez vicces :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#455) ch003067 válasza po1son (#454) üzenetére


ch003067
addikt

ahhj :DDD

(#456) Hatchet válasza po1son (#454) üzenetére


Hatchet
csendes tag

;]

ez is kb. ugyan az:[link]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#457) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Még nem néztem meg az újat. Történik benne valami érdemleges esemény, azon kívül, hogy a csaj megmenekül a mászkálók elől és a farmon "zöldséget" termelnek? :U

(#458) mepet válasza Gyufaaa (#457) üzenetére


mepet
addikt

Már töltöm is, aztán már nézem is. ;) Már magyar felirat is van hozzá.

(#459) Vladi válasza Gyufaaa (#457) üzenetére


Vladi
nagyúr

:D

Nézd. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#460) leslieke válasza Avicularia (#436) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tömény unalom volt,viszont a kocsmás rész az ütött

Szó szerint egyet kell értsek veled!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#461) Vladi


Vladi
nagyúr

azért némi íkút tehetnének a sorozatba. Nem igaz már, hogy minél kacatabb, annál több jenki nézi. :W

Itt a kiváló ötlet, végre valami apokalipszis, meg túlélés, ezek meg földet művelnek. :O
apropó földművelés!
Az mennyire élet és ész szerű, hogy a farmon ott él egy 60+ éves vénember, egy 140 kilós pacák, meg 3 nő, összesen 50 évesek meg 100 kilósak. Jah meg egy serdülő fiú. Ők aztán fognak földet művelni... valószínű. :W

Erre jön egy csapat, 4 életerős felnőtt férfi - köztük egy benga csupa izom néger - meg 3 egészséges felnőtt nő és... menjenek el. :O Ááá nem ám, hogy kapa a kézbe és irány a tengeriföld.... ááá nem. Menjenek el, majd a vénember a csitrikkel földet művel gépesítés nélkül ahham.. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#462) kenwood3


kenwood3
őstag

Végre 1 eseményekkel teli rész :C

Spoiler :

Örülök neki hogy végre valami értelmeset is csinált Lori azzal, hogy a férjét Shane ellen hangolja. A jövőheti előzetesből az is kiderül, hogy egymásnak is esnek, de Shane szerintem könnyen le fogja verni Rick-et :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#463) po1son válasza Vladi (#461) üzenetére


po1son
addikt

1. Nem láttam, olyan részt, hogy földet művelnek, pedig láttam az összes részt.

2. Nem évek teltek el az apokalipszis óta, hanem körülbelül 6-8 hét. Földet művelni meg nem kell egész évben.

3. A szereplőket elég rosszul jellemezted.

Sajnálom, ha megbántottalak, de erre a hülyeségre, amit írtál muszáj volt reagálnom. ;)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#464) mepet


mepet
addikt

Triggerfield vélemények:
Az elején amikor a csajszi (a majdnem Sara Tancredi) küzd a zombikkal, akkor az a jelenet nagyon komoly, amikor a zombi rohatdó húsa ottmarad a szélvédőn, ahogy tömködi befele a fejét! :C
A farmolásból tényleg sok lesz, ennyi farmolás a travianon sincsen... :(
Az öreg paraszt (Hershell) továbbra is hatalmas forma.
Az előző rész végén lelőtt 2 tag érdekesebb karakter volt, mint az összes szereplő, aki "farmol". :K
Mindkét rendőr igazi gyökér továbbra is. Shane buta mint a föld, a főszereplő pedig egy idegent sem áldozna fel, helyette megküzd 300 zombival. Remélem a következő részben valamelyikük szétlövi a másik fejét. Vagy egymásét, az lenne az igazi. ;]
Legalább volt ebben a részben néhány zombi, de én még mindig várom, hogy annyi legyen belőlük, mint az S01E01-ben...
Ha így megy tovább évadzárónak is csak annyit kapunk, hogy végre útra kelnek...

[ Szerkesztve ]

(#465) dipeti válasza mepet (#464) üzenetére


dipeti
senior tag

Miért mondod, hogy majdnem Sara Tancredi? :F Ő maga Sara Tancredi!!! :U

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#466) chungee


chungee
addikt

Nemtom mennyire spoiler.

S02.E09
11. percben Rick miért rakta el az üres töltényhüvelyeket:F

(#467) po1son válasza chungee (#466) üzenetére


po1son
addikt

Azok nem üres töltényhüvelyek voltak. Ha jól megnézed, akkor látod, hogy újra táraz, mivel már csak pár golyó volt benne és ésszerűen bele rakott egy teljes tárat.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#468) chungee válasza po1son (#467) üzenetére


chungee
addikt

Yah aham. A revolver előnye. Bizonyára aut. piszollyal nem tudta volna megcsinálni :D

(#469) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Én a haverom ajánlására kezdtem el nézni ezt a sorozatot, sőt, még ő mutatott nekem egy részt belőle, csak azt nem értem, hogy adott egy ilyen jó sorozat mint pl ez, és egyik tévésem hajlandó leadni magyar szinkronnal,egyáltalán nem azt mondom, hogy a színészek eredetei hangjai nem jók, de azért kíváncsi lennék rá szinkronosan is,szóval nem lenne rossz hogy ha pl az AXN vagy az RTL KLUB leadná olyan 23:00óra körüli kezdéssel, hiszen ez a sorozat van annyira jó, mint pl egy True Blood, vagy egy Odaát.

best regards, egy fórumozó blogger

(#470) Vladi válasza Dyrtyho (#469) üzenetére


Vladi
nagyúr

axn talán, rtl klubtól ne várj minőségi sorozatot. Semmi kockázatot nem vállalnak, elég a jól megszokott szenny.

(#468) chungee:

Ezen én is csodálkoztam, hogy mért mozog egy hatlövetűvel, mert hamar kifogy, de a környezethez van egy nagy előnye: gyakorlatilag nem tud elakadni. Olyan nincs, hogy ne tudjon lőni vele. Míg a félautomaták simán. Az meg életveszély.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#471) Dyrtyho válasza Vladi (#470) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Bezzeg az ilyen Ezel, Marichuj szennyeket orrba-szájba tolják :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#472) Vladi válasza Dyrtyho (#471) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez van. Hagyd a fenébe. Vannak jó sorozatok, elérhetőek, htpc összerak, tv előfizetés lemond. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#473) ch003067


ch003067
addikt

most akkor melyek az új részek ? :F a 8as és a9es? mert most belenéztem a 9be, de ez nem ott folytatódik, mint az utolsó, amit láttam :Y

(#474) Dyrtyho válasza ch003067 (#473) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A 8. és a 9. az új rész,de a 8. az ami onnan folytatódik ahol abba maradt a sorozat

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#475) ch003067 válasza Dyrtyho (#474) üzenetére


ch003067
addikt

Oké, köszi.

(#476) Dyrtyho válasza ch003067 (#475) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Nagyon szívesen :))

(#465) dipeti : Először én se vágtam, hogy ő Sara Tancredi, csak akkor amikor a haverom barátnője mondta, de aztán amikor jobban megnéztem, akkor én is rájöttem hogy tényleg ő az, jó látni ezeket a régi PB-s színészeket így szerepelni különféle sorozatokban, filmekben, hogy a sorozat ennyire meghozta nekik a sikert

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#477) keIdor válasza Dyrtyho (#469) üzenetére


keIdor
titán

Az a helyzet, hogy a birkáknak a való világ, meg egyéb agymosás kell, nem sorozat. A magyar átlag birka az Odaátot, Lostot se ette meg, a Prison Break-et is csak alig-alig.
Nem akarok itt senkit megbántani, aki esetleg nézi a retek műsorait, csak a véleményemet írtam le. Ha rajtam múlna nem lenne ilyen csatorna Európában.

Ezért nem adnak ilyet. Másra van igény. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#478) ch003067 válasza keIdor (#477) üzenetére


ch003067
addikt

Sajnos tényleg így van.... Való világ, meg a mega sztár..meg a csillag születik... meg a győzike só. Csak tudnám, hogy mi a jó ezeken.... :W

(#479) Dyrtyho válasza keIdor (#477) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Pedig az Odaát is nagyon adja, engem leginkább a The Walking Dead fogott meg, de mindenkinek más ugye az ízlése, de ettől függetlenül bele-bele nézek az Odaátba, de ez nem azt jelenti hogy nem vagyok tisztába a szereplőkkel és azoknak a karaktereivel.

best regards, egy fórumozó blogger

(#480) keIdor válasza ch003067 (#478) üzenetére


keIdor
titán

Igen, ezeket nyomják... ezért is van az, hogy havi 500ft-ot is sajnálok kiadni csatornákért...
Ráadásul újabban az ismeretterjesztők is kezdenek elkurvulni. Spektrumon 5-10 percenként van reklám. Egyik hétvégén ebéd után ledőltem és néztem volna, de annyira felhúzott az 5 percenkénti reklám, hogy legszívesebben belevágtam volna a távirányítót a TV-be. De kibírtam, drága mulatság lett volna.

Inkább fogtam a PC-t, bekapcsoltam és raktam be magamnak egy ilyen műsort, csak ncore-ról előtte lehalásztam.

Úgyhogy jövő hónapban le is mondom az egészet, nem kell! Több marad hamburgerre, vagy mindegy mire.

Dyrtyho: Nekem az a No1. Utána Lost, majd ez, és Prison Break a 4.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#481) leslieke


leslieke
Jómunkásember

9. rész letudva. Jobb volt, mint a 8., és az előzetes ítélve a 10.-nél is van esély a javulásra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#482) po1son válasza keIdor (#480) üzenetére


po1son
addikt

Jól teszed. Én a sportközvetítéseken kívül nem is nézek tv-ét.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#483) Dyrtyho válasza keIdor (#480) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Ha rajtam múlna, akkor nálunk csak néhány csatornára fizetnénk elő, pl aminek van is értelme, pl Tv6, Comedy Central, Viasat3, Film+, stb.....

Ha már kedvenc sorozatoknál tartunk, akkor :
1.Prison Break,
2.The Walking Dead
3.The Sopranos
4.Heroes
5.True Blood

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#484) leslieke válasza po1son (#482) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! Csak a sport miatt van TV-re előfizetésem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#485) ch003067 válasza keIdor (#480) üzenetére


ch003067
addikt

Én is így vagyok... Tényleg semmi normális nincs a TV-be...

Amit megnézek szívesen, az a 2pasi meg egy kicsi a Viasat 3mon, meg a helyszínelők... bár már ez is uncsi...

(#486) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ma ez a rész nekem nagyon bejött. Nem értem, hogy nagy megeröltetés lenne, ha mindegyik ilyen lenne? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#487) po1son válasza Woodslave (#486) üzenetére


po1son
addikt

10. rész előzeteséből úgy gondolom, hogy a 2. évad utolsó részei izgalmasak lesznek.
Minden bizonnyal utolsó részben elfogják hagyni a farmot. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#488) leslieke válasza po1son (#487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

és várható, hogy a másik csapattal is lesz még találkozójuk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#489) po1son válasza leslieke (#488) üzenetére


po1son
addikt

Jah és ott lesz Daryl testvére is. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#490) ch003067


ch003067
addikt

Ez a kocsmás jelenet, a 8.ban elég durva volt... Pedig jó srácnak tűnt a soványabb. :F

(#491) leslieke válasza ch003067 (#490) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért lehetett sejteni, hogy mi lesz a vége, de a kivitelezés rendben van. Főleg, amikor odalép a dagadthoz és biztos, ami fix alapon még egyet belelő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#492) ch003067 válasza leslieke (#491) üzenetére


ch003067
addikt

jaja, azt én is figyeltem, belelőtt vagy hármat, négyet, nehogy felkeljen :D

(#493) Expulso válasza keIdor (#477) üzenetére


Expulso
tag

sajnos egyetértek, itthon leginkább a magyar szinkron miatt van elcseszve ez a téma (szerintem).. ha sorozat, akkor csak angol nyelven

nézek többet is, de bármelyikről van szó - mindig olyan mintha épp moziba mennék.

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#494) po1son válasza Expulso (#493) üzenetére


po1son
addikt

nálam a sorozatok nagy részénél tetszik a szinkron...pl: dexter, szökés stb.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#495) keIdor válasza po1son (#494) üzenetére


keIdor
titán

Odaátnál is jó volt a szinkron.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#496) leslieke válasza keIdor (#495) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyetértek, kár, hogy azt valamiért a harmadik évad után abbamaradt itthon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#497) po1son válasza leslieke (#496) üzenetére


po1son
addikt

Én a Flashforward-ot sajnálom, ami szerintem egy remek sorozat volt...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#498) dipeti


dipeti
senior tag

Azt mondja Shane a 9. rész vége felé: You're preaching to the choir, girl.
Erre a magyar felirat: - Te csak tanítsd a kórust, kislány.
Majdnem lefordultam a székről... :W :W :W

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#499) Avicularia válasza po1son (#497) üzenetére


Avicularia
veterán

Annak nagyon jó volt a témája,de valami félelmetesen elb@szták.Kár érte,de megérdemelte a kaszát.

(#500) keIdor válasza leslieke (#496) üzenetére


keIdor
titán

Mint írtam, sajnos sorozatra itthon nincs igény. Agymosásért sír a nép.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.