Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) adyz. válasza szmatyi93 (#1535) üzenetére


adyz.
aktív tag

hatalmas nagy nép-átformálásra lenne szükség, ergo látszik a műsorokból, hogy a baromságokra van igény.
barátok közt, jóban rosszban, x-faktor, meg ilyen baromságok kellenek. egyszer elmennek, mert érdekes, de amikor 1569874-edjére nyomják, hát az már nagyon dühítő és nem utolsó sorban rohadt unalmas.
most adják a Supernatural-t is szinkronosan, negyedik évadnál tartanak, közbe angolul már a nyolcadik megy... inkább költik a pénzt a sok hülyeségre.
érdekes módon a HBO sorozatok pedig szinte alig késnek a magyar szinkronnal.

a másik pedig, hogy én úgy látom/hallom, hogy hatalmas magyar rajongó tábora van a Walking Dead-nek (nem csak ennek, hanem sok más minőségi sorozatnak is), de inkább adják a sok agybutító, néphülyítő szarokat.
én már azzal megelégednék, ha feliratosan adnák, nem kell nekem szinkron. vagy csináljanak egy sorozat csatornát (amin csak minőségi sorozatok mennek), esküszöm, még fizetnék is érte. :K

[ Szerkesztve ]

(#1552) keIdor válasza adyz. (#1551) üzenetére


keIdor
titán

Én is a feliratot és angol szinkront csípem inkább, sőt lehet angol szinkron és angol felirat is, hogy ha esetleg motyognak az orruk alatt azt is legalább el tudjam olvasni.

De a magyar átlag ember nem szereti a feliratot, mert meghaladja a képességeit az olvasás meg odafigyelés egyszerre. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1553) adyz. válasza keIdor (#1552) üzenetére


adyz.
aktív tag

pedig még tanulni is lehet a nyelvet (én lényegébe filmekből tanultam meg angolul folyékonyan beszélni és fordítani), szóval a kellemest-a-hasznossal össze lehetne kötni. de nem, a magyar olyan lusta, hogy már olvasni sem képes. :U

pedig nekem van egy alapszabályom: feliratos filmet/sorozatot háromszor kell megnézni. először magát a filmet, utána a feliratot, majd legvégül mindet egyszerre :))

[ Szerkesztve ]

(#1554) leslieke válasza adyz. (#1553) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Rengeteg szabadidőd lehet, ha mindent háromszor meg tudsz nézni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1555) adyz. válasza leslieke (#1554) üzenetére


adyz.
aktív tag

aki megteheti...az meg is teszi :D

kettőig dolgozom, utána annyi időm van, hogy csak na... ;]
de természetesen nem úgy értettem, hogy rögtön egymás után kell háromszor megnézni.

na de térjünk vissza a sorozathoz: kíváncsi leszek erre a governor figurára, meg a születendő gyerekre/zombira (attól függően, hogyan jön világra-talán zombiként legyilkol mindenkit? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1556) szmatyi93 válasza adyz. (#1555) üzenetére


szmatyi93
tag

Megnézném azt a részt amikor a baba meghalna benne és belülről szétszedné, szerintem az tenné a legjobbat ezzel az idegesítő nőnemű lénnyel vagy mi az :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1557) bok92 válasza szmatyi93 (#1556) üzenetére


bok92
addikt

Fujj bmeg..De perverz itt valaki... ;]

(#1558) szmatyi93 válasza bok92 (#1557) üzenetére


szmatyi93
tag

Zombis sorozatba beleférne simán amúgy is utálja mindenki azt a nőt....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1559) bok92 válasza szmatyi93 (#1558) üzenetére


bok92
addikt

Hát én nem... Na jó, egy kicsit... :DDD

(#1560) oriic válasza szmatyi93 (#1558) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát lehet reménykedni ha bejön amit képregényről hallottam. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#1561) Avicularia válasza oriic (#1560) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem hinném,hogy meglépnék ami a képregényben volt, a legtöbb ember gyomra nem venné be.

(#1562) juliabrilke válasza szmatyi93 (#1558) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem ha Lori nem lenne, akkor a kiskölyök se kolbászolna el állandóan.
Szegény inkább a sötétben sétál a zombik között, csak ne legyen a házban. :DDD

(#1563) leslieke válasza juliabrilke (#1562) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1564) keIdor válasza Avicularia (#1561) üzenetére


keIdor
titán

Tehát akkor a képregényben az volt? Már zombi a baba? Zombibaba? Zámbibéjbi?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1565) Vladi válasza szmatyi93 (#1558) üzenetére


Vladi
nagyúr

Volt egy ilyen zombis film, a nő zombivá vált és zombi gyereket szült. Jó nagy fogai voltak. :DDD Az apa meg bekattant, az ölében tartotta és fegyverrel fenyegette a többieket, hogy ne gyertek közelebb. Tiszta agybaj...

nokéremszépen! Ha már itt tartunk, kis fejtágítás. :DD

Amennyiben fenntartjuk a kettős fertőzés elméletünktek, akkor valószínű, hogy a baba nem lesz fertőzött. Mivel a placenta nem engedi át a kórokozókat. Jó inkább mondjuk, hogy nagyrészét nem. De mivel az anya szervezetében nincsenek szabadon élő vírusok, csak a baktérium van jelen, ami ugye nem betegíti meg a rezisztens anyát, ezért az nem jut át a placentán. Vannak ugyebár transplacentábilis vírusok, mint a poliomielitisz, vagy a rubeóla, de baktériumról nem tudok. :F
Az is igaz, hogy a hív fertőzött anyák 40%-a nem fertőzött utódot hoz a világra. Beza! A tobbi szülés közben fertőződik meg. Ebben az esetben is előfordulhat, hogy bár egészséges gyerek jön a világra, de napjai meg vannak számolva. :( Viszont kicsi az esélye, ugyanis mindkét szülője immúnis, tehát az immunitás 99% valószínűséggel öröklődik. :)

Még annyit így a végére, hogy nem, nem rágja ki magát, tekintve, hogy az újszülöttnek ritkán vannak fogai. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1566) keIdor válasza Vladi (#1565) üzenetére


keIdor
titán

Dawn of the Dead, vagyis Holtak Hajnala volt az. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1567) leslieke válasza Vladi (#1565) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt egy ilyen zombis film, a nő zombivá vált és zombi gyereket szült.

Ez a Holtak hajnala, ha jól emlékszem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1568) Kassadin válasza Avicularia (#1509) üzenetére


Kassadin
addikt

+ Vesztettek 2 harcképes embert...

(#1569) Avicularia válasza keIdor (#1564) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem zombi volt a gyerek,csak simán menekülés közben agyonlőtték lorival együtt.

(#1570) oriic válasza Avicularia (#1569) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILEEEEEER vazzeeee. :DDDD

Live-Die-Respawn

(#1571) Vladi válasza oriic (#1570) üzenetére


Vladi
nagyúr

A képregényben! Tehát a filmben nem biztos. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1572) Avicularia válasza oriic (#1570) üzenetére


Avicularia
veterán

jaja,a képregényben..
erre írtam,hogy nem hinném,hogy meg merik lépni
a szentimentális happy endes amcsik gyomra ezt nem venné be

(#1573) Woodslave válasza Kassadin (#1568) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a képregénynek a legnagyobb mondanivalója kb. az, hogy a zombik kiszámíthatóak, igazán az emberektől kell félni... Azon nyomban ki kell nyírni minden idegent, az a biztos ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1574) Kassadin válasza Woodslave (#1573) üzenetére


Kassadin
addikt

Igazad van, jogos.

(#1575) szmatyi93


szmatyi93
tag

Érdekes lett az új rész mit kell mondani
Spoiler:
Kicsit frucsállottam hogy ebbe egy perc se történt Rickékkel de lehet ezzel kompenzálják az előző részt. Azt is el kell mondani nem hozta azt az öldöklős színvonalat de volt benne esemény ami viszi a történetet és lesz még itt ebben bonyolódás, a legvége nagyon ütött az akváriumos rész kicsit beteges először csak arra számítottam hogy a családja lesz benne amikor megláttam de mindenki akit megölt ott tart úgy életben ez kicsit durva. Más azt nem értettem miért kell kinyírni mindenkit akit akár be is állíthatna magához vagy épp ezért likvidálta a katonákat is mert jó neki a kis birtokán minden ahogy van csak a cucc kell neki....

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1576) leslieke


leslieke
Jómunkásember

SPOILER
The Walking Dead 3x04 Sneak Peek "Killer Within"

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1577) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Tiszta Walking Dead :DDD :DDD :DDD

"Nem evakuálják a rabokat New Yorkban
okt. 29. 15:06
A börtönőrök és a fegyencek maradnak, ahol vannak, bármilyen erős is lesz a Sandy hurrikán".

http://index.hu/kulfold/2012/10/29/hurrikan/#

best regards, egy fórumozó blogger

(#1578) leslieke válasza Dyrtyho (#1577) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még a végén zombikká válnak. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1579) bok92 válasza Dyrtyho (#1577) üzenetére


bok92
addikt

:DDD

(#1580) szőröscica válasza szmatyi93 (#1575) üzenetére


szőröscica
addikt

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

Én sem értettem, hogy a katonákat miért kellett megölnie. :F

(#1581) Bencus88 válasza szőröscica (#1580) üzenetére


Bencus88
nagyúr

SPOILER

Én is most akartam beírni ezt ide.Úgy látszik az emberek már teljesen megőrültek.Mi jogon van életbe akkor a többi ember a kis civilizációjukba? Ennyi erővel lehetnének 10-en, vagy pár pasi meg jó sok csaj :DDD Fura miket találnak ki, de hát ez van:)

(#1582) leslieke


leslieke
Jómunkásember

S03E03: nem lett ez a rész se rossz. A vége: :Y :Y

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1583) szmatyi93 válasza leslieke (#1582) üzenetére


szmatyi93
tag

Szerintem a csávó az valami igen komoly depis arc, beül whiskyt szopogatni egy bőrfotelba és nézi a lubickoló még elő zombifejeket, kicsit se klinikai eset az arc....ja és övé a város :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#1584) Avicularia válasza szőröscica (#1580) üzenetére


Avicularia
veterán

Talán azért, mert ennyi férfi megingatná a pozícióját. Meg ki tudja mit csinálnának a nőkkel a kiéhezett katonák. A felszerelésük is jól jön, szóval két legyet egy csapásra.

(#1585) feka007


feka007
nagyúr

(ie. SPOILER)

Rohadt jó rész volt, tetszett ez a kitérő, hogy most nem Rickékről szólt. Ilyenek lehettek volna S02-ben is. Nekem bejön ez a governor. Elég beteg. :D Kíváncsi leszek, hogy Rickék hogyan találkoznak majd velük.

(#1586) Kassadin válasza feka007 (#1585) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó volt a harmadik rész, az "értelmetlen" gyilkosságokkal továbbra sem értek egyet.

feka007: Volt már valamelyik rész végén előzetesként, a börtönnél fognak találkozni.

(#1587) leslieke válasza Kassadin (#1586) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Farkastörvények uralkodnak. Értelmetlen, de valójában sokan így tennének.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1588) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER

Na jó kis rész volt, megvan az új "nagyon nemszeretük ellenség".

Hja és Merle... :C

Live-Die-Respawn

(#1589) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Sp

nem alig várom a részt, amikor betörnek a zombik ebbe az idilli kisvárosba :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1590) Vladi válasza Bencus88 (#1581) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoiler!

Gondolkodtam ezen én is, nem értettem, hogy harcképes ember, életerős férfi azért fogyóeszköz, nem kéne pazarolni. De!
Előtte a parancsnokukat kikérdezte. Egy kaotikus szétesett közösségből jöttek. Ugyanakkor katonák, parancsnokkal. Úgy ítélhette meg, hogy egyrészt veszélyt jelenthetnek a közössége békéjére, másrészt a hatalmára. Egy diktátor mást ilyen esetben nem tehet: likvidál.

Mondjuk az fura volt, hogy milyen ellenségesen néztek rájuk Andreáék. Főleg a fekete változat. Jó, hogy nem bízik senkiben, de akkor is, na. Végre a civilizációba csöppentek. Kicsit diktatórikus... naés? Egy ennyire fenyegető világban nem lehet liberális, humanista beállítódással közösséget életben tartani. Erre már Rick is rájött.

A fejek a formalinban meg... hát kérem. Ezek ilyen trófeák. Rájuk néz, és érzi, hogy kontroll alatt tartja még a halált is. :D

Egyébként érdekes nézni ezt a korrajzot. Hogyan működik a közösségünk? A hatalommal még az értelmiségi "réteg" is egyetért.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1591) Kassadin válasza leslieke (#1587) üzenetére


Kassadin
addikt

Figyelembe véve azt, hogy mennyi zombi jut 1 élőre, én kétszer is meggondolnám, hogy kit ölök meg. Talán túl humánus vagyok embertársaimmal. :D

(#1592) leslieke válasza Kassadin (#1591) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Túl humánus vagy. Az első közt lőnének le.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1593) Kassadin válasza leslieke (#1592) üzenetére


Kassadin
addikt

Több világégést is túléltél már, gondolom, szakértő vagy a témában. ;]

A kormányzót csak a hatalom érdekli, nem az emberek hogyléte. Nem tudok vele azonosulni.

(#1594) leslieke válasza Kassadin (#1593) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kormányzó az ügyeletes rossz fiú a sorozatban, azokkal meg ritkán azonosulnak a nézők. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1595) Bencus88 válasza Vladi (#1590) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lehet már csak nők részére van szabad hely :DDD

De igazad van teljesen csak kicsit betegnek érzem:)

(#1596) Vladi válasza Bencus88 (#1595) üzenetére


Vladi
nagyúr

spoiler:

Melyik részére gondolsz? Hát zombis sorozatot nézünk... persze, hogy beteg. :DD

Daryl fülekből készít nyakláncot, a kormányzó zombifej akváriumot készít, Michonne serpazombikat tart, császármetszés kezdőknek egy zombin... vannak elborult dolgok.

It's not a democracy anymore... ugyebár.

Ha megnézed kicsit hasonlít ez arra, hogy a sztálini szovjetúnió bezárkózott a külső fenyegetések elől. Igaz, itt azonnali valós a veszély.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1597) Woodslave válasza Vladi (#1596) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és a képregényhez képest esti mese :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1598) Vladi válasza Woodslave (#1597) üzenetére


Vladi
nagyúr

Olvastam azt is, de csak 2 füzet van meg. Majd ha sorozat halad egy kicsit.

spoi!

Egyébként én Daryl és Merle találkozását várom nagyon. Áááá nagyon jó évad ez. Még az unalmas részek is csodás drámává lesznek felépítve. Most néztem újra, azt mondja Merle:
my baby brother. Azért ez egy elég gyengéd kifejezés. Látszik, hogy a testvére az egyetlen ember, akit őszintén szeret. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1599) Bencus88 válasza Vladi (#1596) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Talán ettől ilyen érdekes és változatos, hogy meg nem értett dolgok történnek :)
Minél betegebb annál jobb mi meg csak törjük a buksinkat, hogy mi miért történt :C

(#1600) #57919488 válasza szmatyi93 (#1583) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az a 3D-s zombi TV a Sony jóvoltából :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.