Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Gyufaaa válasza leslieke (#699) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Zombik bálja? Vagy az élőknek? Talán az is jobb lett volna...

[ Szerkesztve ]

(#702) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ti ismeritek a képregényt? Mert én nem, és nem is ahhoz viszonyítom.

Tény, hogy vannak benne gyengébb részek, töltelék epizódok, de ez a melyik sorozatban nincs?

Szerk.: Zombik bálja érdekes lenne! :DD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#703) Gyufaaa válasza leslieke (#702) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem ismerem én sem a képregényt. Én csak ezt nézem, de ha így folytatódik, akkor hamar bele unok. Töltelék rész az oké, de egy fél évadon keresztül? :F

(#704) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Arra várok hogy olyan feelingje legyen, mint amikor bemutatják a szereplőket plusz alatta a zene meg a varjú. :) Tényleg átment egy kicsit a farm ahol élünkbe, nagyon sok a szöveg és kevés a cselekmény. Ha már ilyen kevés részből áll akkor haladhatna gyorsabban. Ahogy az első évad első része kezdődött hiába volt tipikus kórházba ébredős szitu a hangulata az ott volt a szeren az egésznek, most meg kutatni kell zombik után. Utóbbi részbe meg ez a superman módjára szétkapta az öreg mellkasát... érdekes volt. Ha valaki elhullik az legalább úgy tegye hogy egy rakat zombi jön felé és keresni kell a kiutat. :D

(#705) Gyufaaa válasza BalaNce87 (#704) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Már arra is gondoltam, hogy kevés a gázsi és nincs statiszta :DDD Ezért megoldják egy egy zombival, de az butális földönkívüli képességgel rendelkezzen. Nemsokára, majd jön a Super Zombi, meg a BatZombi :D

(#706) leslieke válasza Gyufaaa (#703) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már csak 2 rész van az évadból, az egyik holnap lesz, a másik egy héttel később. Valóban kellene egy nagy finálé, hogy maradjanak nézők a harmadik évadra is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#707) ch003067 válasza leslieke (#706) üzenetére


ch003067
addikt

Szerintem valami olyasmi lesz, hogy a gyerek kiengedi a faszit, és az megmenti őket valahogy... pl zombi vagy ember támadásnál... aztán mégse ölik meg... vagy valami hasonló.

(#708) leslieke válasza ch003067 (#707) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, egy zombi elől menekülős, zombiölős jelenet jót tenne a sorozatnak.

Fentebb van egyébként 2 spoileres kép linkelve, amiből az egyik már kiderült.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#709) ch003067 válasza leslieke (#708) üzenetére


ch003067
addikt

nem akarom megnézni a képet, mert akkor nem lesz érdekes számomra rész.

(#710) leslieke válasza ch003067 (#709) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor lesz meglepődés az elkövetkező két rész valamelyikében. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#711) ch003067 válasza leslieke (#710) üzenetére


ch003067
addikt

Remélem :K :)

(#712) feka007 válasza Gyufaaa (#705) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem értem mi a probléma ezzel, az előző évadban is simán szétszedett egy embert egy zom, ha nem tudta szétküldeni a fejét.. Szerintem nem értitek meg, hogy a zombi≠ember, pedig még Hershel is megértette, miután Shane bemutatót tartott neki hogyan élik túl egy élő emberrel szemben, ha megsorozzák. :P
De az tény, hogy az eddigi leggagyibb jelenet volt, ahogyan a nyílt terepen mögéterem mint vmi Sam Fischer

(#713) Pitterix


Pitterix
őstag

Nem rossz, de nem is olyan jó.
Miért kell a nőket ennyire hülyének beállítani.

Még csak a 8-9.részt láttam, de inkább dráma, mint horror, thriller.
Ölök, azt ráfogom az asszonyra, hogy miattad, elbújok, mert szeretsz, ez nekem kicsit gagyi....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#714) Gyufaaa válasza feka007 (#712) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ezért mondom, hogy szuper zombik vagy batzombik. Már osonni is tudnak. Hang nélkül megközelítik áldozatukat. :DDD

(#715) rétisün válasza Gyufaaa (#714) üzenetére


rétisün
veterán

ugyan már, az öreg tisztára magán kívül volt, hogy nem tudta megakadályozni a gyerek kivégzését...persze hogy nem vett észre egy zombit a háta mögött :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#716) feka007


feka007
nagyúr

[link] Érdekesek az epizódértékelések. Általam gagyibbnak vélt részek rendre magasabb ponton állnak, mint a jók. Pedig itt is úgy vettem észre, hogy a legutóbbi rész csapta ki a biztosítékot a legjobban.. :D

Gyufaaa: Ok, én arra mondtam, hogy "superman módjára kibelezi"

[ Szerkesztve ]

(#717) leslieke válasza rétisün (#715) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos bekapcsolta a lopakodó üzemmódot, a szájára meg lakatot tett. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#718) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt is van a 12. rész, már letölthető. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#719) Dyrtyho válasza leslieke (#718) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Van hozzá magyar felirat ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#720) leslieke válasza Dyrtyho (#719) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még nincs, de a feliratkészítő szerint este 7-8 körül kész lesz a fordítással.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#721) rétisün válasza leslieke (#720) üzenetére


rétisün
veterán

addigra szépen lecsorog a mostani rész is...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#722) leslieke válasza rétisün (#721) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Addig is: The Walking Dead Alternate Intro :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#723) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Mostanában sok a duma kevés a gore.

Ebbe is kellene egy válsztó opcio mint az ME 3- ba.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#724) rétisün válasza leslieke (#722) üzenetére


rétisün
veterán

na, hol az a felirat? :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#725) leslieke válasza rétisün (#724) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még sehol. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#726) Pitterix


Pitterix
őstag

"lángzámspácíren", türelem gyerekek! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#727) rétisün válasza leslieke (#725) üzenetére


rétisün
veterán

sebaj, egy kis TBBT belefér addig :)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#728) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez a belezés mekkora fos volt te jó ég :D Szándékosan hegyezte a körmeit... :F

(#729) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Nah. Miről maradtam le? Valakit megint kibelezett egy ZombLee? :D

(#730) rétisün válasza Gyufaaa (#729) üzenetére


rétisün
veterán

nem még a mútlt heti dale belezésre gondol? :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#731) Gyufaaa válasza rétisün (#730) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Jah. Vágesz. Azt hittem ebben is volt ilyesmi. De le is töltöm. Felirat mikor szokott jönni hozzá? :U

(#732) keIdor


keIdor
titán

Spoiler: Nekem tetszett ez a rész, kár, hogy Shane igazi fasz lett a végére. Annyira mégsem sajnáltam, pedig bírtam.
No meg akkor itt is úgy van, mint a képregényben. Ha meghalsz alapból zombó leszel, mármint ha az agy épségben marad. Lovely... :Y
Valamint megtörtént amire mindenki várt, jönnek a zombik a farmra.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#733) dangerzone


dangerzone
addikt

Na végre történt valami. Végre egy jó rész.

(#734) keIdor


keIdor
titán

Angol tudás szükséges és Spoiler: "Everyone is infected. That's what Jenner told Rick at the CDC - he tested everyone's blood. The only reason Dale didn't turn into a walker, is that Daryl shot him in the head." Tehát ezt súgta Jenner Ricknek, hogy megnézte a vérüket és mindenki fertőzött.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#735) Gyufaaa válasza keIdor (#734) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Magyar feliratot nem tudsz? Nem tudni Angol... :P

(#736) leslieke válasza Gyufaaa (#735) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Késik a magyar felirat. Legfrissebb infó szerint 9-10 között várható.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#737) rétisün válasza leslieke (#736) üzenetére


rétisün
veterán

addig is....link :C

ezt meg majd legfeljebb megnézem holnap (koránkelés :((( )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#738) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nagyon bejön a sorozat pár hete kezdtem el nézni a mai részt még nem láttam, a feliratra várok.Kár hogy még1 rész és vége az évadnak:( Végre egy jó izgalmas sorozat:) Amúgy a felirat 9-10 között várható

(#739) leslieke válasza rétisün (#737) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D Jó ez a kép. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#740) keIdor válasza Gyufaaa (#735) üzenetére


keIdor
titán

Készül. AliaS 9-10 óra fele ígérte. Akik esetleg nem tudja ki ő, egy csajszi, ő fordította eddig tudtommal, meg már mást is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#741) m1sk4r válasza keIdor (#740) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Azt nem tudtam csak, hogy lány. Egyébként a twitteren nyomon követhető, hogy is áll a felirat.

Aurea mediocritas

(#742) leslieke válasza keIdor (#740) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Újabb infó: kb. még 30 perc és kész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#743) leslieke


leslieke
Jómunkásember

2x12 felirat

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#744) rétisün válasza leslieke (#743) üzenetére


rétisün
veterán

lássuk :C

(kösz! :R )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#745) doc


doc
nagyúr

na, ez egesz pofas volt, leszamitva az elejen a mar unalmas lelkizest...

SPOILER

a multkori resznel nem ertettem miert nem csaptak le a durvan magas labdat a 'karcolasoktol' megfertozodott zombikkal, hat most kiderult (bar az erdei zombi utan mar egyertelmu volt, szoval a kopasz 'visszaterese' mar nem volt meglepetes)
vegre valami fordulat :)
egyebkent ez a huzas mennyire egyezik a kepregennyel?

(#746) leslieke válasza doc (#745) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nehezen indult be, a második fele már rendben volt. Ahogy nézem a finálét is sikerült előkészíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#747) rétisün válasza leslieke (#746) üzenetére


rétisün
veterán

lehet, hogy az évadzáró részbe belesűrítik az összes zombicsatát, ami eddig kimaradt? :Y

voltak laposabb részek, de azért történt is benne valami végre. :C shane viselkedésén mintha látszott volna, hogy a fertőzés még életében sem tett jót neki :D vagy már alapból sem volt teljesen 100-as....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#748) leslieke válasza rétisün (#747) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az utolsó képek nagyon erre utalnak. Kell is valami, ha meg akarják tartani a nézők nagyobbik részét a következő évadra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#749) Woodslave válasza doc (#745) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sp

ha arra gondolsz, hogy mindenkiből zombi lesz aki meghal, mindegy milyen okból, akkor egyezik. Vannak páran akik túlélnek zombiharapást, mert pl. levágják a lábukat (asszem pont Dale-nek) Szóval nem a zombi miatt lesznek zombik, hanem a halál miatt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#750) doc válasza Woodslave (#749) üzenetére


doc
nagyúr

de ez eddig is igy volt, vagy csak most derult ki?
most nagyon gondolkozom hogy ki halt meg ugy hogy nem lottek fejbe/nem harapta meg zombi, de nem ugrik be senki :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.